Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 kolko ti meska?

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 no asi 2 dni...tym ze mavam sem tam dlhsie cykly to zas uplne presne neviem urcit...klasicky mam okolo 30-31 a max 33,34 a dnes dom 33dc...

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 tak to veru sa nestresuj ked mne az po dvoch tyzdnoch 😎

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 mas pravdu 🙂 Ja som to len velmi zle vzala, ked som nasla negativny...myslela som, ze to uz tym padom nie je zaidna sanca, ale tak uvidime...pockam do utorka a ak by nedosla stale MS, asi rano testnem...vsetko aj tak bude zavisiet od toho, ci ta mrchana dojde, aj ked si myslim, ze ak nedojde do utorka, tak by to nemuselo byt zle kedze viac ako 35DC som nikdy nemala a stres tento mesiac zazracne nebol tak, ako obyycajne, tak uvidime...A ty si pisala nieco o dnesku a o 2 ciarkach, dnes si si nasla?

lenka2902
23. nov 2013

aha, až teď jsem si všimla, že jsem odpověděla na kus neaktuální příspěvek... :D sorry, že tu dělám zmatky :D

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 ano dnes 🙂 po tolkych dnoch :D

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 jeeeej, tak to GRATULUJEM 🙂 Neviem preco som si to spojila s tym, ze s to takto mala pri prvom babu 🙂 jeeeej, super, gratulujem 🙂

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 nooo pri prvom :D komicke to bolo tiez.... bolo mi zle a dlho tehotensky test nic neukazoval. tak som nato kaslala a ani som neratala kolko mi to meska... a raz som si v tescu kupila test kt.bol mimochodom po zaruke :D doslo mi tam dost zle... spravila som si ho a take syte ciarky som nevidela este :D :D

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 no wow 🙂 Super story 🙂 Tak mi drzkaj prosiiiiiim ta silno palce, lebo ja mam momentalne pocit, ze by som z kose vyskocila, ak by bola aspon teoreticka sanca byt v tom ;)

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 bude prve :? 🙂

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 kiezby ;)

nika1502
23. nov 2013

@fidela86 vsak ja tiez nemam vsetko iste. stve ma ze je tam ta ciarka slaba.. a uvidim..buduci stvrtok idem na gynekologiu tak uvidime 🙂

fidela86
23. nov 2013

@nika1502 budem ti silno drzat palce 🙂 A neboj, zaklad tam je, uz len si musis na seba davat pozor 🙂

andrejka1234
23. nov 2013

@joanaa
@fidela86 Dnes jsem holky v práci trpěla...chytly mě neskutečně střeva, bolelo mě celý den břicho... :/ A MS ne a ne přijít..

andrejka1234
23. nov 2013

@nika1502 Jéé, tak to jsi mě uklidnila, že po takové době, taky ještě čekám 🙂 Už sedm dní zpoždění 🙂

nika1502
23. nov 2013

@andrejka1234 neboj pride to 🙂 uvidis dve ciarky 🙂

jitus93
23. nov 2013

Ahojte holky sem tu nova tak Vas zdravim ...mam takovy dotaz,dobirala sem ted ve ctvrtek posledni prazek antiky a 12 dni predtim sem spala s pritelem a poslednich 5dni me zacli bolet prsa,obcas me i brneli,bodalo me v podbrisku,nikdy predtim me prsa pred ovu nebolela,ja bych si prala byt tehotna ale myslim pri mym stesti ze nebudu ...:( ted je druhy den co mam uz pauzu co sem dobrala antiku tak cekam jestli to dostanu,zatim trochu spinim ale mam divny pocit ze proste nebudu ...nemate nejake zkusenosti jake vhodne dny jsou nato dobre?cetla jsem ze 4dny pred ovu ...

andrejka1234
23. nov 2013

@jitus93 Ale při braní antikoncepce snad ovu ani není ne?

jitus93
23. nov 2013

Je preci pri kazdym dobranym platicku po 21 dnech pk je tyden pauza a behem nich se za 2-4dny objevi krvaceni

andrejka1234
24. nov 2013

No,ale to neni ovulace,ale MS :D A to je sakra rozdil :D
@jitus93

evikmi
24. nov 2013

@jitus93 antikoncepce funguje přesně jak píše @andrejka1234 - když ji bereš, nemáš ovulaci. proto se snad beer,abys neotěhotněla 😉 krvácení může být i jen pouhé špinění, ale pořád to není ovulace 😉 bolest prsou a břicha může být kdykoli, menstruace je nápor hormonů, i když jsi to tak předtím neměla, může to ted tak být 😉

andrejka1234
24. nov 2013

@fidela86
@nika1502
@joanaa Tak holky, jak jste na tom? Celou noc jsem se budila, bolel mě podbřišek a takový divný stahy jsem měla, ale MS nikde..pořád jen čirý výtok... :/

andrejka1234
24. nov 2013

Holky a setkala jste se některá s dlouhodobější bolestí střev? U mě už druhý den a nechápu to, normálně na to vůbec netrpím, ale teď mám pocit, jako bych měla prasknout.. 😀

fidela86
24. nov 2013

@andrejka1234 Ahoj, ja som na tom podobne, s tym podvruskom, sice som sa na to nebudila, ale vecer mal bolelo, ako keby sa uz uz mala MS rozbehnut ale zatial je v nedohladne...tak musime cakat

andrejka1234
24. nov 2013

@fidela86 Jneže já to nemůžu vydržet 😀 Dnes je to nejdelší zpoždění od počátku mé menstruační éry 😀

fidela86
24. nov 2013

@andrejka1234 ja na to moje najdlhsie este len cakam, ale uz som rovnako nedockava, ako ty 🙂 myslis, ze sa takto bezdovodne moze MS zaseknut?

andrejka1234
24. nov 2013

@fidela86 No mě se to nestalo ani před dvěma lety, kdy jsem vysadila antiko. Takže o tom pochybuji... a když jsem byla v opravdu stresovém stavu půl roku zpět před státnicemi, tak se meškala pouze o 5 dní, dýl nikdy ne. Jde o to, že jiné příznaky nemám krom břicha jak balon, bolesti střev už druhý den, mírného bolení podbříšku, častějšího čůrání a toho, že pořád jím jen jahodovou marmeládu a nic jinýho :D. Žádný prsa, nic...Tak už jsem z toho hrozně zmatená a leze mi to na mozek....A vůbec se mi do testování nechce...Asi to nechám až na středu pokud to nedostanu a hned skočím na gyndu.

fidela86
24. nov 2013

@andrejka1234 ja som zas pocas statnic mala natiahnute okolo 40 dni, ale zas to bol extremny stres, ktory teraz urcite nemam...Tak neviem...ja ako som pisala k mojmu rekordnemu cislu (teda cislu za normalnych okolnosti maximalnemu) mam este dost daleko, tak sa snazim na to nemysliet...Minimalne do utorka teda...kedy uz budem za touto pomyslenou "hranicou"...Och, ale zas ak ma prist MS, nech laskavo dorzai cim skor, nie?

fidela86
24. nov 2013

@andrejka1234 kazdopadne drzim palce, mohlo by ti to vyjst si myslim, ked uy tak dlho si po...

jitus93
24. nov 2013

Aha tak dik :D ale cetla sem ze se muze i pri brani antiky otehotnet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre