Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
11. feb 2015

@sandra0802 preventivka nezaskodi :P

espoleta
11. feb 2015

@sandra0802 Možno ti mešká len preto že si ani ovuláciu nemala.......možno maš len anovulačný cyklus ale určite ako dievčata hovoria najlepšie bude ak ťa skontroluje lekár 🙂

mamickaanicka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arianna911
12. feb 2015

Ahojte baby potrebujem surne poradit priblizne pred 3 - 4 cca dnami sme mali s priatelom sex ale neurobil sa do mna ale proste uz to s neho islo ako keby tie kvapocky lasky lenze toto bolo viacej o tie 3,4 dni som dostala menstruaciu presne ako mi chodi ale pocas nej som mala cudne bolesti nie ako ked mavam a trvala mi 3 dni co nezvykne 2 dni ani nie silne ako zvyknem mavat aj 3 dni silne ale teraz take o nicom a na 2 den auz ani take neboli a 3 dni spinenie a po par hod. Absolutne nic ... Mozem byt tehotna ?! Dakujem vam za odpovede 😖

sibalka21
12. feb 2015

@arianna911 napísala si to tak ze máš akože teraz krámy? Môžeš byť aj nemusíš. To ze si mala slabši menzes neznamená že si tehotná. Skôr nie si. Ale pre istotu si sprav o tri týždne test.

martinkaba12014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonkazga
13. feb 2015

@martinkaba12014 dúfam, že ti za toto spamovanie aspoň platia. 😠

edith89
14. feb 2015

ahojte dievcata prave som sa zaregistrovala takze som tu nova a neviem ako to tu chodi ....ale budem sa snazit 😉 CHcem Vas poprosit o nazor s manzelom sa snazikujeme 🙂 po 6 tich mesiacoch sa nam podarilo na dovolenke bola som v 7tyzdni ked som zistila ze som tehotna boli sme stastny ale nevydrzalo nam to dlho a v 9tyzdni mi odumrel plod ☹ podstpila som kyretaz.Moj gynekolog mi povedal ze po prvej mrche mozeme opet zacat pracovat tak sa snazime je to treti mesiac .A teraz neviem ci sa mam tesit alebo este nie totiz moja ovulacia bola 30.01 vcera 13ho sa mala dostavit mrcha ale nedosla uz ale tyzden mi je nevolno prsia naliate ale taktiez citim ako by som mala uz dostat neviem fakt co si mam mysliet ...inak robila som si aj test a vysiel negativne tak asi je to isete ze niesom ciii????

sibalka21
14. feb 2015

@edith89 to ti tu nikto nepovie ci si alebo nie. Správ si digitálny test alebo chod k lekárovi. Alebo počkaj aspoň týždeň a sprav test znovu

arianna911
15. feb 2015

@sibalka21 nie mala som ich len 3 dni ale na 3 den uz nic 8,9 mi trvaali a 10.2 sami uplne skoncili

sibalka21
15. feb 2015

@arianna911 aha ale to ze si mala menzes tri dni nic neznamena... a je to dost nepravdepodobne ze si otehotnela par dni pred MS... A hovoris ze sa do teba ani nespravil takze tehu niesi

arianna911
15. feb 2015

@sibalka21 tak dakujem teda pomohla si 😊

sibalka21
15. feb 2015

@arianna911 ked tak sprav o dva tyzdne test 🙂 vela stastia

arianna911
16. feb 2015

@ sibalka21 no jedine tak 😊 dakujem

ada000
16. feb 2015

Ahoj, chci se zeptat před dvěma dny jsem měla dostat menses (mám ho pravidelně (den i přibližná hodina)), ale nedostala, antikoncepci užívám pravidelně (teď jsem přecházela na jinou) můžu být i přes to těhotná? Prosím poraďte mi.

slnecko1010
17. feb 2015

Ahoj baby chcem sa len opytat od soboty mi bolo zle crevna chripka ,beriem antikoncepciu a mam taky pocit ze som ju vyzvracala lebo som v sebe nedokazala udrzat ani vodu ,drzalo ma to tri dni ale dnes som dostala menstruaciu o tyzden skor ,medzi tym som mala nechraneny sex kazdy den mohla by som byt tehotna aj napriek menstruacii?Dakujem

sibalka21
17. feb 2015
lenkademka
19. feb 2015

Ahojte dievčatá chcela by som sa s vami poradiť a pripadne zistiť či ste mali podobné problémy ako ja. dnes mi už mešká menštruácia 22 deň. Robila som si už 5 tehotenských testov ale všetky mi vyšli negatívne. Nerozumiem tomu. Dnes síce idem už aj svojmu lekárovi sa ukázať ale neviem čím by to mohlo byť. Začala som síce aktívnejšie cvičiť 4 x do týždňa v posilovni a tiež som trochu upravila stravu brala som mesiac dietu na báze sacharidových vĺn ale niekedy som to aj porušila. Priznávam že mám aj teraz viac stresujúce obdobie, ale pred tým sa mi niečo takéto nestalo , že by mi toľko meškal menzes. Čo si o tom myslíte? Myslíte si že by som mohla byť tehotná aj keď mi vyšli všetky tie testy negatívne. Dnes ráno som si robila posledný a nič. Bolesti nemám. Ďakujem Vám za všetky vaše skúsenosti či rady.

sibalka21
19. feb 2015

@lenkademka tehotna urcite niesi. mozno tou zmenou zivotospravy si si rozhadzala cyklus

danickamamicka017771
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkademka
20. feb 2015

@sibalka21
no tehotenstvo sa mi nepotvrdilo s krvi tak uz len cakat kedi to dostanem , na prehliadke tam lekár videl asi aj cystu ale to mi bude vediet potvrdiť az pri dalsich testoch ale to musim dostat manzes najprv

liannaa
20. feb 2015

žienky , mám 5 dní do MS , ale mám príznaky že mám už 5 dní bolesti v podbrušku , menštuačné až pichavé , už 5DPO ma začali bolieť prsia , spolu s bolestami brucha mi začala zvýšená teplota 37 ktorá sa mi drží non stop , som ukrutne unavená , smädná , bolí ma chrbát a som nervózna . S priatelom sa snažilkujeme už 4 mesiace tak dúfam že som tehu , ale ak by nie čo iné to môže byť ? cysta to nieje tých som si prežila až až a bolo to iné ... poradte mi zo svojich skúseností prosiiiiiim

mamiku
22. feb 2015

Pekny den zelam🙂Ako tak citam prispevky tak mi to neda.Mam zmiesane pocity...snazime sa o babatko uz od minuleho leta,stale neuspesne:(len tento mesiac je zvlastny v tom ,ze 14 som mala ovu dva dni pred aj dva dni po sme sa snazili.cize 5dni aj s ovu.17teho ma zacalo boliet brucho o dva dni nato prsia ale len take stipkanie v bradavkach.Som milovnicka kavy rano dokazem vypit aj tri hned za sebou,lenze vo stvrtok som si vecer uvedomila ze kavu co som si rano urobila tak vecer bola nedotknuta.Pocas tychto dni ma sem tam napne ale nevraciam tak je to do dnesneho dna.vcera cize sobota som si robila test ale negativny.MS mam dostat o 8dni.Otazka je ci su toto priznaky tehotenstva.Dakujem velmi pekne

blondinka152
22. feb 2015

@mamiku ahoj ja mam nieco podobne,31.1.som mala poslednu mrchu,cca 2-3dni pred ovu sme sa milovali ale nesnazili ked ze uz sme to po par mesiacoch vzdali a zacali skor mysliet na zahranicie 🙂 ale uz cca 3dni ma bolia na dotyk co mna nezvyknu boliet,a aj ma sem tam ako keby pichne v podbrusku testy som robila a len / :( a mrchu mam mat za 6dni ...neviem ci mam ist zajta k mojej "super" gyn.alebo nie,dost sa bojim,ked ze uz mam za sebou neuspesne tehotenstvo....

sibalka21
22. feb 2015

@mamiku Nechapem naco si si robila test, bolo to uplne zbytocne...Mozes byt tehu aj nemusis... Podla mna si moc skoro mala priznaky, skor si si to asi podvedome dala do hlavy... Test si urob az ak ti bude meskat MS... Kludne sa moze stat ze budes mat teraz slabulinkeho ducha na teste a pride ti MS... Zbytocne sklamanie. Vela stastia

sibalka21
22. feb 2015

@blondinka152 Naco chces ist k lekarke? Ked jej povies ze za 6 dni mas dostat MS tak ta otoci vo dverach... Nerob si zbytocne testy pred meskanim... Na den meskajucej MS si sprav test a ak bude negativny tak pockaj tyzden dva a tak chod k lekarke.. Skor ti nic nepovie ani doktor

blondinka152
22. feb 2015

@sibalka21 lebo ak pojdem neskor moze byt uz neskoro zas,s priatelom mame zle RH co vyvolava potraty on je A+ a ja B- co je dost zle a preto si robim testy ci ze by ma neotocila ked vie aky mame problem,len neviem ci bolest prsnikov a pichanie v podbrusku je jasny dokaz...

lavinis
22. feb 2015

Ak by vsetkych baby, co tu popisuju tehotenske priznaky pomaly Uz den po oplodneni, boli tehotne, tak sme najludnatejsia krajina sveta...

sibalka21
22. feb 2015

@blondinka152 No hej ale zbytocne si ich robis... Niektore baby maju az dva tyzdne po meskani pozit. test... A myslim ze sest dni este vydrzis... Lebo ty ked pojdes k doktorke a povies je ze za 6 dni mas dostat MS a mas negativne testy, a ze ta len bolia prsia a podbrusko tak bude kukat na teba jak puk... A nie nie su to jasne priznaky ze si tehu... Pokial chces ist tak chod ale pochybujem ze ti povie nieco ine okrem toho ze si chodila zbytocne

sibalka21
22. feb 2015

@lavinis :D :D Asi tak nejak :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre