Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

elje
24. dec 2012

@nikaniko Aj mne sa zda, ze mam niektore syndromy (caste mocenie, pachut v ustach, nechut do jedla...) ale fakt neviem ci uz som taka paranoidna alebo nie... Uz chcem aby bud MS prisla alebo prisli tie dve ciarky lebo toto je utrpenie.

zuzi0911
24. dec 2012

@nikaniko negativ ☹ no nic.len preco mi je zle

nikaniko
24. dec 2012

ok skusime a dáme sem testíky. ja rozmýslam že zachvilu aj skusíím
@zuzi0911

nikaniko
24. dec 2012

@zuzi0911 ooha negativ??no to ma mrzí potom.a kedy máš dostat ci si mala dostat??

nikaniko
24. dec 2012

@elje no treba skusit testík.aj ja skusím. ja mam práveže velku chut do jedla. zjedla bych aj samu seba. no ale mam divnu pachut v ustách,naliate zilové prsia ale už nebolia konečne a casté moženie a potrebujem stále len pit.

nikaniko
24. dec 2012

takže a je po teste ani náznak druhej ciarky-negatív

nikaniko
24. dec 2012

@zuzi0911 negatív aj ja

nikaniko
24. dec 2012

@elje negatív mám

nikaniko
24. dec 2012

@fidoorkaa negatív mám

nikaniko
24. dec 2012

@figurka1985 negatív mám

nikaniko
24. dec 2012

@lenkove tak a mam negatív,nechápem to

elje
24. dec 2012

@nikaniko ☹ ☹ ☹ spominam si na minulorocny stedry den - stale som si hovorila ze takto o rok uz budem robit veceru s bruskom..... a pozri. Dnes sa uz neodvazim povedat co bude takto o rok...
A este jedna vec - ja uz odteraz netestujem kym to uz nebudem naozaj citit ze som tehotna (nevolnosti, zvracanie a pod.) lebo je to fakt sebatyranie 😒

Stastne a Vesele sviatky! Moje oblubene cislo je 13, tak snad bude ten 2013 najstastnejsi v zivote 😉

nikaniko
24. dec 2012

@elje no aj tebe Stasné a Veselé vianoce. skoda že nie tehotné alebo z bruškom. co už snad sa nam to podarí.

zuzi0911
24. dec 2012

@nikaniko ja sim ju dostala vo stvrtok po 3 dnovom meskani.len bola kratka a mic slaba.no a v stredu mi brali krv a vyslo trosku zvysene hcg..no len mi je stale zle tak nechapem uz nicomu.a aj mna to mrzi ze tam nemas//.vesele vianoce 🙂

nikaniko
24. dec 2012

takže ten test bol citlivost 10mlU.ml. je to vysoká citlivost?? a volal sa VIA MED BABY TEST EXCELENT.BABULE PORADTE MI...

danjelca
24. dec 2012

@nikaniko kolko dní si po ovu ano to je vysoká citlivost..

nikaniko
24. dec 2012

@danjelca NO JA SA VTOM NEVYZNáM. NAPíSEM TI TO TAKTO STYK BOL 5.12 A PLODNé DNI 7.12. TAK ZA DEVET DNí SOM SI ROBILA TEST ZASA TENTO VIA MED A BOL NEGATíV A TERAZ SOM SI HO ROBILA ZASA A BOL ZASA NEGATíV NO ROBILA SOM SI HO POOBEDE . MENZES MALA PRíST 22 A NEPRIšLA. MAM NALIATE PRSIA MODRé žILE HLAVA MA BOLí STALE CURáM TAK NEVIM CO SI MYSLIET. MAM RáNO ZOPAKOVAT MOč??

danjelca
24. dec 2012

16 dní to by sa už nejaký duch asi zjavil...aale nemusí to tak byt..HCQ stupa každe dva dni tak zopakuje o dva dni ak tam nič nebude tak zrejme nič

nikaniko
24. dec 2012

@danjelca AJ JA SI MYSLíM žE BY SA Už ZJAVIL. SOM NANIč ZTOHO. NO NEVIEM CO Už. ASI SOM SA UNáHLILA. LEN SI NAMýSLáM CO CITíM A POPRITOM TO TAK ASI NIEJE. JA Už NEVIEM

alceola
24. dec 2012

@lenkove ja mam to iste, dnes rano som nasla ruzovkaste na papieri, ale mam bolesti silne a zatial sa to nerozbieha.ale ved uvidime...aj ked verim na zazrak!!

figurka1985
24. dec 2012

@nikaniko uuuuf, skoda :( bola som si takmer ista, ze bude min. duch.... :/ nevadi, mozno bolo skoro na testovanie🙂

nikaniko
24. dec 2012

@figurka1985 MYSLíš žE 19 DNí OD STYKU JE SKORO NA TESTOVANIE??Já MYSLíM žE NIE. FNUK. UVIDíM BUDEM ZASA CAKAT.

nikaniko
24. dec 2012

@alceola TREBA VERIT NA ZáZRAK. AJ JA BUDEM ESTE VERIT.LEBO MENZES NEPRICHáDZá ANI NáZNAK TOHO žE BY MALA PRíST. A TY SI SI TEST NEROBILA???INAK KRáSNé VIANOCE

lenkove
25. dec 2012

@nikaniko
@alceola babulky, zelam vam krasne Vianoce, aby ste cim skor mali v naruci vas vytuzeny zazrak.
U mna sa zazrak nekonal, mam ms 😖 😖

alceola
25. dec 2012

@nikaniko stastne a vesele sviatky tak ako?? u mna sa to pomaly rozbieha, aj ked velmi pomaly..test som si robila min tyzden a nic..takze ja som aj myslela ze nic a ty ako??ale mala som take ine pocity, a verila som...

alceola
25. dec 2012

@lenkove dakujeeeem, aj ja tebe prajem a co ty ako si na tom??

alceola
25. dec 2012

@lenkove tak citam, ze si na tom rovnako ako ja..aj ked vlozku mam zase cistu,ale to asi pride...ved ja sa nejdem uz namotavat..neverim,ale chora som ako pes..tak mozno aj lieky to cele zmenili..

trish31
25. dec 2012

Kocky prosim VAs pozrite sa mi na test do albumu,lebo ja uz naozaj neviem co si mam mysliet o tych testoch

nikaniko
25. dec 2012

@alceola
@lenkove NO BABULKY ANI UMNA ZáZRAK ZIADNY TEST NEGATíV MENZES NIKDE. NO NEVIEM ASI NIC NEBUDE ANI BáBO ANI MENZES HEH. INAK STASNé A VESELé BABULE PRAJEM VáM A DO NOVéHO ROKA BUDEME VšETKY CAKAT BáBETKá

trish31
25. dec 2012

@nikaniko hlavu hore,urcite sa ti to podari,,uvidis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre