Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

medovka14
21. júl 2014

ahojte baby, mne meska menzes uz 11dni, testy mi vysli pozitivne, no ciarka je na nich slaba.. je ju normalne vidno ale nie je taka silna ako ta kontolna... zacinam sa bat, ci tam nebude nejaky problem ☹

katkasofi
21. júl 2014

@medovka14 pokial máš mamatest tak mne tiež nevyšiel ani raz rovnako silný.... hoď sem foto 😉

medovka14
21. júl 2014

@katkasofi robila som si z rannej moci woman secret a z lekárne Dr max oni majú také svoje 🙂 a minulý týždeň par chorvátskych lebo sme tam boli na dovolenke 🙂 tu je fotka z dnes, ta nemá dátum, ostatne majú...

lenocka84
22. júl 2014

ahojky.meskajuci menzes,vytok z prsnikov ale test negativny
co mozem od toho cakat?

magdus999
22. júl 2014

Ahojte dievčatá. Čo poviete na toto.....hádam to nebude veľmi komplikovane napísané emoticon
5 rokov sa snažíme o bábo a nič, sme úplne zdraví, na nič nám neprišli, nik nechápe.....boli sme aj na IVF, z čoho vznikli krásne blastocysty.....z toho 5 vkladov a nič. Piaty vklad skončil mimomaternicovo vo februári .....20.6. som bola na šiestom vklade, týždeň po ňom sme šli na dovolenku. 13 deň po vklade som si spravila test na dovolenke, vyšiel negatívny. Prestala som brať utroš, 15.deň po vklade prišiel menzes. Po mmt mávam iba 1 deň, takže po danom dni sme si užívali sexík. Medzitým návrat domov. 8 po menzese ma začali veľmi bolieť prsia, naliali sa....tento stav mávam tak týždeň pred menzesom, nie 3 týždne.....spravila som si radšej test, či nie som tehotná mimomaternicovo, čo mi možno neodhalil predchádzajúci test. Vyšiel negatívne, čo som sa potešila. Prsia ma však bolia už 7-8 deň, naliate sú, podrpsenky sú mi malé...... k doktorovi je ešte skoro ísť, myslíte že by sa to podarilo????? sama sebe teraz nerozumiem, som po veľa vkladoch, vždy som mala menzes a hormonálne stavy ako predtým, žiadna zmena......na test je asi tiež skoro,ale je možné takto otehotnieť????

diapavuch
22. júl 2014

Nepoteším ťa mohla kamarádka si tiež myslela že nemôže byť tehotná a výsledok? Má dvojičky Sárku a Milanka s mužom ktorého ani poriadne nepozná. Ale šanca samozrejme je že nie si tehoná.

diapavuch
22. júl 2014

@medovka14 zdá sa mi že tam je taký silnejší dušík ale neviem či ho vidím iba ja

medovka14
22. júl 2014

@diapavuch dakujem 🙂 lepsie su v skutocnosti, tu druhu ciarku vidno normalne, nemusim ho nijako natacat koli svetlu, alebo zmurit, len je slabsia.. dnes som bola u dr, no nic nevidela vnutri ☹ ale podla hcg je to 4-5 tyden, asi je este moc mini aby bolo vidno, alebo ide o mimomaternicove... o tyzden idem k dr zase, tak uvidime

katkasofi
22. júl 2014

@medovka14 potišku gratulujeeeem 🙂

katkasofi
22. júl 2014

@medovka14 a sliznicu maternice ti koľko namerala?

diapavuch
22. júl 2014

@medovka14 samozrejme to moc nevidno ale neboj sa želám zdravie a pekné bábätko

medovka14
22. júl 2014

@katkasofi nie, nemerala nič, iba krúžila a hľadala... len na jednej strane som mala trocha krvi... vravela, že by mohlo ísť aj o potrat, ale vôbec som nekrvácala od poslednej MS, takže potrat asi nie...

medovka14
22. júl 2014

@diapavuch ďakujem 🙂

diapavuch
22. júl 2014

@medovka14 nz ja tiež čakám môže sa to naše malé predierať na svet aj teraz lebo termán mám 15 augusta

medovka14
22. júl 2014

@diapavuch gratulujem 🙂 ja si pamätám, keď som prvé čakala, že okolo dátumu pôrodu som stále čakala kedy to príde 🙂)) stále som sa sledovala 🙂

diapavuch
22. júl 2014

@medovka14 ja mám aj strach hlavne ked je manžel v práci ale ešteže sú prázdniny a Jakubko je veľký tak zavolá pomoc 🙂 🙂

medovka14
22. júl 2014

@diapavuch ja som bola v deň termínu pôrodu nakupovať v tescu 🙂 a volá mi kamoška, že či už, ja že nie, nakupujem 🙂))) nakoniec som rodila presne po 14-tich dňoch 🙂

diapavuch
22. júl 2014

@medovka14 my máme v rodine že skôr rodíme tak sa obávam že či to nepríde aj dnes ale veci mám zbalené aj tablet tak ked sa narodí a budeme v pohode napíšem

medovka14
22. júl 2014

@diapavuch držím palce 🙂 a čo to bude?

diapavuch
22. júl 2014

@medovka14 dievčatko Ela Isabella Pavúchová Jakubko sa už veľmi teší

medovka14
22. júl 2014

@diapavuch naša prvá mala byť Izabela 🙂 a teraz by sme chceli dať Eliška, alebo Ella a par chlapca Dárius, skrátene Darko 🙂

diapavuch
23. júl 2014

@medovka14 pekné mená

jaruska18
23. júl 2014

Ahojte 🙂 cely minuly mesiac sme sa snazili,potom som mala mrchu ale bezbolestnu a slabsiu..ked skoncila zase sme sa snazili..dnes som 18DC..Pred 5.dnami som mala na nohavickach naznaky spinenia..dnes som si robila test a zda sa mi ze tam je upne slabucka ciarka skor duch..co si myslite?

karin488
23. júl 2014

Dobry den, chcela by som sa spytat 2dni mi meska menstruacia robila som si test Gravistest a je negativny inokedy mam uz velmi silne bolesti a nikdy mi nemeska , mam aj slabe bolesti v podbrusku. Ma niekto skusenosti s tymto.?
Dakujem 🙂

lusswinki
23. júl 2014

@jaruska18 Ahojček, na poslednom a predposlednom je taky mililili naznacik... Pockaj par dni a testni znovu : 🙂 😀 daj potom vedieť 😀 Už teraz tipujem fantastický výsledok 😀

lusswinki
23. júl 2014

@karin488 Karinka,,... treba len ešte trošičku vyčkať a testovať znovu 😉 ja tiež čakám od rána mrchu, ale po nek akoby sa ,,zatial" (dúfam, že to tak aj ostane) zľahla zem 😅 😀

jaruska18
23. júl 2014

@lusswinki jaj bodaj by si mala pravdu 🙂 jasne dam vediet 🙂

lulecko2311
24. júl 2014

@zuzicek88 joj to ma mrzi, moja mrcha ma prist v nedelu no uz teraz citim podbrusko 😞😞😞

lulecko2311
24. júl 2014

@jaruska18 tiez vidin na poslednom mini naznak. Skus digitalny, ten je najpresnejsi... Drzim palce, mne ma mrcha prist v nedelu a dala som Si prikaz, ze budem testovat az ked Bude meskat min 5 dni...
Daj vediet ako Si dopadla...

lulecko2311
24. júl 2014

@karin488 Mne Sa takto podobne zmenil z nicoho Nic cyklus od januara. Vzdy som mala 28dni a teraz mam na striedacku cyklua 27dni a 32dni... Ja mam dostat v nedelu, mala som slaby vytok par dni dozadu a boli ma v podbrusku tiez. Tfuj tfuj nech to vide...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre