Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

naja94
18. aug 2015

@sara34valentina
@aber
Ako nezainteresovaná do tejto prekáračky musim napísať, ze prvá ironicky a provokatívne ladená reakcia prišla od Teba @aber ...

lenocka84
18. aug 2015

dievcata mozno budem za blbu ale kedze to nejako neriesim nezistujem.da sa otehotniet 4-5dni po skonceni menstruacie?

sara34valentina
18. aug 2015

@lenocka84 teoreticky nie, realne ano,,,,,,,,,,,,,,,moja priatelka otehotnela 2dni pred ms a vie to na 100% lebo muz bol ten mesiac len vtedy doma na dva dni 🙂 vsetko je mozne, )))

steinarka
18. aug 2015

@lenocka84 no pokial mas plodne dni, tak ano.. 😉 niektore zeny maju ovulku pocas ms, niektore tesne po ms, niektore az tyzden po ms.. zalezi od zeny a jej tela 🙂

steinarka
18. aug 2015

@sara34valentina aj teoreticky to je mozne, nielen realne 😉

lenocka84
18. aug 2015

@steinarka

@sara34valentina ovulku mavam niekde v strede cyklu
no posledne 3m mavam vsetko rozhodene.najprv 25dnovy cyklus.potom 30dnovy.plodne dni realne mavam len kazdy 2.mesiac kedze nemam 1 vajickovod.a mam blby pocit ze teraz som mala posunutu ovu asi 2-3dni a to viem kedze ovu mavam strasne bolesti.len som nebola ista ci je to vobec mozne

steinarka
18. aug 2015

@lenocka84 a mala si v tom case ovulaciu? spermie prezivaju v tele zeny aj niekolko dni, tak s tym rataj

lenocka84
18. aug 2015

@steinarka nie.mala som ju bezne.resp.asi 15dc
len ja neverim ze otehotniet sa da len pocas ovu.

steinarka
18. aug 2015

@lenocka84 😀 prepac, pobavilo ma to.. je jedno, ci tomu veris, alebo neveris.. je pravdou, ze kym zena nema plodne dni a ovulaciu, tak neotehotnie.. otazkou je KEDY ma zena ovulku.. ako som pisala - niektora pocas ms, niektora tesne po, niektora neskor..

lenocka84
18. aug 2015

@steinarka tieto veci mam presne.a mam za sebou 3 tehu.
a teda ani pri jednom to neslo podla "knihy" a tych presnych veci.
zeny co maju problem viem ze vsetko tlacia na tie dni v mesiaci.ja nie

sara34valentina
18. aug 2015

@lenocka84 ak tuzis po dietatku a nevies kedy mas ovulku pomozu ti ovulacne testy su 100% a kupis aj tu za 40centov u lauritky 🙂

lenocka84
18. aug 2015

@sara34valentina ja viem kedy mam ovu.a presne.len tento mesiac s nestihala zapisovat datumy.
mavam take bolesti ze mozem rozdavat tym ktore striehnu na ovi

steinarka
18. aug 2015

@lenocka84 nuz, ty vies 🙂 asi nie kazdy potrebuje vajicko k oplodneniu..

lenocka84
18. aug 2015

@steinarka tak ale potom logicky.ak je posunuta ovu mala by sa posunut aj menstruacia nie?netvrdim co si naposala.len viem ze ani pri 1 tehu som nesledovala absolutne nic

sara34valentina
18. aug 2015

@lenocka84 ja poznam tiez svoje telo, mam napr 3-4dni hlien a chut na sex...potom ale na 5ty den-6ty den je ovulacia a mam trosku pri milovani bolest, presne viem ze ovulujem , mavala som na 18ty den, cyklus 30dnovy 12lfaza! podarilo sa na 4pokus ♥ ja viem len tolko, ze ked sa posunie ovulacia tak o 12dni dostane zena najpozdejsie do 14tich ms ... ono dnes je asi mozne vsetko 🙂 v kazdom pripade drzim palce 😅

lenocka84
18. aug 2015

@sara34valentina ja som sa nikdy nesledovala.28dnovy cyklus a cca 12-14ovu.
ako hodinky.teraz sa mi to nejako rozhadzalo ☹

aber
18. aug 2015

@naja94 ja píšem tvrdo a pravdu, komu sa nepáči, nech ma preskočí, ja by som bola rada keby mi to niekto na rovinu povedal

sara34valentina
18. aug 2015

@lenocka84 cize si citila skorej ovulku? moz byt ...ako dlho si mala ms a potom ak ratam tych 5dni tak si ju mala na 11ty den? no moze byt !! bru noc, idem si lahnut, unava robi svoje, bru noc 😉

zojaaa
18. aug 2015

Ahojte, ked som si citala ohladom duchov na teste, tak som nasla foto, ako baby davaju fotky do negativov a ked sa "nerozsvieti" aj ten duch, tak je to kanalik...

Ako to je s tym davanim fotiek pod negativ filter? Je to presne?

zuzanka3381
18. aug 2015

Ja nič v zlom baby, ale niekedy keď toto tu čítam, tak mám pocit, že niektoré baby čakajú v týchto diskusiách buď vešticu alebo odborníka. A hlavne, keď aj napriek všetkému si tvrdia svoje 🙂 Je mi z toho smiešne. lenocka84, ja som si tiež myslela, že mám ovu niekde v strede cyklu, až pokiaľ mi nesledoval doktor celý cyklus a bola by si prekvapená ešte na 26 deň som nemala ovu 🙂 A v živote ženy sa to stále mení.
Obdivujem niektoré, konkrétne baby , veď viete ktoré, ktoré ešte máte chuť a nervy tu niekedy odpisovať.

naja94
18. aug 2015

@aber
Len škoda v danom "spore" si pravdu nemala... Ale ja Ti klapky z očí skladať nebudem...

lenocka84
18. aug 2015

@zuzanka3381 len skoda ze ja tu teda mam sledovanu.casto cisto nahodne.a bolesti ktore mam su presnejsie ako testy.a to mi uz potvrdila aj dr.
skor ma zaraza ze najmudrejsie su tie ktore deti este ani nemaju.
mier.a dobru noc

steinarka
18. aug 2015

@lenocka84 ak narazas na mna, tak ja som ti normalne odpovedala a nehram sa na najmudrejsiu.. ak si si taka ista, ze nepotrebujes ovulaciu na otehotnenie, tak naco sa pytas vo verejnom fore.. pises, ze mas deti a pytas sa, ci je mozne otehotniet po kramoch.... otazka hodna 16 rocnej pubertiacky.. "mier", ahoj..

andi1234
18. aug 2015

Baby dnes ako keby mi prisiel menzes ale nie je taky ako zvyknd byt ☺ slabe krvacanie ziadne odlupovanie moze byt ze som tehotna? A je to slabe krvacanie v tehu?? 🙂

lenocka84
18. aug 2015

@steinarka nenarazala som na nikoho.ale vo vseobecnosti.
a ano.pytala som sa lebo su pripady otehotnenia pocas M pred M tak ci sa to da aj po M.
to je cele.a tu 16r si mozem odpustit.

aber
18. aug 2015

@naja94 😉😉😉😉😉

majka_ka89
18. aug 2015

Co sa Vam tu dnes porobilo? Hormony s Vami lomcuju a ventilujete si to tu? Clovek si pride precitat forum ze mozno si precita nieco nove alebo co by mu mohlo pomoct z jeho problemom a namiesto toho tu cita akesi "vylevy, dokazovania,..." tak proste ked ten clovek nestoji o radu tak to neriesim a kazda zena je ina, ma iny cyklus, ine rehotenstvo, ani jedno nie je podla ucebnice a este aj doktori obcas otvaraju usta zeako je to mozne. Tak trocha relaxu 😝 no stress a uzivajte si krasne tehulkovanie alebo sa teste na to svoje buduce tehu.

aber
18. aug 2015

@steinarka ja si myslím, že každá prispievatelka, ktorá položí otázku nech aj napíše akú odpoveď od nás očakáva totiž každý má právo mať svoj názor či je správny a či nie viď sara 34 Valentína sa má rešpektovať a nie urážať, niekto píše jemnucko a citlivo a niekto ako ja píšem z duše a čo si myslím. Žijeme v slobodnej krajine, kde každý aj ja si môže za niečím stať a nikto mi to nikdy nezoberie a tým ostatným odkazujem ja sa nehrám na nič, keď niekto trepne hovadinu tak ho vrátim späť do reality keď sa to niekomu nepáči žili mi to netrha som úprimná, takže si na to zvyknite keď nie váš, problém a prajem všetkým čo si myslia, že vedia všetku múdrosť sveta, nie neviete každý sa mýli aj ja a prajem všetkým negativistom dobrú noc

aber
18. aug 2015

@majka_ka89 moja reč 😉asi blbá konštelácia hviezd 😁

steinarka
18. aug 2015

@aber mne pripada, ze ked sem nejaka zena pise a je presvedcena, ze je tehotna, tak clovek je hned zly, ked si dovoli s nou nesuhlasit, pripadne jej podat iny pohlad na vec.. asi sa tu fakt oplati len prikyvovat a suhlasit s kazdou, ktora tu polozi otazku, nech je akokolvek nezmyselna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre