Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lenocka84
13. sep 2015

bola som drza a nahlasila som ju za vedome urazanie a ponizovanie.
tak snaaad uz bude klud 😉

steinarka
13. sep 2015

@lenocka84 myslím si, že sme tak už urobili viaceré.. smutné, aké slová niektorí ľudia dokážu vypustiť z úst.. 😖

aber
13. sep 2015

No môj názor je, že Zuzka je aj tá simonaparis,keď tu nie je jedna tak druhá, nikdy nie sú tu spolu, či je pravda neviem, ale myslim si a nielen ja, keď som uvidela, že si zase prišla tak ako prvé ma napadlo, že si nedá pokoj, keď som si prečítala čo si napísala a ako ma nazvala je to tvoj názor , len stým rozdielom že svoj názor na teba radšej pomlcim. Vieš, ja ťa vlastne ľutujem, teba musel veľmi život kopať až sa ti to v hlave trošku pomotalo /predsa trocha irónie si neodpustím /to čo steinarka napísala ohľadom tých znakov, to sa nauč naspamäť, do budúceho života ti to pomôže. Teraz spätne si pamätám čo si napísala, som chudobná, počala som dieťa s chudákom, rodičia sa za mňa hanbia, skrývam sa za jednu čo potratila... Počuj nepíšeš náhodou svoj život a preto si tak nahnevaná? A že sex nemáme a hlavne, že čakáme decko, nie si preto frustrovana?píšeš o sebe, svoje problémy? Potom sa nečudujem, že si nahnevaná na celý svet 🌍, prajem ti nech sa ti zlepší život, lebo takto sa budeš trápiť navždy a mám jedno príslovie podľa seba súdim teba je ako vyšité na teba, tam bude pes 🐶 zakopaný, si nešťastná, frustrovana asi žena ktorá si nemá na kom vybiť zlosť, lebo si myslím, že ťa manžel podvádza... Je mi to tak ľúto, že život aký chceš si si vymyslela... Joj ta chudoba asi postihla teba😞😞😞😞😞

baaambulkaa
13. sep 2015

Žiadna vzdelaná pani doktorka s troma titulmi by tu nestrácala čas na fóre, neurážala by ostatné ženy a nepoužívala by slovník vhodný tak do krčmy....je úbohá ak si myslí že jej to tu niekto žerie :D aber to vystihla úplne presne...

1234lubka
13. sep 2015

@baaambulkaa
@aber ak chcete niekoho oznacit aby videl ze.ste nanho reagovali treba.dat @ a hned za nim nick alebo pod prispevkom je ze "odpovedz" 🙂 🙂 🙂

aber
13. sep 2015

@lenocka84 keď ju zrušia tak si urobi nový nick... Nevadí, už budeme vedieť, že je to ona.Zuzka ak by potom krvácaní čo mala bola tehotná, tak by to bol
...ako sa simonaparis oháňa Bohom, zázrak, v piatok večer o 18 tej píše že krvacala, sobota už bola u lekára plus pozit test a zrazu bum 💥 je v druhom mesiaci a potom už len v piatom týždni nejaké divné a potom ticho... Kto mlčí ten svedčí. Každá normálna žena vie že zavádza, nevadí aj ona sa raz dočká. Ďakujem, že si ju nahlásila ja som to urobila včera, keby nás bolo viac tak stým niečo urobia veď uvidíme do kedy ju to bude baviť

steinarka
13. sep 2015

@aber zda sa mi, ze raz tu na konovi bola afera, pri ktorej tiez dotycna vytvorila druhy nick a utocila na ludi.. a admin zablokoval celu IP, teda sa nedalo z tej IP viac prihlasit na kona, ani zaregistrovat, nic.. len nviem o co konkretne sa tam jednalo a ci si dobre spominam.. aj v tomto pripade by mohol urobit tak.. Lebo je to urcite clovek, ktory ma so zuzkou blizky vztah.. 🙂

aber
13. sep 2015

@1234lubka a čo keď píšem všeobecne? čo mám čo stlačiť, ale ďakujem za upozornenie. Nie vždy chcem niekoho označiť, tu si to aj tak všetky prečítajú

aber
13. sep 2015

@steinarka alebo tá istá 😉

aber
13. sep 2015

@steinarka mohol by, aspoň by sme sa mohli vrátiť k podstate veci, že prečo sme tu aby sme sa navzájom podržali a radili sa a písali svoje skúsenosti... Trocha nám to tu zavírila

steinarka
13. sep 2015

@aber presne tak.. a zena, ktora chce pocut, ze je tehotna, nech vopred oznaci prispevok "chcem pocut, ze som v tom" 😀

aber
13. sep 2015

@steinarka aj moj názor 👍👍👍

simonaparis
13. sep 2015
simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aber
13. sep 2015

@simonaparis krásna fotka k tebe sa moc nehodí, ☺

aber
13. sep 2015

@simonaparis keďže mlčís tak mám pravdu, máš rozpoltenu osobnosť, aby si vedela volá sa to schizofrénia ☺spomeň si čo si mi radila minule paaaaaaaaaaaaaaaaa

simonaparis
13. sep 2015

@aber schizofrenik je tvoj muz 🙂 ja tu nesedim ako ty na pc, balim si veci na dovcu, tak sa tu pekne dalej zabavaj a davaj pozor aby ta nezcalo boliet brusko ako vcera 🙂 cmuk

aber
13. sep 2015

@steinarka je to ona, Zuzana je ta simonaparis 😂😂😂😂😂😂😂

steinarka
13. sep 2015

@aber jesis....

agathachristie
13. sep 2015

@aber ako vieš? Ale asi to bolo jasné od začiatku. Chudák dievča.

1234lubka
13. sep 2015

@aber ja som to napisalapreto lebo som si vsimla ze tam su spomenute nejake mena, ja len preto. Ja napr malojedy citam fora...ked sa zapojim tak satam vacsinou vratim ked ma niekto oznaci...lebo patrat v xy prispevkoch ci mi niekto idpisal...to nie 🙂

1234lubka
13. sep 2015

preboha...som tu citala tie debaty..ty kokos sila...

steinarka
13. sep 2015

@1234lubka 😀 si tu mala byt vcera.. katastrofa..

1234lubka
13. sep 2015

@steinarka saj som teraz daco pocitala..je mi zle..niekto tu ma velmi vysoke sebavedomie...a polovica prispevkom je mimo temu 😀 😀

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alka1980
13. sep 2015

@simonaparis pre pana uz s tym prestan.Je to trapne a nema to uroven.Urazanim Aber a zien nic nedosiahnes a iba sa ponizujes.Ak mas trochu sebaucty a inteligencie tak sa stiahnes do uzadia,pretoze toto uz nikoho nezaujima.Myslim,ze ani samotnu Aber,ktoru naozaj urazas.

1234lubka
13. sep 2015

@simonaparis slecna ty mas riadne nizke sebavedomie ked sa tu na nete takto "odbavujes" 😀 😀 😀 neboj sa nebloknu ta v sekunde 😀 😀 kludne posluz si aj na mne ked ti to urobi dobre 😀 😀 kym si este tu....

agathachristie
13. sep 2015

@simonaparis tak sem nepis keď ta rusi jej foto, nie? 😉 ešte si mi aj lajkla koment kde "chudák dievča" som myslela na teba nie aber 😄

aber
13. sep 2015

@agathachristie, nebola som tu a nestihla som si prečítať čo napísala, už sa jej Moja fotka nepáči, veď chcela aby som si dala foto tak som dala 😉ja nemám čo skrývať... Normalne som zvedavá či sa naučila nejaké nové nadávky ale fičí len na tretej cenovej 😂😂😂😂 a čo písala na moju fotku? 😉😉😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre