Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

elenita
30. apr 2013

Hm, a na môj príspevok nikto nereaguje....nevadí.....inak, objednaná som k dr. kvôli tej mykóze na štvrtok, to je aj termín očakávanej menštruácie, tak uvidíme.

petka811
30. apr 2013

@elenita no tak môžu to byť aj tehotenské príznaky, ale aj predzvesť menštruácie. Ja som tiež čítala, že v tehotenstve sa objavuje hustý biely výtok, ktorý nezapácha ale či mykóza?
...istejšie bude ten Dr., ale veď uvidíš sama 🙂

elenita
30. apr 2013

@petka811 no uvidíme, dúfam, že tam nepôjdem už s menštruáciou 😖 Len to je ťažké, robí iba 2 dni do týždňa a ja tam idem vždy len tak, že sa objednám, lebo bez objednania je to tak na 4 hod čakania....no uvidíme 🙂 Je mi fakt už od toho piatku dosť nevoľno, nuž ale všetko takéto príznaky sa dajú vsugerovať. Psychika je silná 🙂
Rozmýšľala som, že si kúpim ovu testy, vraj niekedy skôr zistia tehu ako klasické tehot.testy, len ich treba robiť viac dní za sebou na porovnanie, či je kontrolná čiarka silnejšia.....alebo vydržím k dr.
Alebo do príchodu menštruácie. uvidíme, čo bude skôr 🙂

simca1258
30. apr 2013

@samanta2208 hej bola som u doktora ale mi povedal že si mám spraviť test a neviem či mi ho predajú... a tak teda je možné že nie som ??

simca1258
30. apr 2013

@samanta2208 a ešte keby som náhodou bola tak čo mám robiť aby som potratila ?? viem že si asi pomyslíš že som šlahnutá alebo čo ale ja to dieťa nechcem... tak porad čo by som mala robiť ??

marmel3005
30. apr 2013

@simca1258 Koľko máš rokov, že sa bojíš že ti nepredajú test???? Ked sa bojíš tehotenstva, tak si daj predpísať antikoncepciu a priateľ nech si kúpi ochranu... je tu neskutočné množstvo žien, ktoré by bábätko hned brali a ty sa takto zahrávaš so svojím zdravím 😖 Zamysli sa nad sebou, v budúcnosti sa ti to môže po zdravotnej stránke vypomstiť a ked budeš chcieť bábo, tak nebudeš môcť otehotnieť 😠

janickaaaaaaa
30. apr 2013

@simca1258 jezis dievca ty nad cim rozmyslas ja keby som cakala tak skacem od radosti nam sa nedari,nechci zazit ten pocit!!!a ak budes ani nerozmyslaj nad potratom raz to budes lutovat,dieta je dar

darazv
30. apr 2013

@simca1258 no nejdem ta súdit ale MK je skor o tom ako ženy tužia po miminku ☹ čo by som ja dala za to byt tehotna!!!

nikauff22
30. apr 2013

Dievca rozmysli si co spravis ! A kolko mas 15 ? je pravda ze deti nemaju mat deti !
Ja vravim jedno pre take ako si ty : NESEXUJ KED TO NEVIES A NASLEDKOM TOHO ZABIJES BEZBRANEHO CLOVEKA !

nikauff22
30. apr 2013

A este jedna vec ja sama mam v mojom velmi blizkom okoli zeny ktore nemozu otehotniet a musia podstupovat rozne zakroky aby aspon na chvilu mali pocit ze aj oni mozu byt maminkami . Ja som sa s priatelom o babo snazila 2 roky a konecne to prislo ! Skus sa nad sebou zamysliet ci to chces spravit vlastnemu babu a myslim ze ked uz mozes sexovat a zato sa nehambis tak by si mala dat sancu aj dietatu vzdy je cesta ako sa to da !

mata2101993
30. apr 2013

@maikkynna dakujem za odpoved.... skoda mozno sa to podari nabuduce

zuzadu
30. apr 2013

ahoj děvčata, tak koukám, že témata jsou různá, u mě nic nového, po jídle mi je špatně, během dne mi je taky špatně, ne že by se to nedalo přežít, to se dá, bolest tupá v podbřišku, vaječníkách, břicho nafouklé a vespod tvrdé, včera jsem si udělala test je tam slaboulinká čárečka, jen dušík až po 10 min, ještě je brzy testovat menstruaci mám dostat až za týden v uterý, tak snad se zadařilo, naděje umírá poslední, jo a taky mě divně už týden bolí hlava, je na příjmu nějaká těhulka, která by mi popsala příznaky těhu cca 10 dní po oplodnění,,,,,,?a tak mm divnou chut v puse

zuzadu
30. apr 2013

jo a simca at jde do háje takto uvažovat, děvče prosím tě nepanikař, vše se dá řešit s klidnou hlavou, hlavně kdyby něco svěř se, víc hlav víc ví a vše dá řešit

zuzadu
30. apr 2013

jo a vzkaz pro ty které testují po pregnylu a clostibegillu, většinou ghc vydrží až 5 dní v krvi, mě dokonce po 5 cyklu ghc ukazovalo těhotenství i v den menstruace, doktor povídal, že už jsem přehormonovaná, tak bacha na to abyste zbytečně nebláznily jako já, dost mě to pak sejmlo, když jsem to dostala a test byl pořád pozitivní, ale nesílil, pořád stejně vybarvený čárky, jediný co je ok je odebrat krev a z té je to vždy 100% ukazatel

leskottt
30. apr 2013

Ahoj..Chtěla jsem se spíše zeptat..Test jsem si dělala dnes ráno, ale vypadá negativní..I když si myslím, že jsem si ho dělala moc brzo, poslední menstruaci jsem měla před jedenácti dny..Asi pět dní jsem strašně unavená, celé dny prospím, občas mě pálí bradavky, bolí celá záda, v podbříšku mě bolí jako bych to měla dostat..V sobotu jsem měla mléčný výtok, nepáchnoucí…Dnes zase už tak unavení nejsem…Nejsem si vůbec jistá, neradá bych dělala unáhlené závěry 🙂 Nemáte někdo podobnou zkušenost? Moc děkuju za odpovědi 🙂

petka811
30. apr 2013

@qzabkaq ahoj, no ako si dopadla?

darazv
30. apr 2013

@leskottt dnes si 11DC a robila si si test 😀 ja odpadnem ...ako sory ale kolko mas rokov?

leskottt
30. apr 2013

@darazv ptala jsem se jestli máte někdo zkušenosti s příznaky které jsem psala...Vysmát se umí každej blb

darazv
30. apr 2013

@leskottt prepac ale mne to prislo fakt na smiech a ak som sa ta dotkla tak sa ospravedlnujem 😉 totiž nieje možne 11DC niečo pozorovat si len v dobe ak (ovuluješ) tak ovulacie...psychika hrá v tomto velku rolu ak sa snažiš otehotnet vela si žena vsugeruvava ,,viem o čom pisem sama som si tymto prešla ...takze ak ti mozem poradit ,neries svoje telo bud v klude miluj sa so svojou polovičkou atd.. a cca dva dni alebo po vynechaní menstruacie si urob test ale to je ešte času a času 🙂

leskottt
30. apr 2013

@darazv Nemám s tím zkušenost,proto se ptám na radu.Už poslední menstruaci jsem měla jinou.První den jsem to slabounce dostala,druhý den nic,třetí den taky ne a na poslední dva dny jsem to dostala...Ted už asi týden trvají tyhle příznaky..bolest zad a hlavy je hrozná...mám nechutenství k jídlu..prospím i celé dny atd..to už jsem vlastně psala..

darazv
30. apr 2013

@leskottt no nepíšeš jak dlho sa snažiš či si nebrala dáke lieky atd 😒 nechces ist radsej na gyndu?

leskottt
30. apr 2013

@darazv nesnažím se...antikoncepci neberu asi dva roky...A cítím,že pocity co mám ted,jsou jiné...musím počkat já vím,jen to čekání je hrozné...proto jsem se obrátila sem 😒

darazv
30. apr 2013

@leskottt može to byt aj hormonalna nerovnovaha alebo možeš byt ak kludne tehotna je vela pripadov ze zeny mali taky mierny menzes ,negativne testy a boli v tom 😉 nikdy nevies ale príznaky by u teba boli ..

leskottt
30. apr 2013

@darazv no,musím počkat..ale děkuju...Mám i nafouklé břicho..nejdřív jsem si mysella že na mě leze nějaká chřipka...ale ty bolesti a unava...no uvidíme 😉 Vím že na testy je ještě brzo 😉 no stejně si neumím vypočítat v kolikátém bych měla být týdnu 😒

darazv
30. apr 2013

@leskottt no ak si otehotnela pred menzesom tak na ultrazvuk je uz načase ist 😉

leskottt
30. apr 2013

@darazv děkuju ti.... 🙂

darazv
30. apr 2013

@leskottt hlavne daj vediet jak si dopadla 😉

hanka1mor
30. apr 2013

ahoj holky 🙂 snazime se otehotnet,ms jsem mela 19.4. a dva dny pred ni jsem si delala tehu test,mela jsem priznaky tehu,ale byl negativni a pak dosla ms,byla vcelku normalni jenze dnes jsem si udelala test znovu,bolest prsou,nevolnost a citim podbrisek a dnes byl test pozitivni,rano,odpoledne i vecer..prijde mi to divny..cekala jsem na ovulaci a ted tohle 🙂

darazv
30. apr 2013

@hanka1mor super gratulujem tak chod na gyndu čim skor 😉

lea43
1. máj 2013

@hanka1mor
@darazv
ahojte baby prosim poradte aj mne,mala som 13.3 mestruaciu,potom v aprili mi meskala 4dni no nakoniec prisla,robila som si test pred ms aj po a vysli mi slabe ciarky,no hned 4 dni po menzese som dostala hnedy vytok ktory trva do teraz,bala som sa tak som sla na gyndu..a hcg mi sestricka povedala ze mam 280 ze to vyzera na 4 tyzden tehu...tak ako teraz?som alebo nie?som hotova uz neviem co si mam mysliet.dakujem za pomoc....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre