Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ematko29
6. okt 2012

@janinka1987 ved to,ja len rozmyšlam nad tymi prsiami,ale mne je v podstate jedno či som alebo niesom tehu lebo my sa nesnažíme,len sme sa nechali uniest.ale si už velmi namyšlam,stále kontrolujem tie moje prsia.musím vydržať nejako tie 4dni ešte .

petruskans
7. okt 2012

Baby ja mam dostat mrchu o 5 dni, ale tiez som na pochybach...Sice sme sa nesnazili o babo, mame uz dve,ale je to take zvlasnte...pri prvom som zistila tehotenstvo az v 5.mesiaci, pretoze som mala pravidelne mrchu a ani ma len nenapadlo ze by som mohla byt tehotna, ani som nepriberala,ani zle mi nebolo, jednoducho nic...pri druhom som uz tyzden pred mrchou citila ze som tehotna....bolo to zvlastne, mala som divne pocity, ziadne priznaky, len pocit ze sa so mnou nieco deje... a teraz som si neni ista, neplanovali sme, no nemame s manzelom ochranu..teraz som 23DC, neviem kedy som mala ovulku ale milujeme sa skoro stale a "na plno"..no a uz par dni mam taky divny pocit, strasne ma bolia prsia, zvyknu ma aj pred mrchou ale nie cele, teraz je to hrozne, bez podprsenky ani na krok, obcas mi pride zle od zaludka, ked dlhsie stojim alebo idem peso tak ma oblieva horucava, kruti sa mi hlava... pobolieva ma podbrusko ako na mrchu ale intenzivnejsie,pomaly samu seba stretavam po ceste na WC...uz 21.DC som si spravila test - Gravitest 10 a vysla slaba druha ciarka, najprv som myslela,ze si to len nahovaram,no videl ju bez problemov aj manzel aj kamoska... 22.DC som si spravila Mamatest 10 a vysla len jedna ciarka...no a dnes 23.DC rano nic, negativne,len jedna ciarka a teraz pred obedom dalsi mamatest a znovu je tam slabucka druha ciarka.... takze neviem
na com teraz som, musim pockat do piatku ci pride mrcha,ale to cakanie ma zabija, som velmi netrpezlivy clovek... budem tehu ci nie? co myslite?

lucia2505
7. okt 2012

@petruskans Podľa mňa si tehotná 🙂 S manželom spávate naplno, máš doma už dvoch drobcov, čiže problémy s otehotnením nemáš a navyše ti vyšiel slabo pozitívny test...je to jasne! 🙂

katrin31
7. okt 2012

@petruskans no podla mna tiez si tehotna

luca24
7. okt 2012

ahoj olky mam dotaz 32 dni nemam ms a dneska trochu spinim,prsame vubec neboli jako ze,bych to mela dostat test jsem jsidelal a nic je to snad jeste brzo kdyz to je tpre 10dni nebo se mam rozloucit z mimnkem bricho me boli jako bych mla dostat ms ale to uzskoro tyden dekuji

petruskans
7. okt 2012

@lucia2505
@katrin31
no baby uvidime, citim sa sice zvlastne, dnes podvecer ma prepadol strasny hlad, ale taky priserny, ze mi prislo zle od zaludka a rychlo som musela nieco zjest...no nepriemne to bolo... zajtra spravim dalsi test a uvidime ci bude ciarka silnejsia

petruskans
7. okt 2012

@lucia2505
@katrin31
no takze neviem, vyzera to kadejako...teraz vecer som zacala trosku "spinit", tak uvidime, ci to bude len "spinenie" alebo sa mi rozbehne mrcha... 😖

lucia2505
7. okt 2012

@petruskans môže byť, že namiesto menzesu budeš mať len také špinenie, to je vraj v dobe očakávanej ms normálne

petruskans
7. okt 2012

@lucia2505 no ved uvidime, bodaj by... kludne by som brala dalsie

ania4
8. okt 2012

ahoj kocky.aj ja mam taku dilemu ci nie som nahodou tehu. dvoch anielikov mame v nebicku z minuleho roku, tento rok sa snazime no nic.beriem dufaston aj kyselinu list a mam vrodeny trombofilny stav.povedali mi ze vraj az ked budem treti krat v tom tak nasadia injekcie na riedenie... ale dnes mam 23DC a uz vcera som trosicku zacala krvacat ale len tak trosku a potom to prestalo a boli tam aj take slabucke krce. dnes pozeram a je tu zasa to spinenie dnes uz len spinenie nie krv. mam z toho trosicku strach chceli by sme babo a teraz sa bojim ci nahodou to neznamena ze o neho zasa prichadzame... sice o tie dve sme prisli az v 7tt a 8tt...momentalne som mimo svojho domu tak nemam moznost zajst k svojej doki. a na test sa mi to zda este priskoro.inak mrchu mavam pravidelne 28DC,..co myslite ? 😨

bambulkabambulka
8. okt 2012

ahojte kočky,my s manželom sa snažíme o bábetko,ale ešte je to krátko asi 2 mesiace,menzes mávam dosť nepravidelný a teraz rátam že by som mala dostať za dáky týždeň,milujeme sa zhruba každý druhý dník a naplno,tak dúfam že sa zadarí a budeme sa tešiť z drobčeka..... len neviem kedy si sparviť testík,najradšej by som už teraz bežala do lekárne.... ale to je ešte priskoro však..... ja totiž neviem kedy mrchu presne dostanem,je to len môj odhad a preto neviem či mi už mešká alebo nie,každý mesiac je to ináč.... kedy si teda urobiť test???? poradte.... 😉 ☹

bambulkabambulka
8. okt 2012

@petruskans drím palčeky nech vám to výjde ako si prajete.... 🙂 😉

mata_ba
8. okt 2012

@ania4 ahoj,moze ist aj o uhniezdenie..test skus za take 3 dni...

@bambulkabambulka vies aspon priblizne,kedy si mala ovulku?

bambulkabambulka
8. okt 2012

keby som vedela presne bolo by to super ,ale ja to mám celkom také divné.... ale možno zhruba tak pred týždňom a pol som mala ,,mokré dni,, niekedy to cítim viac inokedy menej.... ???

mima4
8. okt 2012

@bambulkabambulka cca 9 dni od ovulky ma zmysel robit si ten najcitlivejsi test.

bambulkabambulka
8. okt 2012

ešte počkám,bojím sa že budem sklamaná,už mám za sebou jeden potrat,našťastie ma nemuseli čistiť,ale bolo to veľmi smutné obdobie,teraz sa už veľmi tešíme,pretože s otehotnením by som nemala mať prioblém,ale tak veľmi by som chcela dieťatko,že sa bojím že sa skalmem,testík skúsim urobiť až tak za týždeň asi,keď teda 9 dní od ovulky,pocity nemám žiadne,tak uvidíme...

lussi2
8. okt 2012

@ania4 ahoj ja ťa chcem len trošku podporiť, ťiež sme prišli o dvoch drobcov v jednom roku:( ale v tom istom roku sa aj zadarilo 🙂. Pomohol mi k tomu fraxiparin brala som ho od 10 tt celé tehu. Držim palce 🙂

bibinkaleo
8. okt 2012

mozem byt tehotna?? mamatest vysiel takto len nechapem preco test s DM Drogerie pepino je snehobiely?? jeden tak druhy tak?? je mama test spolahlivy??

bibinkaleo
8. okt 2012

hmm zatial neverim??? ktory test je osvedceny???

dezyre
8. okt 2012

@bibinkaleo těhotná si určitě. Toto vypadá na Mamatest 10, nebyl ten z drogerie na 25 jednotek? I když když už máš na tomto krásnou druhou čárku, tak i na méně citlivém testu by si měla mít alespoň náznak. Jinak mamatestu bych věřila. Nebývají falešně pozitivní.

bibinkaleo
8. okt 2012

@dezyre dakujem no menzes nikde zatial ano je mama test druhy bol pepino je snehobiely ani duch teda ho nevidim tak uvidim..rano testnem znova..priznaky ziadne zatial..no som v rozpakoch..zhanam digitalny nikde ho nemaju...

dezyre
8. okt 2012

@bibinkaleo zase to tak nehroť 🙂 Digitální je zbytečně drahej, radši šetři penízky na vitamíny 😉 😀 Hoď se do klidu a testuj klidně až pozítří 🙂 Ono pokud si těhotná, tak se ti to ukáže i za dva dny .. i když ta nedočkavost je hrozná potvůrka 😀 😀 😀 a co se týká příznaků - málo žen má příznaky od data očekávané menstruace a hlavně každá to máme jinak 😉 hladina HCG je ještě pořád nízká. V prvním těhu jsem teda měla bolesti podbřišku jako na MS někdy od 5tt, ale ty pravé nevolnosti a únava přišly až 8tt. V tomto těhotenství mě zase vůbec nebolelo břicho, jen mě strašně rychle narostly prsa z A na C a celodenní nevolnost přišla v 6tt, únava až někdy v 10tt. No a teď mě to pomalu konečně odeznívá 🙂 🙂

liana189
8. okt 2012

bibinkaleo ten test je v bazariku,len či vydržíš kým ti príde 🙂

petruskans
8. okt 2012

@ania4 tak ja som na tom presne ako ty, ale tych dvoch anjelikov mame doma... ale s tym moznym tehu je to aj u mna

petruskans
8. okt 2012

@bambulkabambulka dakujem, no uvidime ako to dopadne, ale kazdopadne tiez drzim palceky... dufam, ze sa zadarilo 😉

tournesol
8. okt 2012

@bibinkaleo Jo, Mamatesty jsou spolehlive 🙂

bibinkaleo
8. okt 2012

@tournesol ahoj dakujem za odpoved.. Mama test10 vysiel pozitvne a pepino vzsli negativne a tiez su desiatkove..tak vobec neviem co spravit ci sa tesit alebo pockat.. jaj.. 🙂 🙂 🙂 🙂 to cakanie...

bibinkaleo
9. okt 2012

co si mam otom nysliet menzes nikde..test jeden pozitivny mama test a pepino 3 negativne..uz neverim..som taka ako na ihlach...

dezyre
9. okt 2012

@bibinkaleo zkus si koupit mamatest 25 🙂

bibinkaleo
9. okt 2012

taky som nikde nezohnala...ale uz kaslem nato myslim ze mama test bol pokazeny..uvidim o tyzden si spravim test pokial nepride ms...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre