Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maminka123123
2. sep 2015

ani test som nestihla MS sa spustila takže nič no ☹ ale to nevadí ešte máme šancí vždy veľa, treba si veriť 🙂 hoci je mi smutno 😒

aber
2. sep 2015

@maminka123123 takto to malo byť, nabudúce držím palce 😉

nysinka
3. sep 2015

Baby segre meska 3 den obvykle tak dva dni dnes jej vysiel test takto... Neveri ze je tehotna ...co si myslite?

lili225
3. sep 2015

@nysinka aby začala veriť 🙂

katuska123456789
3. sep 2015

@nysinka isto je 😉

milenka12323
3. sep 2015

@nysinka isto je tehotna mne ukazal test 2 ciarki tak isto a jej a to skvor 2 dni keť mala prisť ms 🙂

liavan
3. sep 2015

@nysinka Akože a čo na teste chce ešte vidieť? 😀

alexko33
3. sep 2015

Baby tak ja som poslednu MS mala 28.7,dalsia zatial neprisla,dva tyzdne uz mam bolesti ako pred MS a husty biely vytok,prsia mam tak naliate,ze ma tlaci kazda podprsenka a test vcera rano biely ako sneh,neviem co si uz mam o tom mysliet

zuzana256
3. sep 2015

ja som mala dostat mrchu dnes a nic zatial a to mam tiez biely husty vytok a picha ma kzdu chvilku na pravom boku a test som i robila a je biely a konrolna pekna silno ruzova

zuzana256
3. sep 2015

@nysinka gratulujem je tehu test sa nemyli ked je to tehu test

veronka033
3. sep 2015

Ahojte,Vedeli by ste mi prosim poradit,ci je podla vas test pozitivny? MS mi meska 3 den. Dakujem za nazory 😀

alexko33
3. sep 2015

@zuzana256 ja to mam tak isto,v kuse beham na wc ze uz isto prisla a zatial nic,ale kym nedojde mame stale sancu,ze sa to podarilo,citala som,ze niektorym ukazalo az niekolko dni po meskani //

veronka033
3. sep 2015

Ahojte,Vedeli by ste mi prosim poradit,ci je podla vas test pozitivny? MS mi meska 3 den. Dakujem za nazory 😀

alexko33
3. sep 2015

@veronka033 jasne ze je pozitivny 🙂 gratulujem 🙂

veronka033
3. sep 2015

@alexko33 aaaaaaa super,jon tesim sa ako mala 😀 dakujeeeem

lili225
4. sep 2015

@veronka033 určite je pozitívny 😉

steinarka
4. sep 2015

@zuzana256 zuzka uz sa prestan orientovat na zaklade tej trapnej mobilnej aplikacie, ktora vyratava ms zenam, ktore maju pravidelny cyklus.. ty nemas pravidelny, takze ms ti vlastne ani nemeska 🙂 odsleduj sa sama par mesiacov..

vlasze
4. sep 2015

tak kočenky aj my mame za sebou prvy pokus aj ked som na testikoch nevystihla úplne ovulaciu , cítila som ju tak už teraz čakať hoci neverím že by sa nám aj druhé bábo podarilo na prvý pokus.A vy tu ako je nejaka nádejná čerstvá budúca maminka ??

lili225
4. sep 2015

@vlasze tak teda ja nie som čerstvá, no každopádne držím palce 🙂

vlasze
4. sep 2015

dakujem krásne tak sa opatruj vidim že si šťastne tehotna super tak nech je všetko vporiadku

lili225
4. sep 2015

@vlasze ďakujem 🙂 tak ale zase nebola som tehotná hneď ako si drahý stiahol trenky :D trvalo nám to viac ako rok, tak neboj, ak náhodou nie teraz, tak isto si ťa to počká 😉

vlasze
4. sep 2015

jasné ked to má prísť tak to príde mame síce už velku slecnu ale nejako sme sa náhle rozhodli že to ešte skusime . nemame už 20 rokov ale za pokus to stoji

veronka033
4. sep 2015

@lili225 zo ♥ ďakujem

veronka033
4. sep 2015

dnes som si skusila urobiť test aj z ranného moču 🙂 , včera bol z poobedného a ženičky áááno je to tááám teším sa strašneeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀
testík bol pepino, len za 1,49 z DM - 2 ks - odporučam ( 4 dni meškanie MS )

klaudinka363
4. sep 2015

No bola som u gynekologa a som v 4 tyzdni.mam prist 17.9., tak dufam ze mi uz vystavi tehul knizku 🙂

klaudinka363
4. sep 2015

@veronka033 gratulujem, mne to vyslo presne tak isto 🙂 🙂

veronka033
4. sep 2015

@klaudinka363 SUPER tešíme sa teda spolu, kedy si mala poslednú MS? Ja som plánovala že pôjdem 14.9 - aby som sa uliala s práce a urobila prelzeny víkend, takže myslím, že je to skoro ako 17.9 tak asi to bude akurát 😀
a čo si povedala, ked si sa objednávala? prisla si nalacno,ako ti tam bolo? 😀
pýtam sa radšej na všetko ešte som to nikdy neabsolvovala 🙂

vlasze
4. sep 2015

@klaudinka363 gratulujem nech je všetko vporiadku

veronka033
4. sep 2015

@vlasze zo ♥-čka ďakujem aj vám všetko dobré 🙂

stelush
4. sep 2015

Dievcata prosim vas, par dni pocitujem mierne bolesti v podbrusku, castu zmenu nalad, chut do jedla a zaroven nechut. S priatelom sme mali pohlavny styk pocas ovulacie, co je uz 10 dni. Mam nafuknute brusko a celkove sa citim zvlastne. Pre srandu som si skusila spravit test. Vcera vecer a dnes rano, rovnaky vysledok. Nieco tam je ale viditelne fakt iba ked sa zapozeram. Ako to nazvala moja kamaratka, je to ako fatamorgana 😀 Ked som otvorila dalsi test, hladala som ci tam nie je nejaka drazka ci co by ma mohlo zmylit ale nic tam nebolo. Neviem ci zafungovala psychika kedze su v okoli same tehotne zeny alebo co sa deje. Viem musim este pockat ale asi to poznate ake to je priserne 🙂 stalo sa niektorej nieco podobne? Velmi by som si zelala mat baby 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre