Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ejkapod
26. máj 2013

@kikasi , ved neviem kedy by bol najvhodnejší čas kedže dnes je len prvý den čo by som mala dostať MS...

kikasi
26. máj 2013

skus si zavolat dokimu a on uz ti poradi, kedy je vhodne prist...mna napr. zamerne objednal az tento stvrtok a to som volala minuly pondelok a to bol 4 den od vynechania MS

ejkapod
26. máj 2013

@kikasi , ved zavolam a uvidím podla vypočtou mne vyhadza 4 týžden -0, ale to sa my nezda lebo ja viem kedy som asi otehotnela aspon si myslím že som to citila 🙂, jaaj musím isť zas grckať celý den dnes..

vikis5
27. máj 2013

Vidíte tam aj vy slabučkého ducha?

anzelik
27. máj 2013

ahojte babulky som neista mam viac ako 40r mozno prechod neviem, posledna MS 10.4 a od vetdy nic robila som si test 40DC a negativny ,neboli ma nic prsia zvacsene ako ,,baloniky´´ zle mi nie podbrusko zvacsene k lekarke idem az 16.6 aj tak mam strach verite mi? 🙂 meskal niektorej zvas menzes a neukazal hned 2ciarky a boli ste tehu? menezes mi nikdy takto dlho nemeskal 😀 dakujemm za kazdu podporu ,ale mam strach len tolko som chcela .... 😉

lucinka1104
27. máj 2013

@vikis5 vidím

mokon
27. máj 2013

@vikis5 je tam

majuszka87
27. máj 2013

@tinnky dakujeeem,... 🙂

majuszka87
27. máj 2013

@kikasi ďakuejm,..dufam že bude ešte silnejší 🙂

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 ahoj neviem čisom ti včera písala ale urobila som si ráno test a boli tam // len tá druhá trochu slabšia

maciki
27. máj 2013

@vikis5 Krásné!!! Já ji tam vidím. 🙂 Taky bych tam tu druhou mršku chtěla vidět, ale nechce se mi ukázat ani maličko. ☹ Ale moc gratuluju a držím palce!!!!! 🙂

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 nevadi ze slabia hlavne ze boa ja som mala tiez najskor len ducha, potom slabsiu a o par dni uz boli obe rovnako tmave 🙂 len nech to pekne tmavne drzim palceky 😉

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 ano je tam 🙂 a to kolky den ti meska MS?

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 dufam že bude tmavnuť a kedy si mám urobiť další ked jeden som si robila včera?

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 meška mi 13dní 😉 je to dosť? či nato že mi mešká tak dlho mám slabé výsledky? prepáč že sa také veci pýtam ale nikdy som nebola tehotná a preto neviem nič o takýchto veciach

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 ďakujem za podporu 😉

ejkapod
27. máj 2013

@vikis5 , aj ja tam vidím 🙂

katyrozy
27. máj 2013

@ejkapod Test som si skusala bol negativny, ale stale mam pocit ze som v tom,, prsia ma dnes zcali boliet a mam nanich take zeleno modre zilky bruchu nafuknute

alceola
27. máj 2013

@ejkapod fuha, to su dobre prevesti, ze sa nieco deje..aj ja vraciam od piatku , dnes som este nie ,ale cakam, kedy to pride🙂 neboj sa..toto,ale treba povedat lekarovi, on ti nasadi lieky..

ali08
27. máj 2013

ahojte,prosim vas mala som posle.ms 02.05.2013 plodne dni som mala tak pred a po 15 a teraz je to uz tyzden co mi byva zle od zaludka,napina ma,som unavena, mam brucho nafuknute, robila som si teh.testy jeden v sobotu rano negativne, dnes doobeda znova negativne a neviem teraz ci mozem byt v tom alebo nie,je to tak dlho cakat do nedele.mali ste niektore podobny pribeh ako ja?dalkujem vam vsetkym

ratatooy
27. máj 2013

@broucinekzka jj to jidlo je takhle u me taky ale jak si to nedám je mi hrozně

ratatooy
27. máj 2013

@akvy no u prvniho mi špatně nebylo a držel se taky,ja nejsem zastánc názoru že komu je špatně má zdárné těhu,to je podle me totální kravina kterou si nekdo vymyslel jen pro svoje uklidnění

ratatooy
27. máj 2013

@ali08 tak budto je to vsugerovany pokud díte chceš hodne a nebo tehu si ale hcg je nizke na to aby ho test zaznamenal i to je možny,nejlí to zjistíš když si nechaš vzit krev

extensaa
27. máj 2013

@ali08 ahoj, ja mam podobny scenar ako ty, len s tym, ze poslednu ms som mala 27/4, priznaky mam, ms uz meska a testy negativne...neda sa nic ine robit nez cakat...

ali08
27. máj 2013

dakujem moc, pockam do buduceho tyzdna a ak nic tak pockam do meskania a zase ak nic tak zbehnem k dk.velmi rada by som chcela, mam uz 5 rocneho syna a vidim ze mu bracek alebo sestricka chyba tak by to potesilo.prveho syna mam spolocne s liekmi a pomocou dk takze neviem ake je to otehotniet bez hormonov a s priznakmi, to cakanie je umorne a prave ak tehotna niesom chcem zacat chudnut, cvicit, a caka ma operacia kolena, ktore ak bude tehotna nemozem podstupit.

lubka1987
27. máj 2013

Ahojte,
pred 2 mesiacmi som vysadila antikoncepciu po 8 rokoch. Menštruáciu po vysadení som dostala na 28 deň cyklu. Teraz mám 30 deň cyklu a ešte nič. Mala som asi 2 týždne výtok ako pri ovulácii a teraz priesvitný naťahovací výtok. Som citlivá na niektoré pachy a ospalá a tiež mám návaly tepla a zimy. Neviem či to nemám pripisovať k hormónom, ktoré sa mi ukľudňujú po vysadení antiky, alebo k tehotenstvu. A ešte niečo, nikdy mi nechutili gumené cukríky ani sladké ani kyslé a teraz by som ich zjedla za vedro. Test som si ešte nerobila ďakujem 🙂

lienka0710
27. máj 2013

dobry tak si spravte test alebo navstivte svojho gynekologa. 🙂

akvy
27. máj 2013

@ratatooy no jo, já tomu taky moc nevěřim. Mě teda ale u holek blbě bylo a jak 😀 😵 😀 U Michalky 5 měsíců a u Valinky 3 měsíce.

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 ahoj ja som robila s odstupom 2-3 dni, staci ked si o 3 dni urobis dalsi a ciarka by mala byt tmavsia.Aspon u mna to tak bolo.Neboj bude to super 😉

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 neboj nic u kazdej zeny je to individualne lebo kazda sme ina a mohla si otehotniet nejako tesne pred MS preto je to slabucku, ale vydrz. Ja som mala tkehoto ducha v den ocakavanej , potom o tri dni bol uz okom normalne viditelnejsi a o dalsie tri dni uz bola ciarka pekne tmava.Vsetko bude ok, len by som ti poradila ak za tie tri dni bude ciarocka uz tmavsia chod uz k lekarke alebo jej aspon zavolaj a uz sa objednaj aspon na krv.Mne moj gynda kazal prvy krat prist ked mi bude MS meskat 2 tyzdne,Este urcite nic neuvidi na sono ale ale krv je dolezita ci stupa HCG. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre