Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

milluska
26. dec 2013

@funy @lubka1983 @kofik.h aky mate hlien? ja mam tak riadne mokro na gatkach jak ovu a ked si skusam krcok tak mi ostane na prstoch biely tahavy hlien jak sopel
😲
@sara32
@lilaahmmad vy mate aky hlien?

milluska
26. dec 2013

@funy a kedy sa chystas k dr?

besnota
26. dec 2013

@funy tak ja mam presne take iste priznaky ako ty ked ma prist MS a aj stale mam take priznaky ☹ tak urcite je to ms, presne spinim, krize, brucho a ta nalada, ze kazdeho zvozim, 😀 ale tebe gratulujem k // aby si to zvladla az do uspesneho konca 🙂

@sara32 zbytocne, to tehu uricte nebude, ved test by bol pozitivny uz minuly tyzden, bola by som rada, ale to by bola velka nahoda, ze by testy nehovorili pravdu po takej dlhej dobe, takze ja to tipujem na nejaku hormonalnu burku, asi musim k dokimu, tiez musia byt sviatky a nik nerobi 😅

@milluska bazalku si nemeriam, chcem skusit tie ovu testy

inac sa mi zda ze krcok zostupil a je makky ako keby uz pootovreny, takze MS asi este len pride, no ale nechapem ten tyzden akoze krvacania, keby to bolo z toho sexiku 😕

milluska
26. dec 2013

@besnota aha no bazalka by ti vela povedala, ale asi to bola ms,no zajtra chod radsej k dokimu, ved niekto ho musi zastupovat

funy
27. dec 2013

@milluska po sviatkoch mu zavolam. niekto tu pise, ze nie je dobre chodit velmi skoro, lebo srdiecko uvidia okolo 7 tyzdna, tak ja teraz neviem. uz sa nepamatam kedy som isla ked som cakala maleho.

funy
27. dec 2013

@besnota dakujem a hlavu hore, podari sa nabuduce

funy
27. dec 2013

@milluska no ja nemam nic biele, nemozem povedat, ze mam nejak sucho, ale priesvitne, obcas ruzove utriem, alebo kvapnem. to som mala aj pri malom. dokonca som bola na rizikovom pri nom od 4. mesiaca. dufam, ze teraz budem moct ucit do poslednej chvile.

funy
27. dec 2013

@milluska no tak teraz som mala pred chvilou mokro a biele. takze to znamena co?

sara32
27. dec 2013

@kofik.h vsechno zvladnete, bude to krasne, vsetko pojde podla tvojich predstav uvidis 🙂 je to krasne tesit sa na novy zivot ♥ prajem nech vam vsetko vyjde ako ma ♥ dufam sa budem aj ja coskoro teskat ♥ a obcas napis ♥

sara32
27. dec 2013

@milluska joj tak drzim palce ♥ no my skusame 3ti mes....... prvy sme trosku pred ovu , ( 2dni pred ovu, ale sa nezadarilo) druhy mes sme nestihli ovu, ma prekvapila na 15den, a testovala som od 17dna, no a tento mes Bola ovu na 18den, a milovali sme sa v den, aj druhy aj na treti, a dostanem do zajtra kramy(((((((((((((( vsetko ma priserne uz boli,,,,,,,,,,,,,,a verila som , ze sa podarilo ........... tak ti drzkam palce, ♥ potom mi napis, budem sa tesit 🙂 ( netusila som, ze splodit babo bude take narocne hihihi, no hlavne je to ze sme zdravi, a zadari sa, ked to bude tak mat byt ) tento mes som to ale akosi aj citila, tak nechapem preco die MS ;(((( daj vediet, aj ja dam vediet, mne ma prist tiez zajtra , bo pozajtra ( podla ovu 14dni )

sara32
27. dec 2013

@milluska ved som ti to vcera pisala, ze ma byt nizko a tvrdy,,,a ked dojde MS mäkky ostane od ovu po MS, ja ho mam dobre nizko ale je mäkky ;( dojde MS ;( uz to citim ;(

sara32
27. dec 2013

@funy a aky ho mas ? a kde ? vsak nas usmerni, ty si uz tehu, 🙂 ja viem ze ma byt dolu a tvrdsi, kde ho mas ?????????? ja ho mam dolu vzdy pred MS a je mäkky, sa mi aj zda väcsi, ale to si nahovaram asi :( popissss dakujem, ja sa v Tom krcku aj tak nevyznam,,,,,ale mam ho mäkkyyyyyyyy

sara32
27. dec 2013

@funy mozes ho kludne brat, berie ho aj moja kamaratka, pomaha na udrzanie 🙂 nebojkaj ale lekar ti povie 🙂

sara32
27. dec 2013

@milluska aj ja mam taky, a mokro mam vzdy ked ma moj drahy bozka, co ma prekvapilo, vcera taka velka chut na sex a ja pred MS ziadna chut ........tak som zvedava, ale tiez mam taky hlien........... uz 2dni, ale to asi tak ma byt pred ms................... este mi vysvetli, tie priznaky,,,,,,,, preco by mali byt podobne ? ved to citim, ze uz ide mrcha jedna ;( krize, prsia, podbrusko, drazdiva nalada.....o 🙂)))))))) hi hi...............

sara32
27. dec 2013

@besnota mozno sa ti uhniezdovalo .....ja by urobila test !!!!

sara32
27. dec 2013

@funy staci 6-7tyzd ♥

sara32
27. dec 2013

@funy po uhniezdeni, teda zabyvani sa (cca 14dni) sa ti ten ruzovkasty zmenil na biely vytok ....... taky ma byt,,,,,,,, 🙂 on sa tak obali, bude ochranovat .-) vsetko je ok nebojkaj

milluska
27. dec 2013

Ahojte, tak ja uz som si myslela, ze mam ms, teplota dost klesla, pobolievaju krize, podbrusko, ale zatial len silny vodnaty vytok, ale mne vzdy den dva vopred zacne klesat btt, takze isto pride ☹
@sara32 @funy no preto sa pytam, hlabne teba @funy, bo biely kremovy vytok by mohol byt prejav tehu a ja ho mam tento mesiac v podstate od ovulky a asi tyzden po ovulke zacal byt tahavy, preto som tu skoncila, s podozrenim na tehu, bo ine mesiace som takyto hlien nemavala, tak je to divne... Ale mala som aj brusnu chripku, tak mozno to suvisi s tym, bo ms uz total citim, ze sa blizi....
@funy neboj, v tehu je ten biely hlien uplne normalny 😉

milluska
27. dec 2013

@sara32 aj ja ti drzkam, ale nebud taka pesimistka, vela zien vravi, ze maly uplne klasicky pms a nakoniec to bolo tehu 😵
(prsia, suchoty, vyrazky, naladovost, zravky...)

milluska
27. dec 2013

@funy no idealne je ist tak dva tyzdne po meskani, toje pravda, ja som pri malej tiez sla ar dni po vymeskani a este mi dr nevedel povedat, ci je fazulka vobec ziva a dost ma vylakal, bo srdiecko este nebolo vidiet...

milluska
27. dec 2013

@sara32 a bazalku by ti nebolo lepsie merat, ci ty vobec necitis, kedy mas ovu? Bo ak citis mokro a pobolievanie, vtedy postaci len btt a den ked stupne o dve tri desatinky, tak vies ze de pred tym prebehla, je to uplne presny ukazovatel, ale treba poznat telo svoje a citit ovulku...
Ale z blastnych skusenoti viem, ze nam sa 8 mesiacov nedarilo, dokial som si ovulku sledovala a deviaty mesiac som to nechala na nahodu, sexik tak kazdy druhy treti den a zadarilo sa 😉
A tiez nam pomohol mozno pro-concieve gel, mozno nahoda, ale prave v maji 2011, kedy som otehu sme ho pocas celeho cyklu pouzivali (teda az na jeden incident, kedy som ho smatrala po tme na nocnom stoliku a omylom som nahmatala krem na nohy a sexikovali sme s nim 😀 😀)

milluska
27. dec 2013

@sara32 inak ak mas citaka, ze to vyslo, ver ze to tak je, aj ja som mala citak (precitaj si moje priznaky a cely pribeh ako som otehu,mam to tu: https://www.modrykonik.sk/blog/milluska/album/a... )
a pritom priznaky ziadne a bola som tehu 🙂

fidela86
27. dec 2013

@milluska
@sara32
Ahote kocky, tak som si tu teraz precitala vase prispevky...ja som dnes 33dc, tento mesiac to zas vyzera, ze moja blba MS ma bude zas do 35dc natahovat, ako minuly mesiac...hlava ma boli tak neksutocne, ze uz mi neostala ani posledna nadej pre tento mesiac...verim, ze vam sa bude darit tento cyklus lepsie, ako mne, drzte sa 🙂

milluska
27. dec 2013

@fidela86 ahoj, takze tiez cakas ms v nedelu? BTT si merias? Ine priznaky nemas? Drzim silno prstiky 😉
Mna uz uplne boli brucho ako pred ms, takze vidim to uz na zajtra 🙄

milluska
27. dec 2013
fidela86
27. dec 2013

@milluska nie, ja mavam MS na 31dc, len posledne dva mesiace som mala raz na 33 a dalsi na 35...cize sice cakam do nedele, ale to nie je termin MS, ale maximalny den MS, do ktoreho zatial vzdy dorazila...a ine priznaky nie su...ani MS a uz vobec nie tehu...cize dost onicom teda...:/A BTT nemeriam, ani plodne dni, prste sa snazime, ked mame chut 🙂

fidela86
27. dec 2013

@milluska a dakujem za palceky, ved na zazrak sa vzdy miesto vo vesmire musi najst ;)Ty mavas pravidelne MS?

lilaahmmad
27. dec 2013

@milluska tak tak, daj vediet co nové v nedeľu

sara32
27. dec 2013

@milluska ahojcek ,,,,,no prave mi dosla mrcha ;(

sara32
27. dec 2013

takze tento mes sa tehu nekona,,,,,,,,,,,,,, daco doslo, a vyzera to na tu mrchu jednu ☹ takze este drzim palce vam kocky ♥ budem vas citat ( :

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre