Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
27. mar 2015

@zdencaaaa 😀 😀 😀 tak asi nie si.. to sa musis opytat kompetentnej osoby, ktora si to takto spojila 😀

zdencaaaa
27. mar 2015

@steinarka tak potom moje nevolnosti , migreny a pozitivne testy budu mat iny dovod
😉

kmirkak
27. mar 2015

@lili225 ahoj ja bojujem teraz s niecim podobnym testy pozitivne kazdy jeden ale nesilneju. Tak tiez stresujem cito je nieco zle alebo mimomaternicove. Nechcem stresovat ale nedari sa.

lili225
27. mar 2015

@kmirkak ahoj...a koľký deň ti meškajú?

kmirkak
27. mar 2015

@lili225 kedze mam 14 dnovu luteal. Fazu tak terz mi meska 2 dni ale pozitivne testy mam uz 10 dni od 7 dpo.

lili225
27. mar 2015

@kmirkak aha...a vôbec tá čiarka ani trošička nesilnie?

kmirkak
27. mar 2015

@lili225 praveze nie robila som test v stredu rano a ten z dnesneho rana je taky isty. Som z toho na nervy.

lili225
27. mar 2015

@kmirkak keby si videla moje testy...všetky ich mám odložené...testovala som jak posadnutá a stále som mala pocit, že to nesilnie...skús o dva dni a ráno...aj keď mne sa stávalo, že napríklad na obed som mala silnejšiu čiarku ako ráno 😒...to ma ešte viacej miatlo

kmirkak
27. mar 2015

@lili225 dakujem za povzbudenie musim to nejako vydrzat. Vsetko je teraz v bozich rukach.

lili225
27. mar 2015

@kmirkak neboj, mysli pozitívne, aj keď viem, že to je veľmi ťažké, takže ťa viem pochopiť...aj sa chystáš k lekárovi?

kmirkak
27. mar 2015

@lili225 mam ist v stredu na odber. Uz som na jeden bola minulu stredu a vysledok bol pozitivny ze vraj tam hcg zvysene je - bud zacinajuce tehotenstvo alebo zostatkove hcg zo spontanne potratu. Ale druhu moznost som uz vylucila lebo test nezoslabol.

perky1991
28. mar 2015

Dobrý večer dievčatá. Chcela by som sa vás len opýtať, či sú to podľa vás normálne príznaky tehotenstva čo práve prežívam ja, keďže sa už cca 4 mesiaace pokúšame o miminko. 1.marca som mala poslednú mrchu a trvala cca do 6.marca a v ten deň sme mali aj pohlavný styk. O také cca 3 dni som začala špiniť tak podobne akurát slabšie ako pri PMS a pociťovala som aj jemné pichanie v brušku. Po skončení špinenia prestalo aj pichanie v bruchu. Tento týždeň som to mala dostať a tak ako každý mesiac pred mrchou mávam týždeň bolesti pŕs a špinenie a teraz nič. Včera som si robila tehotenský test a vyšiel negatívne akurát že po minúte sa mi tam zjavila slabulinká druhá čiarka tzv. duch a v bruchu mám bolesti ako keby som mala mrchu V pondelok idem k doktorovi a chcela by somsa opýtať či keď som tehotná tak mi to zistí v ten deň alebo musím čakať keďže som nedočkavá. Ďakujem vám pekne a prajem príjemný večer Anička 🙂

reva6
28. mar 2015

@perky1991 skus o 2 dni vyzera to ze asi sa zadarilo.... 🙂

lexale23
29. mar 2015

Ahojte žienky. Chcela by som sa opýtať na váš názor alebo skúsenosti. Mala niektorá z vás hned zo začiatku tehotenstva pocit že je v tom ? Aj ked ešte bolo na test skoro? Ja neviem čo si mám myslieť. MS mám dostať až 07.04.2015 ale už včera ma pichalo v podbrušku a sem tam v boku. Dnes som si všimla že mám na nohavičkách hustý žlto biely výtok ( bez zápachu, nesvrbí ). Večer mi aj bolo ne vracanie pred spaním. Dnes som si o 20 musela upiecť koláč lebo som mala strašnú chuť na sladké a hned potom som si urobila špagety so sýrokrémom a kečupom ( ja špagety nemusím vôbec a už duplom nie s takouto kombináciou ) 😀

bombulka666
29. mar 2015

@lexale23 ahoj 🙂 tak ja mám ms dostat vo stvrtok, v utorok som mala krvacanie a spinenie, čo ešte nikdy... Aj pichanie v podbrusku a dnes straaasny hlad, 5krát som jedla guláš a o kolacoch ani nehovorim. O 3tej ráno som zjedla celý balik chrumiek aj sladke :D 2dní som bola strašne unavena, kde son sadla tam som driemala...stale som nafuknuta nejaka a dnes sa mi objavili modré žilky na prsiach... Mám 4dní do ms a zajtra skúsim testik

zuzannaaa
29. mar 2015

@bombulka666 Mne ked skoncila ovulka .. Tak som bola neskutocne unavena normalne som spala aj poobede ...... Uz mi topreslo

lexale23
29. mar 2015

@bombulka666 Ja zvyknem takto vyjedať tak deň dva pred MS 😀 a teraz mám ešte niečo vyše týždňa. Ja to vidím tak že si budem musieť počkať kým mi príde MS resp. kým mi nebude maškať 😒 ale som nedočkavá velmi. Ale aby ma chuť na sladké donútila piecť fúúha. A prsia ma tiež bolia ale iba na bokoch z vonkajšej strany.

anies10
29. mar 2015

@perky1991 aj mne sa zda ze sa zadarilo 😉 podla mna je k doktorovi skoro. Skus pockat a urobit zajtra pripadne v utorok, ak bude silniet tak odbery zvykne dr robit az po 2-3 tt od dna ked si mala dostat ms. Aj uzv ti urobi az v takom 9 tt. Drz sa a daj vediet. 😉

lili225
30. mar 2015

@kmirkak no tak vidíš...daj potom vedieť ako si dopadla

lexale23
30. mar 2015

Ešte chcem pridať k môjmu komentáru to že dnes o 1 ráno a aj teraz ráno som mala výtok/ špinenie - nebol červený ale taký bielo-červený. Ako vyzerá špinenie počas uhniezdovania ? 😕

lexale23
30. mar 2015

Baby mám tekéto špinenie. MS mám dostať až za 7 dní. Mala ste niektorá takéto špinenie ako príznak tehotenstva ?

perky1991
30. mar 2015

Ja osobnw uolne hnede nikdy nie ruzove alebo krvave no mozno je to individualne u kazdej zeny ine 🙂

lili225
30. mar 2015

@lexale23 nechceš ísť k lekárovi?

lexale23
30. mar 2015

@lili225 Dnes som bola u gynekologičky a ta mi povedala že mám počkať kým mi bude meškať MS a k tomu že mám výtok sa vôbec nevyjadrila. 🙄

lili225
30. mar 2015

@lexale23 no to je zvláštne...v poslednom čase ma naši gynekologovia riadne prekvapujú...žiadne takéto špinenie nie je normálne, teda okrem ovulácie, niektoré ženy pri nej špinia..

zuzannaaa
30. mar 2015

@lexale23 ano moze pocas uhneznenie vajcka ....... To bude asi to🙂

zuzulik75
30. mar 2015

Babulky 🙂 aj ja mám otázočku. Pohl. styk tesne po ovulke . Krámy meškajú, test negatívny .. bruško bolí ako pred MS .. dnes take mierne točenie hlavy citila som taky nizky tlak.. trošku pocit na odpadnutie. može to byť tehu ? a ako ma vyzerať krčok na začiatku tehu, neviete ?

steinarka
30. mar 2015

@zuzulik75 moze to byt hocico.. ak ti ms meska, test by bol uz viac-menej aspon s "duchom".. a mohla sa ti len posunut ovulka a ms dojde onedlho

lucinka3289
30. mar 2015

Caute baby dnes 25dc myslim ze ovulku sme vystihli.prsia mam naliate uz par dni bolet nebolia az tak ako zvycajne pred ms. Teraz mam taky ciro-biely vytok.co to moze byt?dnes ma pichalo aj v podbrusku

steinarka
30. mar 2015

@lucinka3289 po ovulke je to normalny vytok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre