Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lafleurmonika
7. apr 2015

ja som si dnes poobede urobila test, som 42DC, a test je neg. ☹ ete idem zajtra rano,ale nadej ma uz opusta, snad to nie je nejaky zavazny problem,,, posledne cykly mavam ale okolo 31-35 dnove

steinarka
7. apr 2015

@lafleurmonika podla mna sa ti len kvoli niecomu posunula ovulka.. za styri roky, co si meriam, sa mi posunula raz a ms som dostala az na nejaky 50 dc.. ale to bolo prvykrat v mojom zivote vtedy a odvtedy ovu chodi pravidelne kazdy mesiac

meggiepp
7. apr 2015

@anies10 ahoj, vcera som robila a bol negativny, ale zase dnes som 1DC :( cize sa len predlziil nejako cyklus

anies10
7. apr 2015

Nemusi ti to hned ukazat, 😉 mne meskala tyzden a pol ked som si uvedomula meskanie. Ciarka bola slabucka. Ved uvidis, ak nic tak mozno na mesiac. Hlavne to nesilte, a bude dobre 😉

zuzannaaa
10. apr 2015

@zuzulik75 ahojjjj zuzu ,,,,,,,,co noveeee ani nedas vediet....... Ako testy podarilo sa 🙂

zuzana256
11. apr 2015

ahojte ja som mala dostat ms 8.4 a aj som dostala trosku krvi a slabulinko hnede avsak len jeden den a kazdy mesiac mavam tri styry dni prsia ma nebolia bolievaju ma krize a som dost unavena v ustach mam cudnu chut a nic mi nechuti jest,a opytam sa spinenie kolko dni trva?dakujem

vejooonka
11. apr 2015

@zuzana256 Zuzka je to veľmi individuálne.. U niekoho deň u niekoho minúty...A aj niekoľko dní. Testik si si ešte nerobila? Podľa toho čo píšeš a nemáš tie príznaky vsugerované (ja som ich mala často lebo som na nič iné ani nemyslela ) tak tehu môžeš byť 🙂

zuzana256
11. apr 2015

@vejooonka test som si este nerobila neviem ci mam pockat tyxden a potom spravit lebo test este nemusi ukazat ak sa uhniezduje

vejooonka
11. apr 2015

@zuzana256 Tak ako sa cítiš, ak chceš počkať čakaj 🙂 Držím palce 🙂

lili225
12. apr 2015

@zdencaaaa ahoj...no ako si dopadla na kontrole? 🙂

zdencaaaa
12. apr 2015

@lili225 ahoj, na kontrole sa nic nedialo, s doktorkou sme sa len rozpravali, sono nerobila asi aby malinke nebolo stale osviecovane, teraz ma caka odber krvi na geneticke testy.....a ty ako? co nove?

lili225
12. apr 2015

@zdencaaaa fakt? som myslela, že ti budú aj malinké pozerať a budeš mať aj fotečku...no to asi nabudúce...Ja? aale nič nové..stále troška špiním, ale to len tak jemne, inak nič zvláštne...už mi ani tak nebýva zle chvala bohu 🙂 ... len fučím pri všetkom čo robím bože :D

zuzana256
12. apr 2015

@vejooonka este pockam a spravim test velmi by som sa tesila ak by mi ukazalo pozitiv

vejooonka
12. apr 2015

@zuzana256 Držím palčeky 🙂

zuzana256
12. apr 2015

@vejooonka dakem ti moc snad sa to uz podari

zdencaaaa
12. apr 2015

@lili225 dufam ze nabuduce.....ja sa tiez konecne citim dobre, aj pocasie sa umudrilo, mozeme si tehotenstvo zacat uzivat 😉

zuzulik75
12. apr 2015

@zuzannaaa ahoj zuzik. prepac nemala som pristup na net bola som mimo BA a na mobile sa mi nechcelo tukat. No dostala som kramy. A som smutna bola riadne, lebo ten doktor mi narozpraval tolko veci, že je to asi tehotenstvo a čo ja viem čo...že som ostala uplne v šoku ked som to dostala.. na 39 DC ... :( budeme sa snažiť dalej, len priatel je v zahranici a boh vie zase či mi ovulacia vide ked bude doma :/ chodí len na víkendy. dovolenku bude mať až v júli :D porazi ma ,čo ti poviem.

vejooonka
12. apr 2015

@zuzulik75 Ja tiež takto... Len víkendy výnimočne aj cez týždeň 1x... Ale mne ešte ms neprišla. Zuzi a nezúfaj veď začínaš odznova. Ovu testiky máš?

zuzulik75
12. apr 2015

@vejooonka neprišla ti ms kolko mešká ? 🙂 tak velmi drzim palceky. nemam ich ešte kupim ale určite - no uvažovala som skor nad bazalkou ž ebudem meriať len sa bojim že to nebudem až tak podctivo kedže jeden den idem do prace o 6 a druhy zas o 10 ... a to treba meriat v tej istej rannej hodine. ešte uvažujem čo a ako... no aj moj z DE len na vikendy chodi :(

vejooonka
12. apr 2015

Áno aj môj z DE máme rovnakú situáciu... A ovu testy sú podľa mňa super, na bazalnu teplotu aj nadávajú vraj nespoľahlivé, ale tak najlepšie zistíš sama čo je naj, my sme to tento mesiac skúšali stále a naplno a potom si asi začnem kupovať tie testy a každý deň robiť... a mešká 9 dní - väčšie prsia, a asi 4x denne zaboli podbruško... ale to si možno aj vsugerovavam takže ak nepríde do týždňa testnem! 🙂 Kamarátka a jej mama mi včera inak povedala, že dlho som nebola takto "na pohľad "spokojná. 🙂 Možno máme dôvod, ale nebudeme sa predčasne tešiť 🙂 Vy sa koľko snažilkujete ?

butterfly333
12. apr 2015

@vejooonka tebe 9 dní meška? Prečo neskusiš tehu test?

vejooonka
12. apr 2015

@butterfly333 Dali sme si po 5 dňoch meškania, že až po 15 dňoch, už sme sa veľa sklamali tak sme trpezliví 🙂 Ale poviem ti,ruky sa mi trasu pri každej drogérii a lekárni!

butterfly333
12. apr 2015

@vejooonka tak držím moooc palce aby sa to podarilo a bolo to krasne a zdravé tehu. 😆

vejooonka
12. apr 2015

@butterfly333 Ďakujeme motýlik😉 Snáď máme správneho tušáka lebo toto mi telo nezvykne 🙂 Každopádne dám vedieť;)))

zuzulik75
12. apr 2015

@vejooonka my sme len zacali. pred nedavnom by nas to ešte ani nenapadlo ale zacali sme uvazovať nad tym a tešili by sme sa keby to vyslo... No a aj to že kym je ešte v DE pretože po finančnej stranke by to bolo tiež fajn.. Maju lepšie pridavky a ešte by sa aj mne dalo vybaviť niečo - nejake pridavky.. Kamoška to tak ma a dostava mesacne z Rakuska 1000 eur. No všetko to čo píšeš vyzerá úplne na tehotenstvo tak velmi drzim palce.. Ja by som už nevydržala a testovala :D

vejooonka
12. apr 2015

@zuzulik75 Aj ja ale sľub je sľub ... Ty kks že 1000 wau 🙂 To by si mala parádne!

butterfly333
12. apr 2015

@vejooonka tak som zvedavá čo z toho bude dufam a verím že krásne zdrave tehu. Aj ja by som sa už potešila no zatial sa nedarí aj ked sa snažíme pol roka no v lete budem mat 36r a veru moc času nemám lebo nechcem rodit neskoro.

vejooonka
12. apr 2015

@butterfly333 A skúšate ovu testikmi ?

lavinis
12. apr 2015

@vejooonka kludne testuj, ja som tiez testovala tusim az na 8.den meskania, lebo som sa stale bala :D ale uz som nemohla byt v tej neistote. drzim palce, to uz budu riadne // uvidis, mne vybehli do 2 sekund. Priznaky som nemala teda ziadne.

butterfly333
12. apr 2015

@vejooonka ovu testy skušam od novembra aj bt no zatial nič len biochem tehu. Brala som 3mesiace gynex kys listovu od oktobra a tento cyklus som začala brat femi kvapky od Valoviča
No uvidím či pomôžu. V piatok mám mat ms a potom na HP. Tak dufam že je všetko ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre