Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vejooonka
12. apr 2015

@lavinis Zaujímavé je že som za ten čas snaženia mala každý mesiac príznaky a nikdy to nebolo tehu vždy len v hlave a teraz teda nič extra...

@butterfly333 Držím palce veľmi 🙂 Nech sme čoskoro v jednej skupine 🙂

lavinis
12. apr 2015

@vejooonka tak hádam to teraz bude ono! 🙂

butterfly333
12. apr 2015

@vejooonka ja už ani priznaky nesledujem lebo nikdy nič z toho. Tento cyklus ma bolelo podbruško od ovu až asi do 6dni po ovu na 5DPO som mala ružove špinenie tak pol dňa. A pozri môj graf som dufala že sa zadarilo no nemám žiadne priznaky.

vejooonka
12. apr 2015

@butterfly333 Podľa mňa je to nádejné 🙂 ružovkavé špinenie, som čítala, že môže byť uhniezdovanie 🙂

zuzulik75
12. apr 2015

@vejooonka ale teraz si nemysli že to koli tym peniazkom. to je uplne najmenej podstatne .. ale bolo by to fajn. šak aj tvoj priateľ/ manžel by dostal za dieťa rodinne pridavky.. No ved jasne tak ale daj sem potom vedieť ako to dopadlo. Ja dfam že sa to podari cim skor aj nam lebo ja som už tento mesiac nevedela rozchodiť to ,že som to dostala po 10 dnoch meskania :D

butterfly333
12. apr 2015

@vejooonka aj ja som to čitala no neviem čo z toho bude kedže židne priznaky nemám.

lavinis
12. apr 2015

@butterfly333 ja som príznaky začala mať až v 7. týždni 😉

vejooonka
12. apr 2015

@zuzulik75
@butterfly333 Musí nám to vyjsť 🙂 Jednoducho ...Musí 🙂

stegi
12. apr 2015

Ahoj poslednu ms som mala od 17teho do 21ho a mám 21 dní vždy do cyklu ale teraz mi to mešká mám naliate prsia aj ma bolia som unavená a dnes som si urobila je den test ale bol negatívny a vždy pred menstruaciou ma boli brucho ale teraz nič akurát tie prsia môžem byť tehotná chceme babo ale neviem či môžem byť keď mi mešká a tie prsia môže mi test klamať? ?ďakujem za rýchlu odpoveď

butterfly333
13. apr 2015

@lavinis a do vtedy źiadne? Ako su tlaky v podbrušku či niečo podobne?

lavinis
13. apr 2015

@butterfly333 len 1-2 dni pred termimom MS pobolievanie slabe. Ale nic extra.
Inak vobec nic. Ak by nemeskali ani mi nenapadne ze som tehu

butterfly333
13. apr 2015

@lavinis tak uvidím či v piatok pride ms. Dakujem

lavinis
13. apr 2015

@butterfly333 drzim palce az nedojde

butterfly333
13. apr 2015

@lavinis dakujem moja no veru už by som sa potešila a velmi. No ak nie tak idem na ten HP a uvidíme či je všetko ok. Lebo už tomu nechápem prečo sa nedarí. 😕

lavinis
13. apr 2015

@butterfly333 a partner? Lebo mne sa s ex tiez nedarilo a s novym priatelom to vyslo hned. Aj moj ex uz ma dieta. Len spolu nam to neslo 😀

butterfly333
13. apr 2015

@lavinis no s mm dve deti máme no ešte jedno chceme. No ked pride ms tak aj on pojde pre istotu na spermiogram.

lavinis
13. apr 2015

@butterfly333 jasné. ..tak to sa vam iste zas podari. ..len si dava nacas🙂

butterfly333
13. apr 2015

@lavinis no asi áno možno stresy doma či v práci su toho príčinou lenže na to sa neda len tak aaa že kašlem na problemy no ved ani na to tehu nemyslíme len si sex užívame len človek ked vie že chce dieťa tak v kutiku duše verí že sa zadarí je to skrátka v hlave.

vejooonka
13. apr 2015

@stegi Ahoj, ja by som teda v tvojom prípade dva dni počkala a testovala zase. 🙂

stegi
13. apr 2015

Ahoj vďaka za odpoveď dnes mi začal taký hnedasty výtok tak už neviem čo to môže byť

vejooonka
13. apr 2015

To už možno oneskorene sa hlásiaca MS a čoskoro sa ti spustí

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa tak ja by som aj rada, ale mám rizikové, čiže lekár mi nakázal ležať najviac ako sa dá...aj keď cez víkend som to nevydržala a šla som von s rodinkou, lebo to sa proste nedalo odolať takému peknému počasiu, no večer som to hneď aj olutovala, lebo som dostala nejaké zvláštne bolesti brucha až trpnutie a trvalo to do noci, no chvala bohu prešlo to...takže ja si musím s takýmito aktivitami ešte asi počkať 😖

butterfly333
13. apr 2015

@lili225 ja som bola pri oboch tehu velmi riziková a zašívany krčok som mala a cele tehu som musela ležat nejaky čas v nemocnici a aj doma a to som nemohla ani von vôbec som cele tehu nevyšla z domu hoci bolo krásne vonku iba ked som išla na gyn. A stálo to za to mám dve krasne zdrave deti.

lili225
13. apr 2015

@butterfly333 ja som pri prvom mala tiež rizikové, no oddych, zákaz sexu a šetrenie som mala nakázané hlavne prvý trimester, potom som už mohla nejaké veci aj robiť, keďže som sa cítila fajn a aj vyzeralo podľa lekára všetko fajn...síce ani teraz veľmi riziková nie som, no ako vidím, radšej si počkám až mi lekár nepovie ničo iné

butterfly333
13. apr 2015

@lili225 ja som mala zakázane skoro všetko aj sex kedže som bola zašívaná. A potratila som predtym 4x 13tt v 7tt 13tt a 21tt preto som nemohla riskovat. Pre dieta spravím všetko. Verím že sa nám zadrí aj teraz aj ked viem že budem na rizikovom no všetko vydržím. Tak držím palce aj tebe aby si to dotiahla do uspešneho konca.

zdencaaaa
13. apr 2015

@lili225 ty si na rizikovom? to som nevedela, ja normalne pracujem dalej ale poviem ti ze niekedy je to tu o hubu, som v kancelarii ale pracujem s ludmi a ti vedia spravit obcas poriadne nervy

lili225
13. apr 2015

@butterfly333 fuha, tak to mi je veľmi ľúto...neviem si to anilen predstaviť, týchto vecí sa naozaj bojím...ja som síce potratila len raz, v 8tt a pred 8 rokmi, no vtedy som to niesla dosť zle...preto keď som otehotnela s prvou dcerkou tak som sa veľmi bála aby som o ňu neprišla tak som si dávala veľký pozor...no teraz keďže mám doma 2 a pol ročné šidlo, priateľ od rána do večera v práci, tak stále ležať sa mi proste nedá...jasné, že robím len to, čo musím 🙂 a žiadne premáhanie či namáhanie sa nekoná...a keď sa môžem spýtať prečo? prečo sa to toľko krát stalo??

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa ano som...hneď od začiatku ma naň šupli a aj to špinenie čo mávam, veď beriem štvorie lieky, no lekár mi povedal, ze to budem brať len do 12tt...tak som zvedavá čo bude potom 😒

zdencaaaa
13. apr 2015

@lili225 este kusok a uz sa presupneme do 3. mesiaca

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa do 4 nie? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre