Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

butterfly333
13. apr 2015

@lili225 no na operaciu nohy lebo v praci musíme mat bagandže s ocelovou špicou a su závadne no to zamestnavatela nezaujíma tak mi za tie roky poskodili nohu tak musim na operáciu.

lili225
14. apr 2015

@butterfly333 no to je fakt sila...ja mám ísť zase 22.4 na prvé veľké sono krpčeka...to je teda oveľa príjemnejšie ako to, čo máš absolvovať ty...no aj tak sa obávam, či bude všetko ok

butterfly333
14. apr 2015

@lili225 aleee prečo by nemalo byt všetko ok? Neboj musíš verit všetko bude v poriadku.

zdencaaaa
14. apr 2015

@lili225 co je to "velke" sono? Povedala si ze sa mozem pytat 🙂

lili225
14. apr 2015

@butterfly333 veď ja sa snažím, len ja som vždy taký nenapraviteľný pesimista

lili225
14. apr 2015

@zdencaaaa jasné, môžeš 😉 ...no ako mi lekár povedal, budú malinké podrobne merať, nôžky, rúčky, bruško a tak...bude pozerať či sa všetko vyvíja ako má..aj srdiečko bude počúvať a neviem čo všetko ešte...to by som ti napísala až po vyšetrení 🙂 ...takéto som mala pri dcérke no až v 20tt...tak uvidíme

zdencaaaa
15. apr 2015

@lili225 mne nic taketo totizto moja doktorka nespominala, ale asi ako pises pojdem neskor......na mne je uz pekne vidiet brusko.......nie je to skoro?

lili225
15. apr 2015

@zdencaaaa no veď ti vravím, že s dcerkou som bola až okolo 20tt..keďže to mám od začiatku také trocha problematické, tak si to chce asi lekár skontrolovať lepším sonom ako má môj v ordináci..a prečo by nebolo ? 😉 veď aj ja ho už mám ako keby som mesiac popredu 😝

lili225
15. apr 2015

@zdencaaaa prečo by bolo tam malo byť :D

gabrielagaladova
15. apr 2015

Ahojte, 4 dni mi meškala menštruácia, dnes som začala krvácať-ráno... je pobede a je to preč. zle mi nie je, a mám príznaky ktoré môžu byť pri menštruácii ako aj pri tehotenstve. Môžem byť tehotna?
Ďakujem za radu (áno na test sa chystám ale chcela som vedieť váš názor skôr ako zbytočne pobežím do obchodu)

sibalka21
15. apr 2015

@gabrielagaladova presne ako si napísala. Máš príznaky ktoré môžu byť pri menštruácii ako aj pri tehotenstve. Takže to môže byť tehotenstvo alebo nie. Nikto ti tu neporadí pokiaľ si nespravis test :D

gabrielagaladova
15. apr 2015

Ďakujem, aj toto považujem za radu, takže ešte chvíľu počkám a potom sa uvidí 🙂

butterfly333
16. apr 2015

@gabrielagaladova ahoj tak ako test si neskušala?

lexale23
16. apr 2015

Ahojte kočky 🙂 my sa snažíme už 2 mesiac. Posledná MS bola 01.04.2015. Teraz mávam také zvláštne pichanie v krížoch a bolesť chrbta. Mala ste nektorá takýto príznak tehotenstva ?

arthemiis
17. apr 2015

Ahojte dievčatá, zaujímal by ma váš názor na moju situáciu. Užívam HAK, no v čase, keď som mala začať užívať nový blister som si myslela, že mi v blízkej dobe sex nehrozí a tak som sa rozhodla, že si trošku posuniem dni, lebo mi vychádzala MS vždy na blbé dni .. a začala som užívať blister o pár dní neskôr cca o 4 dni to znamená, že som v podstate vynechala 4 tabletky... aspoň moje telo si to myslí... no ja som na tento môj počin akosi pozabudla prišiel priateľ a celý týždeň sme mali plnohodnotný sex.. no po nejakom čase asi týždni až dvoch (ťažko povedať keďže deň potencionálneho oplodnenia je v rozmedzí 7 dní :D) ma začalo strááášne nadúvať, začali ma bolieť kríže, mám hroznú zápchu, sem tam ma šklbne v podbrušku a pri sedení mám taký pocit ako keby som mala menštruáciu také tie jemné bolesti alebo ako to nazvať ... a jednu noc ma neuveriteľne pálila záha čo sa mne doteraz nikdy nestalo.. tak som si povedala, že si spravím tehu test, ten však vyšiel negatívny.. ale to sa ani nečudujem, keďže to je zatiaľ pomerne krátka doba.. tabletky mám užívať ešte týždeň takže či by mi prišla MS alebo nie je ešte v nedohľadne.. myslíte si, že by toto mohlo byť tehotenstvo? Pýtam sa najmä preto, pretože mám brigádu kde pracujem v nočných službách a dvíham ťažké veci a nechcela by som ublížiť bábätku ak tam nejaké naozaj je. Taktiež sa často zdržujem v zafajčenom priestore a tomu by som sa takisto v tehotenstve rada vyhla...

sibalka21
17. apr 2015

@arthemiis no tu ti nikto neporadi pokial ti nepride MS, tazko povedat ci si alebo niesi tehotna. Ja myslim ze skor nie ale musis vyckat na MS pokial je test negtivny

zuzana256
18. apr 2015

ahojte citala som ze ajj alchemilkovy caj je dobry a pomaha ale neviem ktory je ich viac jeden co je caj alchemilkovy ten sa nemoze pouzivat pre tehotne a dojciace a znacka toho caju je Fyto Pharma ak chcem uzivat alchemilkovy caj takk poradte ktrou znacku

sebaastian
18. apr 2015

AHOJTE baby mam taku otazku! 7.4 som bola u doktora na komplet vyšetrenie. Sono,cito atď.. a už mi meska mrcha 4 dni a tak som dnes len tak ze si spravim test aj tak posledný sex pred troma tyzdnami nic z toho som si myslela a ono sup dve ciarky tak si hovorim no nic na prd test tak idem do drogisky kupim dalsie dva vysolim 12 evry a zase dve ciarky hmm...takže asi som tehotna ale potom fakt nechapem preco doktor nic nevidel.... 😖

sibalka21
18. apr 2015

@sebaastian zbytočne skoro si šla k lekárovi, si asi v 5tt takže jasne ze ešte nič nevidel

piacere
18. apr 2015

@sebaastian ak ti dnes, t.j. 18.4. mešká menzes štvrtý deň, tak 7.4. ani nemal čo vidieť na sone, pretože to si bola cca 6 dní? po ovu.... takže to by si ešte ani test nemala pozitívny. Na sone je možné vidieť tehotenstvo pri hodnote hcg cca 1000

lavinis
18. apr 2015

@sebaastian lebo tam tak skoro nemal ani co vidieť
Podla testov si tehotná, Blahoželám

sebaastian
19. apr 2015

Juuj sa tesim sa snazime s muzom už niekoľko rokov.... ja som k lekarovi išla len na preventivku už sme sa prestali snažiť ani som si už neratala plodne dni nic.Sme si povedali ze už sme asi starý na miminko ostaneme pri hafanovi: -)😃 prve miminko tak ani neviem ci tešiť čakať ci je zdrave atď...

lexale23
19. apr 2015

Ahojte 🙂 chcela by som sa opýtať na Váš názor. Posledná MS bola 1.4.2015 a mávam 23-24 dňový cyklus. S partnerom sme mali pohl. styk 11.4.2015 čiže cez plodné dni. Neviem či sa môžu príznaky prejaviť tak skoro ale ja som zo 3 dni strašne unavená a kam si sadnem tam spím. Strašne ma bolí chrbát a mám naliate prsia. Myslíte ža sa mohlo zadariť 😔 ? Test si ešte nechcem robiť asi je naň priskoro.

lili225
19. apr 2015

@lexale23 z vlastných skúsenotí si myslím, že príznaky tak skoro nebývajú...ale nejdem to tvrdiť na 100 percent 😉

mircalla
19. apr 2015

@lexale23 suhlasim s lili225..podla mna je tiez skore na priznaky....

sibalka21
19. apr 2015

@lexale23 suhlasim s babami je to velmi skoro na priznaky, takze su to skor len vsugerovane priznaky, pockaj do MS a uvidis 🙂

lavinis
19. apr 2015

@lexale23 na priznaky je skoro. Z toho, co si napisala, ti nikto tehotenstvo nevyvesti

zdencaaaa
20. apr 2015

@lili225 ahoj ako sa mas?

lili225
20. apr 2015

@zdencaaaa ahoj 🙂 ...celkom fajn sa mám, len posledné dni ma dosť bolela hlava 😒 ...v stredu mám ísť do tej nemocnice, tak už teraz som trocha nervozna...a ty ako?bruško už hrdo ukazuješ? 🙂

zdencaaaa
20. apr 2015

@lili225 jasne, konecne sa mozem dosyta najest a nestahovat potom brusko 🙂 🙂 🙂 ja sa teraz posledny tyzden citim "netehotno", vsetko ma preslo............dnes som na teba myslela ze kedy to ides na to velke sono

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre