Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

petrulkans
4. aug 2015

@sara34valentina asi ano,je individualne aku hodnotu hcg ma kazda zena..

aber
4. aug 2015

@sara34valentina na lemru

misulikes
5. aug 2015

Robili ste si niektora test dva dni pred menzesom, bol negativny a ked menzes meskal dva dni, uz bol test pozitivny? dik za odpoved

miska411
5. aug 2015

misulikes
ano, teraz nedavno som mala taku skusenost, nedalo mi to a nakoniec som navstivila lekara ktory mi potvrdil ze niesom tehotna....zopakuj este test a bez radsej k lekarovi

aber
5. aug 2015

@misulikes ja som mala 5 dní pred negatívny a 3 dni meškania už pozit

sara34valentina
5. aug 2015

@aber no nic som tam nevidiela zeby pisala preto som nechapala, 😝

misulikes
5. aug 2015

@aber dobre si odpivedala, presne na to som sa pytala...

aber
5. aug 2015

@misulikes vieš, vtedy ešte telo neregistruje tehotenstvo, stačí, keď mešká až potom si robiť test

ajka103
5. aug 2015

Baby ja by som bábo velmi chcela , len priatela mám už 2 mesiace v zahraničí . Posledný sex sme mali 3.6 odvtedy som mala 2 krát menzes , testy negatívne , bola som u lekára 17.7 a nepovedal že by som bolaa tehotná .Všimol by si to už na sone alebo podla krčku ? ..Teraz som mala 20.7 ťahavý hlien aj s troškou krvi čo bola asi ovulka a menzes by som mala dosťať , bolia ma prsia už asi 2 týždne , teraz aj podbruško trosku citím ale menzes nemám ..Ked som sa bola vycikať na papieri som mala len trošku hnedeho výtoku . Skúšala som si aj krčok nahmatať a je dosť vysoko a makký .. Tehotná asi nebudem čo ? ☹ .. Len nechápem prečo mi to mešká a mám len taký slabunky hnedý výtok .

lili225
5. aug 2015

@ajka103 myslím, že nie...keďže si už mala 2x menzes...meškať ti to môže z rôznych dôvodov...telo nefunguje vždy ako hodinky 🙂...mávala si vždy presne?

ajka103
5. aug 2015

@lili225 Ja by som asi takk velmi chcela bábo že si to všetko nahováram 🙂 .. Je pravda že som mala minulý mesiac 8 dní menzes ☹ ale tento mesiac je zvláštny.. Uvidím , počkam do pndelka a ked tak skočím doktorovi 🙂 .. Nemám ju úplne pravidelú . Najkratší cyklus som mala 26 a najdlhší 34 ale väčšinou mávam tak 30 dňový 🙂 ..Len teraz mi nesedí to že som mala ovuláciu už pred 16 dňami . Veď luteálna fáza by mala byť 14 dní nie ?

sibalka21
5. aug 2015

@ajka103 neni sanca aby si bola tehu prepac. Ale mala si dva krat kramy a ked si bola u lekara bola by si uz minimalne v 6tt. To uz by bolo babo vidno na sone. Mozes mat hocijaky zdrav. problem

steinarka
5. aug 2015

@ajka103 no ked je priatel v zahranici a ty si uz medzitym mala menstruaciu, tak z coho si akoze tento mesiac otehotnela?? nemozne 😉 chce to klud a stat pevnymi nohami na zemi..

miska411
5. aug 2015

@ajka103 ja som mala 2mesiace periodu a nakoniec som isla k doktorovi,nakolko som skoro cele dni travila na zachode a objimala som wc misu...a oznamil mi super spravu ze sme konecne tehotny po tolkych nezdaroch...drzim palce,ale aj keby si nebola tak nezufaj,urcite sa Vam to podari.... 🙂

ajka103
5. aug 2015

@sibalka21 Ved práve že to by bolo už vidieť na sone .. Len mna napadllo že si to lekár možno nevšimol ale asi si už velmi namýšlam 🙂 ..
@steinarka Počula som už od vela žien že mali menzes aj počas tehotenstva prvé 2-3 mesiace tak preto .. Možno že som otehotnela ešte v júni mala som menzes a teraz mi mešká a že už neprídde 🙂 , ale je to asi hlúposť ☹

steinarka
5. aug 2015

@ajka103 no je menstruacia a menstruacia.. jedno je normalne klasicke silne krvacanie a druhe je spinenie, prip. slabe krvacanie, hoci je zena tehotna.. lutealna faza absolutne nemusi byt 14 dni, ja som mala 16 dnovu.. normalna je aj 17 dnova.. ak trva 18 a viac dni, je mozne tehotenstvo, ale taktiez nemusi byt, nakolko zena moze mat iny problem..

ladylillith
5. aug 2015

Ahojte, chcela by som sa niečo opýtať.... Dostala som menštruáciu.. Prvý a druhý deň mi išla silnejšia menštruácia, pričom boli prítomné aj menšie kusy krvi. Na tretí deň som už mala slabú menštruáciu a teraz už asi druhý deň len špiním.. Môže byť žena pri takej menštruácií tehotná, aj keď z nej idú menšie kusy krvi, alebo je to skôr nejaký zápal? Alebo je to normálne? Pretože som počula, že niektoré ženy majú menštruáciu len 3 dni... Ja som vždy mala silnú menštruáciu aspoň 3 dni a až na štvrtý deň som už mala slabšiu menštruáciu.. Bola som darovať krv 9 dní pred menštruáciou.. Môže to byť aj týmto? Za odpoveďe vopred ďakujem.

steinarka
5. aug 2015

@ladylillith no ja som bezne krvacala len prve dva dni a potom len spinenie... normalka to je 😉

ladylillith
5. aug 2015

Takže nemôžem byť tehotná?

steinarka
5. aug 2015

@ladylillith ved si urob test a budes vediet.. ak z teba isli kusy krvi, tak aj keby si bola tehotna predtym, tak sa to pravdepodobne vyplavilo.. kazdopadne na teste uz by si musela mat teraz viditelne obidve ciarky, ak si nahodou tehotna

katkakovac
5. aug 2015

@ladylillith je to nepravdepodobné. Bola to klasická menštruácia.

sara34valentina
5. aug 2015

@ajka103 ah boze sup si urob test ten ti musi ukazat a ak ukaze ze si tak si mala 2mes menzes a mozes ku doktorovi ( zmen si ho ale potom !) a daj urobit krv.... drzim palce

sara34valentina
5. aug 2015

@ladylillith tehotna nie si a uvidis ze zajtra este budes mat torchu krvi a potom spinit.....

sabuska26
5. aug 2015

ahojte kocky potrebujem poradit
z manzelom sa velmi snazime,ale bohuzial nam to akosi nieje sudene
som diabeticka,mam endometriozu a diagnostikovane anovulacne cykli...
ideme na IVF ktore uz mame schvalene poistovnou no momentalne sa mi stala takato vec:

menses som mala nepravidelny.....
brala som lieky na menstruaciu..cca vyse pol roka...byvala presna jak hodinky na 30ty den..lenze tento mesiac som ju uz nedostala,som strasne unavena,mam problem aj z jedenim-nic my nechuti,ked vydim jedlo je mi na vracanie..co sa predtym nikdy nestalo,byvamy cez den priserne len vracat,vracat a vracat,bolia ma neskutocne krize a prsia mam strasne citlive...len s tim podbrucskom je to strasne,mam ho na dotyk tvrde a strasne ma boli..som zviknuta spavat na bruchu co momentalne nemozem..citim tam ako by som tam mala kamene......test som si robila asi tak tyznen dozadu a bol negat...no lenze menzes neprisiel -meska mi 2dni......

steinarka
5. aug 2015

@sabuska26 tak si ho urob teraz, nie? drzim palce..

katkakovac
5. aug 2015

@sabuska26 skús test. podla mna si testovala skoro. uz by ti mal ukázať aspon ducha 😉

aber
5. aug 2015

@ajka103 meškanie môže spôsobiť, cysta na vaječníku, stres,, môžeš byť po dlhej chorobe,, telo môže byť oslabené

ajka103
5. aug 2015

@sara34valentina Testy som si už tiež robila a boli negatívne ☹ ..už som sa s tým zmierila že niesom tehu ale teraz tento mesiac mám celý zvláštny , nikdy som počas ovulácie nezbadala krvavý ťahavý hlien a teraz mi mešká a bolia ma prsia ..Ale zase v tehotenstve ovulka nieje že ? 🙂

lili225
6. aug 2015

@ajka103 vieš čo ani ja som nikdy nemala taký výtok pri ovulácii no stalo sa mi to tiež minulý rok...a potom sa mi to zopakovali ešte 2x, ale nie mesiace po sebe...a keďže sme sa tiež snažili o bábatko tak som si samozrejme nahovárala, že to má s tým určite niečo spoločné keď som to nikdy predtým nemala...bola som aj na vyšetrení a všetko bolo ok...lekár povedal, že sa to stáva...toto tehotenstvo nebude...no ak ti bude meškať aj naďalej tak návšteva lekára to istí 🙂

vaapeter66
6. aug 2015

Nuz ahojte, neda sa neprispiet...nepatrim medzi mladez 🙂 , mam 37, 3deti bio, 2adoptovane a problem ako bonus...vlani 2krat MA, to sme velmi chceli babo...a teraz moj pribeh...vynechala som balenie antikoncepcie, nemala som kupene...reku o mesiac, aspon si organizmus oddychne...no a akosi som sipopri vsetkom nezaznamenala, absolutne netusim datum poslednej ms,..urcite prvy tyzden prazdnin....prvykrat v zivote sa mi toto stalo! A co cert nechcel,....zacalo mi byt akosi divne...a kedze rovnako divne mi byva len ked som tdhotna, mam vazne obavy, ze co ak....som doslova nepouzitelna.zavrate, zaludok, toci sa mi cely svet...no nnahovaram si nic ☹ zial, je to tak...idem hadam kupit test, hoci uz mi to podla mna len potvrdi, kedzd tieto moje stavy z piatich tdhotenstiev poznam....ved napisem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre