Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

petrulkans
6. sep 2015

@zunajda oki,daj vediet..drzim palce

petrulkans
6. sep 2015

@inguska7858 kolko ti meska? Preco si robila hned clearblue digital? To su najmenej citlive testy..oni maju citlivost az 50miu/ml..klasicke testy,tie citlive maju citlivost 10..Takze digi test nemusi kazdej zene v rannom stadiu tehu vyjst pozitivne..nezachyti nizsiu hladinu hcg..skus radsej obycajny test..musela by si mat ukazkovo a tabulkovo vysoke hcg aby ti to tento test uz zachytil..

baaambulkaa
7. sep 2015

@petrulkans mne meskal menzes 2 dni a clearblue vysiel pozitivne, tak som sla na krv a lekar mi tehotenstvo potvrdil hoci mi povedal, ze mam este nizke hcg....myslim si ze po meskani menstruacie by to uz mal zachytit aj tento test

petrulkans
7. sep 2015

@baaambulkaa vsak nizke si mat mohla,ale bolo dost vysoke na to,aby ti ho ten test zachytil..nie kazdy ma take hcg..ked ma v krvi napriklad 50,tak v moci ma mozno polovicu z toho,ani to nie,tak je logicke ze test s citlivostou 50 jej to nezachyti..preto som pisala,ze kazde telo a kazda zena je ina..nech skusi citlivejsi test..moze byt kludne tehotna,ale ten test to nemusi zachytit..

petrulkans
7. sep 2015

@baaambulkaa ja som bola v 6tt ked mi vysiel negativne..a popri tom klasike citlivejsie testy boli uz davno pozitivne

baaambulkaa
7. sep 2015

@petrulkans ved urcite najlepsie je to skombinovat aj s klasickym testom 🙂

petrulkans
7. sep 2015

@baaambulkaa ano a uplne naj je dr..alebo aspon odber krvi..

simonkazga
7. sep 2015

@petrulkans clearblue digital je 25, nie 50

petrulkans
7. sep 2015

@simonkazga tak to som si neni taka ista..pretoze ked som si naposledy,co nie je tak davno,kupovala vsetky typy testov od clearblue,tak ma upozornila aj lekarnicka,ze su s citlivostou 25 ale digital obycajny a aj digital s indikatorom pocatia maju citlivost az 50

stelush
7. sep 2015

@sibalka21 veru dalsi test bol negativny. Uvidim zajtra. Dnes mam den pred ms. Brusko ma boli ale inak ako inokedy. Moze byt ze som prechladla alebo nieco take. Vsetko vsak pretrvava. Pichanie v podbrusku, chute a nechute.. Nuz uvidime. Tiez sa mi to zdalo priskoro aj na priznaky aj na test, ale ked pocuvam z kazdej strany ako poniektore zeny vedeli uz po tyzdni ze su tehotne tak som zacala dufat. Nuz, hadam nabuduce 🙂

zuzana256
7. sep 2015

@stelush ahoj aj ja mam dnes pred ms a ziadne bolesti nemam ani naznak zeby sa mi mali pustit

vlasze
7. sep 2015

tak zdravím žienky ja som po ovulacii prave snažili sme prvy mesiac tak uvidíme nečakám zázrak ale v kutiku duše som nedočkavá uvidime za par dni .len nech nam ta ms nechodi a sme tehulky čím skor

petrulkans
7. sep 2015

@vlasze 🙂 bodaj by si mala pravdu s tym prianim..drzim palce..uvidime co my..i ked my sa snazime uz dlhoooo

aber
7. sep 2015

@zuzana256 vitaj Zuzka, už tu bolo nudne 😉

aber
7. sep 2015

@vlasze držím palčeky nech vám to vyjde, raz budete maminou ☺

steinarka
7. sep 2015

@aber 😀

vlasze
7. sep 2015

@aber ja už som maminka ja mam už 9 ročnú slečnu

simonkazga
7. sep 2015

@petrulkans tak sa tetka sekla, lebo je to určite 25 🙂 http://www.drmax-lekarna.cz/tehotensky-test-cle...

aber
7. sep 2015

@vlasze to je super, písala si, že sa snažíte tak preto som ťa povzbudila,nemáš tam napísané, že už dieťa máš, ešte do budúcna nevidím, tak pardon za povzbudenie, beriem späť

petrulkans
7. sep 2015

@simonkazga nehladaj na stranke lekarne..pozri si orig. Clearblue

petrulkans
7. sep 2015

@simonkazga pozri toto..tu mas citlivosti testov..nielen clearblue digital ale celkovo svetovych testov..lekarne ked chcu predat,napisu cokolvek..pozri toto a najdi si v zozname clearblue digital
http://www.parentingweekly.com/preconception/pr...

stelush
8. sep 2015

@zuzana256 no mne uz dosla. Takze snad nabuduce 😔

isabella22
8. sep 2015

@petrulkans mne uz 3 dni pred mrchou ukazal clearblue pozitivny testik,....je to individualne...

vlasze
8. sep 2015

@aber snažime sa prvy mesiac o druhé bábo a dakujem za povzbudenie

petrulkans
8. sep 2015

@isabella22 vsak ja sa samozrejme nehadam..len poukazujem na to,ze nema taku citlivost a u zien,ktore maju nizke hcg ten test jednoducho tehu nezachyti..a nikdy nikto dopredu nevie povedat ake vysoke ma alebo bude mat zena hcg..je to individualne,preto aj rozna citlivost testov inak ukazuje na roznych zenach

isabella22
8. sep 2015

@petrulkans samozrejme ze to je individualne 🙂 ved ja som sama premyslala ci nebduem skoro testovat 3 dni pred mrchou 🙂 kazdopadne som za palickove......tie ukazali hned

janulka88
8. sep 2015

ahojte zienky, ako je to s otehotnenim pocas neplodnych dni? je to individualne , ja uz som z toho mimo, niekto otehotnie niekto nie? ...

aber
8. sep 2015

@vlasze ja rada povzbudim ☺

steinarka
8. sep 2015

@janulka88 NIKTO nehotehotnie pocas neplodnych dni.. maximalne tak panna maria, ale betlehemsku hviezdu na oblohe zatial nevidno..
otehotniet sa da LEN pocas plodnych dni a ten, kto tvrdi, ze otehotnel mimo plodnych dni netusi, ze ovulacia sa moze posuvat....

lili225
8. sep 2015

@janulka88 presne tak...otehotniet sa dá iba počas plodných dní...žiadna žena nemá ovuláciu presne na deň celý život...niekedy sa stane, že sa veľmi posunie a keď nááhodou žena otehotnie práve vtedy, tak si mylne myslí, že otehotnela počas neplodných dní čo je samozrejme blbosť 🙂 ale chvala bohu veľa žien je v dnešnej dobe už informovaných a vie ako to funguje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre