Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka no mas pravdu, ja pockam este do zajtra aka mrcha bude a uvidi sa..

steinarka
5. okt 2015

@zuzik1927 mne napriklad mesiac pred otehotnenim sa stalo to, co popisujes ty a tehotna som nebola.. teda az na toho ducha na teste.. ale otazka je, ci si mala fakt ducha, alebo to bol len presvitajuci kanalik..

alexa2244
5. okt 2015

Ahojte 🙂 chcela by som sa opýtať či má niektorá z Vás podobnú skúsenosť ako ja. S priatelom sa snažíme a babo. Milovali sme sa aj pred aj po plodných dňoch. MS by mi mala doraziť v stredu. Mala som už aj pichanie v boku. Včera večer som mala ružový výtok, už som si myslela že som dostala skorej. Dnes však už nemám nič ani náznak. Test som si robila v sobotu ale nič na nom nebolo. Asi to bolo ešte skoro 😕

steinarka
5. okt 2015

@alexa2244 merias si teplotu, pripadne si si robila ovulacne testy?

misulikes
5. okt 2015

Ahojte, robili ste si niektora test dva dni pred ocakavanou MS, bol negativny a ked meskala niekolko dni, bol pozitivny?

steinarka
5. okt 2015

@misulikes samozrejme.. zalezi to od uhniezdenia vajicka..

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka toto presne, ze neviem co to je, aj ked baby hovorili ze skor duch..je to hrubsie a mne sa to zdalo do ruzova...

steinarka
5. okt 2015

@zuzik1927 niektore kočky, ktore tu pridavaju testy maju take ciarky, ze by si dala aj ruku do ohna, ze je to duch a pritom to je fakt len kanalik.. ale tym nechcem povedat, ze u teba to nemoze byt duch.. treba sa ale drzat nohami pri zemi.. 🙂

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka ved popravde ja sa drzim nohami na zemi, aj ked som to tam videla tak som sa netesila...a ked este prisla ms, len mam taky nejaky cudny pocit..

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka nemam dobry fotak, ale tu je jedna z lepsich fotiek..co ty na to?

steinarka
5. okt 2015

@zuzik1927 😅 ja tam nevidim vobec nic, len jednu ciarku.. ale mozno preto, ze je to riadne rozmazane 😅

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka no to hej, nazivo vidno lepsie, len mi fotak velmi zle foti...

steinarka
5. okt 2015

@zuzik1927 co za znacka to je

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka lenovo..

steinarka
5. okt 2015

@zuzik1927 😀 ale testu

zuzik1927
5. okt 2015

@steinarka teda telefon 🙂 test neviem aky lebo to som dostala..uz len v tom sivom obale :D

evelyn102
8. okt 2015

Žienky čo myslíte??? Vidím tu druhú čiarku len ja alebo aj vy? Je sice slabšia ale je tam 😊

erika04
8. okt 2015

@evelyn102
Ja ju tam vidím. A gratulujem ;)

evelyn102
8. okt 2015

@erika04 jéj ďakujem. Dúfam, že to nieje klam. Lebo minulý mesiac mi meškal menzes. Mal prísť 26-teho ako vždy a prišiel až 10-teho a preto teraz neviem či má prísť až 10-teho alebo 26 už mal byť. Som z toho jeleň. 😀

looola
8. okt 2015

@evelyn102 , to je jasná druhá čiarka 😊

evelyn102
8. okt 2015

@looola Ďakujem ste veľmi zlaté, že mi odpisujete. Zajtra skočím ku doktorke a uvidíme. Dúfam, že sa neteším zbytočne. 😊

lili225
8. okt 2015

@evelyn102 aj ja ju tam vidím 🙂 ...ale na tvojom mieste by som ešte počkala s doktorkou

evelyn102
8. okt 2015

@lili225 Mám ešte počkať? Koľko asi? Máš s tým skúsenosť? 😊

lili225
8. okt 2015

@evelyn102 hej mám...ja som mala ešte silnejšiu trocha a doktor nič nevidel, tak som musela prísť ažo týždeň...no možno tvoja doktorka ti zoberie aspoň krv, neviem aké má postupy...ale ja osobne by som ešte počkala aspoň do druhéto týždňa

evelyn102
8. okt 2015

@lili225 Dobre ja si nechám poradiť radšej a počkám ešte 😊 Budem netrpezlivá ale počkám nech to mám na isto. A v koľkom týždni si zistila že su tehu? 😊

lili225
8. okt 2015

@evelyn102 vieš čo veľmi skoro...síce podľa ms som už mala byť ale v 8 týždni, lenže mne sa veľmi posunula ovulácia a bola som na úúúplnom začiatku a šla som koli tomu do nemocnice na lepšie sono...a tam mi síce niečo našli no neboli si istý, či to je začínajúce tehu alebo zle sa vyvíjajúce ...tak som musela znova o 5 dní prísť ...lekár vravel, že ak tam bude 4mm embryo s blikajúcim srdiečkom tak je všetko ok...a bolo :D...ale to bol tak 5tt...na normálnom sone u môjho doktora by to nezistil tak skoro...max by tam videl čiernu bublinku

evelyn102
8. okt 2015

@lili225 Tak si sa dosť načakala aby si to mala na 100% potvrdené ale teraz pozerám, že už si pred termínom pomaličky 😊😊😊 čo to bude? Tento rok sa rodia samí chlapci aspoň v mojom okolí teda.
Ja teda počkám nech to mám na isto potvrdené. Ale moja berie krv keď nič nevidí čiže možno by sa dalo zistiť. Ja len dúfam, že to výjde veľmi by som chcela 😊

lili225
8. okt 2015

@evelyn102 to ti verím 🙂 veď ak si veľmi nedočkavá tak choď, no nebudú výsledky až na druhý týždeň ? 😉 ...ani nehovor, tak veľmi to ubehlo, že tomu ani nemôžem uveriť

evelyn102
8. okt 2015

@lili225 No robia aj na počkanie do 2hodín. Minule som tiež bola ale nebola som tehu ani testy nevyšli pozitívne iba mi meškala. Ale teraz aj testy a aj príznaky sú trošku. Ty si ako zistila, že si tehu? 😊

lili225
8. okt 2015

@evelyn102 tak ja som nemávala na deň presne ms...vždy to tak bolo 2 až 3 dni hore dole...no max som mala vždy cyklus 34 dňový...tak keď už na 37 deň mi neprišla ms, urobila som si test a bola tam slabunká čiarka..neverila som tomu...lekár ma objednal až o týždeň, skôr nemal termín a ja som sa testovala jak šialená 😀 každý deň ráno niekedy aj na obed aj večer...či silnie...síce silnela no zdalo sa mi, že málinko...a ešte som sa cítila ako chorá...úplne taký pocit ako keď na teba niečo lezie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre