Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laska07
24. jan 2016

@zuzannaaa ten piaty den to by mohlo byt relativne uniezdovanie ,no ten druhy den netusim.

ukulela
24. jan 2016

@lucialakatosova keby si bola tehotna, tak doktorka nepovie "rastie vajicko" ale povie "rastie plod" (resp rovno povie,ze si tehotna 🙂
neboj/alebo teda netes sa, ako chces 🙂 tehotna nie si.

andrea458
24. jan 2016

ahojte uz som tu dnes pisala 3 testy//ale stale mam tie cudne bolesti v podbrusku a mam pocit na mrsku a ste ktomu zacinajuci ruzovy vytok ale len ked sa poutieram joj bojim sa ☹

laska07
24. jan 2016

@andrea458 A bola si už u doktorky či sa ešte len chystáš?

andrea458
24. jan 2016

@laska07 volala som v piatok a povedali mi ze to este skoro lebo ja mam dlhe cykli ze treba pockat ale asi cez tyzden pojdem

laska07
24. jan 2016

@andrea458 Ja som mala na 31 DC negatívny test no pri posledných dvoch sexíkoch som pri utieraní mala tiež ružové na vreckovke.Neviem čím to mohlo byť.Dnes som 34 DC a bolesť na MS nemám.

andrea458
24. jan 2016

@laska07 no neviem ja som 35DC a priemer mam 32-33 ako kedy som po laparke uz saa tesime s mm po troch rokoch snazenia verim ze to bude len tym ze si uz nieco namyslam

laska07
24. jan 2016

@andrea458 treba myslieť pozitývne.Dnešnú noc asi nezaspím.

andrea458
24. jan 2016

@laska07 no ja uz nespim od utorka ked somm zbadala na teste 2krasne ciarky

laska07
24. jan 2016

@andrea458 to ti verím a vieš aj kedy si mala ovuláciu?Ja som mala na 21 DC meriam si BT.

andrea458
24. jan 2016

tak to neviem ale menzes som mala 21.12 a 1.1 som mala asi ovulku aspon podlaa bolesti

zuzannaaa
24. jan 2016

@lucialakatosova nie ale ovulacia . Najplodnejsi cas ... precitaj si nieco o ovulacii....

nina88
25. jan 2016

Ahojte. Už sa cítim ako magor, a to mám tri deti. S manželom si dávame pozor, veď tri decká sú viac než dosť 🙂 No tento mesiac sme boli na lyžovačke a bola som tesne po Ms. Bola som 9. den cyklu a muž išiel úplne na plno.Ovuláciu asi mávam 14.den, lebo keď sme sa snažili o druhé babo pól roka, meriavala som si bazalku a vždy 14.den vyšla. Tretie dieťa mame nehodu presne na 14. Den a cyklus mám úplne pravidelný 28 dni. Myslite že mohli spermie žiť vo mne 5 dni? Včera som mala dostať Ms, testy mám negatívne. Robím ich každý den. Prvý tri dni pred termínom Ms, posledný dnes. Vždy mi ukázal pri prvých deťoch slabú druhu už pred Ms, takze si myslím že sa nemýlia a len mi den mešká ale... To ale... Bolesti na Ms mám už 5 dni, dosť intenzívne. Vždy idem na wc s tým, že je to isto tu. Brucho mám nafúknuté ako v 4. Mesiaci a váha je plus dve kilá. Všetky tehotenstva mi presne takto začali. Je možné že som tehotná a test to stále nezachytil alebo to všetko okolo mám z vsugerovania a nič sa nedeje?
Ďakujem

asimama
25. jan 2016

@nina88 pred ms môže váha vyššia keďže je telo zavodnene. Mne pri prvom ukázalo pred ms..A pri druhom až po MS čo som mala dostať. Uvidíš.. Ale všetko je možné..

xixiximyxi
25. jan 2016

ahojte v nedelu som si robila test a je negativny , no ms neprsla a cely vikend ma boleli krize a podbrusko menej ... no asi tak a mrch stale nic .... ☹ a to dnes meskam 17 den ... poradte ... v piatok idem na gyndu .... co si o tom myslite ?? mali ste už niektora niečo takéé
dakujem

ajjka24
25. jan 2016

Ahojte čo myslíte môžem byť V tom? 😊

liliputka23
25. jan 2016

@butterfly333 ahoj no co myslis je to tam ?? Je to uplne slabucke

martuska90
25. jan 2016

@andrea458 ahooj..ja ti napisem moje dve skusenosti s ruzovym vytokom...
1. Snazili sme sa o mimi..pravidelne cez ovulku..jeden mesiac par dni po ovulke ked som sa utrela pozeram a ruzovy vytok (TO BOLO LEN JEDEN KRAT) potom uz nic..a den pred MS test hned pozitivny..krasne //
2. Snazenie o druhe mimi..zase pocas ovulky..bolesti podbruska pred mrchou aj prsa (tak ako pri prvom tehu ale bez ruzoveho vytoku) den pred ocakavanou MS test // ale druha bola este slabsia...v den MS prisiel rano vytok...vzdy ked som sa utrela som mala na papieri ruzove...to uz bolo ine ze bo cely den a nie iba raz...no test dalsie dni silnel a potom som isla doki..gratulovala ze maternica sa natahuje ze sme tehu akurat zecsom tam skoro ze este nebije srdiecko...pri dalsej navsteve ale srdiecko stale nebilo a vtedy sa ma pytala ci som nekrvacala...hovorim ze nie len som mala ruzovy vytok..a pytalacsa aky ci jednorazovo na papieri (to je uhniezdenie) alebo dlhsie jeden-dva dni..ked som jej povedala ze jeden den tak mi oznamila ze pravdepodobne to odislo...a aj tak bolo..nasledny kyret a hotovo _:(
Ja dufam ze budes ten prvy pripad a ze budeme moct gratulovat...Nestresuj sa kazda sme ina a kazda ma svoje priznaky...drzim palceky

butterfly333
25. jan 2016

@liliputka23 ahoj no vyzerá to že je to tam a je ružová ta čiarka?držím mooc palce aby to bolo tehu,už ti mešká,?

liliputka23
25. jan 2016

@butterfly333 ano ..dakujem no zatial 3 dni

butterfly333
25. jan 2016

@liliputka23 aj mne ms mešká 3dni ale ja to mám z clostilu takže mi ms pride utorok -stredu.

rysavka55555
25. jan 2016

@sara34valentina ms mi trvala 3dni,vcera vecer uz nic ani doteraz, teraz uz len take trosku hnede, nechapem sama

sara34valentina
25. jan 2016

@rysavka55555 to sa stáva....ja tiez mavala len 3-4dni ms

andrea458
25. jan 2016

@martuska90 dakujem za info no ja som mala slabulinkoruzovy len raz vcera vecer ked som sa utrela dnes chvala bohu nic a pteistotu som testla a kradne silne// uz len nech to doki potvrdi 😉

nperia
25. jan 2016

Ahojte.... Som v rozpakoch a neviem čo si mam myslieť... S partnerom sme mali pohlavný styk ako stále nechránený no tento krát po ukončení slasti som šla na wc kde som na papieri zaznamenala krv ako pri menstruacii... Bolo to medzi menstruacio niekde v polovici a stalo sa to podobne aj o dva dni neskôr ... teraz 5 dní pred menštruáciou som zvracala a následne mala bolesti v podbrušku no už druhý test bol negatívny... čo s tým krvácaním mimo menštruacie? a čo s tým vracaním? a ako si mám vysvetliť tie testy? :/

lucosa
26. jan 2016

Baby chcem sa spýtať menštruaciu som mala mat 23.1, no neprišla tak som si urobila testík a pozitívny rovno hned 3 krát dnes čiarocka už dosť tmava, vcera som bola u doktora na sone nie je ešte nič vidieť , no bral mi krv a tam to vyšlo, HCG 259 , čo je teda potvdené, aj sestricka mi povedala ze to može byť zaciatok tehotenstva, mame sa tešiť, musím isť o týžden na kontrolu či sa HCG zvyšuje a či už niečo je vidno . . . Vraj doktor potvrdí tehotenstvo až ked to bude nad 10000, dakujem za odpovede

kamcatka30
26. jan 2016

@lucosa a aká bola otázka 😉 lebo skôr mi to prišlo ako oznam :D ale gratulujem ti 🙂

kamcatka30
26. jan 2016

@nperia jednoznačne íst ku gynekológovi, krvácanie po styku sa vyskytuje pri vážnejšej diagnóze krčka maternice...... bolo by dobré aby ti tvoj gynekológ dal spraviť cytológiu z výteru krčka maternica......

lucosa
26. jan 2016

@kamcatka30 sestrička ma nalakala HCG mám 259 , co mi potvrdilo biochemicke tehotenstvo, no nie je to este na sone vidiet , sestricka mi vravela ze to nie je potvrdene že ešte nemusí byť ešte nič, tak eke ste vy mali skusenosti

janie7
26. jan 2016

@lucosa Ahoj, ja som mala podozrenie na mimomaternicove tehotenstvo z ultrazvuku, ale z krvi sa nepotvrdilo. Potom ma vysetroval este sondou a tam to uz bolo v poriadku. Doki mi vravel, ze az ked je HCG 1000 az vtedy by to malo byt potvrdene, ja som mala HCG chvala bohu negativny. Dal mi instrukcie, este pred vysledkami z krvi ze ak budem mat silnejsie bolesti podbruska alebo masivnejsie krvacanie tak treba ist rovno na urgent. Drzim silno palcaky nech sa biochemicke nepotvrdi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre