Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

fibinka001
22. mar 2012

Ahojte maminy, buduce maminy 🙂 chcem sa spytat, tiez mi meska menzes cca 11 dni... nikdy som nemala pravidelny a tak som si urobila test a bol pozitivny, este sme neplanovali s priatelom dietatko a tak som zvedava, ci je moznost, ze nie som tehotna, aj ked bol pozitivny vysledok? v utorok idem na krvne testy k lekarke a nemam podla mna ziadne indikatory tehotenstva... mali sme tiez s partnerom nechraneny sex, ale tiez sa do mna nespravil a verime si v tejto oblasti. .. mam teraz aj velke stresove obdobie, cakaju ma statnice a chudla som asi cca 6kg... myslite, ze nemusim byt tehotna aj vzhladom na ten pozitivny TT??

ajina17
22. mar 2012

@fibinka001 jak byla silná druhá čárka?Máš fotku testíku?

monika2606
22. mar 2012

@fibinka001 No ja osobne si myslím že ak ti tak dlho mešká a ešte bol aj test pozitívny tak zrejme budeš tehotná. Neviem či môže byť pozitívny test zo stresu....a ani nemusíš mať zatiaľ žiadne iné príznaky, ja som najprv tiež nemala. ale budeš múdrejšia keď pôjdeš k tej lekárke, tá ti už povie na 100%, ale myslím že ten test hovorí za všetko, ale nie som odborník

fibinka001
22. mar 2012

No ja viem, ze zo stresu asi nie...ale blo tak pisane v nom, ze aj uzivanie acylpirinu a kofein to moze ovplavnit...ale neviem ako... lebo teraz pijem litre kavy kedze sa ucim a minuly tyzden som bola chora... prechladnuta, tak som uzivala ten acylpirin, tak neviem... este nie som velmi na mimi pripravena, aj ked kocim skolu a mam skveleho cloveka vedla seba a mam 25, ale este by som to velmi nechcela :-/ Ta ciarka bola taka slabsia...ale neviem... uz teraz stresujem a celu noc som nespala... test som si robila vcera...ale nie uplne ranny moc... Uvidim teda 100% u lekarky...dakujem i tak za rady...

miriamka3
22. mar 2012

@fibinka001 ahoj, ja som mala totálne slabučké čiarky, absolútne bez príznakov, vôbec som nepredpokladala že by som mohla byť tehu a.... som 😉

ajina17
22. mar 2012

@fibinka001 25 let je krásný věk..neboj miminko zvládnete 😉..pokud se potvrdí těhotenstvo 🙂

lilli202
23. mar 2012

a mne nikto neodpovedá?ani dneska my este neprisla.

lilli202
23. mar 2012

@emelia nerobila si si test?

petkave
23. mar 2012

@emelia ja som ešte dlho po ukončení kojenia mala cyklus rozhádzaný. A potom sa upravil na presných 28 dní každý mesiac. To som nikdy predtým nezažila.
@lilli202 ja si myslím, že na teste by už niečo bolo, predsa len, je to už viac dní, čo ti mešká. Na tvojom mieste by som zašla za mudr.

lilli202
23. mar 2012

@petkave no neviem neviem.mne chodi ms hoci ako.no nie hocijako tak napr takto mala som januari 18 a vo februari my prislo 18.takze kazdych 30dni okolo no.ale teraz bol februar kratsi.cez vykend ak my nepridu tak este vyskusam .ak ani test my neukaze a nepride tak idem za dr.lenze vo stvrtok mam laparoskopiu.

emelia
23. mar 2012

Baby, lenze ja som mala celkom ok ten menzes. Myslim, ze aj pravidelne, i napriek tomu ze som kojila. No a vo februari som si povedala, ze dost nocnemu kojeniu, maly to aj rychlo pochopil, mlieko sa stratilo samo, prirodzene, ziadne bolesti a podobne. No a cakam dalsi menzes a velke prd. Dnes som zase robila tehu test a opat negativny. Sex sme uz nemali skoro 3tyzdne, cize pred ocakavanym menzesom cca 2tyzdne. Tak si myslim, ze test by uz hadam ukazal keby som bola tehu, co? Kriste toto je neskutocny stres.

petkave
23. mar 2012

@emelia teraz tak rozmýšľam, že predsa len mi 2 mesiace dozadu ms meškala presne týždeň a ja som si to ani nevšimla, uvedomila som si to až spätne. Našťastie,lebo by som bola asi v rovnakom strese, ako si ty teraz. Ale až na túto jednu výnimku mám fakt cyklus 28dní a netuším, čo spôsobilo ten výkyv vtedy. A nepôjdeš k mudr?
@lilli202 no tak jedine testovať, príp. pred tou laparkou ešte navštíviť mudr... 😖

emelia
23. mar 2012

@petkave Jasne moja, pojdem. Uz som si aj volala a objednala som sa. Len vies, cakat dovtedy a byt nervozna, to nie je bohvie co. Tak sa aspon v kutiku duse uistujem, ze po takej dobe by uz aj na ocikanej metle ukazalo hadam, ze som tehotna a nie to na testoch. Kupujem si rozne znacky, nech to nie je len o jednej a vsetky (5ks) vysli negativne. No a ako som spominala, prestala som kojit a to mi aj pri prvom dietati predlzilo cyklus. Vtedy som sa ale netrapila bo som sex nemala este, ale teraz ano 🙂

petkave
23. mar 2012

@emelia 😀 😀 😀 😀 na ocikanej metle??? Takže humor ťa neopúšťa? 😀 Zlatá! No tak netradične na tomto fóre ti prajem, aby ti tie // nevyšli. Ja si to tiež neviem predstaviť, žeby som mala ďalšie malé bábo k tomu môjmu diablovi, takže viem pochopiť tvoj stres. Držím palce!

emelia
23. mar 2012

@petkave Dakujem Ti 🙂 ....vies co, ja uz neviem ani ci plakat, ci sa smiat. Dcera ma 3,5r, syn 2r a to tretie by fakt nemuselo prist. Tak sa majte aj vy. Papaaa

suraya
23. mar 2012

žienky kedy najskôr môže test ukázať tehotenstvo? robila som si ho v stredu, v deň ked som mala dostat ms.(cca 3 tyzdne od mozneho pocatia). cize mi uz treti den meska ☹ co u mna nie je zvykom. stale mi chodieva pravidelne. s vykyvom max 2 dni. test mi vysiel negativny. robila som si dva, jeden v utorok vecer a druhy v stredu rano. pred mesiacom som brala norethisteron na oddialenie ms. a este v utorok som sa dopovala citronom lebo som si ju chcela trochu posunut. co mi zatial stale zaucinkovalo. som vystresovana z toho, lebo sme neplanovali a este som akurat dostala pracu po dlhom hladani ☹ uz treti den cakam ze sa rano zobudim s bolestami brucha, (kedze mam ms dost bolestivu - krce mi trvaju aj 4 hodiny a nepomaha nic, len si to musim preckat.) a nic...

stellamaris
24. mar 2012

@suraya tiez som to tak mala,test bol pozitivny,len ta druha ciarocka bola slaba ako duch,vzala som si velmi citlivy test,tak skus a mozno tam mas // 😉

suraya
24. mar 2012

@stellamaris no ja praveze by som nechcela aby tam boli tie dva ciarocky teraz ☹ neplanovali sme, manzel ma uistuje ze to nema z coho byt...mam strach z toho co bude ak to bude pravda. byvanie nemame celkom poriesene. konecne som dostala pracu ktoru som dlho hladala, tak konecne by bolli 2 prijmy, aj zit by sa uz dalo konecne. ale takto len z manzelovho platu nevyzijeme ☹

camelinka
24. mar 2012

@suraya ahoj, musim se proste zeptat, pouzivate nejakou antiko? jestli ano, tak muzes byt v klidu a ms se jen nekde coura z tech tvych citronovo pilulkovych oddalovacu 😉

fibinka001
24. mar 2012

Mila suraya som na tom uplne rovnako... tiez mi meskaju a test som mala pozitivny :-/ este s priatelom nechceme babo... akurat koncim skolu- statnicujem a dost som schudla... tak neviem co cakat... nervy a stresy tomu nepomahaju :-/ a v utorok som sa objednala na tehotenske vysetrenie, tak sa modlim... ach kebyze to pride aspon o 1-2 roky... vobec mi to neprekaza... drzte prosim palceky... viem, ze je vas vela co sa snazite o babo.. ale ja mu este nemam ani co dat... preto chcem pockat... dnesna doba je kruta, a tiez ma priatel uistuje, ze si vzdy daval pozor, tak aj neviem comu verit... 😒

lck79
24. mar 2012

@suraya
@fibinka001 Holky a vy copak nepoužíváte žádnou antikoncepci???

fibinka001
24. mar 2012

ja pouzivam, ale zrovna jeden mesiac som vynechala... :-/

lck79
24. mar 2012

@fibinka001 No jo, tak to je potom všechno možné, já bych antikoncepci určitě nepodceňovala (vzhledem k tomu, že sama jsem v obou případech otěhotněla hned napoprvé.. 😀 ) No tak uvidíš, co ještě doktor, ten test taky nemusí být stopro..

fibinka001
24. mar 2012

neviem si to predstavit, ak to bude pravda, aj ked viem, ze vela z vas by za tehotenstvo dalo vela... ja ju nepodcenujem... moj priatel ani vo mne nebol... neviem ako budem reagovat! Drze palce v utorok... este teraz ked sa potrebujem ucit na statnice a mam nenormalne nervy, ach jaaaaaj ☹

ajina17
24. mar 2012

@fibinka001 A pokud se bábo potvrdí ponecháte si jej?

fibinka001
24. mar 2012

no ak sa to potvrdi, tak asi ano... neviem, ci by som bola schopna si ho dat vziat... ☹ ale aj tak nie som na to vobec pripravena... chcem este vyckat nejaky ten cas... a kedze pracuje iba priatel, bolo by to velmi zlozite... 😒 aj ked nebudem klamat aj nad tym som uvazovala ☹ ☹

jajuuus
24. mar 2012

ach kočky... vyčítať vám, prečo si nedávate pozor, nebudem... je to každého vec... ale prajem vám, aby vaše rozhodnutie bolo 100%-né a aby ste ho nikdy neľutovali... a verte mi, ak si to bábatko ponecháte, nič krajšie a lepšie ste nemohli urobiť 😉 a určite to zvládnete, ste na to predsa dvaja!!! 😉

ajina17
24. mar 2012

@fibinka001 maličké si určitě ponechej a neboj se..zvládneš to 🙂 Během těhotenství se na malé připravíš a věř mi, že se na něj budeš mooc těšit 🙂

fibinka001
24. mar 2012

@ajina17 dakujem 🙂 hadam to tak bude...uvidim po utorku, urcite sa ozvem, ako to dopadlo.... priatel ma stale ukludnuje, ze to zvladneme... niet jeho, tak to nezvladnem a hlavne psychicky, ked mam vela toho na statnice 😒 povedala som si, vsetko bude ako ma... babo si urcite necham... potrat a to, ze by moj maly nasciturus, ktoreho sme z lasky splodili... kedze som buduca pravnicka... priecilo by sa to aj mojmu poslaniu... budem zena a zena sa stava zenou, ked je matkou 😉

ajina17
24. mar 2012

@fibinka001 držím ti palečky kočko zvládnete to 🙂 těším se na zprávičku v úterý jak jsi dopadla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre