Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kate013
9. júl 2012

@ciusinka né každému se to ukáže😉 třeba jedné mojí kamarádce se ukázal pozitivní a těhu nebyla..no a pak když byla těhu, tak ho měla negativní...takže jak říkáš, dr. ti to řekne nejlíp😉 už už abychom to věděli 😝 😀

riana12
9. júl 2012

@macka23 moze to byt aj obycajne PMS, ktore sa znasobuje kvoli meskaniu... 😉

macka23
9. júl 2012

@riana12 lenze mne nema preco meskat. Uz som na hlavu z toho cakania 😠

milacik1986
9. júl 2012

@kikimaruska 12dpo? Prepac som tu nová ešte nerozumiem :(

kikimaruska
9. júl 2012

@milacik1986 12 dní po ovulaci...(neboli 1-2 týdny po uhnízdění vajíčka v děloze), ale dle termínů co počítají porodníci je to už 4tt (ty týdny jsou tam jinak, je jich víc...)

milacik1986
9. júl 2012

Takze ked mne vyšlo 3+ čo na papieri bolo 5-6 týždňov tak je to reálne?

lilli251
9. júl 2012

@ciusinka drzim palceky teda zajtra 🙂

riana12
9. júl 2012

@macka23 odkial vies? merias BT, bola si na folikulometrii, dalsich vysetreniach, zeby si vedela, ze naozaj bola ovu v dnoch, kedy si myslis? vonkajsie plodne znaky casto klamu...
meskat moze iba z mensej hormonalnej nerovnovahy, nie je "nutny" navonok fyzicky ci psychicky dovod (chripka, stres) a vtedy na to ani neprides, ked sa nesledujes dosledne u gyn ci prostrednictvm merania BT...

riana12
9. júl 2012

@milacik1986 ten test vravi, ze embryjko je uz stare 1, 2, 3 tyzdne ci dlhsie... k tomu udaju si vzdy este musis pripocitat "tabulkove" 2 tyzdne, pocas ktorych sa telo pripravuje na ovulaciu a ktore aj lekari rataju do dlzky tehotenstva...

zuzkag2
9. júl 2012

@macka23 ahoj .... meskanie MS moze sposobovat aj cysta, ktora sa presne takto prejavuje. mne osobne sa to stalo, MS mi meskala asi 90dni. Sla by som k lekarovi, na tvojom mieste.

milacik1986
9. júl 2012

@riana12 tak teraz uz ja neviem :(

macka23
9. júl 2012

@riana12
@zuzkag2
kamosku cystu poznam velmi velmi doverne, vdaka nej som ukratena o jeden vajecnik s vajcovodom uz 12 rokov 🙄 . Pravidelne prehliadky su u mna viac nez samozrejmost. Na konci maja som bola na preventivke, vajecnik ok, maternica ok, cytologia ok, priechodnost vajickovodu nevie posudit, preto mi odporucil HCG po ms. Odputala som sa od plodenia deti doslova /dobry tyzden som len spracovavala tu moznost, ze co ak neotehotniem prirodzene/ Od januara neberiem HAK, cyklus pravidelny plus minus 2-3 dni. BT som pre tym chvilu merala, a drobec bol chory zaciatkom mesiaca, takze sa nedalo, tak som to neriesila. Ako som pisala vyssie idem zajtra k lekarovi, uz by som sla skor, len mal dovolenku 😔
Tak asi tak 😔

riana12
9. júl 2012

@milacik1986 co nevies? ved k cislu na teste pripocitaj 2 a sedi ti to, co este na jednoduchej matike nechapes? 😅

riana12
9. júl 2012

@macka23 ja mam celkom dobre skusenosti s cystami, mam tak 1-2 rocne a prejavuje sa mi to potom dvojmesacnymi cyklami... nie je pravidlom, ze s tystou musis ist automaticky pod noz... je velmi vela druhov cyst a kazda sa chova specificky, kazda na telo inak posobi, ma inu trvacnost...
a za takym meskanim MS naozaj nemusi byt ani cysta... raz rocne je rnomalne mat anovulacny cyklus alebo oneskorenu ovulaciu aj bez cysty ci inej priciny...

milacik1986
9. júl 2012

@riana12 ospravedlňujem sa zle som precitala tvoju odpoved ďakujem si zlata

zuzkag2
9. júl 2012

@macka23 uf, trosku silne kafe toto vsetko zazit ,,,, ale je pravda, ze aj ja som otehotnela az potom co som rezignovala, a "zmierila " sa s tym, ze babo nikdy nebude. a zdaleka som nemala taketo problemy ako ty.
tak som zvedava co ti povie doktor.

riana12
9. júl 2012

@milacik1986 v pohode, mozno som to napisala aj komplikovanejsie 😔

macka23
9. júl 2012

@zuzkag2 to je v pohode, presla som tym ked som mala 16 😀 drobec sa nam podaril na prvy sup - doslova, len som musela ist sekciu lebo som mala zasa ine problemy...a ked na to kukam takto spatne, fakt to znie zaujimavo 😀

yvi83
9. júl 2012

Ahojte baby...ms mi meska 6 dni, predtym sa mi to nestalo, o babo sa snazime cez 3 roky, rano bol test negativny, co to moze byt ☹

riana12
9. júl 2012

@yvi83 vyssie som uz inej pisala... dovodom meskajucej MS a negativneho testu moze byt aj znak, ze sa omeskala ovulacia... skus este test niekedy v najblizsich 7 dnoch... ak ti bude meskat MS dva tyzdne a test stale negativny, chod ku gyn na kontrolu, pozrie, ako to tam dnu vyzera, ak by sa to netvarilo ani na MS ani na tehu, da ti vyvolavacku...

yvi83
9. júl 2012

@riana12 ok..dakujem 🙂

ciusinka
10. júl 2012

@kate013 Tak uz som objednana k dokymu na stvrtok rano, tak snad sa dovtedy MS nedostavi 😉

kate013
10. júl 2012

@ciusinka no super 🙂 určitě nedlorazííí 😉 hlavně dej vědět juu 😉 🙂 držim pěstíí 🙂

ciusinka
10. júl 2012

@kate013 Jasne, dam vediet, dakujem 😉

danninkach
10. júl 2012

@laurica123 dostala som na druhý deň.. takže test som ani nerobila.. :/

zlatanka
10. júl 2012

ahojte maminky 🙂 bola som na prehliadke a uz som videla nasu bublinku malu 😀 😀 😀 vsetko je tak ako ma byt drobcek je pekne na mieste 😀
len mam otazku ci to znamena ze uz ma aj srdiecko ked som videla a sa mi zdalo ze sa to tak hybalo 🙂 ani neviem lebo som bola taka stastna ked som videla drobceka tak ma ani nenapadlo si vsimat nieco ine. 🙂

zlatanka
10. júl 2012

a znova o 3tyzdne na kontrolu to uz budem mat 10tt myslite ze mi uz da nejaku fotku 🙂

katren
10. júl 2012

@zlatanka mohlo to byt srdiecko.... 😉

katren
10. júl 2012

@zlatanka u nas si treba pytat foto 😉 a samozrejme sa ja zan plati

trish22
10. júl 2012

@zlatanka jeeej no super správy. tešim sa moc.
videla si bublinku a v nej plodík, určite. a v plodíku by mal blikať srdiečko. ak si tam videla blikanie, tak to by mohlo byť ono. ak to ešte neblikalo, aj tak je to o.k. lebo môže byť že bude trošku neskôr.
kedy pôjdeš na budúce?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre