Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

riana12
31. júl 2012

@nikushka323 tsaci ist do DM, tam maju pepino s citlivostou 10mIU, cize najcitlivejsi - to len tak, aby bolo jasne, ze to az take biedne nie je 😀
dalsia mozno je, ze vypnut konika a ist upratovat, varit, zapodievat sa dacim "dolezitejsim" 😅

nikushka323
31. júl 2012

@alceola ved sama sa poznas najlepsie 🙂 ja tiez presne viem, kedy to uz nema zmysel riesit, lebo poznam svoje telo a viem kedy je to na inej ceste ako som si myslela. ale ako hovorim, vynimky potvrdzujú pravidlo, takze ak ti meskala a to sa ti nestava, nieco to moze znamenat, len dufam ze v tom nebude skryty nejaky iny problem 😕

nikushka323
31. júl 2012

@riana12 😀 paci sa mi tvoj triezvy pohlad na vec, presne to potrebujem. ale ja som v praci zatial takze ja vzdy len narychlo odpisem a makam dalej 🙂 ale je pravda ze za poslednych 24 hodin som pozrela tolko fór na temu priznaky a tehotenstvo ze dovi dopo 😀

riana12
31. júl 2012

@nikushka323 som taka, lebo citim, ze tak by to malo byt spravne, ale sama robim opak 😅

nikushka323
31. júl 2012

@riana12 poznaaame 😀 ja som tiez vzdy poradca c. 1 ale ked pride na mna, tak sama viem ze vacsinou robim opak toho co je spravne 😀

ebi52
31. júl 2012

nikushka323 ahoj 🙂 mne sa dnes k priznakom pridalo jemne pichanie v podbrusku na lavej a potom na pravej strane, rano mi bolo divne, ale stale si myslim, ze si to nahovaram 🙂 a samozrejme kamoska neprisla...ale nesmrdi mi nic... no tak cakam 🙂...tolko dnesne spravy 🙂

depi
31. júl 2012

@alceola
@riana12
@nikushka323
baby tak ja uz mam za sebou vrelu vanu a chystam sa na pohar cerveneho vinka ....nastavajuci je na nocnej tak budem googlit a rozmyslat ...pre istotu som este vyhrabala ranny test z kosa 🙂 ale nic takze ostavam v tom ze to mam len z nejakeho svadobneho stresu

riana12
31. júl 2012

@depi mozno teraz, uz ked si zapocala vyvolavanie MS a testik si nasla cisty, telo sa umudri a MS ti dojde... nech ta teda nenatahuje 😉

depi
31. júl 2012

@riana12 dik 🙂 hadam uz si to vyvolavanie vychutnavam keby este davali neico v tvt aby mi to vinko smakovalo 🙂 ja som neni moc na cervene

riana12
31. júl 2012

@depi a daky syrik doma nemas? ja teda nie som velmi zbehla, len sa mi mari, ze k syru je vhodne cervene... ale asi zalezi, co to je za syr 😅 a film na videu alebo dvd ci pc si radsej pust, ak mas moznost 😉

depi
31. júl 2012

no uz mam notebook na kolenach a premyslam co si pustim 🙂 a este si idem upiect bedle co sme nazbierali v nedelu na hriboch 🙂 ...uz som zjedna peceneho zajaca, kakao s vianockou , polku mozzarely a teraz si pockam na bedle 🙂 a nezmestim sa do satov svadobnych
@riana12

ebi52
31. júl 2012

@depi ja som tiez vyhrabala vcerajsi test a ZDALO sa mi , ze tam je duch, ale len proti svetlu... tak v piatok si spravim dalsi a uvidim 🙂

veru324
31. júl 2012

Ahoj, můžete mi říct svůj názor? Snažíme se teprve jeden cyklus, takže jsem nějak nepředpokládala, že by to mohlo klapnout. OVU jsem měla v pátek 13. 7.nebo v sobotu. Mám cykly různě dlouhé (poslední dva byly 36,předtím 34), tak jsem si dělala ovu testy. MS měla přijít ted v sobotu 28.7. Jenže přišla už 24. (byl to 10den po OVU) Což by u mě nebylo zase tak divné. tak jsem to neřešila, a nechala plavat s tím, že se nezadařilo.MS byla normální. Hned po OVU mě až do MS bolelo v podbřišku, docela i dost, a bedra. S MS to přešlo. No a MS skončila v sobotu a od té doby je mi pořád blbě-unavená, žaludek na vodě,a pořád mi bolí to břicho, mám ho nafouklé. Blbě spim, bolí ta bedra,prostě klasika těhu příznaky. test jsem tedy dneska prubla a byl samosebou bílej. Tak teď nevím, co se se mnou děje. Četla jsem, že některé měly i v těhotenství MS, ale že bych zrovna měla to štěstí i já 😀

depi
31. júl 2012

@ebi52 ja vobec nic ale asi to robim skoro neviem

riana12
31. júl 2012

@veru324 staci si spravit test a mas vyrieseny problem... 🤐

veru324
31. júl 2012

@riana12 no, ten sem právě dělala a byl negat.spíš mi jde o to, jeslti někdo nemá podobnou zkušenost a má cenu test zkoušet třeba za tejden, pokud teda příznaky nezmizí.

ebi52
31. júl 2012

@depi no ja mam dnes 37 den 🙂 ale ako som pisala minuly mesiac mi meskala 16 dni a nic... len sa citim zvlastne, uz by som brala pravidelny cyklus, lebo toto ako sa nase telo s nami hra je semtam na mozog 🙂

piacere
31. júl 2012

@veru324 ak by si bola tehotná, test by ti už ukázal dve čiarky, pretože keď si už po mrche, je to dlhá doba od ovulácie na to, aby bol test biely.

riana12
31. júl 2012

@veru324 urcite netreba robit dalsi test---

alceola
31. júl 2012

@nikushka323 presne ako pises,kazdy pozna svoje telo, a viem, ze uz nie je co riesit, ale myslim, ze sa nieco deje a to sa dozviem o tri tyzdne, idem na preventivku a ty ako?

alceola
31. júl 2012

@depi uvidis, ja som zvedava, co a ako s tebou dopadne....

depi
31. júl 2012

@alceola budem informovat neboj 🙂

alceola
31. júl 2012

@depi oki som zvedava a zaroven drzim prsty:-

nikushka323
31. júl 2012

@alceola
@depi
@riana12
@ebi52 no tak ja som nevydrzala cakanie, prvy test za sebou a negativny. ale ja mam aj tak taky zmiesany pocit, ze to este neni konecna. uvidime ci pozajtra dojde mrcha a ak nie, jeden test mam odlozeny v sufliku. pekny vecer kočky 😎

riana12
1. aug 2012

@nikushka323 nemyslím, že by dalsi test pomohol...

depi
1. aug 2012

@alceola
@nikushka323
no vcerajsia tepla kupel a pohar vinka nezabral ale testovat dnes nebudem 🙂
vcera prisiel moj drahy s tym ze aj jeho kamos s frajerku mali prve dva testy negativne a terti pozitivny ale ze jej bolo aspon zle ..men je zle tak zanedbatelne ....je to napinave 🙂 ale tu mi to ide lahsie aspon to mozem niekomu povedat ..v okoli sa mi nechce robit rozruch

nikushka323
1. aug 2012

@riana12 no tak ak zajtra pridu kramy tak samozrejme testovat nebudem

nikushka323
1. aug 2012

@depi veru napinave. uvidime ako to dopadne 🙂 hej, je to fajn ze sa to u tom mozeme bavit, ja tiez nechcem robit rozruch doma.

ebi52
1. aug 2012

@depi @nikushka323 baby ja stale nic a este k tomu som sa rano postavila na vahu a pribrala som 3 kila :( ja si dalsi test dam v piatok tak uvidime 🙂

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 to cakanie je najhorsie...inac ja by som sa zmierila kludne aj s tym negativnym testom zo vcera ale ja mu neverim...ja neviem preco. minule ked som si robila test a bol negativny, tak ma to uplne preslo, v pohode, ale teraz je mi to divne. ja neverim tomu ze si tie priznaky namyslam. som zvedava na zajtra, ja mam totiz mrchu vzdy presnu na den, vzdy ked je spln, takze si mozem pekne odsledovat cyklus 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre