Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

karpos
10. aug 2012

@lucinka1104 no sex bol vcera a predvcerom (tak ze sa iba poutieral )som tak týžden po menzese ...

lucinka1104
10. aug 2012

@karpos to je veľmi skoro uvidíš o 12 dní

karpos
11. aug 2012

@lucinka1104 je to teraz blba otazka , ale co bude o 12 dni? menzes nemavam pravidelne vzdy mi to o 3-4 dni skace a vzdy skakalo ....

karpos
11. aug 2012

@lucinka1104 googlila som .... už viem , nemusis odpovedať , ďakujem velmi pekne 🙂

zvolsiinylogin
11. aug 2012

mne nechuti kava, z fajcenia nje mi na grcku, iba jem a bolia ma bradavky...neviem, ci sa mam testnut...mrchu som mala kratku a slabu a pred mrchou hcg 1,2...co myslite?

lucinka1104
11. aug 2012

@zvolsiinylogin určite testni

lucinka1104
11. aug 2012

@karpos no na 12 den od ovulácie ti už test ukáže teraz isto nie

katulka25
12. aug 2012

dievcata ahojte, som tu nova a stale sa tui neviem zorientovat. Meska mi MS sice len den, ale nebyva to zvykom, pretoze po dvoch potratoch sa mi to nastavilo na prsne 28 dnovy cyklus. Meriam aj teplotu 37,0 é 37,1 é 37,2 é 37,1 Velmi verim, ze nam to teraz vyslo. len test chcem spravit az zajtra rano a aj to neviem ci mi uz nieco ukaze, pretoze aj pri minulych tehu mi to ukazalo az o nieco neskor. Tesim sa, aj sa bojim. Poradte mi. Dakujem

wolawka
12. aug 2012

@katulka25 ahoj🙂 podla teplôt by si aj mohla byť tehu,ale najlepšie bude ked si spravíš test 🙂 to,že menzes mešká len jeden den nič neznamená,počkaj ešte aspon dva dni a potom otestuj 🙂 držím palčeky..

katulka25
12. aug 2012

@wolawka no vede to si mylsim aj ja, no uvidime ako to dopadne. len uz som dost nedockava 🙂)

wolawka
12. aug 2012

@katulka25 trpezlivosť ruže prináša 🙂 uvidíš 🙂

katulka25
12. aug 2012

@wolawka a kedy mam teda podla teba radsej testovat? MS mala prist vcera. Dakujem

wolawka
12. aug 2012

@katulka25 vraj sa má testovať až ked pár dní meška MS 🙂 ale vyskúšaj zajtra ak by neprišla 🙂

martinnka23
12. aug 2012

Ahojte....mne meska menstruacia treti den... styk sme mali pocas plodnych dni...myslite ze by som mohla byt tehotna aj ked test 10tkovy mi ukazuje negativne?:/...nemam ani pocity ze by som mala dostat kramy...prsia ma trochu bolia ale inak ziadne ine priznaky nemam....Baby co uz ste boli tehotne, alebo ste....kedy vam to ukazal test? stalo sa vam ze aj po 3dnovom meskani bol este negativny?

donna11
12. aug 2012

ahojte..asi trosku odbocim od temy, ale potrebujem radu..snazime sa tiez o babo, dnes mam 3 den menstruaciu, prisla o tyzden skor a spozorovala som velmi tazny hlien a je ho velmi vela, co som nikdy nemala..mali ste uz niekedy nieco podobne??..dakujem vam..🙂

nizoe
12. aug 2012

@martinnka23 ahoj, ja som si robila test dnes, co je 39 DC a vysli dve // vyrazne palicky...mam woman secret baby 10tkovy , no uvidime este skúsim nejaký iný zajtra. S testovaním som čakala, pretože posledné dva cykly som mala aj kvôli stresujúcemu obdobiu dlhé...takže v skutočnosti ani neviem, či mi niečo mešká, predtým som vždy mala cyklus okolo 29-30 dní. pevne verím, že test mi ukázal správne a dúfam,že tebe sa podaria tie dve // tiež 🙂

martinnka23
12. aug 2012

@nizoe jeeee gratulujem!!! urcite sa velmi tesis...musi to byt krasny pocit tam uvidiet tie dve ciarky🙂)) tak dufam ze aj ja sa dockam:( ja som teraz vlastne 31DC...tak ale 3 dni pockam a ked nepride testnem znova...kolko ste sa snazili?🙂

nizoe
12. aug 2012

@martinnka23 no snažili sme sa mesiac....30.júna sme mali svadbu, potom prišla menštruácia a hneď po nej sme šli na to 🙂 preto sa mi to zdá ako zázrak, potešená som bola, ale naozaj je ešte veľmi skoro, musíme to všetko zvládnuť aby bolo v poriadku tehotenstvo a aby to dobre dopadlo...myslím, že každá z nás ma určité obavy, ale verím, že bude všetko dobré....treba myslieť pozitívne, aj keď ja som skôr opačný typ, ale teraz musím byť pozitívna stále 🙂 držim veľmi palce, aby sa objavili //...inak tie príznaky boli u mňa neustály pocit príchodu ms a až potom prišla bolesť prs...tiež som si to všimla hneď na bruchu, vždy som mala ploché, venovala som sa športu, tancu, tak akosi sa mi nezdalo zboku 🙂 nafúklo sa mi,ale to som mala tiež pocit, že to môže byť aj prichádzajúca ms...ale čakala som dlhšie, že až keď sa odvážim potvrdiť alebo vyvrátit moje teórie....🙂

mt22
12. aug 2012

@katulka25 ahoj 🙂 ...pisem ti lebo som velmi podobny pripad...potratila som v 6.tyzdni v maji..od vtedy sa stale snazime...tento mesiac som uz verila ze to vyslo lebo mi meskala vyse tyzdna menstruacia, citila som rozne priznaky a teplotu som mala asi dva tyzdne kazdy den vyse 37...bohuzial aj napriek tomu vsetkemu som to dostala aj napriek tejto teplote...tak to je moj pripad, verim a prajem ti aby to u teba dopadlo naopak, daj vediet 😉

katulka25
12. aug 2012

@mt22 ahoj, to ma mrzi, ja som mala posledny potrat v marci a trochu som sa bala dalsieho tehotenstva, lebo treti potrat by som neviem ako zvladala. uvidime co zajtra test ukaze a potom co povie dr. tesim sa, ale zaroven mam aj strach. a nepytala si sa dr, preco ti meskala ms tak dlho?

viktorka555
12. aug 2012

ja som v čase menzesu špinila, ked som bola tehotná aj dva tri dni...myslela som si, že sa rozbieha menzes, a bola som tehotná

mt22
12. aug 2012

@katulka25 stalo sa to len pred tyzdnom akurat mi skoncili a zajtra idem k doktorovi, aj ked povodne som bola objednana na potvrdenie tehotenstva...a preco mi meskali? vies ze dovodov moze byt tisic.....zvycajne mavam pravidelne max +- 1 den...takze tazko povedat preco meskala...ale uz sa asi nebudem tak sledovat, lebo potom som z toho len viac sklamana..myslim teplotu, plodne dni a pod....necham to uz radsej na nahodu...skusim to este do dalsieho cyklu...ak o mesiac zas dostanem, necham to uz len si na rok po svadbe...ale obdivujem ta ako si zvladla druhy potrat, lebo ja som uz bola z toho prveho tak hotova ze neviem co by som robila keby sa mi to zopakovalo...daj potom vediet ako ti dopadol zajtra test, drzim palc

katulka25
12. aug 2012

@mt22 no uvidime co bude so mnou a co sa zajtra dozviem. ale myslim ze bude pozitivny. dnes mi je cely den zle, hlava sa mi toci a sem tam ma pocit ze sa mi zaludok otoci a zastane v polovici krku, fuj. no ale uvidime. daj potom vediet co ti dr. povedal. a mozno tehu si, ved niektore krvacaju aj vtedy. tak daj potom vediet.
a ten druhy potrat to bol riadny napor na moju psychiku. ked som bola prvy krat tehu, dve moje kolegyne tiez, a dalsie dve kamosky, takze ked sa im narodili deti, nic ine som nerobila len plakala, ze preco aj ja nemam taky uzlik v rukach a do toho prisiel druhy potrat a vtedy mi dalsie dve kolegyne oznamli ze su tehu a este aj dve susedy, tak vtedy som si myslela, ze sa budem musiet zavriet na psychiatriu aby som to zvladla. nakoniec som sa uzavrela do seba a bola som dost zla na okolie, uz mi na nikom nezalezalo. skoro som aj o pracu ,prisla, nastastie som sa spamatal, zacala cvicit, pretoze kvoli potratom a psychike som pribrala 20kg. isli sme s manzelom na dofcu a ja som sa ukludnila aj v praci je to uz ok. tak verim, ze teraz to uz bude ok. ale mysli.m, ze uz som psychicky tak silna, ze asi zvladnem vsetko. len neviem preco sa toto vsetko deje. nicomu nerozumiem

alitomk
13. aug 2012

@katkasofi tak som deviaty deň cyklu, testy mám, aj si ich robím, no zatiaľ nič... nerobil mi sono ani nič iné, proste len predpísal tabletky na dva mesiace... ak sa nezadarí, vraj nás rovno pošle do centra... možno to aj bude lepšie a v centre sa s nami budú viac zapodievať.. uvidím..veľmi dúfam, že nám konečne niekto pomôže 🙂 už by som veľmi chcela tehuľkovať 🙂 prajem veľa zdravia

wirgi
13. aug 2012

ahojte baby co myslite.... meska mi MS zatial len jeden den.... s manzelom sme mali nechraneny sex tesne pred a po menstruacii o par dni na to som mala hnedasty vytok (v case ovu) ale trval dlhsie ako zvycajne.... co myslite? o babo sa zatial nesnazime ale potesilo by nas 🙂 nemam ziadne priznaky ale MS mavam pravidelne tak ma to trocha zaskocilo no myslim ze na test je este skoro .. co vy na to ?

bojko777
14. aug 2012

@wirgi ja som si robila test den po meskani a uz som mala druhu ciarku, aj ked velmi slabu

tinki
14. aug 2012

@wirgi už by ti malo ukázať, ak neukáže, počkaj týždeň. Ak stále nebudeš pozitívna, tak bude dobré zájsť za doktorom.. 😉

zuzanka2211
14. aug 2012

Ahojte baby, potrebovala by som poradit.. Nechcem si nic nahovarat, meska mi MS zatial 2 dni, obycajne by ma nenapadlo, ze by som mohla byt tehotna, ale teraz som dost unavena, v podbrusku ma sem-tam picha, mam zavraty a citim sa cudne.. Mam vytok ale nie je ho az tolko, ako opisovali ine baby v prispevkoch. Na test si este pockam, len by som chcela vediet, ci uz s tym mate niekora skusenost? V podstate sme sa o babo nesnazili, ale velmi by sme sa mu potesili, no nerada by som bola sklamana negat. testom.. 😖

kristinka9
14. aug 2012

Ahojte baby, chcela by som poradiť od skúsenejších. Teraz v júli som vysadila antikoncepciu a teraz sa snažíme o bábätko. Posledná mrcha bola 13.7. a dnes je teda 33DC. Mrcha nikde a test negatívny. Myslíte si, že aj napriek negatívnemu testu môžem byť tehotná. Žiadne príznaky som však na sebe nezbadala, jedine v nedeľu som cítila strašnú bolesť v podbrušku, tak som si myslela, že mrcha, ale nič. Poraďte prosím čo s tým. Isť k lekárke alebo ešte počkať??? Ďakujem

nizoe
14. aug 2012

@kristinka9 ahoj, ja som čakala na 38 DC kým som testovala a už boli // výrazné...tak skús počkať, viem, že keď sa na dieťatko tešíte tak je to čakanie náročné, ale počkaj a až potom choď ku lekárovi, ale myslím, že tak skoro nič neuvidí a objedná ťa neskôr...ja mám dnes 41 DC a bola som u lekára a objednal ma o 10 dní, tak som zvedavá ako to dopadne, verím, že dobre...držím palce aj tebe, nech sa všetko podarí podľa vašich predstáv 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre