Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

an3tka
23. aug 2012

@janka258 já to během ovulace nikdy nepozorovala ani si nemyslím, že ji zrovna mám, cykly mám okolo 38 - 40 dní.. no uvidíme, co se z toho vyvrbí. Díky za odpověď 🙂

janka258
23. aug 2012

@an3tka kľudne ti mohla prasknúť len nejaká malá žilka. Držím palce, aby to dopadlo podľa tvojich predstáv 😉

sandrikacsg
23. aug 2012

ahojte, poprosim o radu, lebo som uz zufala a s nervami v koncoch 🙄 uz viac ako 3tyzdne mam tehotenske priznaky, bolia ma krize, bolia ma prsia, mam ich aj väcsie, je mi nevolno (prave som zvracala, ale len druhykrat, prvykrt na dovolenke pred cca3tyzdnami -tym sa zacali moje spekulacie o moznom tehotenstve)..uz niekolkokrat som si namerala zvysenu teplotu v podpazusi, pobolieva ma lavy vajecnik, po navrate z dovolenky ma bolel dost intenzivne cca 5dni..som tehotna alebo nie som? ked som si v priebehu tychto troch tyzdnov spravila 6testov a vsetky negativne..mrchu som mala tesne pred dovolenkou, druhu mam teraz, ale je zvlastna..po porode som mavala kratke cykly 22-23dnive..tato posledna mi prisla po 29dnoch..takze neviem ci je to normalne alebo to mam povazovat za meskanie..dnes je deviaty den kedy pretrvava, s jednodnovou pauzou..k doktorovi som objednana na 6.9, bohuzial skorsi termin nemali..takze babo rad, som alebo nie som "v tom" ? 😕

christie12
23. aug 2012

@droppa
@janka258 baby, som na tom podobne..9.8. ovulka,cca 4dni po ruzove spinenie...
nasledne mliecny husty vytok.. predvcerom zmenil farbu na hnedu,mam mierne
bolesti v podbrusku..mrcha ma termin zajtra..ono to vyzera ako
"predmrchovo", ale dufam, ze nepride 🙂
dufam,ze netrafi ani k vam 😀

sanny228
23. aug 2012

baby stalo sa vám žeby vám mrcha meškala necelé dva týždne no tehu test vám ukázal že je negatívny aj napriek tomu že ste boli naozaj v tom ? 🙂 potrebujem poradiť lebo som z toho už fakt nervózna :-/

mimus265
23. aug 2012

Baby, dnes som si spravila rano test, ukazal len jednu ciarku, asi je prilis skoro nato aby ukazal test nieco... ccc 12 dni od možneho otehotnenia, zajtra idem na prehliadku ku gynekologovi mam mu povedat ze si myslim ze som tehotna?

christie12
23. aug 2012

@mimus265 jasne, ze mu to povedz..je mozne,ze mas este nizku hladinu hormonu,
preto bol test negativny,dr. ti moze spravit krvny test-ten zisti hladinu hcg skor ako test..
alebo teda mal by :D.. mrska meska?alebo ju este len "tuzobne" (ne)ocakavas? 😀

janka258
24. aug 2012

@christie12 tak si držme palce.Ako dlho sa už snažíte?

kristinka9
24. aug 2012

@nizoe ahoj nizoe. Tak včera som bola u lekárky - tehotná nie som, pichla mi vyvolávačku s tým, že možno som mohla medzi tým otehotnieť, ale to ešte na uzv nemôže vidieť, tak ak by mrcha do 2 týždňou neprišla, mám prísť znova. :( No sklamaná som bola riadne, aj keď som vedela, že nie som tehotná 🙂 Do poslednej chvíle som dúfala. A ty ako? Bola si už u tej lekárky?

christie12
24. aug 2012

@janka258 drziiiim 😀
tak trochu viac snazit sme sa zacali prvy mesiac..zacala som sledovat ovulku a tak...predtym
sme to nechavali skor na "nahodu".. 🙂
vyzera to vsak, ze z toho nic nebude, rano som si robila test a bol neg..
a vy sa ako dlho snazite?

ponik25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka258
24. aug 2012

@christie12 my od začiatku roka. Z negatívneho testu si nič nerob, ešte ti ms nemešká.Ja som mala pri dcére 3 negatívne testy a teraz tá jedna čiarka ide už do 3. triedy 🙂

christie12
24. aug 2012

@janka258 🙂 uvidim, ci z toho nieco bude..stale spinim, ale vobec sa necitim ako pred ms...
zatial to necham tak, dnes by mali prist...ale nemuseli 😀
ty si na tom ako? 🙂

janka258
24. aug 2012

@christie12 ms (ne)čakám až v utorok, podľa sona som mala ukážkový folikul,ukážkovú výšku sliznice (po pol roku bolo aj na čase),pozit. ovu test som mala 11.8. tak sme sa intenzívne snažili celý týždeň. Dúfam,že sa konečne podarilo, ale nechcem si nahovárať.

christie12
24. aug 2012

@janka258 drzim ti palce, tfuj,tfuj, nech sa to podari! aj mas nejake priznaky uz? 🙂

droppa
24. aug 2012

@janka258 snažíme sa štyri mesiace tak, že sledujem plodné dni. Ale od začiatku roka som bez hak.
Ten čas ide posledné dni tak pomaaaaly 😖
@christie12 tak držím palce aby dnes neprišla 🙂

janka258
24. aug 2012

@christie12 bolia ma prsia,ale nenormálne, mám taký mliečny výtok-a dosť veľa,točieva sa mi hlava,je mi tak celkovo divne zle-ale nie na vracanie a stále by som spala. Ale polovica z tohto môže byť z tepla,takže nechcem si niečo nahovárať.

@droppa tak to máš pravdu,ide to strašne pomaly.Už sa teším na utorok a dúfam že mrcha nepríde. Ale testnúť chcem skúsiť už v nedeľu tak uvidíme.

christie12
24. aug 2012

@janka258 vyzera to veeelmi slubne, drzim paluchy 🙂
@droppa dakujem, dufam ze si ju len neoddalujem psychikou 😀
zatial aj spinenie prestalo tak uvidim...neviem totiz porovnat ci taketo pichanie vo
vajecnikoch pred kazdou ms, lebo som sa nikdy nesledovala..teraz sa sledujem len par dni a uz idem sama
sebe na nervy 😀

janka258
24. aug 2012

@christie12 aj ja sa snažím nesledovať,ale to sa nedááá, už nech viem na čom som,lebo mi z toho preskočí.Takto sľubne to ešte nevyzeralo,ale nechcem predbiehať

christie12
24. aug 2012

@janka258 podla mna je to tam!! 🙂

janka258
24. aug 2012

@christie12 bodaj by si mala pravdu,čo by som za to dala. U nás sa túžba po dieťatku rieši už 2 roky.Raz chcel manžel a ja ešte nie,potom opačne a konečne keď sme sa zhodli,tak to nejde až tak ľahko ako sme si predstavovali. Dcéra sa podarila ani neviem ako a teraz už 8.mesiac nič

christie12
24. aug 2012

@janka258 neboj sa, ono to pride v spravny cas ( aj ked ja si myslim,ze uz to prislo) 🙂
hlavne nam nezabudni dat vediet ! 🙂

janka258
24. aug 2012

@christie12 jasné,že dám vedieť.Držme si palčeky, aby nám mrcha neprišla 🙂

mimus265
24. aug 2012

@christie12 no este ju (ne)ocakavam, nabuduci tyzden ale som taka nedockava , no poviem mu o tom nech viem nacom som, nech sa mozme snazit dalej alebo sa radovat :D

janka258
24. aug 2012

@mimus265 držím palce aby si sa radovala a my s @christie12 tiež 😀

mimus265
24. aug 2012

@janka258 tak prave som dosla od doktoro este nice nebolo vidiet, inak som zdrava mi povedal, ze mam pockat ak sa neobjavi mrcha ako to tu volate tak mam potom prist 🙂 takze cakame a cakame, estelen sme sa teraz zacali snazit po cykle tak uvidime ako to dopadne kupila som si kyselinu listovu a babytest s nizkou citlivostou, no a budem teda cakat este to vyskusame zopar krat 😎 tiez vam drzim palce

lucka_maximko
24. aug 2012

@sanny228 Ja som na to teraz presne rovnako. Mám už 11 dní meškanie menštr. Zajra ráno urobím test, ale žiadne príznaky nemám...uvidíme . Potom n apíšem. Tebe test vyšiel neg. ?

sanny228
24. aug 2012

@lucka_maximko jo daj vedieť ako to dopadlo 🙂 ja som si dnes ráno robila no test negatívny....tak fakt neviem...a mrcha nechodí a nechodí.... :-/

lucka_maximko
24. aug 2012

sanny228 zajtra poviem jasné 🙂

niikoletka
24. aug 2012

Prosím poraďte mi babuľky, v mojej téme mi nikto neporadil :( Ide o to, že v druhý týždeň počas užívania antikoncepcie som si zabudla zobrať dve tabletky, na tretí deň som mala nechránený styk a večer na nohavičkách pár kvapiek krvi. Menštruácia to nebola. Večer som zobrala tabletku, ale tie za dva dni som nezobrala lebo tri tabletky na deň sa mi zdali veľa. Teraz je od toho presne 9 dní a dneska som mala dostať menštruáciu, ale nedostala (viem, že ani nedostanem). Mám úplne iné pocity, pociťujem niekedy mierne bolesti v podbrušku a mám biely výtok vo väčšom množstve ako inokedy. Okrem toho mám citlivé prsia (napr. dneska som pri bicyklovaní myslela, že mi odpadnú).. Podľa mňa som tehotná, ale tehotenský test mi ukázal len jednu čiarku (ani duch), keď som si ho robila 9 dní po..viem, že 9 dní je asi málo, ale keď ja by som strašne rada vedela, či budem mamina do konca 7 dňovej pauzy (dneska je to 5tý deň pauzy), aby som vedela, či začať brať ďalší blister alebo nie. Čo si o tom myslíte vy? Aká je šanca, že som tehotná? Inak žiadne príznaky mrchy nemám, vôbec sa necítim tak, že by som ju ešte mala dostať, pobolieva ma podbruško ale inak ako pred príchodom mrchy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre