Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

elebe
28. feb 2011

@lulucinka ak dostaneš mrchu tak nie si tehotná....ale ani ja nechápem prečo ti nechcela spraviť HCG test. ako v dnešnej dobe keď povieš že chceš také alebo také vyšetrenie tak ti ho musia urobiť. ja by som jej určite povedala svoje....a ak ti pichla vyvolávačku a fakt nááááhodou by si bola tehu,tak to plod len posilní. takže ak dostaneš mrchu tak hor sa na HA

lulucinka
28. feb 2011

No uz sa len tesim na menstruaciu,tak snad do 10tich dni ju budem mat a zacnem uzivat HA.Je mozne ze ak zene pichnu vyvolavacku a je tehotna,ze menstruciu dostane?

martinka13
28. feb 2011

lulucinka Uz sa tolko nestrachuj Urcite na 100% si neni tehotna Videla by to lekarka na sone Ja som pri prvom tehotenstve bola u lekara len 1 den po vynechani MS a uz som mala zvacsenu maternicu O tyzden na to uz bolo na sone vidno vacok so zarodkom v maternici Naozaj sa nemusis tolko strachovat Sa mi zda ze ty neuveris ani ked dostanes MS Neboj Urcite nie si tehu!!!!!! 😉

lucinka1104
28. feb 2011

@lulucinka nie ak tehu si menzes nedostaneš ja som ale raz od injekcie dostala až na 18 den a tehu som nebola !!!!!

lucinka1104
28. feb 2011

@zuzik1983 šanca je malá

lucinka1104
28. feb 2011

@zuzi75 mohla by si byť ale rovnako mrchu nemusíš mať prave preto že teraz veľa kojíš!!!!!!!!

zuzik1983
1. mar 2011

@lucinka1104 snad to bude ok

lucka.lucy
1. mar 2011

Dobre rano! Baby poradte mi prosiiiim!! Takze : dostala som mrchu 16.2. mam cyklus 28 dni. Cize ovulovat by som mala okolo toho 26.2 az 4.3. Milovali sme sa 28.2. a zacala som si robit ovulacne testy vcera. vysiel mi negativny. A teraz otazka! 😀 SOM DIVNA JA, ZE NEOVULUJEM, ALEBO SOM TEHOTNA A UZ KED TO JE RAZ TAM TAK SA NEOVULUJE ??? 😅 dik

estanis
1. mar 2011

@lucka.lucy ovulacia nemusi byt kazdy mesiac v pravidelnych intervaloch. ja som napriklad minuly mesiac mala na osmy den po ms a tento mesiac az 14 ci 15 den po zacati ms. takze moze byt, ze ti ovu este len pride, alebo uz bola.

snazilka654321
1. mar 2011

uz som dostala menzes takze nic len sklamanie:(

snazilka654321
1. mar 2011

nuz zase nic

nina33
1. mar 2011

Prosim o nazor.....mrcha meskala 2 tyzdne...na teste sa objavila druha slaba ciarka...doktor mi pichol vyvolavacku po ktorej som na 5 den zacala krvacat...slabo a nepravidelne 2 dni....dnes som bola na preventivnej kde mi doktor nepotvrdil ale ani nevyvratil tehotenstvo....ze maternicu mam zvacsenu...o 2 dni mam ist na sono...len to cakanie ma zabija....velmi by som chcela mimi.....dnes som si aj robila test ale nic....mozem byt aj napriek tomu v tom???bolieva ma v podbrusku ako pred mrchov.....neviem no....

elebe
1. mar 2011

@nina33 a ty si mu povedqala že si mala pozitívny test? prečo ti pichol vyvolávačku? ale zase tá neuškodí a ak si tehu,tak to plod len posilní.... 🙂 ak ti už dr. niečo naznačil tak to je na dobrej ceste a testy nie su vždy spoľahlivé....len nestresuj,oddychuj a uvidíš o dva dni pôjdeš domov usmiata 😀 ...silno držím palčeky 😉

nina33
1. mar 2011

@elebe no ja som za nim sla s tym ze mi vysiel pozitivne test a mrcha 2 tyzdne meska....a on mi podla poslednej mrchy co bola zaciatkum januara povedal ze je este skoro ze na sone by to aj tak nevidel...preto mi pichol tu vyvolavacku...a dnes mi do kopy nic nepovedal.....len skonstatoval ze maternica je zvacsena a ze mam doist na to sono...ma asi picne uz....

elebe
1. mar 2011

@nina33 hm.....to je čudný dr. ale ajtak nerozumiem tej vyvolávačke.....ja keď som bola u svojho s tým že som asi tehotná,tak mi hneď spravil sono a všetko pekne vysvetlil.....moja nezostáva ti nič iné len si tie dva dni počkať....

nina33
1. mar 2011

@elebe no tak on to odvovodnil tym ze bud pride mrcha alebo ak som v tom tak to tomu mimi neuskodi.....mrcha sice dosla ale slaba....a dnes mi povedal ze maternica je zvacsena....to je dobre znamenie nie??? 😅 .....

elebe
1. mar 2011

@nina33 ale jasné že je dobré 😀 ja keď som bola tak mi pekne ukazoval na sone že nemám zväčšenú maternicu,ani prekrvenú,ani nič....tak ja si myslím že u teba je veeeeeelká pravdepodobnosť že si tehu 😀 😀

nina33
1. mar 2011

@elebe no bodaj by si mala pravdu....sa bojim ze budem sklamana...ak nebudem ☹

elebe
1. mar 2011

@nina33 moja ajtak musíš zistiť že čo sa deje....takže nebuď sklamaná,ja viem že sa to nedá a aj ja som sklamaná ☹ ....ale tu ti poradí už len dr.

lulucinka
1. mar 2011

@nina33 : Ja nechapem,ze si mohla dostat menstruaciu ak Ti vysiel pozitivny test.Takze ak dostanem menstruaciu aj tak mozem byt tehotna?Mne pichla vyvolavacku v pondelok,bola som na vaginalnom sone,styk som mala 15.1 a povedala mi,ze priznaky by uz na sone videla.Tak nechapem,ze Tvoja gynekologicka tvrdi nieco ine.

veonka
2. mar 2011

@saska697 ako ti to dopadlo s tým testíkom?

saska697
2. mar 2011

Ahoj dakujem za opytanie,ale k testiku nedoslo pretoze mi zacinala mrska teda ak sa to da tak nazvat,pretoze v sobotu to bol viac menj ruzovy vytok( takto mi zacina povacsine mrska), v nedelu a pondelok to bolo o nico silnejsie a vcera zase len ruzovy vytok tak som stoho jelen co to bolo. Lebo sa mi zacal opakovat ten problem co som mala pred uzivanim antikoncepcie, kratke cykli no teraz su o nico dlhsie ale mat mrchu kazdy 16D je na nervy ale teraz neviem co to bolo. Ci mrska ci co:(...

saska697
2. mar 2011

@veonka Ahoj dakujem za opytanie,ale k testiku nedoslo pretoze mi zacinala mrska teda ak sa to da tak nazvat,pretoze v sobotu to bol viac menj ruzovy vytok( takto mi zacina povacsine mrska), v nedelu a pondelok to bolo o nico silnejsie a vcera zase len ruzovy vytok tak som stoho jelen co to bolo. Lebo sa mi zacal opakovat ten problem co som mala pred uzivanim antikoncepcie, kratke cykli no teraz su o nico dlhsie ale mat mrchu kazdy 16D je na nervy ale teraz neviem co to bolo. Ci mrska ci co:(...

nina33
2. mar 2011

@lulucinka No ja som mala styk (pri ktorom sa nam podla vsetkeho mohlo zadarit) 24.1. a k dr. som isla 10.2 pretoze mi uz 2 tyzdne meskali....a vtedy mi povedala ze je este skoro ze by to este nebolo vidiet....teraz idem zajtra na sono a ze ak som tehu ze to tam uz bude vidiet....kamaratka mi vravela ze ona mavala mrchu este prve tri mesiace tehu....tak ani nevedela ze je v tom...az na stvrty ked jej vynechala sla k dr. a uz bola v tretom.......tak som zvedava co povie mne zajtra.....

lulucinka
2. mar 2011

@nina33 : Aha,tak ja som iný prípad.Ja som mala s priateľom nechránený styk 15.1,a na vaginálne sono som bola 28.2 a to mi gynekologička povedala,že by určite videla keby som bola tehotná,že ej to už dlhá doba od styku.Ja mám začať užívať od prvého dňa Jeanine,ale bojím sa užívať opäť HA,lebo predtým som mala Minervu a pribrala som po nej.Teraz som konečne zhodila viac ako 6kg a keď mám opäť pribrať,tak ju ani nechcem.Vraj je kvalitná HA Yadine,tak neviem či neskúsim radšej tu.

elebe
2. mar 2011

@nina33 ty si mala mrchu a myslíš si že si tehu? a ako dlho si ju mala? a bola silná?

nina33
2. mar 2011

@elebe no to nebola tak celkom mrcha....bolo to dva dni a nepravidelne..len sem tam.....a slabe.....inak mavam 5 dni a dost silnu......tak neviem....a kamoska mala mrchu prve 3 mesiace tehu normalne.....uvidim co mi povie zajtra na tom sone

elebe
3. mar 2011

@nina33 no tá moja tiež trvala dva dni a bola taká divná....ale bola to krv....tak ja neviem....a min.mes. som si myslela že som tehu,lebo namiesto mrchy som mala tiež len teké volačo a bola som u dokyho a povedal že tam nič nevidí,ale že to neznamená že nie som tehu a že mám príjsť keď mi vynechá ďalšia mrcha.....no a tá bola takáto divná.... 😒

nina33
3. mar 2011

@elebe neviem no.....dnes sa dozviem ako to vlastne so mnou je 🙂 drzte palce 😀

elebe
3. mar 2011

@nina33 aj aj idem dnes k dokymu.....tak ti držím palce a daj vedieť ako si dopadla.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre