Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ivi_kiwi
12. nov 2012

@twistybaby ze sa lepsie uchyti semeno ci co :D no my sme makali aj cez cervenu :P

twistybaby
12. nov 2012

@ivi_kiwi no teeeeda 😲 to somnepocula 😲 kazdopadne ak uz nic ine tak mozno vyskusame aj toto 😀

ivi_kiwi
12. nov 2012

@twistybaby mojko ja som ani nevedela co su ovulacne dni, proste sme si uzivali kazdy den noc, hned potom som sa len pomodlila bože dufam ze sa nam podarilo a šli sme hajiky 😉

twistybaby
12. nov 2012

@ivi_kiwi no krása 🙂 ja som prveho syna "plodila" skoro rok,a aj my sme mali skoro kazdy den sex takze som si myslela hned prvy mesiac ze budem a vidiš,nakoniec az po 10 mesiacoch sa podarilo...

ivi_kiwi
12. nov 2012

@twistybaby my hned na šupu ale vy ho mate o to vytuzenejsieho 🙂 ja som teraz paranoidna aby bolo vsetko ok ked to slo tak lahko🙂

twistybaby
12. nov 2012

@ivi_kiwi ale neboj ,pozitývne myslenie je 50% uspechu 😉 z vlastnej skusenosti by som sa ani netesila ani nestresovala proste nic. To mi doktor hovorieval ked som cakala prve,ze sa nemam ani tesit sni stresovat,lebo ked sa budem tesit a nahodou potratim,bude velky smutok,a ked budem stresovat mozem potratik prave kôli tomu. Proste sa nad tym moc nezamyslat ani v hlave a tvarit sa ze nemas ani sajnu ze si tehotna aspon do 12tt dokym je to riziko....nech to dopadne tak ako to dopadnut ma ... vela stastia ti zelam,dufam ze to dopadne najlepsie a o 9 mesiacov sa budete vytešovat zo zdraveho babätka 😉

ivi_kiwi
12. nov 2012

@twistybaby to sa neda ojko, sme proste vsetci stastny a ja mam nazor ked je mamca a tao tvrdy koren bude aj babo 🙂 tato prezil uz take veci ze iny by boli v hrobe a mna v zivoe nekusla ani osa :D jeden nesmrtelny a druhadcera stasteny :P

barculka
12. nov 2012

mozno staci nacas vypnut a nemysliet na to... ja som sa kedysi snazila s byvalym partnerom o dieta vyse dvoch rokoch a neslo to, stale vravel, ze je to moja chyba a podobne... trpela som ako blazniva a mala strasne vycitky :( no nakoniec ma osvietilo, opustila som ho a dala sa dokopy s mojim terajsim priatelom.. na dieta sme ani nepomysleli, lekari mi tvrdili, ze je mala sanca, ze sa raz stanem maminou a ani som sa nestihla spamatat zo zlych sprav a zrazu buum : test pozitivny, sono taktiez a teraz mam doma nadhernu polrocnu slecinku :D takze odporucam oddychnut si od snahy a nemysliet nanic.. vsetkym snazilkam prajem vela sil a pevne verim, ze raz vas uplne necakane zaskoci uzasna veta : ,,Cakate babatko " ... :D

misena01
13. nov 2012

@nicky07
@aymee
skusim o par dni test, uvidim co mi povie 🙂 dakujem vam, bolo by krasne keby sa nam podarilo

sojca
13. nov 2012

Ahojky holky jsem 53 DC ale test negativni je mozne ze bych byla tehotna??? Jsem velice unavena, casto podrazdena, kalhoty pres bricho me veliv¨ce neprijemne tlaci, zacala me bolet prsa, casto se mi mota a boli hlava, a poboliva me v podbrisku . Je to mozne?? zitra jsem objednana k MUDr a strasne se bojim odpovedi.

lumiga
13. nov 2012

Cca v polovině cyklu mezi MS jsme měli s manželem 3x nechráněný styk, cca vždy po dvou dnech.. Teď se cítím lehce nafouklá, bolí mě levé prso a občas takový zvláštní tlak v břiše.. MS bych měla dostat kolem 15. myslíte, že můžu být těhotná?

jitkana
13. nov 2012

Ahoj holky, po vysazení HA čekám na první menstr. a už má 6 dní zpoždění. Žádný těhu příznaky nemám, myslíte, že bych mohla být těhotná nebo je takové zpoždění normální (třeba se jen moje tělo srovnává po vysazení HA). Ještě jsem neměla čas zajít do lékárny pro test, jinak bych si ho už udělala.

jitkana
14. nov 2012

takže jsem si udělala test - negativní, ale MS pořád nikde (už 8 dní), je to normální ?

andrejta
14. nov 2012

@jitkana ahoj, myslím že je to normálne po vysadení HAK, ja som tiež mala niekoľko mesiacov rozhádzaný cyklus, keď som vysadila antikoncepciu (ale prajem ti aby to bolo tehotenstvo 😀 )

kotatko1232
14. nov 2012

dievcata poradte mi nejake priznaky v tehotenstve??

kotatko1232
14. nov 2012

@jitkana ahoj mas nejake priznaky

denisa87
15. nov 2012

Myslite si ze moze to byt tehu?uz len kvoly tomu ze som mala uz velakrat duchov,posledne dva robene dnes rano 🙂

marse
15. nov 2012

Ahojte, takze tyzden MS nikde, zaludok ako na vode, rano mu furt po zobudeni nuti na zvracanie, napina ma ale nic z toho..krize ma bolia.. prvý den MS som mala slaby hnedkasty výtok ale do hodiny bol prec a odvtedy ani naznak... myslite ze mozem byt opat tehu?

potkanica
15. nov 2012

baby ake je tazke, alebo lahke otehotniet?....niekde som citala, ze pri ovulacii a "plnom nasadeni" je sanca otehotniet len 33%....ako moze niekto otehotniet z kvapociek lasky (pricom si ja osobne myslim, ze tam spermie nie su), ked to nedosahuje ten plny vystrek, ako by malo, je tam malo spermii a aj tie telo vacsinou zabije....kamoske sa stalo, ze chalan ho nestihol vytiahnut a keby necitila, ze z nej nieco vyteka von, tak ten chalan by sa k tomu ani nepriznal!...nemohli takto vzniknut vsetky deti, ktore boli pripisovane kvapockam lasky? ;)

lena27
15. nov 2012

@denisa87 já myslím, že je to tam jasně vidět, ještě bych si udělala kontrolní tak za 3 dny

denisa87
15. nov 2012

@lena27 dakujem prvy je ovu test ten cerveny,ostatne su tehu 🙂

snezenka123
15. nov 2012

Ahojky, taky se přidávám. My jsme měli naplno milování 5DC, čili hned jakmile mi skončila MS, mívám cyklus po 25 a nebo 28 dnech, a potom jsme se milovali 14DC, praktikujeme přerušovanou metodu, no říkal, že to bylo jen tak tak(měla jsem to na stehnech mezi nožkmama). Ale nedalo mi to,a od té doby mám brouka v hlavě, jestli můžu být těhu. Dostat bych to měla v sobotu(pokud budu mít cyklus 25) a nebo v úterý(pokud bud mít cyklus 28)
Koupila jsem si test s největší citlivostí 10, takový co se namačí a samozřejmě jsme to nevydržela a udělala po obědě a byl negativní.
I když by to bylo neplánované, stejně jsem byla trošku sklamaná 😢
Tak uvidíme, pokud ms dorazí,ale testovat jsem se rozhodla až když to nedostanu, hned v sobotu 🙂

fachy
15. nov 2012

Ahoj všem, prosím maminky a budoucí maminky o radu. Před plánovanou operací zubů, ze které jsem měla veliký strach (protože už jsem věděla do čeho jdu, tahali mi druhou půlku moudráků) jsem den před tím začala menstruovat. Jenže menstruaci jsem měla dostat až za 3 dny. Jelikož beru antikoncepci, tak začínám krvácet vždy ze soboty na neděli. Ten začátek bylo spíš zašpinění. Druhý den jsem krvácela a to bylo vše. Vždy krvácím min. 4 dny. Bojím se udělat si test, protože už jsem jich dělala za život hodně a vždy jsem z negativního výsledku zklamaná. Sice miminko zatím plánované nebylo, chtěli jsme ještě počkat, ale kdyby přišlo nebránili bysme se mu. Trochu teď mám strach, protože beru antikoncepci a k tomu teď antibiotika, nerada bych mu ublížila, kdyby tam bylo. Myslíte, že můžu být těhotná?

simonk_a101
15. nov 2012

Dievcata mozte mi poradit preco mi tak divne vysiel test??? uz sa to niekomu stalo?

simonk_a101
15. nov 2012

@denisa87 ahoj aj ja som uz mala vela krat duchov... ale myslim ze u teba to je jasny pripad.... ked ti 4 testy takto vysli a su dost viditelne tie ciarky... 🙂 drzim prsty

denisa87
15. nov 2012

@simonk_a101 prvy z hora je ovu test,tak to dufam ze mas pravdu a tie testy sa somnou nehraju 😒 a kukam tvoj,ved sa tam risuje ciarka druhá,aspon tak sa mi vidí 😀

simonk_a101
15. nov 2012

@denisa87 jaaj... budes robit aj zajtra rano? no ved prave preto sa pytam ze co to je za druhu ciarku na tom mojom teste.... akoby len hore ju sfarbilo a viac nie... ale zatial ked som mala duchov tak boli taki bezfarebni... a tento je ruzovy duch.... co si mam o tom mysliet?

denisa87
15. nov 2012

@simonk_a101 jasne ze budem 🙂 aj moji duchovia byvali bezfarebný,no mozno sa nieco risuje 😉 kolky DC si?snažíte sa?

uhnakova
15. nov 2012

@denisa87 Asi budes tehotna 🙂. Pre istotu urob test este za dva dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre