Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simonk_a101
15. dec 2012

chcela som sa opytat niekoho kto sa v tom vyzna- BT som si vobec nemerala, ale viem ze mam ju zvysenu pred MS ... ked mi tyzden meskala zmerala som si a mala som 36,5, cakala som ze dojde MS. Ale meskala dalsi tyzden. Urobila som si test- zatial negativny. Zmerala som si opat a BT bola 36,9 ... no MS ani o 3 dni nikde. Teraz sa drzi okolo 36,7 ... neviem co si mam o tom mysliet... v podbrusku ma dost pobolieva, obcas pichne , obcas akoby som mala dostat MS ale stale len biely vytok... prsia mam citlive hlavne vecer, rano ani nie. Nie je mi ani zle. Moze to byt priznak aj nejakej choroby? Celkovo mi meskaMS 40 dni.... predpokladam ze ovulaciu mam na 20-22 den cyklu....

odabinka
15. dec 2012

Dnes mi vysiel pozitivny tehotensky test... Vlastne dva... Ale pred dvoma tyzdnami som bola u lekara a povedal, ze mam cystu. Dal mi lieky a po liekoch mi mala prist MS ale nic... Naozaj mozem byt tehotna??? Nechce sa mi verit. Uz nech je pondelok, budem prva u lekara 🙂

reni1512
15. dec 2012

@odabinka mozes byt tehotna a zaroven mat cystu...alebo to neodhadol slabym usg a je to gestacny vak 🙂 drzim prsty! s liekmi radsej opatrne

reni1512
15. dec 2012

@hanuska89 este trosicku pockaj a tri, styri dni pred mrchou si urob mamatest... ak ti ukaze co len slabucku ciarku tak si 🙂 to spinenie je mozne, pretoze sa cistis a babo sa uhniezduje.. priznaky este velmi nemusis pocitovat, su cca rovnake ako pred mrchou, cize nemusia znamenat tehotenstvo, drzim prsty 🙂

hanuska89
15. dec 2012

@reni1512 dakujem, konecne neaka normalna odpoved 🙂 No a dnes je 4-ty den pred mrchou...Tak zajtra skusim rano...Akurat, ze nie mamatest, kupila som len taky co mali tu v Rakusku v DM...Tak aj tak uvidime...

odabinka
15. dec 2012

@reni1512 Nastastie som brala lieky, ktore som brala aj pocas prveho tehotenstva. Duphaston-nejake hormonalne... Tak toto by malo byt ok 🙂 A cysta nemoze nejako vplyvat na plod? Tak dufam, ze som v tom a ze je vsetko v poriadku
🙂

reni1512
15. dec 2012

@hanuska89 uvidis 🙂 ten mamatest je preto osvedceny, ze ukazuje pomerne dost skoro, ale aj tak ma kazda zena indiv. hodnotu hcg v krvi.. mne ukazal 4 dni pred a potom som si to potvrdila digitalnym clearblue den pred mrchou.. S tymi priznakmi je to strasne individualne, ja som napr spinila tri dni, myslela som ze dorazila mrcha, normalne bol moj test namoceny v moci s krvou..a ukazal mi ducha 🙂 s tym som ale vobec neratala.. cize bud alebo 🙂

odabinka
15. dec 2012

@hanuska89 A kde si v Rakusku?

reni1512
15. dec 2012

@odabinka aj ja beriem duphaston, lebo som spinila tmavo-hnedym hlienom, no vraj je to stara krv z ktorej sa telo cisti, ale tak pre istotu mi dali tento liek tiez... cysta by nemala nijako ohrozit babo, v pripade keby ohrozovala urcite by navrhli ju vybrat, ale kamoska rodila nedavno, mysleli si na zaciatku ze caka dvojicky a bolo to babo a cysta..dokonca jej pri porode vybrali aj myom, cysta by sa mala dat dokopy 🙂

hanuska89
15. dec 2012

@odabinka v Linzi...
@reni1512 no uvidime, co sa mi zajtra rano ukaze..A mozno pockam do pondelka..Bojim sa, lebo ved vela krat som si test nerobila, ale teraz uz tomu viac veci nasvedcuje, ze by som aj bola..Ved tiez som mala menstruaciu pred mesiacom, co som len spinila...Taze uvidime...

reni1512
15. dec 2012

@hanuska89 aaaaha, tak ked tehu nebudes, tak skus riesit ten cyklus...ak ho mas len taky slaby nebude nieco ok, kazdopadne drzim prsty 🙂

hanuska89
15. dec 2012

@reni1512 dakujem...Ako si myslim, ze take cista a pod, by nemalo byt, lebo si dost davam na seba pozor a pod...A je mi tak odkedy ideme s muzom na plno...Ako lebo fakt, vsetko je Ok, mrcha dosla ako mala, len druhy den uz spinenie...Tak uvidime co to znaci 🙂 Dakujem inac za rady 🙂

carmmen
15. dec 2012

Ahojte kocky, idem si k vam poradu. Mrcha mala prist v nedelu 9. decembra v stredu som si robila test a nic , dnes som test zopakovala a bol biely ako lalia ☹ . Mam trochu taky biely vytok - nesvrbi. Myslite, ze je sanca, ze by som mohla byt tehu?

angelsb
16. dec 2012

ahoj já mám také dotázek trochu podobný já měla ovu 12.12. a dnes mám bílý výtok .četla jsem žemezi první příznaky patří bílý výtok ale nevím kdy jestli hned po oplodnění ...moc děkuji

angelsb
16. dec 2012

@carmmen moje sestra to měla taky tak až doktor řekl aŤ dojde a ona byla na ult a tam také nic neviděl dokonce jí napsal léky aby se ms dostavila ale pro jistotu jí dělal krevní test a ona už šla do lékarny si vyzvednout léky a vtom volal doktor aŤ si nic nevyzvedáva že je těhotná 😲 🙂 a vše bylo oka zdravá holčička

carmmen
16. dec 2012

@angelsb dakujem za odpoved, ale dnes mrcha dorazila v plnej parade 😢 . Tak zase nic.

enigma7
16. dec 2012

Mamicky mam problem ale neviem co si mam o tom mysliet...
Jeden den som mala ovulaciu sprchovala som sa ked som to zrazu zbadala velka guca cireho hlienu bolo to strasne ale zial je to priroda... na druhy den som mala s muzom sex... pocas sexu som citila ze nieco zo mna vyslo bol to biely vytok a bolo ho strasne vela... nemali sme chraneny sex a kedze aj predohra bola dlha mozno usli kvapky lasky... neviem tuzim matveste bejby a tak si to zelam len muz stale caka kym vide hypoteka na druhej strane to chapembje zodpovednejsi ako ja... no mam termin ms 26 plus minus zatiial ju dostavam skor nemam pravidelnu vzdy ten 1,2,3 den skor... za 10 dni plus minus by som mala dostat mrchu ale mna boli podbrusko a krize neuveritelne od rana poobede to preslo a teraz zas... prsia ma nebolia co mi je divne lebobuz takto pred ms mavam citlive prsia ze mna boli ked sa ich dotknem no nebolia ma... neviem ci si to uz namuslam cele ale aka je pravdepodobnost otehotniet??? Ten ciry hlien podobny vajicku (bielok) znamena ze sa mi uvolnilo vajicko ak sa nemylim... na druhy den som tento hlien nespozorovala... len ten biely vytok... cobsi o tom myslite??? Sex som mala cca 5 dni dozadu. Ak by som aj bola tehubje toto priznak? Zapal mechura ciest nemam a ani ine zdr problemy kedze lekarske vysetrenie u gyn. Som absolvovala... mate podobnu skusenost? Dakujem za kazdy nazor

angelsb
17. dec 2012

@carmmen zapomněla jsem dodat že byla 12týdnu takže ona měla také normální ms sama se divila že to není možné
nevadí není všem dnům konec taky se snažíme 😉 a také pořád přichází .tak přeji hodně štěstí ať to brzy klapne 🙂

alceola
17. dec 2012

@enigma7 ak mozem tak ti odpoviem🙂 ja mam to iste..ale zo mna islo cierno hnede..neviem co to je..ale tiez mam vsetko ok..mrchu mam dostat presne na vianoce..ale dnes si idem kupit test..a uvidime, a ty nerozmyslas na test? aj min mesiac som mala divne kramy..a tento aj mna boleli krize..ale mozno len velmi chceme, ale tie vytoky si nevsugerujeme🙂

zuzkazuzu88
17. dec 2012

ahojky holky,chtěla bych se zeptat,jestli by to mohlo být ono 🙂 snažíme se s přítelem 3 cyklus..od vysazení mám cyklus krásně pravidelně 30 dní.Tento měsím mám ms dostat 22. pr.,měřím BT a je vysoká kolem 36,6 (normál 36,1-2) mám od čtvrtka bolestiv kříží a jako by na mě lezla chřipka ale zatím nedolezla 🙂 ,trošku se mi občas motá hlava a chodím celkem často na záchod,bolesti v podbřišku mám skoro od konce menstruace.Teď mám býlý výtok,který nezapáchá ani nesvědí.Mám v plánu si nejdřív testnout až v pátek (den před MS),ale jsem stašně napjatá 🙂

mirusska1
17. dec 2012

ahoj. chcela by som sa oyptat .. poslednu menstruaciu som mala 17.11.2012 .. pred ovulaciou som mala nechraneny styk , pricom sme sa milovali dvakrat po sebe ... dnes je to 3 den co mi meska . ziadne priznaky nemam okrem tlaku v podbrusku , no nie stale.. len parkrat pocas dna.a trocha vacsie prsia.. a nemam ani ziaden vytok.. tak teraz neviem ci mozem byt tehotna .. musi byt vytok v tehotenstve stale? mal niekto podobnu skusenost ? dakujem

katarinkam
17. dec 2012

@alceola ahoj sme na to rovnako, aj mne "nepridu" na Vianoce tak uvidime ci sa darcek podari.A mas aj nejake priznaky?Ja mam len trosku akoby tahanie v podbrusku. Horsie je ze ma boli hrdlo a soplim :(

azmuk
17. dec 2012

@mirusska1 podľa mňa áno! urob si test. odporúčam mamatest z lekárne. ak sa snažíte o bábätko, tak držím palce! daj vedieť ako to dopadlo 🙂

mirusska1
17. dec 2012

@azmuk 🙂 babatko neplanujeme ale ak by prislo tak by som sa potesila 🙂 a musi byt vytok pri tehotenstve stale ? lebo ja ziaden nemam .. :/ a okrem toho ziadne ine priznaky .. len vynechanie ms 🙂

azmuk
17. dec 2012

@mirusska1 ja som mala podobne príznaky. bolesť v podbrusku( akoby tlak) a veľmi citlive prsia. žiadne nevoľnosti ani vracanie. Ani výtok. držím palce. test by tí už mal vyjsť presne.

mirusska1
17. dec 2012

no praveze ja nemam nic z toho len ten tlak v podbrusku a trocha zvacsene prsia .. ani ma nebolia, nic .. a citala som ze ako priznak tehotenstva je aj vytok, no ja ziaden nemam ... tak teraz neviem preto sa pytam ci musi byt aj vytok priznakom ze som tehotna .. bojim sa spravit test , pretoze si myslim ze mi este neukaze .. :(

mirusska1
17. dec 2012

@azmuk no praveze ja nemam nic z toho len ten tlak v podbrusku a trocha zvacsene prsia .. ani ma nebolia, nic .. a citala som ze ako priznak tehotenstva je aj vytok, no ja ziaden nemam ... tak teraz neviem preto sa pytam ci musi byt aj vytok priznakom ze som tehotna .. bojim sa spravit test , pretoze si myslim ze mi este neukaze .. :(

azmuk
17. dec 2012

@mirusska1 test si spraviť mozes. má zmysel po vynechani ms. ja som si spravila ked mi meškala 1 deň. a vyšli 2 jasné čiarky. inak mne nič nebolo ani celý prvý trimester. iba únava. a bolestivé prsia. takže príznaky sú individuálne.

mirusska1
17. dec 2012

@azmuk a ktori je spolahlivejsi test mamatest 10 alebo 25?

azmuk
17. dec 2012

@mirusska1 mne sa zdá že 10. ja som mala ten. som zvedavá čo ti vyjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre