Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

darka11
21. jan 2013

Dobrý deň,

potrebujem poradiť, dňa 19.1 som mala svoj 1 a bohužiaľ aj nechránený pohlavný styk s priateľom, ale nedošlo k ejakulácií. Ale čítala som o "Kvapôčkach lásky" .Krvácala som aj s hustým hlienom, ale predpokladám, že šlo o panenskú blanu.Poslednú menštruáciu som mala 5.1 - 10.1, ktorú mám nepravidelne! mám 21 a obávam sa otehotnenia lebo si to ešte nemôžeme dovoliť. je možné aby som otehotnela?? dnes som mala riedky biely naťahovací výtok a od včera sa necítim dobre. Prechladla som a bolí ma hrdlo, mám aj zvýšenú teplotu, únavu a bolesť v podbrušku. Predpokladám, že príznaky sú iba z prechladnutia ale nie som si istá. Prosím o radu či je možné aby som otehotnela.

mrva
21. jan 2013

@snezenka123 Aj ja som mala duchov takmer vždy po dlhšom čase ako odporúčaných maximálnych 5 min. Na druhú stranu som pri oboch tehu mala aj MS, slabší ako obvykle, ale mala 🙂 Testni za pár dní a budeš múdrejšia 🙂 Mne tehu test pri oboch vyšiel pozit. až v 9 tt. Mala som extrémne nízku hladinu hormónov. Prvýkrát som bola v nemocnici, lebo podľa krvi som bola tehu, ale hCG nestúpalo a v 9.. tt. mala som prázdny plodový obal (v piatok) a bola som na pondelok zapísaná v poradovníku na kyret, ale pri kontrolnom UTZ krásne bilo srdiečko. Pri druhom som mala negat. tehu test ale vedela som, že som tehu (klasické tehu príznaky) a tak som šla k lekárovi až po 10. tt. Dnes mám krásne 2 dievčence a chceme ešte 2 🙂

mrva
21. jan 2013

@darka11 predpokladám, že nie. Buď kľudná... Tak skoro by sa tehu neprejavilo. Ešte by sa ani neuhniezdilo. Čo takto používať antikoncepciu? Hovorí to síce tá nesprávna, ktorá so svojím priateľom (teraz už manželom a otcom mojich detí) spávala bez ochrany od 16, ale ver mi, je to blbosť. 21 síce nie je tak skoro (ja som už čakala druhé 🙂 ale keď sa na to necítite, tak si dajte kondóm. Alebo choď k dr. po antik. tabletky. Uričte je to lepšie, ako obávať sa tehu každý mesiac....

darka11
21. jan 2013

@mrva ďakujem za názor 🙂 s priateľom sme to neplánovali..viem, že vek 21. nie je skoro ale naozaj si to ešte nemôžem dovoliť kvôli škole a práci .. ostala som pre to trošku vystrašená lebo prečítala som si zopár fórov a niekto uvádzal, že je možné otehotnieť aj bez ejakulácie

snezenka123
21. jan 2013

@mrva děkuji za info, já už mám taky dvě těhu za sebou, a ovu mám ais taky dýl, já měla pozitivní těhu test vždý tak až 7-10 dní po očekávané ms. U druhého se dvě čárky ukázali taky až po limitu...já nemám s duchy zkušenosti, tak nevím. Test byl dr.max 10. testnu zítra nebo pozítří a uvidíme, či tam něco bude nebo ne 🙂

mrva
21. jan 2013

@snezenka123 držím palce, aby to dopadlo podľa Tvojich predstáv 🙂

mrva
21. jan 2013

@darka11 snáď to bude ok a mrška sa dostaví v obvyklom termíne 🙂 Ale už teraz utekaj k dr. po tabletky, nech si môžeš užívať bezstarostný sexík 🙂

snezenka123
21. jan 2013

@mrva děkuji moc, no plánované není,ale víš, jak. Jsem takový mateřský tip, že už počítám pomalu termín porodu a vybírám jméno 😵 uvidíme, kdyby to vyšlo, byla bych ráda, když to bude planý poplach, mělo to tak být 😉

martinatavodova
21. jan 2013

baby ja neznasam tie PMS priznaky ..ja nikdy nemam identicke vzdy mam inak kazdy mesiac a o to ma to vzdy viac matie...dnes som 24 DC uz vyse tyzdna ma bolia prsia ..podbrusko som unavena vkuse ...a bolieva ma hlava..ale terza oc je to z PMS alebo z pocasia? tak uvidime..po dvoch rokoch by sa patrilo nie? ale ja som si povedala ze pockam lebo viem ze urcite pride..aj vestica to tam videla ze uz je to na blizku tak uz len cakam kedy to pride 🙂

martinatavodova
21. jan 2013

baby ja neznasam tie PMS priznaky ..ja nikdy nemam identicke vzdy mam inak kazdy mesiac a o to ma to vzdy viac matie...dnes som 24 DC uz vyse tyzdna ma bolia prsia ..podbrusko som unavena vkuse ...a bolieva ma hlava..ale terza oc je to z PMS alebo z pocasia? tak uvidime..po dvoch rokoch by sa patrilo nie? ale ja som si povedala ze pockam lebo viem ze urcite pride..aj vestica to tam videla ze uz je to na blizku tak uz len cakam kedy to 🙂
@snezenka123
@mrva
@darka11

mrva
21. jan 2013

@martinatavodova mimi príde, raz musí 🙂 veď ho tu túžobne čakáte 🙂

martinatavodova
21. jan 2013

@mrva tak tak len hra formu lebo chce prist ako velky frajer ocakvany 🙂))

mrva
21. jan 2013

@martinatavodova krásne napísané 😉 len keby mu to tak netrvalo :D

martinatavodova
21. jan 2013

@mrva neviem asi to tak ma byt ktovie preco to tak je ...🙂

rumca
22. jan 2013

Ahojte, chtela bych se zeptat, kdy uz muze teh.test ukazat, ze jsem tehotna?

nina263
22. jan 2013

ahojte, prosim vas, je mozne, ze mi oba testy z jednej sady rapiclear kazetovy ukazuju jemne ciarky a boli by falosne pozitivne? vdaka

janaplt
22. jan 2013

@nina263 myslim, ze nie 😵 tak potichucky gratulujem 😉

moncacko123
22. jan 2013

ano babenky včera prišla :( ms.. boli sme veľmi sklamany.. ale baby neska je druhy deň a je uplne slabunka už .. sice včera bola naporiadok dnes už slabunka.. myslite že je to normalnee?? .. včera rano som vracala neska mi je celý deˇmn akosi nevoľno .. asi si zbytočne zasa robimke nadeje ked predsa len prišla však ?? ...

nina263
22. jan 2013

@janaplt dakujem, dnes vecer woman secret naskocila do 2min..uz len vydrzat, zajtra vola dr, ci si mozem nasadit duphaston.

samasa
22. jan 2013

@moncacko123 ak sa možem pridat do diskusie 🙂 tak ti napíšem svoj príbeh...
mám dve deti...takže by si človek povedal...že už som stará mazáčka... ale čo sa nám prihodilo... v oktobri som dostala MS- takú akú popisuješ ty...na tretí den bolo po...v novembri sa to opakovalo a na vianocce som si po meškaní ms urobila test a vyšiel na nom duch... 3.1. som bola u lekárky- vnutornou sondou nevidela nič...a tak vzala velku- brušnu sondu a našla hádaj čo... 😀 16tt ...takže som tehotná 4 mesiace a nevedela som o tom...zle mi bývalo, len občas a to som si myslela že mám z nervov- starší syn nastúpil do školky a zle to znášal...ráno robil sceny... nepribrala som nič...a ked som povedala mužovi že som už 4tý mesiac...neveril mi...
nechcem ti robit plané nádeje...ale možné je všetko 😀 tak ti držím palce a dufam že ti to pojde tak lahko ako mne teraz... 😀

romuaska
22. jan 2013

@samasa jej jaktože dr neviděla přes malou sondu nic?jak je to možné i že nepoznala přes vyšetření???...zvláštní každopádně krásný příběh🙂 😀

janaplt
22. jan 2013

@azmuk
@pegi7474
Ahojte kočky... no, MS stale nikde 😕 v piatok vecer som si robila test no bol negativny tak ja uz neviem, uz som z toho jelen 😀

samasa
23. jan 2013

@romuaska lebo mala sonda zaberie iba tehotenstvo v skorom čase..do nejakého 12-13tt..a tak videla iba vysoku sliznicu maternice a zvažovala aj mimomaternicove tehotenstvo....potom už je babatko velké a cez malu sondu ho nieje vidiet.-..asi že je už vyššie uložene... vyšetrenie palpačne vravela že asi tehotná som..ale nevedela kolko...myslím že skor usudila podla pozitívneho testu...

romuaska
23. jan 2013

@samasa aha jen tak mě to zajímalo🙂

moncacko123
23. jan 2013

@samasa dakujem .. velmi ma tvoj pekny pribeh povzbudilô ... len či to tak bude aj somnou .. už 3 mesiace sa každy vikend snažime.. zvažovali sme aj či sme v poriadku obaja.. zdravotne.. ale pride nam skoro isť k lekarovi že šete počkame však čas mame.. možno to je preto že väčšina hovori ked sa moc sustredime na babo tak nepride až ked prestaneme na to myslieť.. ale ked si vezmem že koľko bab je tehotne s prveho razu .. a mi zatial nič.. je to zaujmave.. popravde sa aj toho bojim .. porodu a všetkehoo .. ale myslim že dietatko je najvecsi dokaz lasky.. sak co ine tu po nas ostane..ale zasa mi nejde do hlavy to že som ju dostala iba s dnovým meskanim a taku silnu že som rano vracala :( .. citala som tu aj o samovolných potratoch .. tak neviem :( .. ale kazdopadne dakujem za odpoved 🙂))

extrem000
23. jan 2013

prosím vás o radu, alebo sa mi ozvi tá, čo má podobný príbeh ako ja a porad mi .....menštruáciu mávam pravidelne, mešká mi to tri dni, robila som si testíky, ukázali sa pozitívne, išla som dnes ku gynekologovi, nechránený styk sme mali 6 januára a krámy som mala naposledy 20 decembra, príznaky ako na tehotenstvo..... no doktor mi tam nič nevidel, je to ešte priskoro, no mám íst o týžden, bude tam už čosik vidiet? a ked som si robila tolko testov, nemusím byt tehotná, že? Tak som sa potichúčky tešila........poradte, ak máte takúto skusenost i neskusenost 😒

fidoorkaa
23. jan 2013

@extrem000 no ja ti poviem ze ja som bola uz v 6 tyzdni a test mi ukazal negativny ale mrcha nikde tak som sla k doktorovi a ten tam tiez nic nevidel a o tyzden uz aj pozitivny test a o dalsi aj doktor potvrdil ze cakame babo

dianka16
23. jan 2013

😒 no ja som mala miesto druhej ciarky na tehot,teste akokeby taku bielu ryhu ,ja uz neviem ☹

pegi7474
23. jan 2013

@janaplt no mozno si tehu a test este neukazal jaj nech si nech ti to vyde

extrem000
23. jan 2013

@fidoorkaa hej, ale k druhému lekárovi nepôjdem, tento je dobrý, ja som s ním maximálne spokojná, ale dakujem za radu, pomohla ma aj tá!!!!!! Tak uvidíme, no som z toho nervoznejšia ....... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre