Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katra52
4. feb 2013

@dadkaabarino potom daj vedieť ako si dopadla som zvedavá 🙂

dadkaabarino
4. feb 2013

@katra52 Ďakujem jasne dam vediet 😉

mayama
5. feb 2013

Ahojte, dnes som bola na sone, vraj mam zväčšenú sliznicu a mz mi meská 5 dní/užívam duphaston na úpravu cyklu/doteraz mi prisla na čas, resp. odkedy beriem tieto lieky. doktor povedal, že mám počkať či príde mz. je to vraj 50/50.na sone nebolo nič vidieť, bolia ma prsia a mam tlak v brušku, slabý biely výtok. o babo sme sa snažili 2 pred očakávanou mz. kedy by som si mala urobiť test, teda myslite že by som mohla byť teh.??to by som brala. dakujem

srdickova
5. feb 2013

@snubenci08 Takže nic,mám slaboulinké špinění. nezdařilo se ☹

kimique
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellie_1
6. feb 2013

Ahojte, baby, mne to mešká dva týždne, po týždni som si spravila test ale bola tam len jedna palička, stále mám bolesti pŕs, ale teraz už nie také veľké, len také mierne, a v podbrušku mám pocit ako pred menzesom ale stále nič, nemám ani nevoľnosti, myslíte, že môžem byť tehu?

snubenci08
6. feb 2013

@srdickova tak to ma mrzi 😒

jarmila82
6. feb 2013

Ahojte.Vysadila som HAT ny zaciatku januara,11.1 som dostala menzes,Snazili sme sa na 10,12,14,16,18 den cyklu,Od pondelka /to je 25DC/ mam citlive prsia ako pred menzesom a dnes ma zacalo pobolievat brucho tiez ako pri menzese.Cítala som ze teplota pri tehotetstve býva 37 a vyssie ale pri menzese klesá.Normálne si nemeriavam ale teraz mám 37.3.co vy na to?

mayama
6. feb 2013

@ellie_1 a maš presny cyklus??? ja beriem duphaston na upravu a nemeškalo mi to ale teraz je tomu 7 dní čo mi to mešká. myslím si že test si si robila skoro, skus počkat 2-3 dni. i ja mam mierne bolesti v brušku a v prsiach a stále nic, na sone nebolo nič, vraj mam počkať ešte 7 dni a potom urobiť si test ale aj tak si myslim že na test je skoro.

katra52
6. feb 2013

@ellie_1 ak tí do konca tyzdna nepríde mrcha chod k dr.ked ti mešká dva týždne a test je negat je mala pravdepodobnost že si tehu,skôr to značí nejaký problém ak mavas pravidelnú

katra52
6. feb 2013

@jarmila82 ahoj.pokiaľ si teplotu nemeriavas je ti ten jeden údaj na nič.kedy mas dostať mrchu?

eviku28
6. feb 2013

Ahojte, tak dnes som bola u lekára, pobolievanie v podbrušku ma znepokojovalo. Všetko je vraj v poriadku, žiadny zápal nič, vaječníky ok, akurát mi povedal dr., že mám zväčšenú sliznicu na 9mm. MZ by mal až za týžden a pol. Ta teraz neviem. Ani on sám mi nevedel povedať. Vraj musím čakať. Som z toho nervózna a nedočkavá zároveň. Cítim sa zvláštne a väčšinou na obed mi býva po jedle veľmi ťažko. A som tehu tak som v3TT. Môže mať tá zväčšená sliznica náznaky, že som tehu?

prdelka123
6. feb 2013

Dobrý den,potřebovala bych jen odpověd...
Když si dělate Test a druhý den to máte dostat oběví se vám naký Čarky na Těhotenškým testu?? děkuji moc za odpověd

jarmila82
7. feb 2013

@katra52
ahoj,mala by som dostat v najblizsích dnoch,robila som si vcera test adruhá ciarka bola slabucká

eviku28
7. feb 2013

jarmila82 to je skvelé, držím palce, nech to dobre dopadne 🙂

katra52
7. feb 2013

@jarmila82 ak je tá ciarka slabá,ale viditeľná,tak je to dobre znamenie🙂 skús este o dva dni mala by silniet🙂 držím palce🙂

prdelka123
7. feb 2013

Dobrý den,potřebovala bych jen odpověd...
Když si dělate Test a druhý den to máte dostat oběví se vám naký Čarky na Těhotenškým testu?? děkuji moc za odpověd ale dnes jsem to nedostala mužu později? ale dela jsem si 3 testy jestli nejsem slepa ale opravdu byla tam ta carka teda slaba ale byly tam na všech zname na to že jsem? mám natekla prsa není to brzy je to divné
??

19mirka24
7. feb 2013

@eviku28 Ahoj a kolky den cyklu si ? mna trapi to iste bolest v podbrusku posledne 2 dni a tiez okolo obeda je mi ale dost blbo a hlavne som strasne unavena cez obed si musim normalne lahnut co fakt nevladzem a to v noci spim 10 hodin minimalne ..... uz aj teraz ma lame do spania znovu 🙂)))

trojlistek
7. feb 2013

@sarkad2856 no tak asi to opět nevyšlo, MS přišla na den přesně, ale jen jeden den , druhý jsem skončila a po týdnu jsem začala spinit po 4dny a potom zase nic, když jsem se podívala do svých záznamů, tak jsem zjistila, že mi slabý pozitivní test se ukáže vždy týden před ovulací 4 dny a pak se začne ztrácet, potom mám MS na čas a max 2dny, pak nic a po týdnu zase 4dny spiním a to se opakuje pravidelně, nerozumím tomu, nevíte co by to mohlo znamenat? už ani nedoufám, když mám pozitivní test ....mívám hodně nizounké hcg u syna jsem ho měla nízké, první měsíc ještě MS a potom teprve mi TT ukázal // akorát u holčiček (dvojčátka) mi to test ukázal hned, ale to bylo hcg dvojnásobné proto asi.
Nemáte s tím některá zkušenost? děkuji za názory, hezký den

sevka83
7. feb 2013

@eviku28 ja detto, som na tom kočky ako vy 🙂 mrcha ma dost 16.2, ale podbruško pobolieva uz vyše týždna

livocka21
7. feb 2013

@eviku28 u mna to tak bolo 🙂 drzim palce 🙂

livocka21
7. feb 2013

@prdelka123 podla mna budes tehotna 🙂

jarmila82
7. feb 2013

tak co hovorite?nezdá sa mi to?je to strasne slabe...

sarkad2856
7. feb 2013

@trojlistek naděje umírá poslední 😉 ale něco podobného jsem měla i já,bylo mi blbě udělala jsem si test na kterém byl duch,dva dny jsem špinila a po 14 dnech jsem testla znova a čárka byla dost silná,bohužel jsem potratila v 9tt .Ale zkusila bych testnout a pak se pro jistotu objednat k doktorce.Ano většinou hcg u dvojčátek je většinou i před tím než má dorazit menz.

sarkad2856
7. feb 2013

@jarmila82 no řekla bych že je tam 😉 zkusila bych testnout za dva dny,pokud bude silnější tak je to jisté 😉

voskovka
7. feb 2013

@livocka21 ty si v 3tom tyzdni a to uz vies ze si tehotna???a mas to potvrdene aj lekarom? 😕

eviku28
7. feb 2013

19mirka24 dnes to je 19 deň. Som z toho už celá nedočkavá, veľmi by som si priala, aby tam bolo bábo. Ty si na tom ako?

eviku28
7. feb 2013

@19mirka24 ale podbruško ma bolí už od soboty. Bolí potom prestane, po obede mi býva tiež všelijako, dnes strašná kyselina a večer by som zjedla aj koňa. No neviem.

eviku28
7. feb 2013

@livocka21 ďakujem, uvidíme čo sa z toho vykluje 😉

livocka21
7. feb 2013

@jarmila82 slabe ale kazdopadne tam HCG je a kde je HCG tam je aj... 😉 Drzim palceky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre