Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bzbzz
9. feb 2013

Ahojte baby 🙂 neviem, kde sa tu podobna tema vyskytuje... ale chcem sa vas spytat, ked sa mi momentalne dostavili jahodkove dni o 14 dni skor - znamena to, ze som tehotná? Pojdem si kupit tehotensky test... ale teraz mam milion otazok, lebo ja mavam pravidelny cyklus.. a vzdy mi to vynde presne ako hodinky... a teraz takyto sok.. planujeme babatko, tak bysme boli stastni ak by to vyslo, len tak skoro menzes, neviem si to vysvetlit 🙂 Dakujem za odpoved uz vopred 🙂

livocka21
9. feb 2013

hmm no nemyslim ze si tehotna....je ten menzes kvalitativne a kvantitativne normalny alebo iny ako obycajne??? ...no kazdopadne ti drzim palce... 😉

bzbzz
9. feb 2013

Ja uz neviem 🙂 dakujem..... hrabe mi z toho :´(

natalka1993
9. feb 2013

Ahojte kočeny ... 🙂 chcela by som som sa spýtať je možné že 5 deň po sexe ... aby sa mi vajíčko začalo uhniezďovať ... a mám špinenie ... test som si robila vyšiel neg. ale olutovala som to lebo som si ho robila včera ... poraďte mi ... stresujem ... ak ked viem že to nie je dobré sa stresovať .... 😒

romuaska
9. feb 2013

Holky...dělá každej test duchy? 😕

romuaska
9. feb 2013

jakože po udělání každého testu,max i mamatest čárka prostě prosvítá?

sudabe
9. feb 2013

@bzbzz ja si myslím že niesi tehotna najlepšie by bolo navštívit gynekologa ráz sa mi tiež stalo že som tak dostala mrchu a gynekolok my povedla že mám nějaký zápal co to vyvolal tak som brala antibiotika vies možno aj preto sa vám nedaří otehotniet dúfam že som ti trochu pomohla my sa tiež snažíme o babo tak ta chapem vela stastia

romuaska
9. feb 2013

@natalka1993 já myslím,že to je brzy...

tremonti
9. feb 2013

@natalka1993 5 dni po sexe je na test skoro ale moze ist o to uhniezdovanie noekedy pri nom zene spini ale len chvilocku.test skus opat najskor o 4-5 dni

tremonti
9. feb 2013

@romuaska kazdybtest nerobi duchov ,moze byt ze si tehu?

natalka1993
9. feb 2013

@tremonti no ja špiním ... už 4 deň ... na mrchu mám ešte čas nikdy mi takto skoro neprišla ...

tremonti
9. feb 2013

@natalka1993 ktory den cyklu si? Test si si robila?

natalka1993
9. feb 2013

ja mám nepravidelný cyklus ale cca mávam cyklus tak 38 -40 dní ... a poslednú mrchu som mala 16. 1 . ... čiže cca ďalšiu by som mala dostať tak 22. 2 ... zaujímavé je to že pred 3 hodinami som mala slabé krvácenie a teraz už nič ...

natalka1993
9. feb 2013

@tremonti prepáč zabudla som ťa označiť ... 🙂

tremonti
9. feb 2013

@natalka1993 nooo co mi napada, ze niektore zeny spinia slabunko aj pri ovu ale to nie je 4 dni...moze ist aj o nedobru hladinu niektoreho hormonu.ak sa dsa tak sa s dr. Dohodni aby ti spravil hormonalny profil.a kvoli comu mas nepravidelnu ms a taku dlhu???to dr neliecil abo nezistoval?

prdelka123
9. feb 2013

Tak holky děla jsem další ale ted už tomu začínam veřit 🙂 a co vy

tremonti
9. feb 2013

@prdelka123 jeeej tak je to isto tam, si teda asi v 6 tt takze ked budes u dr tak by malo byt vidno uz aj srdiecko🙂 tesim sa a gratulujem

prdelka123
9. feb 2013

@tremonti Děkuji dam vedet už by šlo videt srdičko? ted budu mít první dítě tak nevím co vše mě čeka

darazv
9. feb 2013

@prdelka123 srdiečko by mal dokror vidiet 14dni po vynechani menstruaci teraz je možné že uvidi bublinku a gratulujem 😉

romuaska
10. feb 2013

@tremonti to asi nee,protože po 10dní a jen duchové...

natalka1993
10. feb 2013

@temonti ďakujem za radu ... brala som 4 roky HAK a prestala som v okt. tohto roku ... myslela som že sa mi upravia ale neuravili sa mi ... nevadí ... v stredu idem k dr. uvidíme čo mi povie .... potom potviem 🙂 dúfam že by to mohlo byť aj teho . 🙂

romuaska
10. feb 2013

@prdelka123 gratuluji🙂krásné🙂

eviku28
10. feb 2013

ahojte baby, v stredy som robila test a bola tam slabililinká čiaročka, viditeľná iba proiti svetlu, v sobotu na inom type testu, nič a dnes opäť nič, som z toho už jeleň. Čo vy na to?

romuaska
10. feb 2013

@eviku28 jojo já zas mívám duchy na každém ale pořád jen duchy asi 10dní už :D

eviku28
10. feb 2013

@romuaska No to je tiež divné, zajtra idem na kontrolu k lekárke, tak rozmýšlam, že si dám zobrať krv. Tam by to už malo 7 dní pred MS vidieť, nie?

romuaska
10. feb 2013

@eviku28 no 7dní se obávám že asi nee.-( a prostředním synem..jsem ležýela na gyn..kvuli tomu že mi meškala MS..a měla jsem jen malinko hcg myseli že je to mimodělož.nakonec tedy nebylo.)ale spíš byhc počkala určitě.jakože se mi to zdá brzy,no uvíidíš co ti poví dr 🙂
Já jdu až ve čtvrtek na kontrolu,měla jsem ted MS dva dni,ale sliznice byla 13mm před týdnem,tak se mi to zdá jaksi málo:-/no uvidíme co na mě vykoukají :D

eviku28
10. feb 2013

@romuaska No uvidíme, som nedočkavá, ale mám aj strach, aby bolo potom všetko v poriadu. Podbruško ma občas pobolieva, a dnes na po prebudení hnalo hned na WC, čo mi prišlo ťažko od žalúdka. V stredu som bola na gyne, kvoli tým bolestiam,a špineniu pred týždňom, ma to vylakalo. DR povedal, že je všetko ok, že mám zväčšenú sliznicu na 9mm, no nic viac povedat nevedel.

romuaska
10. feb 2013

@eviku28 jj právě to jsem byla i já na ambulanci asi 5dní před oček.MS,s bolestma,jenže mě to šlo do třísel uplně☹/i ted mi to dělává během dne,a nic na mě nenašli jen tu vysokou sliznici☹..a ted teda už jít musím protože bolesti nejsou jen tak..a vyžádám si pořádnou kontrolu,bolí mě to už dlouho.-/ mám také strach,

eviku28
10. feb 2013

@romuaska Nech ti to dobre dopadne, držím Ti palce. Moje bolesti sú skôr táké ao by pred MS ale už od soboty minulej. Odvtedy sa cítim divne, občas blinkám a je mi ťažko. A Tebe už mešká, či ako?

romuaska
10. feb 2013

@eviku28 no mě meškala jen 3dni,pak jsem ji ve čtvrtek dostala,a byla jen dva dni:-/..a ted mě pořád popíchává na pravé straně..a bolí mě i třísla no pokračuje to:-/..tak uvidíme,co to jako zas má být
i Tobě držím pěsti dej zítra vědět co ti dr řekli.)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre