Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ejkapod
12. apr 2013

@seklava , ved počkam do MS a uvidíme vtedy budeme mudrejší 🙂

1ivana1
13. apr 2013

Ahoj, 31.3. jsem měla nechráněný pohlavní styk a on se do mě udělal. Hned druhý den jsem si šla koupit escapelle. No ale teď špiním, mám hnědý výtok a taky mě bolí v podbříšku, sem tam mě i bolí hlava. Můžu být těhotná? Před týdnem jsem si udělala test ale ten vyšel negativní, ale nevím jestli jsem si ho neudělala brzo. Prosím poraďte.

darazv
13. apr 2013

@1ivana1 tak dnes je tomu 13den od nechraneneho sexu tak tym padom si urob test znova pretože vtedy si si ho robila velmi skoro 😒 takze teraz by ti malo ukazat // ak si tehotna..

tuqanqa
14. apr 2013

Ahojte kocky, takze jsem ve ctvrtek byla na gynde a vsechno je na dobre ceste. Maternice se zvetsuje a nasel malinkaty hrasek 😉 Zitra budu vedet vysledky krve a za 10 dni dalsi ultrazvuk a doufam ze hrasek tam bude stale a vetsi 😉 Zatim jsem v 5tt a citim jen tlaky v podbrisku 😒 Prikladam jeste jednu fotku tehotenskych testu jak byla carka kazdy den silnejsi a silnejsi...Vsem snazilkam drzim palce a doporucuji vceli materskou kasicku. Nekde tu je i tema nebo si vyhledejte na netu. Pa

lusib24
15. apr 2013

@lentilka3000 ahoj... no ako ako píšeš vyskúšam stredu... uvidíme či sa zadarilo alebo nie 🙂 nejak bolo, nejak bude 😉

lentilka3000
15. apr 2013

@lusib24 ,kludne v stredu uz mozes,len nezahadzuj test a vyckaj takych 20 minut 😉 budem drzat palce a potom sa ozvi. Ja idem v stredu prvykrat k lekarke,som zvedava,co sa dozviem... 😵

lusib24
15. apr 2013

ok skusim :D vdaka za rady ... potom sa určite ozvem ako to dopadlo... (podbruško už týždeň pobolieva, krámy maju prist až sobotu 20.04.2013)... a držim potom palce u lekarky, určite bude všetko super 🙂 ... teším sa s tebou 🙂))

lentilka3000
15. apr 2013

@lusib24 ďakujem 🙂

exstensa
15. apr 2013

@tuqanqa moooc gratulujem 🙂 a držím palčeky nech všetko vyjde tak ako má 🙂

lusib24
15. apr 2013

@lentilka3000 nieje za čo 🙂

mesiacik864
15. apr 2013

je tu niekto ??

adikbs
16. apr 2013

ahoj holky,dnes je to 52dní co jsem to nedostala.v patek mi pichl vyvolavačku,a neco nasel maleho na ultrazvuku,ale pozna zda jsem tehotna na 100% az v pondeli, nebo nejsem ,ale rekl ze je tam velka sance.test negativni,ale rekl mi že na test spolehat nemam,ze mi to muze ukazat az dil.menzes nikde,je mi blbe,bolesti v podriskku citi dost,chute i nechute...prijem,pocit na zvraceni.co myslite? dik

tuqanqa
16. apr 2013

@adikbs ani me to nepotvdil na 100% hnedka a to jsem meskala asi jen 3 nebo 4 dny, nasel jen malinky vacek, maternice byla zvetsena a teplota zvysena..tehotenstvo potvrdila az krev.
Tehu to muze byt ale taky cysta. Udelej si jeste citlivy tehu test nejlepe rano a uvidis. Ja jsem kupovala Pepino v DM za 1,40 E.

adikbs
16. apr 2013

no tak uvidíme,řekl že si mysli že to bude.tak pujdu příti tyden na ultrazvuk

veronika541
16. apr 2013

Ahoj
Mám mini problém, před 14 dny jsem měla první pohlavní styk, brala jsem v ty době už prášky a teď se bojím zda-li nejsem v tom jaké jsou příznaky? Teď čekám na menses a už druhý večer je mi mírně nevolno, ale nezvracím. Dítě mít v žádném případě nechci... :(

lusib24
17. apr 2013

@lentilka3000 ahoj, no prave som robila test a negativny... kramy mam dostať v sobotu... takže si myslim že nie som 😉

lentilka3000
17. apr 2013

@lusib24 to vážne ? tak možno budúci mesiac to vyjde. Ja som sa akurat vratila od lekarky,som v 5 - tom týzdni,no este nebolo vidiet srdiecko,mam prist az o 2 tyzdne na ultrazvuk. Ale vraj vsetko vyzera byt v poriadku...tak som trosku kludnejsia 🙂 Budem drzat palce,aby si si cim skor nasla 2 ciarocky 😉 Inak mne pomohli kvapky Gynex. Neskusala si?

lusib24
17. apr 2013

@lentilka3000 oooj tak to gratulujem 🙂 ... vieš čo ja to zatiaľ nejako veľmi neriešim... sme si povedali že ak sa podari, tak sa podari... planovali sme aj tak že začneme pracovať až koncom tohto roka... 🙂 ... len ma štve ta bolesť brucha a krížov.. netším z čoho to je tak hrozne dlho ... lebo sem tam pred MS som mavala tak cca 5 dni bolesti a teraz mam už 10 dni... a test stle negativ... ale tak ešte mi ani nemeškaju :D .. tak uvidime no cez vikend či pride MS či nie 🙂 nejako sa tým už nezaoberam... takže tak... heh uvidime čo bude 🙂 ... z retiakoveho veštenia mi vyšlo to isté čo drahému, že budeme mať 2 dievčatka a 1 chlapčeka, takže skôr, či nekôr to pride tak či tak ... heh

lentilka3000
17. apr 2013

@lusib24 aj ja si myslím,netreba to siliť,keď to má prísť ,tak to príde 🙂 držim palce,nech to bude cim skor 😉

lusib24
17. apr 2013

@lentilka3000 🙂 ok

lusib24
17. apr 2013
patka23
17. apr 2013

ahoj kocky.....poslednu mrchu som mala 29.3.13 no a ovulka mi vychadzala na 12teho...plodne dni od 9. do 13.4....v tomto obdobi som mala s manzelom prakticky stale sexik.....cely tyzden, kedy je mozne co najskor zistit ci som tehu? Prve mimi sa nam podarilo na uplne prvy krat, tak sa chcem spytat este ci je mozne aby sa zadarilo aj po druhy raz? Velmi by som sa tomu potesila.....ja viem ze je este asi velmi skoro ale som neskutocne netrpezliva....robila som si par testikov uz, niektore boli slabulilinko pozitivne a par negativnych co to pre mna znamena?

lentilka3000
17. apr 2013

@patka23 testy ti môžu ukazať ducha najskor 10 - 11 dni po oplodeni.Cize ked ste sa snazili okolo toho 10.4,tak priblizne okolo toho 20.4. by si si uz mohla spravit test. Vydrz este par dni 😉

adritta
18. apr 2013

Ahojte baby...mala som to dostať 15.4, no nedostala..tak som si včera robila test a zistila v tom, že sa asi už rozbieha...nejako po biede do rána trošku krvy no dnes už len špinenie...test bol negatívny.Stalo sa to niektorej z vás? Tak veľmi by som chcela aby to už vyšlo 🙂

patka23
18. apr 2013

@lentilka3000 jejda krasne dakujem lebo ja som uz z toho velmi nervozna, prajem si aby to bola pravda a dufam v pozitivny vysledok.....tak potom ked sa podari dam vediet a dakujem🙂

adritta
19. apr 2013

Baby asi sa zadarilo 😀 32 DC

darazv
19. apr 2013

@adritta ¨tak zatial potichučky gratulujem 😉

paaola
19. apr 2013

Ahojky, mám otázku. V pondělí mi skončila MS. Byla tedy slabší než obvykle. Dnes jsem si jen ze zvědavosti udělala ovu test a byly tam dvě čárky. To mi bylo divné. Tak jsem si udělala i těhotenský test a též dvě čárky. Je možné, že by se zadařilo?

adritta
19. apr 2013

@paaola to isté riešim ja a myslím,že sa asi zadarilo 😀 tak si dúfam budemem môcť gratulovať 😉

adritta
19. apr 2013

@darazv zatiaľ veľmi pekne ďakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre