Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

petka811
24. apr 2013

@darazv ak je teda 5000 najsilnejší, tak mi pravdepodobne taký pichli aj teraz.....ako sa poznám, určite si spravím test aj skôr, lebo to nevydržím.....

qzabkaq
24. apr 2013

@petka811
mne sa miestami tiez ako keby krutila hlava a sem-tam mi je tak tazko a som taka nafuknuta,ale uvidime a dakujem a daj mi potom vediet 🙂 🙂 🙂 🙂

petka811
24. apr 2013

@qzabkaq ok, dám vedieť, ak si spravím test 🙂
aj ty daj vedieť ako si dopadla, či ms neprišla (v čo, myslím, obe dúfame) 🙂

patka23
24. apr 2013

@ratatooy jej ahoj, este som si nerobila, cakam kym mi pridu dalsie testiky, lebo som si objednala inu znacku tak chcem vyskusat tu co povie, ale asi pridu najskor az v piatok tak dovtedy som ako na ihlach.....mozem sa spytat ako to je s cervenym vinom? ked meska ms a som v tom, neublizi to mimi?

ratatooy
24. apr 2013

@patka23 no s červenym vinem je to tak že u nas jakožto po umelym oplodneni se červene vino doporučuje dene decka pro lepší uhnizdení embryí ale když už ty tehu jsi tak bych si ho asi nedavala ale určo decka neuškodí

ratatooy
24. apr 2013

@patka23 na druhou stranu mam plno kamaradek c nevedeli i 3mesice že jsou tehu a chlastaly každej vikend

patka23
24. apr 2013

@ratatooy ja som myslela na to ze keby som ju chcela privolat.... ked uz meska....ci to neublizi, ale asi nie, ze? ak som teda tehu tak by potom ale nemusela prist ms, ci?

ratatooy
24. apr 2013

@patka23 no zase na toto dej pozor potože jedna stara babska rada na vyvolání ms i při tehu takže vyložene potratu je horká vana+červene vino,ale jinak na vyvolání ms je i dobra skořice ale pokud neviš jestl jsi tehu tak to nevyvolávej mohla by jsi fakt potratit

patka23
24. apr 2013

@ratatooy az som sa zlakla, dobre teda nebudem to riskovat.....no horucu vanu urcite nedam, ani len sprchu, to poznam ze je to nebezpecne.....takze ziadne experimenty sa nekonaju, ak to je pravda nechcem prist o mimi...no a s hlienom mas aku skusenost ak sa smiem spytat a s krckom.....teraz mam taky mliecny hlien a krcok mam taky tvrdsi....no a dnes som mala BT 37 stupnikov.....ako vsetko nasvedcuje tomu ze som okrem testov, tie len ducharcia☹

bona12
24. apr 2013

Ahojte. Chcela by som sa iba opýtať na váš nazor, popripade podobnu skusenost. Dnes som dostala take zvlastne spinenie,zda sa ze jednorazove (slabo hnedkasté). Ntak ormalne mam 30-32 DC. posled.menstruaciu som mala od 3.4. a styk 17. a 20.4...velmi malinko sa mi zvacsili prsia a obcas sa mi zdaju aj malo citlive,ale neviem,ci si to len nenamyslam a tiez mi nebolo dnes moc dobre...dalsiu menstruaciu by som mala dostat asi o tyzden 1.5...normalne by som babatko velmi chcela,uz sme zacali aj snazilkovat..ale ako sa dnes stalo toto,tak som dostala zrazu strach :/...je mozne ze som v tom,alebo len hormonalne zmeny?myslite,ze by uz aj test mohol daco ukazat,alebo mam pockat do menstruacie?dakujem za uprimne odpovede 🙂

trojlistek
24. apr 2013

@bubu4125 ahoj tak to vypadá, že se zadařilo 🙂 plně poz testy, víc jak týden mens není, co to tak počítám měl by to ted být 6týden, tak jsem se na př týden objednala k dr, aby mi to potvrdila, ale hlavně zkontrolovala, že je vše v pořádku a že je tam jen jedno 🙂 doufám, už abych věděla. Doufám, že to tentokrát vyjde a čtyřlístek se povede 🙂 Opravdu jsem to ted nečekala, že to vyjde tak rychle 🙂 měj se hezky

darazv
24. apr 2013

@bona12 ahojky a nieje to uhniezdovanie embryjka a preto si kusok špinila? 😉 no neviem ci ti test nieco ukaze kedze si dnes 21DC ale tak skus uvidis,,, za to nic nedas a ak bude negativní urob si ho cca o tyzden ,,,drzim palce!! 😉

trojlistek
24. apr 2013

@sarkad2856
@marmel3005 ahoj tak to vypadá, že se zadařilo 🙂 plně poz testy, víc jak týden mens není, co to tak počítám měl by to ted být 6týden, tak jsem se na př týden objednala k dr, aby mi to potvrdila, ale hlavně zkontrolovala, že je vše v pořádku a že je tam jen jedno 🙂 doufám, už abych věděla. Doufám, že to tentokrát vyjde a čtyřlístek se povede 🙂 Opravdu jsem to ted nečekala, že to vyjde tak rychle 🙂 mějte se hezky a děkuju za podporu

siska53
24. apr 2013

@paaola noo, podla mna si tehu.. Ja som pred prvym mala menzes vseliako, popouvany aj liekmi no a posledna mrcha bola taka slabucka, ze keby vzdy taka byvala, tak parada.. No a dalsia nechodila, nechodila., a ja som cakala babo asi uz pri tej prvej. Takze pokojne mozes byt.

ratatooy
25. apr 2013

@patka23 i dušíci na testu znamenaji tehu,neni to že když je slaba čarka že to tehu není🙂jinak krcek sem nikdy nzkoumala,a hlen muže byt takový u prvniho si to nepamatuju a tet beru utrogestan proti krvácení takže těžko říct,ale ta teplota tomu 100%nasvedčuje

bubu4125
25. apr 2013

@trojlistek to je skvelé....držím palčeky, nech to dotiahnete do úspešného konca tentoraz...a vieš, že akurát som na teba aj myslela, že čo je s tebou 😉 ?

patka23
25. apr 2013

@ratatooy 🙂 juujda bodaj by to tak bolo,ani nevies ako si prajem aby to bola pravda, ale nechcem sa zbytocne tesit aby som potom nebola sklamana, ale asi aj tak budem.....no nic ine mi neostava iba cakat na den d kedy sa dockam dobrej spravy....ale dakujem🙂

paaola
25. apr 2013

@siska53 Ahojky, no už to mám potvrzené od doktorky, dnes jsem tam byla. Prý když jsem měla tu poslední menstruaci, tak už jsem byla těhotná. Takže je to tam 🙂

qzabkaq
25. apr 2013

ahojte robila som si test dnes poobede to je 13 den od pregnylu a je tam slabi duch ale je ho vidno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petka811
25. apr 2013

@qzabkaq tak môžem gratulovať, nie? 🙂

qzabkaq
25. apr 2013

nechcem to zakriknut,ale dufam,ze bude co oslavovat 🙂 🙂 🙂 🙂

qzabkaq
25. apr 2013

@petka811
a ty si ako na tom,uz si si urobila ten test?

petka811
25. apr 2013

@qzabkaq zatiaľ nie, chcem skúsiť až cez víkend

petka811
25. apr 2013

@qzabkaq ak by som si teda robila test a objavili by sa dve čiarky, za predpokladu, že by som tehotná nebola - by malo hcg po pregnyle v krvi klesat, čiže čiarky by mali slabnúť (pekne každý deň). Ak by som tehotná bola - čiarky by mali ak nie postupne silnúť, tak sa aspoň nemeniť, čiže nejaké hcg by v krvi bolo (a bola by aj nádej)....
Mám pravdu?

janickaaaaaaa
25. apr 2013

no tak to bolo velmi rychle po tyzdni z niekym spat, a ten pribeh je dost cudny, tri krat a nic..........

trojlistek
25. apr 2013

@bubu4125 dekuju, ze na me myslis 🙂 jen se modlim, aby bylo jedno, příští čtvrtek dám vědět, to už budu moudřejší

qzabkaq
25. apr 2013

@petka811
no ja to mam zatial tak,ze mi to stupa na kazetovych a na tycinkovych su slabsie,ale tam je aj kontrolna slabsia ako na kazetovych.zajtra mam 14-ty den od preg.a ten tycinkovy co som si robila dnes tak mam este dva,tak testnem zajtra a pozajtra aby som videla ako to pokracuje a dam vediet 🙂 🙂 a ty si ake budes robit?

bubu4125
25. apr 2013

@trojlistek budem čakať.... 😉

siska53
25. apr 2013

@paaola tak drzim paste, nech to dobre dopadne a dotiahnete to do uspesneho konca!

qzabkaq
26. apr 2013

Ahojte,tak dnes som si spravila test to mam 14dni od pregnylu a su tam skoro identicke kolajnicky,v utorok idem na krv pripadne na sono 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vsetkym ostatnym taktiez drzim palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre