Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 a kolko ti to meska ?

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 🙂 pekne,... a keby že sa testnem vo štvrtok a vyjdu mi // kedy by som mala zajsť k doktorovi? hned?

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 6 dní

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 6 dni ti meskaju??? ja by som sa uz davno testla aj hned teraz podla mna uz budes mat poriadne kolajnice na teste 😉 ja som sa v den ocakavanej MS a uz to tam bolo, ked mi akoze 5 dni meskali tak boli ciarky rovnako tmave , ja by som uz nevydrzala. K doktorovi sa odporuca ked ti zhruba dva tyzdne meskaju ist prvy krat

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 podla mna si jasna 😉

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 no ja viem aj mna to ťahá ale tak sme sa dohodli s mojim drahým,....ved to sa už len 3 krát vyspím a budem to vedieť,....takže až po dvoch týždnoch? Vieš teraz riešime to že o tri týždne sa budeme brať takže preto ta istota či sa to fakt podarilo 😉

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 normálne mám zimomriavky po tele ked si mi to napísala 🙂

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 to fakt budete mat o 3 tyzdne svadbu?tak to prajem vsetko dobre, a hlavne aby ti nebolo zle prave vtedy.

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 nemaj zimomriavky 🙂 testni ked aj stredu a uvidis ze sa budes tesit a to by bola parada keby na svadbe poviete taku novinku 🙂

emma83
20. máj 2013

@darazv drzim ti palce, aby sa ti to podarilo, obdivujem ta a skladam klobuk dole... tiez verim, ze sa podari, ze najdem na teste // . Mne lekarka povedala, ze nemam pocitat plodne , neplodne dni, ze sa mame milovat ked mame chut a nemam citat nic, ze psychika robi vela... nech beriem kys.listovu a ze 3 mesiace je kratka doba, ze nech skusame dalej... a tak... no ja som bola v soku z toho, lebo predtym som si nikdy nesledovala plodne dni a tak, nemerala BT (co ani teraz som nemerala) skusala som len ovu testy... aj to mi vychadzali nejak divne, tak som si povedala, ze nic nebudem merat.... no mame pred sebou leto, tak dufam, ze sa zadari.... 🙂 verim,ze ano...

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 no ved práve to svadba a ešte ked budem ozaj tehotná tak to bude teda super 🙂

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 tak to by sme zlepšili náladu na svadbe myslím všetkým 😀

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 mne doky povedal ze sa mam po tyzdni vynechania testnut-ale samozrejme ze som to nevydrzala 😀 ale ze prist mam najskor ked budu meskat 2 tyzdne co u teba uz len tyzden.Hovorim podla seba a co mne povedal moj.Ak ti uz test ukaze teda dve ciarky tak pockaj kym to budu dva tyzdne a chod k nemu vezme ti krv alebo ta pozrie a mohol by uz vidiet mini vacok alebo taku dutinku ak mne

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 inak dakujem,....uvidíme,..na výsledok testu,..normálne si ma nažhavila 🙂

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 neboj nic vobec ti nemusi byt zle to nie je pravidlo ,mozno budeme z tych stastnych ktore nebudu vobec vracat.my sme s manzelom 3 roky vzati ale doteraz sme nejako babo neplanovali nebolo kedy lebo sme boli stale v zahranici ale cca od 14.2. sa snazime a 5.5. som uz na teste videla ciarocky 🙂

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 daj potom vediet drzim moc palce 😉

darazv
20. máj 2013

@emma83 dakujem 😉 ano je to pravda psychika robí vela 😠 treba sa radovat vychutnavat sexik a nie cakat na par dni pred mrchou a utekat do lekarny pre testy 😀 ono to príde a o to vacsia radost bude 😉

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 ja som doma este nikomu nepovedala poviem az ked budem mat tehu knizku cize cca za mesiac plus minus by uz mohla byt 🙂

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 ved to nevadí aj ked mi bude le ved niečo predsa znesiem, nie? My s priateľom sme sa pustili do stavania domčeka a už je pomaly všetko ale dohodli sme sa že ked sa vezmeme tak sa hned nasťahujeme. a čo sa týka malého bába,..tak sme začali skušať po vianociach,...tak teda uvidíme ako to všetko nakoniec dopadne,....samozrejme dám vedieť 🙂 a dakujem 😉

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 tak by som to spravila asi aj ja,..kedže sa hovorí že prve tri mesiace sú také všelijaké ale že potom je to v pohode,..no ale ako poznám moju polovičku tak sa s tým hned všetkým pochváli 🙂

majuszka87
20. máj 2013

@darazv držím prsty aby sa to podarilo, hlavne nemyslieť nato a ono to príde a ja verím že to ani nebudeš čakať a bude to 😉

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 u nas je to naopak 😀 ja by som to chcela vsetkym vytrepat hned a moj manzel ze nie cakajme tak vydrzim o to to bude krajsie 🙂

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 tak tomu ver že oto to bude krajšie 😀

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 potom uz ked bude aj srdiecko bit tak si vypytam fotku od dokyho a ukazem aj buducemu tatinovi aj ostatnym este mi ostavaju cca 2 tyzdne do poradne tak taka neistota a obavy su a nedockavost

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 a v kolkom týždni už bude aj srdiečko biť?

zuzadu
20. máj 2013

tak děvčata určitě víte jak jsem na tom a víte co mi dneska řekl doktor, ghc nula, ale krev mi bral ve čtvrtek, do laborky šla až v pátek po 14 hod, tzn. že musela být 24 hodin někde v lednici, a dneska v 13 hod nemohli najít moje výsledky, ve 14 hod to samé, v 15 hod to samé, a v 17,3O mi sestra dala doktora a prej že je ghc nulové, je to 3 týdny od možného oplodnění, o vy na to, jo a díky za podporu deraz

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 no niekomu uz v 6tt niekomu v neskor az v 8tt zalezi kedy bolo splodene mimi ale ze mala bysa najneskor do 10tt objavit aktivita srdiecka.

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 aha,..tak zasa niečo nové viem, 😉 dobre teda, dakujem za infošky. ak budem niečo nové vedieť tak napíšem,..tak zatial,..ahoj

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 ok 😉 drzim palce pa

kikasi
20. máj 2013

@tinnky tak drzim palce, aby u dokiho dopadlo vsetko ok...opatruj sa.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre