Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maciki
24. máj 2013

@ratatooy
@suzy34
@broucinekzka Devcata, vy mi teda davate. 🙂 Ja mam strach si test udelat, ze se tam neobjevi ani malickaty naznak a ja budu zklamana. Nevim, proc to tak prozivam, snazili jsme se poprve a casu na dalsi snazeni mame az dost, tak je to prece jedno jestli to vyjde ted nebo pristi mesic nebo az ten dalsi nebo dalsi. Mela bych si test udelat a mit klid rovnou a ne se dalsi tyden treba falesne tesit, ze to vyslo. ☹ Nejlepsi je muj nastavajici - ten mi rekl: "Vim, co jsem udelal, ja plnim, co jsem dostal za ukol, je to tam." 🙂 Jeho jistotu bych chtela mit. 🙂

luci452
24. máj 2013

@kikasi no posol to bol..ale coho, to ani srnka netusi 😀 ... ved pozajtra testnem a uvidiiime 🙂 .. prave sa chystam do mesta, vyzera, ze asi aj zmoknem...snad nie.. 🙄 Tak pekne dopoludnie zatial 🙂

ratatooy
24. máj 2013

@maciki no nekdo takovouto jistotu má,ja sem prvni tehu taky vedela přesne kdy sem otehotnela proste sem to vedela hned,akorát že to bylo mmt,a od ty doby už to vim taky po ivf🙂

ratatooy
24. máj 2013

@broucinekzka tak to mohlo být nidační krvácení

broucinekzka
24. máj 2013

@ratatooy aaaha 🙂, ale na test je moc brzo, ze? Pac dnes uz nic...spineni jen vcera chvili...ale dekuji

maciki
24. máj 2013

@broucinekzka Bude to v pohode, neboj se. 🙂

maciki
24. máj 2013

@ratatooy Ja si nejsem jista vubec nicim, ale asi se odvazim a nejaky test si koupim. Jen nevim jaky - aby byl hodne citlivy a pripadne se tam aspon naznak ukazal i takhle brzo. 🙂

broucinekzka
24. máj 2013

@maciki neboj se, treba to vyslo 🙂

broucinekzka
24. máj 2013

@maciki noooo, kez by to bylo v pohode, jsem z toho zmatena..

ratatooy
24. máj 2013

@broucinekzka jj test skus až tak den dva před ms

ratatooy
24. máj 2013

@maciki co se osvedčily testy sou obyč z lekarny dr,max jestly maš možnost nebo jakejkoliv obyč test,me dr řekl že ty testy sou všechny stejny,a ty s citlivostí 10 sou prej celkem na prd takže normalni 25,a dobry je koupit dva druhy a udelat oba,asi ale nekupuj GS mamatest ty bejvaj falešný a nevim proč

broucinekzka
24. máj 2013

@ratatooy tak jo, uvidime....uz ted jsem nervozni...zkusim si zamestnat hlavu pripravou masa na odpoledni grilovani 🙂, i kdyz je venku zima 🙂

maciki
24. máj 2013

@ratatooy Ty jo a zrovna jina maminka mi mamatest doporucila. 🙂 Je to asi hodne individualni, kazde vyhovuje neco jineho a u kazde se to ukazalo a projevilo jinak. Asi vykoupim celou lekarnu, od kazdeho druhu jeden a budu za blazna!!! 🙂

dadkaabarino
24. máj 2013

Ahojte baby ms som mala dostat 15.05 ale nedostala som v tento den som si robila aj test ale bol negativny 😒 ms som ešte stálne nedostala a myslite že možem byt tehu? dakujem

snazilka1983
24. máj 2013

BABYYY ja vas tu kazdy den napinavo citam co sa dohadujete o testikoch urobit, neurobit a kazdym dnom cakam kedy niektora z vas tu vytasi nadherne // 😀 kym budete takto vahat to vas aj ja dobehnem s testovanim na ktore sa chystam 10 DPO a teraz som 7 DPO 😉

alceola
24. máj 2013

@ejkapod no ved hadam o neho nepridem, lebo to by bolo velmi zle..vidis, stale sa bojim🙂 ale silnie to hadam to bude ok..

ratatooy
24. máj 2013

@dadkaabarino
@dadkaabarino no možny to je ale určo bych šla co nejdřiv k lekaři od 15 už je celkem dlouhá dob takže pokud jo už to uvidí na utz

ratatooy
24. máj 2013

@broucinekzka jeee jak já bych si dala masooo,ale vubec mi v tehu nesedí,a to sem jinak masožravec,ale ted jen slyšim maso a už bych letěla zvracet,to je hruza dává nm to teda zabrat

suzy34
24. máj 2013

@maciki Tebe sa to napätie asi paci 🙂 ano, ma to nieco do seba 🙂 Co sa tyka testov a citlivosti, ked som si robila na 9 DPO tak 25kovy mi ukazal silnejsiu ciarku ako 10tkovy..

suzy34
24. máj 2013

@snazilka1983 Presne tak 🙂 10DPO uz nieco ukaze.

snazilka1983
24. máj 2013

@suzy34 noo dufam ze ano 🙂

suzy34
24. máj 2013

Ja uz som na 9 DPO mala slabunku ciarku..a ked sa tam uz objavi, to uz znamena len jedno, ze si tehotna 🙂

snazilka1983
24. máj 2013

@suzy34 minule tehu som aj ja uz vtedy mala len teraz som mala pichnuty pregnyl takze ak sa mi daco ukaze tak to moze byt z neho a budem musiet pockat 😅

mandm92
24. máj 2013

Zdravím vás, holky jak je možné, že někdo zjistí ,že je těhotný a již v 6 měsíci? To jako stále menstruuje,že si toho nevšimne? nebo jenom méně než normálně?

zuzikajdicek
24. máj 2013

@mandm92 Taky to nechápu :D už snad rodička musí cítit pohyby atak 😝

zuzikajdicek
24. máj 2013

@mandm92 i kdyby menstruovala

patka23
24. máj 2013

@ratatooy ahojky no konecne sa mi podarilo objednat sa k dokymu.....v utorok idem.....mimochodom ciarky zosilneli🙂

juliaababo
24. máj 2013

Ahojte baby.chcem sa spytat a poprosit o radu ci mozem byt tehu?.. Asi tyzden ma boli podbrusko ako keby mali prist kramy,kruti sa mi hlava,raz ma boli jeden a raz druhy vajecnik.mam taky divny pocit,inu naladu,nechuti mi jest a moje bradavky ked ich stisnem tak trocha bolia..test som si este nerobila ale citim sa fakt divne a mam nafuknute podbrusko.povedzte moze to byt tehu?

snazilka1983
24. máj 2013

@juliaababo moze. urob testik 😉

suzy34
24. máj 2013

@snazilka1983 Ano, tak to radsej pockaj aj do menstruacie. Ja dnes 14 DPO a uz silna druha ciarka 🙂 Ale tie placlive nalady za hocijaku blbost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre