Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janina155
6. nov 2013

@majka_3 Mě spíš jde o to, že jsem MS tedy v tomhle případě čekala 1.11. a do ted se nedostavila. Bolí mě podbřišek, dva dny migréna, jím jako prokopnutá. Tak jestli by to mohlo být těhu, samozřejmě nechráněný styk byl několikrát.

majka_3
6. nov 2013

@janina155 nechranyn styk ked si nebrala tabletky? 1.11 si dobrala poslednu tabletku? ci ako 🙂

janina155
6. nov 2013

@majka_3 Nene, tabletky jsem dobrala necelé platíčko ( bez osmi pilulek ) 4.10. , ano, mimi plánujeme.

majka_3
6. nov 2013

@janina155 cize od 4.10 si mala uz ms ano? ak nie tak skus test 🙂 😉

janina155
6. nov 2013

@majka_3 Ano 4.10. se MS na 4 dny dostavila, ted jsem jí očekávala 1.11. a už nic. Test negativní

janina155
6. nov 2013

@majka_3 Říkám si , jestli není na test brzy..

majka_3
6. nov 2013

@janina155 po tabletkach teraz mozes mat rozhadzany cyklus..no ak ti meska nieje priskoro..cize vyskusaj 😉

janina155
6. nov 2013

@majka_3 dobře, počkám a udělám další. moc děkuji 🙂

majka_3
6. nov 2013

@janina155 daj vediet 😉

dievcatko112
6. nov 2013

@majka_3 ale ako dlho by som pocitovala to uhniezdenie? Ja som nemala ani krk ani nic pri tom uhniezdovani ak to bolo ono a mna bolia vajecniky skor tak dost dole po bokoch a uhniezdenie by som citila v maternici v strede nie? A mna bolia tie vajecniky uz sest dni vkuse

majka_3
6. nov 2013

@dievcatko112 noo nemas plodne dni teraz? uhniezdenie je silny pich... no mozno si aj prechladnuta..

dievcatko112
6. nov 2013

@majka_3 zajtra mam 14. Den cyklu a mavam cyklus tak cca od 25 do 31 dni maximalne ale mna picha uz sest dni vkuse ani nie ze picha to je taka zvlastna bolest a sem tam to tak zaboli ale dost casto...podla mna je to akasi reakcia na prvy styk alebo take nieco lebo uhniezdenie by netravalo takto dlho bolest

majka_3
6. nov 2013

@dievcatko112 no uhniezdenie asi nie..neviem ja som citila iba jeden pich...bud reakcia na styk a ked nie zajdi si k dr ak sa ti to nezda..mozno si len poprechladana..nejaky zensky cajik skus....

dievcatko112
6. nov 2013

@majka_3 tak neviem co to bude mozno nejaka moja psychika a vsugeracia...citala som ze mozem citit bolesr a samozrejme aj hned na druhy den prisla kedze dovtedy nic...skusim aj cajik...a ten pich si citila v maternici? A vajecniky teba vobec neboleli?

majka_3
6. nov 2013

@dievcatko112 ano silny pich v strede....nikdy som ten pich necitila..to je iny pich ako ked picha v bruchu.alebo pri prechladnutiii...proste som vedela vtedy ze to je ono.... nie vajecniky ma neboleli...ani si nemyslim ze to je psychika vsugerovane..ved sa nic nedeje..nie? mala si sex lebo si ho chcela...a uz sa nesleduj ci ta picha boli...neboj tehotna nebudes.....sprav si zajtra caj a bude dobre...a uz vazne nemysli nato..ved na prvy sex sa ma spominat v dobrom a nie mesiac stresovat ci si v tom 😉

dievcatko112
6. nov 2013

@majka_3 ja som taky pich necitila 🙂 no ale kedze bol ten sex pocas ms mozno nejaka infekcia alebo nieco uvidime dufam ze tehotenstvo to nebude nato mam este cas 🙂 a este k tomu kondom a ejakulacia von tak sa nieje coho obavat to by som uz musela byt najplodnejsia na svete :D dam si cajik a o dva tyzdne dufam pride ms 🙂 drz palceky 🙂 a dakujem dam ti vediet ak chces 🙂

majka_3
7. nov 2013

@dievcatko112 jasne daj vediet a podla mna tiez to nieje tehotenstvo 😉 cize nestresuj 😉
moze byt aj infekcia nato si davaj pozor pocas ms ak sex tak vaaazne ze cistotny...v sprche alebo tak...aby si nedostala nejaku infekciu..zapal...a porozmyslaj nad antikoncepciu... 🙂

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 dufam ze to tehu nebude a nevies ci mozem uz 13 dni od sexu pocitovat zvacsovanie maternice? A tehotna je ze ked sa rata v tyzdnoch od sexu alebo od uhniezdenia?

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 a myslis ze ked som mala sex druhy den cyklu a spravim si test v ten isty cyklus na dvadsiaty den tak sa mi ukaze spravny vysledok? Nemusim cakat az kym mi nahodou nebude tyzden meskat ms? Lebo nedokazem cakat az do ms kym pride nedokazem sa ani sustredit z tych stresov

majka_3
7. nov 2013

@dievcatko112 ano mozes si spravit test no nemusi to byt 100% odpoved ale myslim si ze mozes byt naozaj kludnaaaa 😉

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 tiez mi to pride absurdne zeby som mohla byt tehu aj znami mi to povedali ked som im vysvetlila moju situaciu podrobne lebo mali sme kondom aj sa spravil von ale medzi prvym a druhym kolom mi vrta v hlave ze sa neumyl aj ked kondom sme mali ale co ak to stieklo az k semennikom a pocas sexu sa to do mna akosi dostalo to mi fest vrta v hlave...ale si myslim ze by to muselo byt hlbsie aby doslo k oplodneniu nie? Lebo tymto sposobom by sa to nemohlo dostat neviem ako daleko kym to priamo dnu nestrieka

majka_3
7. nov 2013

@dievcatko112 uz staci 😀 zbytocne stresujes... vies aka by to bola nahoda? asi taka ze keby teraz podam loto tak vyhram 😝 😝 😝 😝

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 dobre prepac uz ti musim ist na nervy :( ja som len v tychto veciach velmi paranoidna a uz mi to vsetci vravia :D ja len ze je to pre mna nieco nove tak si musim len zvyknut nato lebo stale mam taky pocit ze cokolvek sa mi dostane blizsie k lomu tak z toho hned mozem byt tehotna :( :D

vendulina89
7. nov 2013

Holky tak můj testík byl opravdu negativní.... Nevadá budeme tento měsíc zkoušet jako o život a třeba to už vyjde a mrňousek se udrží 🙂 děkuji za rady a dám vědět co a jak 😉

majka_3
7. nov 2013

@dievcatko112 😀 v pohode keby nechem neodpisem ale uz to vazne prehanas 😉 mozno ked sa budes snazit otehotniet prides nato ze to nieje az take lahke ako sa to zda..ale to ti neprajem ... tak ak by sa ti podarilo nechtiac otehotniet ber to ako dar...lebo nie kazdej zene je to dane... 😉

majka_3
7. nov 2013

@vendulina89 cize ms skoncila a test negat? ci bola si u dr?je mi to luto... a hore hlavu dalsi mesiac bude ten lepsi 😉 drzim palce...

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 ale dobre sa to pocuva v mojom pripade ze uz prehanam potom sa len u mna v mysli znizuje myslienka nato zaby som v tom mohla byt :D ale skusim spraviit o tyzden test a uvidime lebo mam teraz dolezity rok v skole a musim sa teraz sustredit hlavne nato 🙂 a partner mi este aj po tom nasom sexe povedal ze bezpecnejsi sex este nikdy nemal 🙂

majka_3
7. nov 2013

@dievcatko112 tak? co stresujes? 😀 uz klud... 😉

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 dobre dakujem uz budem kludnejsia 🙂 a este jednu otazocku sa chcem opytat dnes ke od toho dna 13 dni a to sa mi uz moze roztahovat maternica? Alebo od kolkeho tyzdna sa roztahuje maternica?

majka_3
7. nov 2013

@dievcatko112 roztahovat? to neviem ale myslim ze je este skoro take pocity mat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre