Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laciell
13. nov 2013

@milin áno 43. ale normálne mávam cyklus 40. Ráno si určite urobím test, určite nehazardujem, nie je to môj zámer. Ďakujem 🙂 , a ten môj priateľ sa skôr zľakol, lebo my sa nesnažíme, skôr je toto náhoda..ako ľúbime sa, sme šťastní skoro rok ale neplánovali sme zatiaľ tieto vážne veci.

joanaa
14. nov 2013

@sasanka033 Abych to upřesnila. Po menstruaci byl sex a druhý den jsem lehce špinila. Bylo to jen jednorázové špinění. Proto jsem se domnívala že mi praskla při sexu nějaká žilka nebo něco podobného. Sem tam se mi to stává. Potom žádné špinění nebylo. Potom jsem měla ovulaci a to vždycky na začátku mám lehké špinení,potom nic. Na konci ovulace byl další sex. Druhý den ráno v poho a další den ráno dopolední špinění, odpoledne nic. Třetí den po sexu špinění celý den (tmavě hnědé až černé) a dnes (čtvrtý den po) nepatrné špinění (tmavě žluto-hnědé). Od prvního sexu po menstruaci je to dnes 11 dní a od druhého 4 dny. Nechci myslet na to jes jsem nebo nejsem těhu. Ale jen bych chtěla zjistit proč to špinění. Aby to nemělo nějaký vážnější duvod. Ale to by byla spíš světle červená krev. Od revize už se bojím snad všeho. Moc děkuji za Váš názor.

sasanka033
14. nov 2013

@joanaa aha, no tak to bych nevahala a poradila se na gynde - muze to bejt naprosto cokoliv, ale aspon si tam zavolej. asi ti reknou, abys pockala na dalsi cyklus, zda se to bude opakovat a pak prisla. ale zavolej tam.

mia_31
14. nov 2013

@joanaa takéto špinenie býva väčšinou pri cystách

katka277111
14. nov 2013

ahoj holky, tak jsem to do pátku nevydržela a udělala si kontrolní test už dneska. a jsou tam!!!! podle kalkulačky jsem 6+1. mám mnohem menší těhotenské potíže než u prvního kloučka, tak snad je to v pořádku. jediný, co je stejný, tak je ta příšerná únava. 🙂

chtěla jsem se vás zeptat, jestli je tady nějaká maminka, která je těhotná taky už podruhé. prvnímu kloučkovi je rok a půl, sice už sám chodí, ale občas ho prostě nosit musím. je to v pohodě? při prvním těhotenství jsem se bála zvednout i ruce 😀 ...

díky a těším se! Laughing

miran
14. nov 2013

asi si velmi zmetena a mas strach ale tehotna byt mozes ale aj nemusis kup si test ale bo si zajdi ku gynekologovi

joanaa
14. nov 2013

@mia_31 Cysta mi praskla před necelym měsícem. A na pohotovosti při vyšetření mě o jiné syctě neříkaly. Myslýš že by to mohly být ještě zbytky cysty?

joanaa
14. nov 2013

@sasanka033 Na gyndu jsem volala. Doktorka má plno, tak mě sestřička objednala až na 13.12. Mám zatím vyčkat a pokud by to nepřestávalo tak mám zavolat a veme mě dřív... 😒

katka8221
14. nov 2013

@pivonka2 ahojki ano mas tam este jednu ciarocku gratulujem budes maminkou

dievcatko112
14. nov 2013

Ahojte spravila som si tehotensky test dvadsat dni od mozneho pocatia a vysla mi len jedna ciarka...myslite ze to uz moze byt pravdive a definitivne? Bol to test ktory uz po desiatich dnoch ukaze mozne tehotenstvo takze dost citlivy bol tak dufam ze test uz ukazoval pravdivo 🙂 nebol tam ani naznak druhej ciarocky..po tolkych dnoch si myslim by uz ukazal pravdivy vysledok co myslite?

kamilka007
14. nov 2013

@zuzicek88 Ahojky, jak to vypadá, pořád dobré? Držím všechny palce co mám! 🙂

pivonka2
14. nov 2013

@katka8221 to jo, dvojnásobnou😀 Těším se na úterý k doktorovi, až mi to potvrdí.

katka8221
14. nov 2013

@pivonka2 tesim sa stebou ta dufam ze aj mes sa to konecne sa podari po dvoh rokoh skusani otehotniet ta uz 4 den je mi blbo a prsia ma bolia a aj podbrusku ale stale cakam kedi dostnem sme skusali setko s partnerom som bol spolu ked som mla plodne dni ta dufam ze aj mne sa to podari ale tesim sa ze tebe sa to podarilo sa drzim ti palce u doktora

zuzicek88
15. nov 2013

@kamilka007 aj tebe dakujem za drzanie palcov a tiez drzim krasny den dievcata

pivonka2
15. nov 2013

@katka8221 tyjo, tak dlouho? Nám malá trvala rok. Pak jsem změnila práci a za dva měsíce byly //. Teď jsem doma na mateřský a tohle bylo naše druhý kolo. Nechápu. Nejsi třeba moc citlivá na stres? Protože já jsem si třeba v práci nepřišla ne stresu, ale jak jsem s tím sekla, strašně!!! se mi ulevilo a v nové práci jsem byla naprosto v pohodě. Změna prostředí by třeba pomohla...Ale ono to určitě nebude třeba, protože teď to popisuješ velmi nadějně 😉 Držím palce!! Tfuj tfuj pro štěstí.

pivonka2
15. nov 2013

@katka277111 Ahojky, tak to gratuluju!!! 😀 Já mám holčičku, 15 měsíců. Chodí a běhá sama bez problémů, ale ze schodů a do schodů ji musím nosit, z postýlky zvedat, do židličky posadit apod. Nevím, kolik má kg, ale moje má lehce přes 9. OK to snad je, přece jen fyzičku nějakou už máme ne? 😉 Ale třeba kočárek s malou už ze schodů nenosím 🙂 Ideální to asi nebude, problém by to mohl být v pokročilejším stádiu, ale pochybuju, že bude za pár měsíců chodit ze schodů sama. Ale co mi zbyde než ji čapnout a jít viď.....

mia_31
15. nov 2013

baby, čo ste na začiatku tehu ako často vás pichá alebo pobolieva brucho?

mata210
15. nov 2013

@pivonka2 no mne meska menzes teraz myslim ze 2 mesiac

fidela86
15. nov 2013

@zuzicek88 AHojky, ako tu teraz citam vasu diskusiu, zistujem pre mna novu vec (ohladom pobelievania bruska ako pred MS cca. tyzden pred ocakavanou MS..) Ja som nejakych 6-9 dni pred MS a pobolieva ma podbrusko, ako ked mam dostat MS (je pravda, ze mna takto pobolieva pred MS doslova len par minut...ale teraz sa MS nedostavila, tak neviem....) Ty to mas odkedy a ako dlho to doposial trva (myslim to pobolievanie)...Dakujem za odpoved

dievcatko112
16. nov 2013

@majka_3 ahoj robila som si ten test dvadsat dni po moznom pocati a bol negativny...test bol citlivy a vraj uz po desiatich dnoch ukaze pravdivy vysledok tak myslis ze ten test bol uz definitivny? A nebol tam ani naznak druhej ciarocky 🙂

lydiena
17. nov 2013

Holky.... Měla jsem to dostat až zítra.. Dostala jsem to o týden dřív.. Jindy to mám 4 dny a teď? V pátek jsem jen normálně špinila a teď ze mně od včera jde ven jen hnědý... tmavě hnědý výtok... Břicho mě bolí jako kdybych to normálně měla... Mám to už týden Nikdy jsem to tak dlouho neměla a vůbec ne hnědé Máte zkušenosti? Děkuji

majka_3
17. nov 2013

@dievcatko112 tak nie si tehotna 😉

lydiena
17. nov 2013

Včera jsem si dělala test a nic... :/ asi počkám až ten výtok skončí... jestli skončí :/. a jinak mě strašně svědí bradavky a jak je mám citlivé tak je to strašně příjemné si je hladit 😎

milin
17. nov 2013

@laciell
Ahojky tak jak jsi dopadla? Doufám že dobře 😉

laciell
17. nov 2013

@milin ahoj 🙂 test vyšiel negatívne a potom som to dostala na 46.deň..keď to skončí, idem hneď k lekárovi, lebo toto nie je oki ..díky moc

milin
17. nov 2013

@laciell
joj to je mi líto. Nevím jak dlouho jsi bez antikoncepce ale chtělo by to nějaký hormony na normalizaci MS. Prostě aby jsi je měla např. 29dc .Nevím jak dlouho se snažíte, ale chtělo by to u tebe vzít hormonální profil 🙂 a pak máš aspoň jednu věc zkrku 🙂

tinka310
17. nov 2013

Ahojte 🙂. Pridávam sa k vám do diskusie. Vidíte tam tiež niečo alebo si to len namýšľam?

majka_3
17. nov 2013

@tinka310 to je priesvitna palicka? lebo tak to vyzera ze je testovacia ale priesvitna nie zafarbena..ci?

sofi88
17. nov 2013

@tinka310 @majka_3 aj mne sa zda ta ciarka zvlastna, vyzera ako keby bola vtlacena do testu

tinka310
17. nov 2013

@majka_3 Áno tak to presne je, všimla som si to až keď som šla vyhodiť test do koša. Asi skúsim o pár dni iný keď mrcha nepríde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre