Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

januska2511
2. jún 2014

baby potrebujem pomoc uz tyzden mam migreny a od vecera zavrate je mi na vracanie som satle unavena ale mam po menzese ale mali sme z manzelom dvakrat po sebe sex a neviem ci nahodou nie som tehotna ymslite si ze mozema lebo to moze byt z tlaku lebo amnzel mi vcera meral tlak a velmi nizky som mala ale aj teraz mam zavrate mam si radsej kupit test?mame skoro dvojrocnu dcerku a bojims a co bude dalej nie som pripravena na druhe ale potrebujem radu poradzte prosim

iskricka100
2. jún 2014

Ahojte baby, vo stvrtok mi skoncila menstruacia a od vtedy sa mi stale toci hlava niekedy az tak, ze si musim sadnut alebo lahnut lebo mam pocit ze odpadnem,v sobotu ma bolelo podbrusko ako keby som zase mala dostat ms a vcera som mala hlienovity vytok a bolo ho dost vela, myslite ze mozem byt tehu?

quacatko
2. jún 2014

Ahojte baby,
poprosim Vas o rady/nazory na moju situaciu.
Nemavam uplne pravidelnu MS (+/- 4-5 dni). Teraz mi meska uz 6ty den, ale mam velmi silne tlaky miestami az take pocity steklenia v podbrusku. Nie je mi zle, ani nie som unavena, a ked som si pred tyzdnom robila test bol negativny .... myslite, ze by som mohla mat v brusku malu fazulku? 🙂
Dakujem za Vase reakcie. 😉

niky21
2. jún 2014

@quacatko Ja by som urobila testik moja 🙂 lebo si nemusela mať dosť hcg ale teraz ti už ukáže pravdu 😉 tak šup testovať a potom daj foto ;)

martinjasen
3. jún 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

srnovrat
3. jún 2014

Ahojte baby mam dilemu ..vcera som bola u dr a pri ult. Mi vravi no bud sa nam chysta ms alebo babo ..ja som minuli mesiac nemala ms len jeden den a potom len spinila ...no a teraz co akoze mam si vybrat ze ci to abo to????? Na kontrolu idem o tyzden ...co si myslite otom???? On sam to rozoznat nevie??

mbsb
3. jún 2014

@srnovrat no, ja som minuly mesiac tiez zazivala to iste 🙂 povedal mi ze mam vyssie sliznicu a ze bud sa blizi ms alebo som tehotna, z krvi neg., ms som dostala jeden den take silnejsie krvacanie a druhy den uz vobec nic az na treti take spinenie a po kontrole u dr som si asi po 2 tyzdnoch spravila test a // 🙂 krv uz ukazovala hcg 37, sono este nic, buduci tyzden mam ist na kontrolu ci stupaju hodnoty hcg. Tebe krv nebrali?? mne hned ako mali podozrenie... ale inak mas presne to iste, co som zazivala ja...strasnu neistotu 50:50 🙂

srnovrat
3. jún 2014

@mbsb no gratulujem 🙂 ved to ze ako je to take ze musim cakat no ..nebraly ze mam prist o tyzden a uvidime 🙂

srnovrat
3. jún 2014

Moj testik z dnesku :(

siska765
3. jún 2014

@srnovrat skus priblizit priamo na tie ciarky,lebo takto nic nevidim 😒

srnovrat
3. jún 2014

@siska765 ja mam taky fotak ze som rada ze som to aspon takto odfotila ...z blizka je to este horsie...len ak by sa dalo do negativu no to mi tiez nejde :(

siska765
3. jún 2014

@srnovrat tu ich mas v negative 🙂

srnovrat
3. jún 2014

@siska765 dakujem asi mi sibalo no neviem nekupujem uz ziaden ... 🙂

siska765
3. jún 2014

@srnovrat kolky den po si?teda kedy si mala ovulaciu?ak to vies presne

srnovrat
3. jún 2014

@siska765 ja len podla kalendara vtel aplikacia na ms ...zhruba 10dpo

tatko_bebe
3. jún 2014

😀

siska765
3. jún 2014

@srnovrat ahaaaa no tak to by som este testla tak o nejake 3-4 dni mohla byt ovulka neskor mozno to este len pride a zacne tmavnut ,este je asi skoro na testovanie🙂

nika006
4. jún 2014

Po vyse tyzden meskania test negativ ☹ podbrusko boli boli a stale nic..a unava hrozna stale vkuse dufam ze ziadny gynek.problem ..este horsie ze zijem v Nemecku a nemam tu este gynekologa ale uz hladam nechcem to zanedbat..drzte sa baby🙂

dyamonds
4. jún 2014

cauko baby chcem sa pytat, predtyzdnom som bola na vysetreni krvi, dokonca aj na darovani krvi...zistili by tetky doktory, keby ze som tehotna, ze? 🙂

dyamonds
4. jún 2014

cauko baby chcem sa pytat, predtyzdnom som bola na vysetreni krvi, dokonca aj na darovani krvi...zistili by tetky doktorky, keby ze som tehotna, ze? 🙂

ritak
4. jún 2014

@dyamonds Ahoj ja som tak asi deň-dva pred MS bola tiež darovať krv ale MS už neprišla a bola som tehu (síce som potom cca po 10týž. potratila) ja som sa síce nepýtala ale nezistili to. Ale ak si bola aj na vysetreni tak tam to zistit mali....

yolandi
5. jún 2014

ahojte, meska mi menstruacia 2 dni. test som si robila vcera a bol negativny. dnes rano som robila dalsi a tiez negativny, len sa mi zdalo ze tam je uplne nieco slabe, ale ani sa to nedalo odfotit, tak som to isla zahodit a nasla som tam ten vcerajsi a bolo tam toto. myslite ze to moze nieco byt? ale fakt je to uz mega po limite, celu noc bol v kosi.

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

kudusko
5. jún 2014

@yolandi Na 100% je pozitvni a si tehotna 🙂 🙂

bedo3130
5. jún 2014

Ahojte. Uz som z toho cvok. Mozem byt tehotna ak mi ukazalo ducha na druhy den? A predtym boli slabe uz v ten den? V nedelu mam mat menzes. Dakujem za rady. Veľmi to male chcem.

bedo3130
5. jún 2014

@martinjasen Ahoj. Aj ja mam ten problém. Najprv bolo ich vidieť ako duchov. Potom nic a zase najdem tiez v koši ducha. Uz neviem co si mysliet

yolandi
5. jún 2014

@kudusko aj pokial to bolo po limite? dnes rano mi vysiel negativne. skusim este zajtra rano a pokial nedostanem MS tak pojdem k doktorke ale som strasne nervozna z toho

@bedo3130 ono ta fotka je hrozne zla, nazivo to nie je "duch" ale normalna druha modra ciarka, aj ked slabsia. lenze vcera vecer tam nebolo nic. ani "duch" proste nic. nechapem 😕

yolandi
5. jún 2014

@bedo3130 nemozes to pofotit?

denda90
5. jún 2014

@quacatko no ahoj ja som si po tyzdni ako mi meskala MS rbila test bol negativny a na dalsi tyzden ked som si robila uz boli // 🙂

kudusko
5. jún 2014

@yolandiukaz dnesny ale tento je iste pozitivny 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre