Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nufko16
1. aug 2014

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mam otazku, urcite sa mi to nezda lebo volnym okom je to vidno, aj ked az vtedy, ked som rozobrala test, len sa chcem spytat, ci nemate skusenosti. Neviem kedy som presne mala poslednu ms viem len, ze mi skoncila niekedy medzi 1.7-6.7 a potom ani neviem kedy bola ovulacia, ale jednoznacne mi meska asi dva/tri dni, mavam pravidelny cyklus. Od poslednej ms som samozrejme mala sex s priatelom, pobolieva ma v podbrusku uz par dni, 2-3 a mala som trosku ruzovy vytok, asi den a vcera som si myslela ze uz mi prisla ms ale plany poplach, inak vzdy pri bolesti dostanem ms hned, tentokrat nie.toci sa mi hlava, bolia ma krize, proste uplne jak pred ms, citala som aj o krcku, mam ho nizko, lahko nahmatatelny a i ked nahmatam otvor, je to uplne zatvorene. Tak co myslite?duch je naozaj velmi slaby.....ked som si robila naposledy, asi 4 mesiace dozadu nic sa neukazalo....a vlastne nikdy, ked som si robila...tak snad

nufko16
1. aug 2014

pripajam este

bees
1. aug 2014

ja som mala na troch testoch duchov, na dvoch boli dost viditelni. ale tehotna som nebola.... podla mna tie testy takto robia naschval, aby si si stale robila dalsie a dalsie a aby oni viac zarobili. skus o dva dni a uvidis ;)

kudusko
1. aug 2014

@6699333 Taku istu som mala ked mi meskala 4 dni a potom som si spravila po tyzdni a bola som tehotna uz bude len silniet a ja sa nikdy nemylim gratulujem mamina 🙂

zuzana256
3. aug 2014

ahojte prosim vas mrchy mam dostat az 8.8 a uz treti den ma picha pod bruchom aj som stale unavena ovulaciu este nemam merala som si bazalny teplotu a tri dni ju mam 36,7 ani neklesla stale je narovnako s priatelom sa pokusame o babo a stale nic

mulher
4. aug 2014

Zdravim.... Chcela by som sa spytat.... Minuly mesiac mi dosiel menzes spolu s mlikom..
Spravila som si aj dvakrat test ale obidve boli negativne.
.
Tento mesiac mi menzes uz tyzden nedosiel. Mavam mensie bolesti v podbrusku podobne menzesu a tiez niekedy pocitujem nieco v nutri... Steklenie. Rastie mi aj brucho gulatim sa. A pri tom na vahe kila upadavaju... Mala som nechraneny sex s patnerom asi pred styrmi mesiacmi ale pocas menstruacie.... Malokedy mavam nevolnosti ale nezvraciam.... Mozem byt tehotna???? Dakujem

mulher
4. aug 2014

Plus pripajam foto

zuzicek88
4. aug 2014

Ahojte dievcata,chcela by som sa spytat,raz som tu citala,ze priznakom uhniezdovania moze byt aj zlte spinenie,ja som dnes take mala na nohavickach,nemam ziadne problemy,stipanie,svrbenie nic,iba to spinenie ms mam mat 15 augusta moze ist o uhniezdovanie?

boban123
5. aug 2014

Ahojte 🙂 mam menši problem ... pred niekolkymi dnami som mala dostat menštruaciu ale stale nič ... može to byť tym že som si menila antikoncepciu ?

6699333
6. aug 2014

Ahoj baby co si myslite o tomto menzes meska 8dni robila som test bol tam slaby duch vcera vecer som dostala krvavy vytok nie silny dnes rano este bol fakt minimum a uz nic prsia mam ako v ohni ked si dam dole podprdu a podbrusko pobolieva hmm dakujem za odpovede test som si robila vo stvrtok a v piatok

nefertitka
7. aug 2014

@6699333 krvavy vytok mohlo byt uhniezdovanie;) urob este test, ak si tehu, budu dve ciarky;)

jackie17
7. aug 2014

@mulher na tehotenske brusko sa to dost podoba 🙂 mozno patris k tym zenam, co tehotenstvo testy neukazu. Nechces ist na krv?

julinka55
7. aug 2014

Dobrý myslite že môžem byt fakt tehotná? menštruácia mi meškala 2 tyzdne potom prišla jeden deň silná a potom len špinenie menštruácia je bez bolesti ....a je mi už tri dni zle nemám chuť do jedla dnes som si robila test a je tam slabá druha čiarka .. môžem byt tehotná aj napriek tej menštruácii?

ludinka
7. aug 2014

@julinka55 urcite chod k lekarovi, mozes byt kludne tehotna

mulher
7. aug 2014

@jackie17 no o tyzden mam termin u gynekologa... Kramy este stale nikde

karin09
8. aug 2014

Ahojte.chcem sa vas opytat.ci mozem byt teh.bolia ma prsniky.mam 6den po menstruacii.robila som si test a vysiel mi negativny.mala z vas niektora takyto problem.

veroncazv
8. aug 2014

Ahojte , ja mam podobný "problem" menzes som mala naposledy 11.7. Cize mali by uz dojst....ale od tejto nedele hlavne v nedelu som mala pocit ako keby mi siel spodok vypadnut a tieto bolesti ako na ms mam do dnes len predtym som to nikdy nemala ked som mala menzes bolesti aj vren den prisli.nemate nirkto ztym skusenosti ze asi co sa mi robi??? Ci je to aj prejav tehotenstva?? Dakujem ;)

katka8817
8. aug 2014

Ahojte, chcem sa opýtať, mám nafúknuté brucho,aj ma pobolieva už asi týždeň, bolia ma kríže mám citlivé prsia, plus včera som spozorovala pri stlačení bradaviek žltkastú tekutinu, do menzesu mám 4 dni, môžu to byť príznaky tehu?

nataliska1991
8. aug 2014

@mulher a test? Ja som v 4.mes a mam take guľaté brusko ako ty a steklenie, bublinkovanie tieZ

nataliska1991
8. aug 2014

@katka8817 mozu aj ked malo pravdepodobne si myslim..skus test ja som testovala nahodne 3 dni pred MS a boli // takze 😉
Ale ostatne priznaky nafuknute brucho , bolave orsia atd prisli az neskor ..

petuskaa1
9. aug 2014

Ahojte koceny, chcem sa opytat, menzes mavam presne na 28 den,v juni sme zacali skusat babo v juli som dostala menzes ale sex sme nemali cely mesiac lebo priatel mal koncom juna havariu tento tyzden som mala dostat menzes ale neprisla mi mozem byt tehu Dakujem 🙂

zuzana256
10. aug 2014

ahojte chcem a spytat aku kyselinu listovu pouzivate vy ako vitaminy ja som nasla na nete kyselinu listovu ale aj rozne druhy a ta druha kyselina listova sa vola ACIDOFILAN ktora pomaha?poradte mi dakujem

zuzana256
10. aug 2014

@julinka55 ahoj to iste som mala co ty iba ze mrchy som mala len jeden den a potom uz nic bolia ma krize nechuti mi nic jest len pijem vela tekutiny

zuzana256
10. aug 2014

@julinka55 a menstruacia my nemeskala praveze mi prisla skor

monikaverte
10. aug 2014

ahojte baby, som vysadeni HAK, 34DC. test som mala negativny, mam husty bielo-mliecny vytok- je ho dost, ked idem na wc... od dnes mam v nom aj sem- tam cerveny fliacik a pobolieva ma spodne brusko. myslite, ze uz sa mozem objednat na koniec tyzdna ku lekarke alebo je este skoro,kedze testy mi ukazali negativny vysledok?

daniela.ho
10. aug 2014

@monikaverte pokiaľ je negatívny tak myslím ze neni treba, asi pride mrcha, ja mavam tiež take priznaky

julinka55
10. aug 2014

@zuzana256 no mna tiez bolia kríže a som aká si slabá mne už začalo aj chutiť

timuska26
10. aug 2014

@monikaverte ahoj, mne uz minuly tyzden meskal az 5 dni a mala som vsetky priznaky tehotenstva, ale nakoniec prisla mrcha, ale dost bolestiva, takze som objednana u gyndu na vysetrenie.

zuzana256
10. aug 2014

@julinka55 tak to je dobre ja kazdu chvilku len do seba davam raz sladke slane stale nejaku chut mam take zmiesane

monikaverte
10. aug 2014

@timuska26 @daniela.ho no uvidim,ako bude este zo dva dni... teraz som zbadala,ze mam hnede spinenie, tak ci to nebude oneskorena ms predsa len 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre