Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
1. okt 2014

@janinka2304 ahoj no to presne mam aj ja

zuzana256
1. okt 2014

@kachna127 ahoj prosim ta opytam sa ta kolko stupnov sa musi udrziavat bazalna teplota 36 aj nieco alebo menej cosom citavala tak niektore baby mavali aj 37,4 bazalnu teplotu a mavali ju aj tri styry dni dakujem

quenti
1. okt 2014

Ahojte. Mám otázku.Čo si myslíte o tomto? 22.08 som mala naposledy menštruáciu. Uťívam inofolic 3 mesiace a moj ciklus bol počas tejto doby 28 d. Dnes je 1.10 stále nemám nenštruáciu. Bola som v pondelok u gynekologa, povedal že slieznica je vysoko nevidí ,,ešte"? vak? Zobral mi krv na HCG ze ak niečo volá. Nevolal už prešli dva ďaľšie dni stále nič. Necítim sa nijak zle na sone je všetko ok. Som z toho už dajako mimo.Je možnosť že som tehotná a je to počiatočné štádium ktoré nevidela ni gynekolog? Alebo čo mám robiť mám isť znovu k nemu???????????????Prosím o akúkoľvek radu či názor, osobnú skúsenosť....Ďakujem

kachna127
2. okt 2014

@janinka2304 no vsak aj mna dva tyzdne pred mrchou bolelo podbrusko...co ma nikdy tak nebolelo.a stale ma natahuje aj pocas mrchy....ale aj tak dosla...no tak sa snazime dalej...ja sa nebudem vzdavat..o to viac sa budem tesit ked sa to konecne podari......

kachna127
2. okt 2014

@zuzana256 ahoj...no velmi rada by som ti poradila......ale este sa len chystam si meriavat tu bazalnu teplotu..ked mi skonci mrcha.....takze este sa v tom moc nevyznam.....

piacere
2. okt 2014

@zuzana256 ak môžem ja, tak nie je dôležité, akú máš rannú bazálnu teplotu (či 36,8 alebo 37,2, ale dôležité je, aby si mala graf dvojfázový, teda pred ovuláciou nižšie teploty, po ovulácii vyššie a ak si tehotná, tak ti v čase očakávanej menštruácie teplota neklesne na úroveň predovulačných teplôt, ale drží sa v úrovni poovulačných, teda vyššie 🙂 Takže ak máš odsledované, kedy si mala ovuláciu a ani na 14-15 deň po ovu ti teplota neklesá a mrcha neprichádza, si s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná a môžeš testovať 🙂

lelagula
2. okt 2014

@quenti a test si si robila?

lelagula
2. okt 2014

@janinka2304 jasne nevadi 🙂 podari sa na buduce treba skusat a moc na to nemysliet vtedy to vide 🙂 ja som si robila test ale nic, neviem ci by mi ukazal styri dni pred MS ale asi ducha uz ano..takze aj ja ocakavam ze sa mi spusti..tiez nevadi len to brusko by nemuselo boliet tak skoro staci az v den ked mam dostat 😀

mrszuzana
2. okt 2014

ahojte, chcem sa spytat, ci mal niekto pocit ako keby "guce v krku"... citala som, ze to je roztahovanie maternice, ktora tlaci na neviem co...atd. uz to mam druhy tyzden a je to neprijemne. zamosrejme ze dufam, ze budem tehotna, aj ked sanca je skor ze nie. no uvidime. menzes mam dostat v nedelu. asi je zbytocne robit si test...nechcem byt sklamana... dakujem.

tomasko27
2. okt 2014

@lelagula Ahoj vela som tu citala ze na testoch vidno aj dake kanaliky.dva testy som mala ciste(ale to som ich skoro robila)treti test bol asi troska chybny,lebo kontrolna ciarka testu bola skoro v strede ale vidno tam kanalik po stranach je ruzovy,stvrty test vysiel tak ze neviem ci je to ciarka slaba alebo kanalik ale tiez tak ohraniceny.
Moze stoho byt nieco?

lelagula
2. okt 2014

@tomasko27 ahoj daj sem foto uvidime co myslis ...ja nemam ani ziadnu ryhu ani ducha...a kolko ti meska MS?

lelagula
2. okt 2014

@tomasko27 a aku znacku testov si robila?

tomasko27
2. okt 2014

@lelagula Ahoj to by tu asi nebolo nic vidno,lebo to asi len ja vidim🙂
No praveze som mala MS ale to bolo take ze dva dni slabe,potom troska silnejsie
ale dokopy 4dni a ja to mavam silnejsie a dlhsie.V nedelu to skoncilo a v pondelok som si robila ten posledny test.
Boli to tie woman secret

lelagula
2. okt 2014

@tomasko27 skus si spravit zajtra rano a ked uz nebude silnejsia ciarka tak si neni podla mna tehu, a to by uz ukazal test keby si bola...buduci tyzden vybehni k dokimu ked sa ti nebude nieco zdat

tomasko27
2. okt 2014

@lelagula Len mi je blbo,bolia ma prsia,brucho.A taka vec sa mi stala ze som sa rano o4 zobudila nato ze ma brutalne boli lava strana podbruska,ale to som este nezazila,a boli aj tak troska zle na zaludok.Do rana to preslo,to bolo rano vo stvrtok a v piatok som mala na spodnom pradle taku kvapku bledoruzovej krvi a to sa mi este nestalo.A som myslela ze uz to dostanem,a odvtedy az kym som nemala tu slabu MS ma stale bolelo brucho a krize ako keby to malo prist.Tak neviem.

lelagula
2. okt 2014

@tomasko27 skus este zajtra ten test uz ti urcite ukaze ci si alebo nie si drzim palce 😉

stankabanikova
3. okt 2014

dobry den mne meska uz ms 4 den citim take bolenie v podbrusku ako keby mi mala uz prist a sale nic chodim aj do prace a ked robyt tak niekedy zacitim napriklad kysle uhorky alebo minule kysnute cesto na kolace ked sa napijem troska vody hned idem na wc a ked som si robila test tak mi vysiel negativny poradte mi co to moze byt

zuzana256
3. okt 2014

@piacere o dik za vysvetlenie

n1colette
5. okt 2014

Ahojte,
citala som na viacerych forach, ze otehotniet sa da aj tesne pred/ pocas/ po MS.
Chcem sa preto spytat - ocakavan MS mala prist 29.9 (pred 6mi dnami) a presne v ten den sme mali nechraneny styk. Zatial sa MS nedostavila a tak moja otazka: kedy je uz OK si robit tehu test?
Vdaka

vierka0
5. okt 2014

@n1colette urcite sa neda otehotniet pred menstruaciou, pretoze ovulacia je cca. 10-16dni pred menstruaciou. Su zeny, ktore maju kratke cykly, to znamena, ze aj ovulaciu maju skor ano zeny s dlhsimi cyklami, stale vsak plati tych 10-16 dni do menstruacie. Poviem priklad, zena s beznym 28dnovym cyklom, ma ovulaciu na 14den cyklu a po dalsich 14tich dnoch pride menstruacia. Zena, ktora ma 20dnovy cyklus, moze mat ovulaciu uz na 4-6den cyklu (pocas menstruacie, ktora moze kludne mat aj sedem dni) pricom dalsia menstruacia pride po 14-16tich dnoch od ovulacie, teda na ten 20ty den cyklu..pokial mas pravidelnu menstruaciu, plodne dni su vzdy cca. 9-16 dni pred ocakavanou menstruaciou, urcite nie je mozne otehotniet 5dni pred ms, to uz je davno po ovulacii

eriksonka1234
5. okt 2014

@vierka0
nechcem sa hádať, ale toto pravda nie je
moja sestra splodila prvého syna počas menštruácie, druhého presne na 14 deň od MS a dcéru 5 dní po MS, ja sa len smejem, ža ona je plodná stále, a inak aj my sme splodili dcéru tesne po MS 🙂

vierka0
6. okt 2014

@eriksonka1234 co z toho co sa stalo tvojej sestre sa vylucuje s tym, co som napisala ? tvoja sestra pravdepodobne mala nepravidelne cykly. Ovulacia moze kludne nastat este pocas menstruacie, resp. je treba si uvedomit, ze plodne dni zacinaju 4-6 dni pred ovulaciou, kedy uz je pritomny plodny hlien, ktory pomoze spermiam prezit az do ovulacie. Ci sa chces hadat alebo nie, mi je jedno, ja sa v cykloch vyznám. No ak uz raz k ovulacii doslo, a nedoslo k oplodneniu, dalsich cca 10-16 dni nie je plodnych (vola sa to lutealna faza) a potom pride menstruacia.

adulienka16
6. okt 2014

Ahojte dnes mam dostat ms robila som si rano test ale nic .vzdy asi tyzden pred ms ma bolia prsia a teraz nic.mozem byt tehotna?

lelagula
8. okt 2014

@janinka2304 takze cely vikend som cakala na mrsku a nic ale stale som citila ze dostanem az dnes som si spravila testik a je to tam 😉 // takze moje tusenie je potvrdene uvidim ako sa to bude vyvijat ci bude vsetko ok ..muzik je v soku 😎 prave som mu volala do nemecka ... snad v dobrom 😀

lelagula
8. okt 2014

@adulienka16 ja som si robila test dva - tri dni pred mrskou a nic mi neukazalo dnes som tri dni po termine MS a ukazalo mi peknu ciarku 😉 tak skus o dva dni testnut

adulienka16
8. okt 2014

@lelagula dnes som si robila test 2dni my to mešká no test stale nic neukázal 😞.tak neviem

mihrimach
9. okt 2014

ahojte dievčatá potrebujem váš názor 30septembra mi mala príst menštruacia no neprišla mavam ju pravidelnu pár dní na to som si urobila teh.test a bol negatívny ale menštruáciu nemam do dnes čo si o tom myslíte mohla by som bit tehotna?

cathy77
9. okt 2014

urob si zajtra ráno ešte jeden test, najlepšie s citlivosťou 10, napr. RapiClear. ak bude negatívny, ajtak choď k lekárke. Ak by si bola tehotná /a test ti to neukázal... aj to sa stáva/, na usg už uvidí aspoň bodku. Ak tehotná nie si, stanoví ďalší postup... napr. pichne vyvolávačku.

andromeda10
10. okt 2014

Co myslite dievcata??

eriksonka1234
10. okt 2014

@andromeda10 je to tam, gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre