Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gigus
1. mar 2015

Ahojte baby, približne pred týždňom a 3 dňami som mala MS posledného dňa MS som mala s priateľom styk približne 5-6 dní po styku ma začali pobolievať prsia ako pri MS,bolelo ma podbruško,únava, kríže ma začali bolieť pokúšame sa o dieťa približne 2r. Potešilo by ma to ale nechcem byť znova sklamaná prosím poraďťe a podelte sa o vaše skusenosti.....Ďakujem

trgypadl
1. mar 2015

@simcake b komplex som brala dlhodobo,lenze ja tie lieky uzivam 365 dni v roku,takze to je dost a uz si nechcem davat nic navyse,
ja mam aj v strave mnohi obmedzeni

lavinis
1. mar 2015

@gigus podľa mňa je to strašne skoro na to mať nejaké príznaky 6 dní po možnom oplodnení, ja som do konca 6.týždňa netušila, že som tehotná. Jasné, že u každého sa tie príznaky objavia v rôznom čase, ale 6 dní "po" je podľa mňa skoro. Treba sa menej sledovať. Držím palce 🙂

zuzannaaa
1. mar 2015

Kudusko janesa1984 a vierkac ... Baby ste zlateeee dakujem pekne. Za podporu......

simcake
2. mar 2015

@trgypadl - a co caje? Lebo tie lieky, co si spomenula, nie su tak zatazujuce na pecen. Ja teraz beriem kombinaciu 12 tabletiek kvoli kolenam, nakolko ma mozno neminie este jedna operacia. Takze viem, ako sa asi vdaka tym tabletkam uz citis. Inac, co ti pomaha na ten exem? Nemyslis, ze to moze byt aj zo stravy?

trgypadl
2. mar 2015

@simcake cajmi som uz doslova preliata,rto nejde o to,ze nazatazuju pecen,ale zatazuju mi neskutocne uz zaludok lebo to musim uzivat nalacno
co mi pomaha/?musim pouzivat specialnu kozmetiku,lebo sa mi neskutocne vysusuje pokozka
ja mam HIT takze teagujem na vela potravin

sunny15
2. mar 2015

@lili225 aho,tak ako dopadlo vysetrenie?dufam,ze mas dobre spravy 🙂

zuzannaaa
2. mar 2015

8 dni do Ms

zuzannaaa
2. mar 2015

Zdencaaaa ahoj ako sa mas .... Robila si si test este ako ?odfot

wenka25
2. mar 2015

@gigus my sme sa snažili po MA rok a nakoniec som otehu posledný deň kramov,12DC som mala troška krv čo bolo podľa mňa hniezdenie a 18DC uz ducha na teste.takže možné to je ale na test máš este skoro.

sunny15
2. mar 2015

@zuzannaaa presne ako pisu kočky,treba mať styk kazdy druhy den,aby si nepresvihla ovulku...totiž plodna si len 12-24hodin za jeden cyklus...cize ak presvihnes tieto hodiny tak mas smolu a neotehotnies v ten mesiac...a dalsia vec je ze skus si merat bazalku,a zaznacovat do grafov...alebo skus ovu testy...aby si aspon zistila kedy asi ovulujes....a ci vobec ovulujes--..
dalsia vec je ze testovat 8dni pred mrchou ci nebodaj viac dni....fuuuu...ja som tiez testovala kazdy mesiac...ale vzdy som vedela kedy ovulujem hlien,bolesti v podbrusku na strane z ktoreho vajecnika ovulujem,parkrat pocas ovulky sa mi aj stalo ze som mala krvavy hlien....lekar potvrdil ze zeny obcas mavaju silne bolesti pocas ovu a aj primes krvi sa moze obcas objavit...ale to som mala asi 3-4krat za zivot...
takze vzhladom k tomu ze viem kedy ovulujem som si test robila najskor 10dpo ale oplati sa najskor 12dpo a vyssie...cize najskor 3dni pred mrchou...

zdencaaaa
2. mar 2015

@zuzannaaa ahoj, my silnieme, v pondelok pojdeme doktorke, dufam ze uz bude nieco vidno, toto je test zo soboty :D

zuzannaaa
2. mar 2015

Sunny15

A ked mi ukaze na ovu teste 2ciarky to sa vajcko uz uvolnilo alebo sa len uvolny?

lavinis
2. mar 2015

@zdencaaaa je to tam🙂

zuzannaaa
2. mar 2015

Zdencaaaa .

Tak Vam Gratulujem ...... Uz je ich pekne vydiet.......

Ja mam tyzden do mrchy ... Test som si robila cez vikend a dnes ale vydis sama ze ic tm neni :(
Keby nahodou nevislo tak si kkupim ovu testy a budem to sledovat tak ...

sunny15
2. mar 2015

@zuzannaaa ak tam budes mat rovnako silne ciarky tak vtedy ovulka prebehne do 24-48hodin...este sa len uvolni a bude vhodny cas na oplodnenie...

zuzannaaa
2. mar 2015

Sunny15

Myslis ze sa oplati mat ps este do mrchy ?

zdencaaaa
2. mar 2015

@zuzannaaa
@lavinis

Dakujem holky :D

zuzannaaa
2. mar 2015

Sunny15

Čítala som na nete,ze na ovu teste su dve čiarky platné,len v tedy ,ked sú rovnako silné alebo ta čo sa má obiavyt je silnejšia,len vtedy je ovulka..ked je menej vyrazna ako kontrolná tak je neplatny.. Co si o tom myslis ?

zuzannaaa
2. mar 2015

Sunny15
Kde sa da stiahnut taky grav na bazalnu teplotu?

vcelicka29
2. mar 2015

@gigus ahoj skus esye vydrzat tu tuzbu urobit si test.vsetko je mozne.a urcite informuj ako to s tenou vyzera.drzim palce.

mara7887
2. mar 2015

Ahojte baby, pisala som nedavno a pridavala testiky. Ale teraz sa velmi bojim. Pozitivnych testov som mala 5, kazdy inej znacky, kazdy robeny iny den. Bola som na gynde, lekar videl na sone zvacsenu sliznicu, pripravenu prijat vajicko. Tak mi to vedal. Bral mi krv a zajtra mam mat vysledok. Bojim sa, ze bude negativna, lebo je to asi este skoro. Citala som tu, ze aj to sa uz stalo. Co si o tom myslite vy? Zblaznim sa z toho. Posledna ms bola31.1., ovu bola od 15-18. Takze to je 4 tyzden aj 2 dni.

zdencaaaa
2. mar 2015

@mara7887 jej ty si na tom ako ja, posledna ms bola 30.1.2015 ovu okolo 14.2. a bola som aj u doktorky ale nevidela nic, ani krv mi nebrala lebo isla na dovolenku a ze ked sa vrati 9.3. tak mam rovno prist. Neboj sa, to nie je dobre, mysli pozitivne, ja si to tak tiez vravim 🙂

mara7887
2. mar 2015

Jaaj lahko sa to hovori, ale neviem sa ubranit. Revem jak mala🙂 bazalnu teplotu mam 37,3 37,4 v posledne dni. Tak nam drzim palce. Ja s tym ponahlam, pretoze inak by som mala ist vo stvrtok na operaciu kolena, tak preto mi bral aj krv. No do zajtra to bude vecnost
@zdencaaaa

zdencaaaa
2. mar 2015

@mara7887 ja mam BT nizsiu ale stale sa drzi vyssie. no podla mna na tu operaciu nebudes moct ist.

mara7887
2. mar 2015

Aj doky mi to povedal. Aj by som rada nesla, mimco je prvorade. Jaaj dufam, ze bude. Ale nikde som sa nedocitala, po kolko tie krvne testy uz ukazu pozitivny vysledok. Asi budem musiet prestat citat lebo ma picne😃 tak ti drzim palce a daj vediet, ja sa tiez ozvem
@zdencaaaa

zdencaaaa
2. mar 2015

@mara7887 krv ti uz ukaze na 100% ide o to ci bude HCG stupat ..... ocividne citam aj ja toho vela :D

bombulka666
2. mar 2015

príde či nepríde? ;)

lili225
2. mar 2015

@sunny15 ahoj...takže dopadla som tak, že zase neviem poriadne na čom som...doktor mi povedal, že sa tam niečo vyvíja...no, že to nie je ok, je to prázdne...so záverom anembriomilla ma poslal do nemocnice na lepšie sono, no tam sa objednali až na stredu...ah jaj

vcelicka29
2. mar 2015

Ahojte dievcata.je mozne,aby bola na teste druha ciarka dost nalavo od prvej?stretla ste sa niektora s niecim podobnym?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre