Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zdencaaaa
11. mar 2015

@lili225 ja mam prsia velke bez tehotenstva a teraz ich len tak volne pustene nemozem mat, tahaju ma, bolia .... mne smrdia cigarety a to som bola riadna fajciarka a kava mi tiez prestala vonat....s jedlom az taky problem nemam 🙂 🙂 🙂

lili225
11. mar 2015

tie som mala aj ja vždy veľké 🙂 a po malej mi zostali ešte väčšie 😠 čo ma moc neteší..mňa bolia hlavne keď si dám dolu podprsenku...inak teraz keď som sa tak zamyslela, tak pri malej mi bývalo zle tak do 4 mesiaca no nevracala som vôbec...až pár minút pred pôrodom 😀

lili225
11. mar 2015

@zdencaaaa ... dnes som nejaká popletená ako pozerám 🙂

lavinis
11. mar 2015

@lili225 neblázni, ja mám 4ky Dčka....to čo budem mať po tehotenstve? 😀

lili225
11. mar 2015

@lavinis 😀 😀 ja mám niečo podobné 😀 ...no keď sa mi po pôrode naliali mliekom som neverila vlastným očiam 😕

zdencaaaa
11. mar 2015

@lavinis @lili225 holky ja mam tiez Dcka ale uz som presla o cislo vyssie, ked si dole davam podprsenku to ako keby som si davala dole leukoplast 🙂 🙂 🙂

lavinis
11. mar 2015

@lili225 to len ten môj chlap sa vytešuje...akože 4ky mu nestačia??? 🙂) ja už som si musela kúpiť väčšiu podprsenku, takže jo jo....rastie to

lavinis
11. mar 2015

@zdencaaaa to poznám 😀 prvý trimester to bolo strašné....ja som sa ukladala spať jak tehotná v 8.mesiaci..akurát, že som nepolohovala brucho ale prsia....boleli aj pri chôdzi, ale už je to fajn, už sú citlivé len viac menej na dotyk

lili225
11. mar 2015

@zdencaaaa @lavinis to mojmu sa páčia skor menšie, no ale čo má robiť 😀 ...veď my za to aj tak nemožme 🙂

zdencaaaa
11. mar 2015

@lavinis tvoj chlap sa vytesuje? moj chudacik ani nie, lebo ma dovolene na ne len pozerat 😀 takze prsia casom prestanu tak boliet? to len teraz na zaciatku?

lavinis
11. mar 2015

@zdencaaaa on je v zahraničí, takže ho teší len ten fakt 🙂) keby sa čo in len dotkol prvé tri mesiace tak smrť má istú 😀 mňa prestali tak intenzívne bolieť v polke 10.týždňa

zdencaaaa
11. mar 2015

@lavinis takze este par tyzdnov musim vydrzat, to dam 😉

maruskaml
11. mar 2015

Ahojte žienky,
veľmi tužime s manželom po bábätku. No a ja sa teraz cítim trochu inak: niekedy mam pocit na vracanie, nevraciam len pocit, hocikedy cez den. Pychanie v bruchu občas a dnes ma pobolieval pravý vaječník. No a bazálna teplota sa mi zvýšila z 36,7 dnes na 37,1 postupne každý den ide hore. Teplotu som si začala merať len teraz tento mesiac, takže z toho vyjsť neviem. Beriem asi mesiac železo Aktiferin compositum. Nemôže to byť všetko z toho? alebo môžem byť tehotná? Styk sme mali 5teho a 8.3..
Test si nechcem zatial robiť, bojím sa dalšieho sklamania.
Vdaka za rady poprípade povzbudenie. 🙂
M.

lavinis
11. mar 2015

@maruskaml na príznaky je ešte veľmi skoro 😉 bazálka sa pri tehotenstve asi má držať hore, ale neviem, ja som nemerala

chmurkaxy
11. mar 2015

@maruskaml ako a kedy merias bazalku? ako dlho? Kedy bola ovulácia? Ukáž graf,nech môžeme poradiť ;)

lucinka3289
11. mar 2015

@maruskaml na priznaky je velmi skoro ktory dc si?kedy bola ovulka?

maruskaml
11. mar 2015

no ja som s meraním teploty ešte len začínam, a ovulácia bola asi od 2-5.3. viac momentálne nemám.
Začínam si to ešte všetko len sledovať.

mara7887
11. mar 2015

@zdencaaaa konecnee. Vacok ma 7 mm. Takze oficialne je to normalne tehotestvo☺️☺️ tesime sa doma vsetci. O dva tyzdne kontrola☺️☺️☺️

steinarka
11. mar 2015

@maruskaml na fertilityfriend si to robis?

mara7887
11. mar 2015

@zdencaaaa aaa toto je aky paradox?! Tu svadbu co spominas ideme riesit aj my. Len ma trosku odradza ,, baculata nevesta". Chcela by som asi taku stredne velku svadbu a za dva mesiace vsetko vybavit, je asi nemozne. 😊

zdencaaaa
12. mar 2015

@mara7887 tak oficialne ti uz teda gratulujem, ja idem zajtra na sono, som zvedava

za dva mesiace sa to da stihnut, ale este dnes alebo zajtra si musis vybavit farara a miesto oslavy, od toho si vies potom odpichnut vsetko ostatne........hlavne ten farar, tam treba tie nauky urychlit a tak, daj vediet 🙂

oliinka
12. mar 2015

Baby bolí má v podbruskuu a dnes ráno ružovo hnedý vytok som 37 deň cyklu.čo teraz neujalo sa dostanem menzes či čo

vejooonka
12. mar 2015

Ahoj @oliinka Ja som mala toto isté a následne špinene trvalo 6 dní... Daj si večer decko vínka červeného ak príde potom mrcha tak nič.... Kiež by ti teda neposlali ak si to nepraješ...

oliinka
12. mar 2015

@vejooonka a tiež si mala pozitivne testy? Potom ti mrcha prišla?ja sa bojímmôže to byť aj mimomaternicove?

oliinka
12. mar 2015

Tu je včerajší test

vejooonka
12. mar 2015

@oliinka Ja som si testy nerobila, a mimomaternicové vraj krvácaš dosť...
Ja neviem už som čítala aj že je to v skorom tehotenstve bežné keď trošku špiníš... Ostatné pocity nemáš, ako napr . citlivé prsia atď?

vejooonka
12. mar 2015

@oliinka Počúvaj ty to tu máš jasné ale ešte nemáš Veľa hcg tak je jedna slabšia. Si tehotná. 😉 ☺😘
Teraz teda čo najskôr k lekárovi aby ti predpísal niečo na to špinenie resp . zistil čím je to.

vejooonka
12. mar 2015

@oliinka Nebojkaj všetko dopadne dobre;)

oliinka
12. mar 2015

@vejooonka dakujem hádam sa mrnousek usadil a neodchádza.....a mimomaternicove hadam nebude v doktorovi mám ísť v stredu...

oliinka
12. mar 2015

@vejooonka a keď si spinila vtedy lekár zistil tehotenstvo a potom si dostala menzes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre