Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

1234lubka
26. mar 2015

@lili225 ano to viem moze to sposobit aj cysta aj nador aj niektore hormonalne lieky z obsahom hcg....ale v tom prispevku som prave nemala pocit ze ide o nieco take...ak sa mylim tak sa hlboko ospravedlnujem 😉

steinarka
26. mar 2015

@lili225
@lavinis
@1234lubka inak, troska na odlahcenie od tej "rakoviny" 😖 kazdy sem prispieva tehu testami, len ja nemam dve ciarky, tak si predstavte, ze dnes rano krajam paradajku a v nej zarodky novej rastliny. som nechapala ako je to mozne.. a v tom manzel "si tehotna, to je urcite znamenie" 😀 takze aj ja sem po styroch rokoch pridavam svoje pozitivne "tehu testy"... snad ma nikto neukrizuje za humor 😀

1234lubka
26. mar 2015

@steinarka 😀 😀 😀 😀 jaj...vies kolko paprik sme minuleho roku pojedli co vo vnutri boli male papricky???? 😉 😉 😉 aale drziim palcek 😉 😉 😉

steinarka
26. mar 2015

@1234lubka 😀 jasneeee.. to je foor 😀 ale nekric hop, aby sa ti nezratalo za vsetky papriky naraz 😀 😀 😀

ale take paradajky som teda este nevidela 😲 bud sa zblaznila priroda, alebo uz sme v takom znicenom svete, ze aj paradajky musia blbnut 😀

ladyblcha
26. mar 2015

tiez som papriky videla uz take, ale paradajku vidim prvy krat taku. 🙂
ale tak, na MK som vlastne vselilenbarsco videla 1x.

1234lubka
26. mar 2015

@steinarka ved kamoska mi strasne praje dvojky 😀 😀 😀 ona teraz bude rodit..no tak az takto niee 😀 😀 ved jasne ze foooor 😉
@ladyblcha to jenormalne lebo tie papriky a paradajky sa zbieraju skor a uskladnuju na dlhsiu dobu než je prirodzene..tak preto semienka zacinaju klicit 😉 😉

steinarka
26. mar 2015

@ladyblcha 😀 ano na modrom konovi sa clovek dozvie a vidi hocico 😀 to je svata pravda

ladyblcha
26. mar 2015

@steinarka ved toto ! presne tak som to aj myslela 😀 😉

lili225
26. mar 2015

@steinarka ha ha super 😀 😀 ...možno je to fakt náznak plodného obdobia :P

1234lubka
26. mar 2015

@lili225
@ladyblcha
@steinarka ved je jar..vcielky to robia...motyliky to robia...aj vtaciky to robia...chces to robit aj ty?? To nejdeee ludia predsa nelietaju 😉

janlucka
26. mar 2015

@lili225 ale hej, prišla ☹

lili225
26. mar 2015

@janlucka ale nezúfaj...veď raz aj nepríde 😉

1234lubka
26. mar 2015

@zdencaaaa ale to nic...ja som kedysi fajcila jedna radost, robila v zasmradenom musicpube vkuse nocne...aj som toho popila..a vino to nebolo 😉 to v case otehotnenia, uhniezdenia..kedze test som robila az niekedy po 40dc..fajcit som prestala aj chlastat samozrejme 😉 chlapec zdravy ako repa...tu suseda nasa v kuse na balkone brusko cigaretka, kavicka...to je ale jej vec...druha znama si aj tvrde dopriala...no ale to je kazdej matjy vec...ty mozes byt v klude 😉

juditka_d
26. mar 2015

@steinarka to je znakom že máš ovuláciu 😉

steinarka
26. mar 2015

@juditka_d uz som davno po nej, ako vtip ale ok 😉

juditka_d
26. mar 2015

@steinarka jase ze vtip :D aj ked podaktoré tu na fóre by aj za týmto hladali tehotenstvo 😉 a duplom keby si našli vyrážky na bruchu 😎

steinarka
26. mar 2015

@juditka_d 😀 sto bodov.. toto ti vyslo

jamimaja
26. mar 2015

Ms prisla aspon si myslim ze to je ms a nie len spinenie. Lebo je to take hocijake. Bazalna teplota klesla z 36.8 na 36.5 a v teb den mi prisla ms. Test som si robila den po tom ako som dostala ms a neg. Este si spravim jeden na konci mesiaca.myslite ze tam je este nejaka sanca?

lavinis
26. mar 2015

@jamimaja no....zrejme až ďalší cyklus, držím palce

lavinis
26. mar 2015

@juditka_d veď tu je aj taká téma, či je vyrážka znakom tehotenstva 😀 a @steinarka si raz robila srandu, že aj za hnačkou to budú hľadať a veru aj také som našla 😀

steinarka
26. mar 2015

@lavinis jesis 😀

steinarka
26. mar 2015

@lavinis ved tu temu s vyrazkami zalozila @jamimaja 😀 tusim

lavinis
26. mar 2015

@steinarka s mojou pleťou by som bola tehotná stále 😎

steinarka
26. mar 2015

@lavinis ale ona tusim mala vyrazky v dekolte.. ale mozno sa mylim 🙂 tam je pridana aj foto

lavinis
26. mar 2015

@steinarka tak to už ano...v dekolte, to už je iná pesnička

steinarka
26. mar 2015

@lavinis ale dostala ms, ako tu dnes uz pisala 🙂

sibalka21
26. mar 2015

@jamimaja nie není tam absolútne žiadna šanca ze si tehotná. A všetky príznaky co si mala si si asi len namyslala keďže MS ti normálne prišla.

steinarka
27. mar 2015

@zdencaaaa 😀 a vraj ja som ako britva.. aha na @sibalka21 😀 ma tomfla.. a dala to na 100% bez servitky.. ale co, aspon tu mame temu o vyrazkach ako tehu priznaku.. som sa zas nieco nove naucila 😲 😀

zdencaaaa
27. mar 2015

@steinarka vyrazky such Tehu priznak? Tak Potom nemozem byt Tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre