Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zdencaaaa
13. apr 2015

@lili225 ano ano, som nejako pozadu 😀 😀 😀

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa inak ja to počítam jak malé decko stále 😀 ...a včera na seba pozerám do zrkadla a nemôžem uveriť tomu, že už mám také v 😀 veľké brucho...keď niekomu poviem, že som v 3 mesiaci, tak mi ani veriť nechce 😕

aurora11
13. apr 2015

Ahojte, vyše roka sa snažíme o bábätko a tento sme mali dohodnuté IUI v Brne. No meškal mi menzes, tak som si v sobotu urobila teh.test a vyšiel pozitívny. Máme veľkú radosť.

aurora11
13. apr 2015

Tento mesiac

vejooonka
13. apr 2015

@aurora11 Gratulujem a prajem zdravé a pokojne tehulkovanie🙂

lili225
13. apr 2015

@aurora11 super 😉

butterfly333
13. apr 2015

@lili225 no prečo? Tak zistili mi po troch potratoch že mám na maternicu vyrastok takže dieta narastie len do 13tt a potom už nemalo kam rast kedže tam bol ten nezhub nador. Tak som musela do BA na onkologiu tam ma zoperovali a potom po čase som ostala tehu. Ked prešiel 13tt som si myslela že už sa to konečne podarí. A zrazu v 18tt mi začala odtekat plodová voda tak som musela do nemocnice a v 21tt som zacítila ako to maličke ide von no skrátka medzi nohami som zacitila hlavičku tak som musela rodit no žiad bolo už mŕtve. Bolo take maličke teda už pekne vyvinute bábo tam ležalo vedla mňa no mŕtve. Si to predstav že oni ho tam nechali a ja som len s plačom na neho pozerala nemohla som ho ani držat rozlučit sa. 😭😭😭 potom ho vzali a ani mi ho nedali pochovat nič skratka ho vzali. Ani neviem do dnes čo mu bolo. Je mi vždy do plaču no nedá sa stym zmierit ako ked som potratila lebo to som nevidela no toto ano a o to je to horšie. No potom som bola v kupeloch v lúčkach 3týždne a do pol roka som bola tehu. Aj ked bolo rizikove no teraz mám dve zdrave detičky no verím že sa podari ešte jedno. Zatial pa idem na ortopediu asi ma budu operovat ved uvidim čo mi povedia.

lavinis
13. apr 2015

@butterfly333 moja to je otrasný zážitok ☹

butterfly333
13. apr 2015

@lavinis ty poviem že je a neda sa na to zabudnut.😕

zdencaaaa
13. apr 2015

@lili225 tak ja som si teraz vyratala ze som v 10 t + 3 dni .......ako to uteka 🙂

lili225
13. apr 2015

@butterfly333 ☹ ☹ to je naozaj strašné...si ma rozplakala...obdivujem ťa, že si vôbec takéto veci zvládla...fakt musíš byť silná žena...to ti silno držím palce aby sa to podarilo, ale ono sa to ale určite podarí, lebo teraz musíš byť už len odmeňovaná 😉

lavinis
13. apr 2015

@butterfly333 to sa asi fakt nedá, moc držím palce, aby to nabudúce už bolo v poriadku až do šťastného konca.

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa ano aj ja...čiže sme v 11 tt...tak ja už sa veľmi teším na to , keď už konečne budem krpčeka cítiť ako kopká každý deň...to už budem oveľa kludnejšia

zdencaaaa
13. apr 2015

@lili225 povedz mi ake to je? a kedy to mozem cakat?

butterfly333
13. apr 2015

@lili225 prepáč nechcela som ta rozplakat no je to tak všetko som si prežila. Ale verím v zázrak že sa nám ešte jedno podarí.

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa aké to je? to je proste neopísateľné...je to nádherný, úžasný pocit keď ty ten malý zázrak v tebe dáva najavo, že tam je 🙂 ...že začne reagovať na tvoje rozprávanie alebo hladkanie bruška...veľmi som si toto užívala...aj keď už v tom 8-9 mesiaci to bolo niekedy aj náročné a bolestivé, keď už tam nemá veľa miesta a tlačí ťa z každej strany, alebo tak riadne kopne do rebier 🙂 ...alebo keď si unavená a chceš spať a malinké sa práve vtedy rozhode, že ono chce byť hore a dáva ti to patrične najavo 😀 ...ale to patrí k tomu...no a ja som prvé pohyby začala cítiť nejak v 20 tt...niektoré mamičky to majú aj skôr...ja som si myslela, že už nie je niečo v poriadku,, no jeden večer som sa tak stále hladkala po bruchu, rozprávala som jej všeličo a vtedy ma prvý krát kopla, presne v tom mieste kde som hladkala...som bola vtedy jak pojašná, hned som volala kamoškám, že čo sa stalo 😀 ...ale až potom neskôr som si uvedomila, že tie úplne prvé pohyby som cítila o pár týždňov skôr, no to bolo len také bublinkovanie v bruchu, no vtedy som netušila čo to je 🙂

lili225
13. apr 2015

@butterfly333 ale veď sa nemáš za čo ospravedlnovať...ja len keď som si to celé predstavila, tak sa to proste inak ani nedalo...a ako dlho sa snažíte?

zdencaaaa
13. apr 2015

@lili225 ja asi tiez nezistim kedy budu prve pohyby ale som rada ze som ta tu stretla a sme narovnaku tehu. ty si uz zbehla, ja sa budem od teba ucit 🙂

lavinis
13. apr 2015

@zdencaaaa ja som v 19tt a už nervózne očakávam, posledné dva týždne mi vyklopkáva, ale či to klopká dieťa, alebo črevá, neviem naisto 😀 čakám na ten kopanec 🙂

lavinis
13. apr 2015

@lili225 presne, bublinky, popcorn, klopkanie 🙂 také cítim aj ja, aj keď nie pravidelne každý deň a je to ešte veľmi slabunké 🙂

lili225
13. apr 2015

@zdencaaaa 😉 ..to som aj ja rada, že som ťa tu stretla, niekoho normálneho, s kým sa dá pokecať a ešte aj rovanko tehu...si môžme porovnávať ako nám to ide 😎 ...inak kludne ak bdueš niečo chcieť vedieť sa spýtaj...len nezaručujem, či to budem aj vedieť :D

lili225
13. apr 2015

@lavinis ano ano tak nejak to je 🙂 ...ale keď prídu tie ozajstné kopance to už rozlíšiš zaručene od čriev 😉

lavinis
13. apr 2015

@lili225 čakám na ne 🙂) ako ja už myslím, že aj toto, čo cítim, nie sú črevá, ale nie sú to zatiaľ ani riadne kopance 🙂

lili225
13. apr 2015

@lavinis ešte troška narastie a budú riadne 🙂 ...a môžem sa spýtať kedy máš termín?

lavinis
13. apr 2015

@lili225 14.9. 🙂

lili225
13. apr 2015

@lavinis heh skoro ako ja s prvým 🙂 ...som si hovorila, keď už budem mať druhé dieťa, tak nechcem byť tehotná na leto...jasnéééé, zase tie horúčavy, to bude peklo 🙂 aspoň pre mňa teda bolo

lavinis
13. apr 2015

@lili225 je to výzva, no 😀

lili225
13. apr 2015

@lavinis 😀 ...no ako by povedala každá, stojí to za to 🙂

butterfly333
13. apr 2015

@lili225 ahoj prave som prišla z ortopedie takže ak pride ms idem 22.4 na operaciu. No snažíme sa pol roka.

lili225
13. apr 2015

@butterfly333 a prečo musíš na operáciu??...ale veď to je ešte v pohode...my sme sa snažili cez rok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre