Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

malinka888
19. máj 2015

caute 🙂 mne to mešká už 2 týždne aj dva dni bola som po 11 dnoch na gynde a povedal že by som nemala byť v tom, myslíte že keby som bola už by to videl? dal mi aj tabletky duphaston mrcha zatiaľ stále nikde :/

lili225
19. máj 2015

@malinka888 ahoj...ja som tiež bola po 11 dňoch meškania a povedal, že to gravidita nie je...prišla som po týždni a už tam bolo niečo vidno...takže, možné je všetko

malinka888
19. máj 2015

a testy si si skúšala robiť? lebo ja som mala negatívne všetky

romaniik
19. máj 2015

@katka.gzd picham lebo mam nepravidelne cykly, sleduje ma každy cyklus, vždy boli folíky, len tento posledný už na 12 den cyklu povedal, že už asi prebehla. Pregnyl mi nedal, ani nič iné neberiem.

romaniik
19. máj 2015

@katka.gzd teda beriem- nepicham

katka.gzd
19. máj 2015

@romaniik znie mi to zvlastne...nepravidelne cykly musia mat nejaky dovod...a clostyl neriesi pravidelnost...len stimuluje ovulaciu ak si ju nemavala sama od seba...skumal tvoj doktor aj napriklad priechodnost vajcovodov kym ta dal na stimulku? Drahy bol na spermiograme? Kolko cyklov este tvoj doktor chysta predtym ako ta odosle do CAR? Totiz dlhodobe uzivanie clostylu sa silno neodporuca...pol roka je max...teraz by mala prist dlha pauza...prepac mi tolko otazok no po mojich skusenostiach sa snazim prist na to ci ti tvoj gyndos viac neskodi ako pomaha

kikus218
19. máj 2015

Ajojte no tak este nic, uz je to týždeň, dalsi test z najskorsieho mocu a negatívny... Uz len čakám do toho stvrtka... :(

romaniik
19. máj 2015

@katka.gzd mne bral krv raz a drahy mal spermio/ veľmi dobre vysledky. Mne nejake vyšetrenia nerobil, chce ma už dlhšie poslať na laparo, ale ja sa tomu snažím vyhnúť. Tak sme sa dohodli na hcg vysetrení, len ešte nedošla mms. iUI zas odmieta drahý. Ďakujem ze tvoj čas.

katka.gzd
19. máj 2015

@romaniik vies co, ja byt tebou by som sa sama objednala do CAR..nieje to nijak zavazne ani sa za vstupne vysetrenia nic neplati, ale porobia ti vsetky testy ktore je treba aby sa urcilo v com je problem...nemusis u nich podstupovat nijake zakroky ktore nechces...nemozu ta nutit, ale budete mat v rukach vysledky na zaklade ktorych sa mozete informovane rozhodnut co dalej..co ma zmysel a co nema....
Inak tej laparke by som sa byt tebou nebranila, bola som na nej tiez...nieje to nic strasne..jednodnova chirurgia..a budes zasa o kus mudrejsia po nej.. A to IUI by ti ani bez nej nespravili.. Moj gyndos by ani clostyl dlhodobo nedaval ak by nebola priechodnost potvrdena...predsalen je to umela stimulacia ktora nieje bez vedlajsich ucinkov a treba si byt isty ze ma sancu na uspech ked uz ju podstupujes..
Je super, ze drahy je v poriadku..o to viac moznosti otvorenych pre vas... A preco je vlastne proti IUI?

romaniik
19. máj 2015

@katka.gzd zavolam na gyndu a objednam sa a popytam, aky chce zvoliť ďaľší postup, laparo sa bojim, je to predsa pod narkozou...len sa bojim teraz ci to nebude nejaka cysta... Idem pracovať, zatiaľ ti ďakujem a pekny deň

luta13
19. máj 2015

@kikus218 tak vidis, test Ti nic nepovedal, snad Ti doktor vo stvrtok povie, preco meska MS....😉

lucita2707
19. máj 2015

@katka.gzd Ahoj. Tak som bola vcera pri lekarovi. Vysetril ma,urobil mi ultrazvuk. Pytal sa ma ako dlho sa to snazime..ja ze v july to bude rok. Na to mi on povedal teda opytal sa ma ci by bol manzel ochotny ist do KE na spermiograf..no samozrejme. Tak mi dal adresu..cislo atd..kumne sa vyjadril ze mi pichne vyvolavacku a ze budem chodit 2-3DC na odber a potom 19-21DC zas na odber. Len ked to vyjde na vikend nepovedal co a ako. No nevadi. A odberi bude robit tak: 1.odber FSH,LH,FL,PROGESTERON,PROLAKTIN,TESTOSTERON,DHEA no a 2.odber na FSH,LH,PROGESTERON,PROLAKTIN...Tolko toho. A ze uz ovutesty nemam robit lebo on to bude vysetrovat uz z krvi. Po vcerajsej vyvolavacke ma neskutocne bolia prsniky..bez podpirky byt nemozem. Ako keby som kamene v nich mala. Nejak rychlo ucinkuje tak injekcia. Ale menzes este nemam. Len tie prsia bola ale straaaasne.

katka.gzd
19. máj 2015

@lucita2707 no supis, tak sa rozbieha konkretne hladanie pricin, hormonalny profil = tie odbery krvi spolahlivo ukazu co tvoje telo pocas cyklu robi/ nerobi...super...sa tesim, ze mas doktora co vie co treba a ma snahu 🙂
K tej vyvolavacke...ono tieto prejavy ako citlive prsia maju baby bezne pred menzesom...kazda mame ale tu hladinu LH inu a preto to maju niektore silnejsie a niektore vobec..teraz mas v sebe najvyssiu koncentraciu..den za dnom sa to bude lepsit...a ked klesne dostatocne tak pride menzes..

angie545
20. máj 2015

ahojte potrebovala by som radu pred týždňom som mala s priateľom styk prvý krát sme to robili s ochranou a urobil sa do nej potom si ho poutieral a obliekol sa a asi 20 sme sa len mojkali a ja som mala ešte chuť tak druhý krát sme to robili bez ochrany a urobil sa mimo mňa a za posledný týždeň mi chutí jesť môžem byť s toho tehotná??

louvre
20. máj 2015

Angie, vieš, hovorí sa že ked Boh chce, tak aj motyka vystreli. Takže áno môžeš, ale šanca je dosť malá.

angie545
20. máj 2015

@louvre ale keď on sa aj s ochranou sa urobil mimo mňa a poutieral si ho a ja som začala od toho dna viac jesť môžem byť aj tak tehotná???

lili225
20. máj 2015

@angie545 tak tu bude pravdepodobnosť veľmi minimálna...a keď ti začalo chutiť viac jesť práve od toho dňa ako ste mali styk, tak to s tehotenstvom nemám určite nič spoločné 🙂

louvre
20. máj 2015

@angie545 Vies ide o to ze zvnutra si ho utriet nevie 😀 Ale uz sa budem opakovat ze sanca ze by si takto otehotnela je naozaj velmi mala. Ono by si okrem toho vsetkeho co si napisala musela byt aj v obdobi okolo ovulacie. Ale tak kazda zena sme ina. Jedna otehotnie jak sa povie "aj ked sa muz na nu len pozrie" a ina po styku moze robit stojky na rukach a aj tak nic.

angie545
20. máj 2015

@lili225 viem bola to asi hlúposť to robiť druhý krát keď sme nemali ochranu a keď nie sme ešte na to pripravený a ja chcem dokončiť najprv vysokú a potom si založiť rodinku preto sa pýtam lebo mam strach keď mi začalo tak chutiť jesť

sibalka21
20. máj 2015

@angie545 neboj pravdepodobne nebudeš tehotná, tak skoro by si ani nemohla mať príznaky, a to ze viac ješ není príznak tehu. My napríklad mame sex stále bez ochrany Odkedy sme spolu a otehotnela som až keď sme chceli
Je tam mala pravdepodobnosť, skôr ziadna

angie545
20. máj 2015

@sibalka21 myslíš že by mi to test ukázal po týždni či som v tom ???

sibalka21
20. máj 2015

@angie545 tak to by ti urcite neukazal,ukaze ti az ked ti bude meskat MS.... ale ako ti pisu baby nie si tehotna takze sa neboj, priznaky mozes mat az ked ti budu meskat kramy vascinou, ak nie aj neskor... Takze to jedenie s tym nema nic spolocne....

lili225
20. máj 2015

@angie545 chuť do jedla nemá s tým nič spoločné 🙂 ...je tu naozaj veľmi malá pravdepodobnosť...my s priateľom sme sa museli snažiť cez rok aby som zostala tehotná...a keďže sa do teba ani neurobil, tak na 99,99 percent sa nemáš čoho obávať

angie545
20. máj 2015

ďakujem baby za radu lebo priateľ je vojak a keď už by sme mali mať to naše zlatíčko tak nech je pri mne a nie niekde od kiaľ by sa mi už nevrátil preto sa bojím mať to bábätko teraz keď pôjde preč

zuzanka3381
20. máj 2015

@romaniik Ahoj, ja som mala podobný problém, teda ak nie ten istý, ako ty. Tiež mi sledovali ovulku a celý cyklus vlastne, lebo tiež som mala nepravidelnú mrchu. Už ma môj doktor chystal na "prefuk vajedníčkov", s čím som samozrejme nebola stotožnená ja 🙂 Vajíčka mi nedozrievali, boli tam, ale nedozrievali. Vybavila som si endokrinologičku a čuduj sa svete, zistila, že mám autoimunitné ochorenie štítnej žľazy. Nasadila lieky a čuduj sa svete do pol roka sme čakali. Takže určite by som sa ešte pýtala na endo. A samozrejme kyselina listová. Tá nie je určená iba pre tehotné. To mi bolo odporúčané, dodržiavala som to, brala som a pomohlo asi aj to.

lexale23
20. máj 2015

Baby dnes som si robila test. Neviem čo si mam o tom myslieť. Po nejakých 4 minútach som tam niečo videla ale tak že som to všelijako otáčala na slnko. Pozrela som sa zase o 2 minútky a bol tam biely ásik a okolo také trošku ružové . MS mám dostať za nejaké 3-4 dni. Krčok mam tvrdý a nahmatatelný. A už od ovulky mám stále biely mliečny výtok ( nesvrbí, nepáli, nezapácha ) ale nachladnutá isto nie som. Prsia ma bolia dosť a som aj nejaká citlivá. Čo si myslíte o tom teste ? ☹

janka_by
20. máj 2015

@lexale23 zle to vidno, skus odfotit na bielom podklade, takto tam nic nevidiet

katka.gzd
20. máj 2015

@lexale23 ja ju tam vidim ale najistejsie je robit este kazdy druhy den ci silnie..ak hej, je to tam 🙂

leak61
20. máj 2015

Baby, je normalne, ze tehotensky test ukazuje pozitivny vysledok skor poobede ako rano? Vcera poobede pozitivny, rano vobec nic a dnes poobede zase pozitivny. Este slabucko, lebo dni mam dostat v pondelok, ale viditelne. Dufam, ze uz ziadne kramy nepridu emoticon

lucita2707
20. máj 2015

@katka.gzd Tak aj ja som rada ze sa zacina nieco diat. Som zvedava kde bude problem. Snad to nebude nic vazne. Ale tak to sa zisti myslim ze po par cykloch..aby si to vedel lelar odsledovat. Aj na manzelovo vysetrenie som zvedava. Ale ja si myslim ze problem bude u mna. Nevem preco ale asi to bude mnou. Menzes este nikde. Ale ako pises bolesti ustupuju..a podbrusko sa riadne nafukuje heh 😀 To budu riadne silne dni po tom meskani. Vsetko dam vediet ak Ti to nevadi. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre