Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
18. aug 2015

@majka_ka89 ja si uzivam, nepotrebujem sa vylievat, ani si nic dokazovat, len som slusne odpovedala na otazku.. ale tvrdit, ze sa da otehotniet mimo ovulacie, teda mimo casu dozretia vajicka je ako tvrdit, ze deti nosi bocian.. totiz asi tazko spermie vedia oplodnit nieco, co sa vo vajcovode nenachadza... ale budis, pre mna za mna nech otehotnie aj zo vzduchu..

andi1234
18. aug 2015

Mohla by som dostat nejaky argument na moj prispevok??len ma prosim neukamenujte☺

steinarka
18. aug 2015

@andi1234 mozes a nemusis.. urob si test

aber
18. aug 2015

@steinarka veď preto som napísala nech píšu svoj problém aj čo chcú počuť, lebo veľa ľudí má problém prijať ak niečo úprimne napíše, ale potom toto fórum sa môže zrušiť, každý bude len prikyvovat áno si tehotná aj keď nie je tehotná, toto je verejné fórum a nikto mi moje znalosti nebude spochybňovať, husi sme spolu nepasli keď sa niekomu naše komentáre nepáčia, tak nech nereagujú, asi tak a keď chcú tak to s nami riešia cez súkromnú správu, také čo nechcú rozprávky ale realitu. Ja nikomu nič nebudem prikyvovat a viem, že ani ty, nato sme až príliš priamočiare ☺načo som hrdá

aber
18. aug 2015

@naja94 ďalšia múdra osôbka vitaj v klube 😉😉😉😉😉😉

aanetkaa1
18. aug 2015

@aber ty si riadne prifajčenaa...asi ti z tých tehotenských hormonov ti pekne drbka na hlavičku...niekto da odpoved podla svojej vlastnej skusenosti a hned sa tu ohrádzas na medicinu a svoju pravdu...ked sa niekto realne v niečom mýli ,hold oprav ho ,alebo mu to vyvrať ale vsetko sa da SLUSNE a nie zosmiešnovat ostatné,menej skusenejsie a robit z nich idiotov...Ale mam pocit , že prave o to ti ide..tak si to užívaj asi Ti stúpa ego pri tom....

sara34valentina
19. aug 2015

@zojaaa pozri si moj album na 9-10dpo som mala ducha, hned som vedela ze som tehu 🙂 lenze jja som nemala kanalik ale ducha viditelneho skusim ti to sem hodit ,ja som si len dala zaostrenie a nie negativ kukaj 9dpo ♥ len ja som na teste hned ducha videla a to som chcela test vtedy vyhodit 🙂

zuzanka3381
19. aug 2015

@lenocka84 Tak o to by to malo byť aj pre teba jednoduchšie zistiť, kedy máš ovulku, kedy si mohla otehotnieť. To, že nemám deti neznamená, že som otehotnela z ducha svätého. 🙂
ale ako hovoríš, mier a pekný deň ti prajem.

zuzanka3381
19. aug 2015

Mne je tu z toho smiešne . Čakám síce, kedy začnem rodiť, ale ešte pár takýchto dní, ako bol včerajší a fakt porodím. Tak tie, čo najviac pomáhali sú nakoniec najhoršie len preto, že neprikyvujú ako somárikovia 🙂 Baby, dajte ešte niečo, možno sa mi to rozbehne 🙂))))))))))

zuzanka3381
19. aug 2015

@aber
@steinarka
baby prosím vás, už keď budete mať zapnuté tie veštecké gule, tak vyveštite, či porodím už dnes, zajtra, alebo aspoň do konca týždňa, ďakujem a poprosím odpoveď dnes.

steinarka
19. aug 2015
sara34valentina
19. aug 2015

@zuzanka3381 porodis v nedelu z nedele na pondelok 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka3381
19. aug 2015

@sara34valentina No ale tá tvoja odpoveď sa mi nepáči, skús znova 🙂

luta13
19. aug 2015

@aber
@sara34valentina Baby!!! nedohadujte sa...kazda mate iny nazor...jedna sa drzite medicinskych dokazov, druha ide podla svojich faktov, ktore "nepustia"...tak, ci onak, nemate sa vobec preco vadit...uzivajte si krasu tehotenstva a nehadajte sa prosim vas...mudrejsia ustupi, nebude reagovat na podnet a tu druhu to casom omrzi sa dohadovat...Pekny den vam zelam babenky...🙂

sara34valentina
19. aug 2015

@luta13 ja sa snikym nevadim, ak si pozorne hore citala vsetky prispevky tak si vsimnes ako si tu este tri zienky vsimli, ze zacala ona, rypat najprv do inej a dost surovo , a potom do mna a to som jej ani nepisala ale tej druhej ze mi test vysiel na 9dpo pozitivny ..... a napisali mi zeny ze je ona zakomplexovana ze uz mala upozornenie, lebo rypala do viacerych, citaj moje prispevky a uvidis ze som pisala len podla seba moju realitu 🙂 pekny den ♥ ono vela ludi je chorych alebo si potrebuju nieco dokazovat ja urcite nie , dokazala som toho uz dost 🙂

sara34valentina
19. aug 2015

@zuzanka3381 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v nedelu sa rodia odvazni hrdinovia 😉

zuzanka3381
19. aug 2015

@sara34valentina No podľa mňa ste to zobrali obe za zlý koniec.

zuzanka3381
19. aug 2015

@sara34valentina odvážna bude tak či tak po mne, ale nie v nedeľu

sara34valentina
19. aug 2015

@zuzanka3381 nechaj sa prekvapit 😉

luta13
19. aug 2015

@andi1234 ...mozne to je...bud mas slaby MS, alebo je to uhniezdovanie vajicka...skus spravit test z ranneho mocu, uvidis, co Ti test ukaze...ja som mala pri prvom tehu tiez len "spinenie" a to bolo v case ocakavanej MS...trvalo necelych 12hodin a potom nic...a na dalsi tyzden som isla k Dr.a bola som v 6tt...drzim palceky, aby Ti to vyslo...daj vediet potom, ako si dopadla...🙂

luta13
19. aug 2015

@sara34valentina ano, mas pravdu!...uz som tu dnes toho zas precitala dost a aj to som citala, ze zacala ona...no dalej by som neriesila...ona mi pisala, ze je taka, ze si vzdy povie uprimne bez servitky na ustach...a aj ja som taka, no a aj viem niekedy rypnut, ak sa mi nieco nepaci...myslim, ze je zbytocne sa o tom dalej bavit a kazit si naladicku ...keby daco, napis mi IP...😉

andi1234
19. aug 2015

@luta v pondelok hnedy vytok..Utorok uz slaba menstruacia aj dnes

luta13
19. aug 2015

@andi1234 tak uvidis, ci sa Ti to rozbehne ako obvykle...🙂

zuzanka3381
19. aug 2015

@luta13
@sara34valentina No ja zas tvrdím, že nie vždy máme dobrú náladu my baby. A to musíte uznať samé. Skúste si prečítať písaníčko aj ďalej, nielen odteba sara34valentina, ale aj staršie, ja sa aberke nečudujem, že niekedy vybuchne. Lebo aj ja som už tu párkrát vybuchla 🙂
Takže neodsudzujme, bavme sa, raďme si a majme sa radi 🙂

steinarka
19. aug 2015

@zuzanka3381 si trafila klinec po hlavicke.. 😉

zuzanka3381
19. aug 2015

@steinarka Ďakujem. 🙂 Párkrát som tu už bola, čítala, zapájala sa, vidím 🙂

aber
19. aug 2015

@aanetkaa1 dik za komentár 😉

aber
19. aug 2015

@zuzanka3381 piatok do 23. 00 ☺

luta13
19. aug 2015

@zuzanka3381 presne si to vystihla...tak by to malo byt...nie vzdy mame svoj den a pamätam si, ze ja ked som bola snazilka, byvala som casto dost aj nervozna, ci to vyslo, ci nie...a aj zo zaciatu tehu - asi 2.mesiac som bola strasne naladova a nervozna aj na rodinu doma, takze su to aj hormony...a forum je o tom, aby sme si navzajom pomahali a nie sa vadili ako pubertiacky...Pekny den Ti prajem a krasny porod, nech to uz mas za sebou a malinku v naruci...🙂

zuzanka3381
19. aug 2015

@aber No počuj, keď to vyjde, tak odpadnem. Ešte dovtedy vydržím 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre