Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mamkamirka
21. aug 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

@rysavka55555 drzim palce 🙂 ja tiez som sa nevedela dockat a hned som si test robila 🙂 a nastastie bol pozitiny 🙂

rysavka55555
21. aug 2015

@mamkamirka dakujem 🙂 hned? 🙂 to je kedy hned? 🙂

luta13
21. aug 2015

@andi1234 no veru skoda...prajem vela trpezlivosti, neboj nabuduce to vyjde...drzim palceky...🙂

sundance
21. aug 2015

menzes mi meska tretí den, myslíte že som tehotna? na foto je test z rana

sundance
21. aug 2015

nechape prečo mi nejde pridat foto...

rysavka55555
21. aug 2015

Baby co si myslite o pocite na zvracanie alebo zvracani tyzden pred ms?

lili225
21. aug 2015

@rysavka55555 myslím si, že týždeň pred ms to s tehotenstvom nemá nič spoločné

steinarka
21. aug 2015

@rysavka55555 no aj keby si tehotna bola, tak toto s tehotenstvom nesuvisi ;) tak skoro este nie.. ale psychika je veeelmi velka vec 🙂

rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka tiez som si myslela. To bola len info otazka ak by nieco take nastalo, ci je to mozne 🙂

luta13
21. aug 2015

@blueprincess vidim //...a gratulujem...je to tam...uzivaj tehulkovanie...🙂

luta13
21. aug 2015

@sundance ak sa Ti podari, hod sem potom foto...budeme mudrejsie...drzim palce, nech to vyjde...🙂

blairgossip
21. aug 2015

No baby davam sem aktualizaciu :D meskali mi 11 dni , testy negativne, gynekolog nic nevidel pivhol vyvolavacku a teraz na 5 .ty den prisla 🙂

majka_ka89
21. aug 2015

@blairgossip tak toto bude asi aj môj prípad, len ja som ešte u lekára nebola, pôjdem až budúci týždeň.
Lebo už som z toho na nervy, že neviem čo so mnou je.

blairgossip
21. aug 2015

@majka_ka89 lenze my sa nesnazime, este nechceme mat deti cize mozno ty budes mat inak 🙂

sundance
22. aug 2015

Ahojte baby, tu je test robený včera ráno, menzes meška už 4den, myslíte že je to tam?
🙂

steinarka
22. aug 2015

@sundance ano.. ale pravdepodobne sa ti posunula ovulacia, lebo na to, ze ti meska stvrty den, je ciarka dost slaba, takze moozno ti ani nemeska 🙂 kazdopadne blahozelam

luta13
22. aug 2015

@sundance je to tam!!!...gratulujem a tesim sa s Tebou...podla tohto odtiena ratam taky 5tt...kukni moj album, mam tam aj testy...ked Dr.potvrdi, uzivaj tehulkovanie...😉

flavia1
22. aug 2015

@vaapeter66 teraz ma napadlo, ako skončilo Tvoje čakanie na ms? 🙂

maminka123123
23. aug 2015

Pekný deň žienky, nemám sa s kým poradiť a tak som sa zaregistrovala sem a mám otázočku 🙂 , s manželom sa snažíme o bábo nie veľmi dlho možno tak pol roka +- , a pred týždňom sme sa snažili mám nepravidelnú MS ale tak trafili sme sa asi aj do plodných dní, od vtedy sme sa ešte aspoň dva krát posnažilkovali, pred 4 dnami ma bolelo podbruško,vaječníky a aj chrbtica, bolesti ešte pretrvávajú ale nie vždy iba občas, kedže môj muž chodí na týždnovky včera sme si urobili romanticky večer vypila som troška vínka a tak, no a dnes ráno keď som išla na wc a keď som sa poutierala tak na papiery som našla slabo hnedy vytok vôbec nechápem čo to môže byť :-/ .menštruáciu mám dostať 28.8.2015, a ešte k tomu mam veeľmi citlivé prstia, troška naduté podbruško 🙂 dúfam že nám to vyšlo ale s tým hnedým vytokom vôbec neviem čo to bolo, nikdy pred tým som ani pred menštruaciou takéto niečo nemávala vždy iba PO .. čo si myslíte vy ? 🙂 a ešte aj včera večer mi prišlo veľmi nevoľno som si musela až sadnúť ..

steinarka
23. aug 2015

@maminka123123 na nevolnosti a nafuknute brucho je este veelmi skoro aj keby si tehotna bola 🙂 mna skor zaujima, ked mas nepravidelny cyklus, ako vies, ze ste sa strafili do plodnych dni? robis si ovulacne testy, ci merias bazalnu teplotu?
drzim palce inak..

danielads
23. aug 2015

@maminka123123 urob si digitálny test A budeš vedieť na 99 percent

maminka123123
23. aug 2015

@danielads nie je to ešte skoro na test ? 🙂

steinarka
23. aug 2015

@maminka123123 pravdaze je to skoro, zvlast na digitalny, ktory je 25tkovy..... ale pokial si myslis, ze mas tehotenske priznaky, tak desiatkovy test by ti uz ukazal nejakeho ducha, nakolko tehotenske priznaky bez hcg v krvi, samozrejme, zena nemoze mat 🙂

maminka123123
23. aug 2015

@steinarka skúsim počkať do MS a potom spravým 🙂

steinarka
23. aug 2015

@maminka123123 to je najlepsie riesenie 🙂

maminka123123
23. aug 2015

@steinarka len stále nechápem čo ten hnedý vytok mohol znamenať 😕

steinarka
23. aug 2015

@maminka123123 moze k nemu dojst aj v case uhniezdovania vajicka.. ak zistis, ze si tehotna, tak budes vediet, co to znamenalo 🙂 vela zien to mava pocas uhniezdovania.. ja osobne som to nemala.. drzim palce 🙂 a ozvi sa potom, ze ako si dopadla

danielads
23. aug 2015

@maminka123123 máš pravdu ale ten test ti ukáže V deň očakávanej menštruácie či si či nie ale dá sa aj 4dni skôr ale radšej V deň MS. Aj ja som si robila štvrtok 😉

maminka123123
23. aug 2015

@steinarka jasné ozvem 🙂 a ďakujem za rady 🙂

steinarka
23. aug 2015

@danielads neviem, ci styri dni pred menstruaciou dokaze bezne 25tkovy test urcit tehotenstvo.. zalezi od toho ako dotycnej zene stupa hcg.. niektore zeny styri dni pred ms nemaju ducha ani na desiatkovom, duplom nie na 25tkovom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre