Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

barby123
5. nov 2015

Ahojte, mam 18 a som na internate. Chcela by som sa Vas spitat ci mozem bit tehotna. Ribili sme to asi priblizne pred tizdnom menz. nemam je mi zle,zvraciam a zatmiebva sa mi pred ocami je to priznak tehotenstna?

looola
5. nov 2015

@barby123 , za týždeň príznaky tehotenstva nemôžeš mať

termoska15
5. nov 2015

Ahoj babulky...chcem sa s vami poradit. Tento mesiac som lrestala uzivat hak na doporucenie mojej dr. S priatelom sme nali niekolkokrat nechraneny styk, sice vravel, ze si je isty, ze mu nic "neuslo" ale mne sa to nejko nepozdava..mam bolesti v podbrusku ako keby som mala kazdu chvilu dostat ms, citim sa nafuknuta, nemam moc chut do jedla, mala som problemy s neustalym chodenim na wc a cikanim (myslela som si, ze som prechladnuta a dala som si brusnicove tabletky), dnes som mala aj trosicku krvavy vytok a velmi ma dnes pichalo v pravom vajecniku...myslite, ze mozem byt tehotna a ide o uhniezdovanie alebo je to skor len nejaky zapal alebo sa moje telo len spamatava z vysadenia hak? Mali ste niektora podobnu skusenost? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

bersi757
5. nov 2015

ahojte 🙂 mám otázku, pravdepodobne som tehotná, je mi veľmi ťažko od žalúdka, stále spím aj bradavky mi stmavli, menzes mám dostať až zajtra, chcela by som si urobiť test, myslíte že si môžem ranný moc odložiť skočiť do lekárne a testovať? ....bude to mať vplyv na výsledok? ....viem možem aj na druhý deň ale som nedočkavá veľmi

roomcaa
6. nov 2015

Dobry vecer, snazime sa o babatko. Tento mesiac sme mali nechraneny styk par dni pred ovulaciou co je teda niekedy v strede mesiaca no potom som musela odcestovat. Vratila som sa v case kedy som mala 7dni pred menstruacio. Styk sme mali 7dmi, 6ty, 4ty a prvy den pred ocakavanou menstuaciou. Menstruaciu som nedostala a dnes mi meska stvrty den. V prvy den kedy som mala dostat menstruaciu som mala hnacku (mavam ju vzdy v den ked mam dostat mens.) taktiez ma pobolievali krize co je pre mna dalsim znakom ze idem dostat, no nedostala som. Dnes som si robila test, no zial vysiel negativne. Moje otazky na Vas, ci je mozne otehotniet v case pred menstruaciou? Ak ano kedy mam zopakovat test? Vedel by mi uz teraz doktor zistit z krvi ci som alebo niesom tehu? Dakujem za odpoved, pekny vecer 😊

sara34valentina
6. nov 2015

@roomcaa ahoj tazko povedat, ked nepoznas dobre svoje telo(ovulaciu) ale moja kamaratka splodila tak druhe dievcatko 🙂 2dni pred ms,,....lebo jej muz nebol 2mes doma a potom len tie dva dni pred jej ms takze je to MOZNEEEEE

roomcaa
6. nov 2015

@sara34valentina ....ano to som citala ze vela zien otehotnelo prave pred ms , zaujalo ma to prave kvoli tomu, ze s partnerom sme to "roztocili" prave pred ms 😀 menstruaciu mavam pravidelnu posledne dva mesiace som ju mala na den presne 😊

sara34valentina
6. nov 2015

@roomcaa skus v kazdom pripade tyzden pockat a potom skus test uz ukaze alebo ku doktorovi aspon ci nemas cystu

barby123
7. nov 2015

Ahoj babi dom tehotna nakoniec. Z manzelom som bola .a poliklinike. Jeej a ma 25rokov

wieruska1
7. nov 2015

Baby..... Na teste duch, kramy mam sostat v utorok. Od spidu ma picha ako by ma tam niekto ihlou pichal ake len sem tam dbes na toaletaku kvapka cerstvej krvy s hlienom..... Co myslite? Vdaka

sara34valentina
7. nov 2015

@wieruska1 daj fotku 🙂

wieruska1
7. nov 2015

@sara34valentina na fotje to vobec neni vidno .....

sara34valentina
7. nov 2015

@wieruska1 tak urob rano este ak bude silniet tak si tehulka, musi kazdym den silniet ....mozno len spinis.....drzim palce !

anndy001
7. nov 2015

Dobry vecer...prosim vas pomozte my..dnes rano som si spravila test ukazal my ze som tehotna, ale mna priserne boli v podbrusku jakeby som mala dostat menzes.boli to len par ninut a potom nic ..stale nad ranom a potom vecer.co mam robit..bojim sa ze o to pridem ked som tehotna pomozte mi prosiim...dakujem vam

steinarka
7. nov 2015

@anndy001 neboj sa.. ja som mala na zaciatku tehotenstva take ukrutne bolesti, ze sa mi zahmlievalo pred ocami a oblieval ma studeny pot.. skoncila som az na pohotovosti.. a teraz som v 32tt 🙂 takze kym nespinis, ci nekrvacas, hlavu hore.. tie bolesti podbruska este budu trvat ;) drzim palce

aber
8. nov 2015

@anndy001 to je v poriadku aj mňa to bolelo, že som už už mala dostať ale nedostala som, steinarka má pravdu, pokiaľ nekrvacas, tak je všetko v poriadku a hlavne sa upokoj a vitaj medzi nami 🙂

anndy001
8. nov 2015

@aber dakujem vam velmi pekne dakujem

anndy001
8. nov 2015

@steinarka zatim nekrvacam ani nic take..diky bohu..uz sa tesim...dakujem vam

aber
8. nov 2015

@anndy001 hlavne sa dopredu neboj, pokiaľ nebudeš mať veľké kŕče spojene s krvácaním alebo spinenim nič sa nedeje a držím palce, papaj kyselinu listovu a držím palce 🙂

tomasko27
8. nov 2015

@anndy001 Ahoj ja som v 18tt a mna to boli stale, nie ze v kuse ale kazdy den citim bolest ale mne to robi aj streptokok.A najnovsie ma tak dole obcas pichne a to ze sa uz roztahujem tak super.

termoska15
9. nov 2015

Babulky poradte mi prosim...ja uz neviem co si mam mysliet. Podbrusko ma boli ako pred ms, zaludok mam ako na vode, uz treti den je mi blbo, aj ma ponatahovalo par krat, bolia ma prsia, krize a pred par dnami ma pichalo v pravom vajecniku...moze to byt znak tehotenstva? Ms som este nemala ale urobila som si dva testy zn. Rapiclear, jeden negativny a na druhom duch..babatko by som velmi chcela. co si o tom myslite? Bolo to skoro na testovanie? Mali ste niektora podobne priznaky alebo skusenost? Dakujem za kazdu radu.

bersi757
9. nov 2015

dievčatá, ja už neviem čo so mnou, stále je mi veľmi zle od žalúdka, kadečo mi smrdí, bolí ma stále hrozne hlava a prsia, spím ako bábätko, menštruácia mešká 3-4dni ale test negatívny.... čo to môže byť?

aber
9. nov 2015

@termoska15 ak ti ešte neprišiel menzes ,tak buď príde alebo nepríde. Ináč je to normálne pms .urob si test, keď ti bude aspoň 5 dní meskat, ja som si robila test 2 dni pred ms a bolo negat a 7 dní meškania už bolo pozit, držím palce

aber
9. nov 2015

@bersi757 počkaj ešte 2,3 dni a držím palce

termoska15
9. nov 2015

@aber ms mi ma prist az o viac ako tyzden, ale nedalo mi to a test som si spravila uz dnes...asi to bolo skoro. Vacsinou pms nemavam, nebolieva ma ani brucho ani nic, ani nevie, ze ju mam dostat, preto mi to bolo divne. Asi sa len moc sledujem...

aber
9. nov 2015

@termoska15 skús sá menej sledovať, lebo keď to budeš robiť stále,tak to bude horšie. Skús na nič nemysliet, je to ťažké ,ale dá sa a počkaj keď ti bude meskat

slunce3
9. nov 2015

@aber a ty ako sa mas? 😊

termoska15
9. nov 2015

@aber dakujem za radu 🙂 vyskusam a uvidim ci to vyjde 😉

aber
9. nov 2015

@slunce3 ďakujem, dobre, len som unavena a priberám 😐čo už.. A ty?

slunce3
9. nov 2015

@aber no ja // jak som predpokladala 😂 o
2 t. Idem ku gynde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre