Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

22mia
10. jan 2011

ahojky no tak to je fakt tazka otazka... 😨 mohlo to byt kludne z toho prveho styku ale aj nemuselo.. neda sa ti skor skocit za doktorom a poradit sa ?inak gratulujem k babatku 🙂

suzannaa
10. jan 2011

@liv1 pááánečky, ani ma nestraš... priateľ ma síce upokojoval, že všetko je Ok... ale tak ozvem sa, keď budem vedieť výsledok.. 🙂 snáď bude podľa mojich očakávaní... ale aj tak ďakujem za príspevok...

veronkaj
10. jan 2011

@piacere
no asi budeš mať pravdu, dnes poobede som mala trochu ružové špinenie, tak uvidím čo bude Ďalej
no pomaly som sa začínala tešiť a teraz je to ešte horšie čakanie

lolitka25
12. jan 2011

Ahojte baby, prepacte ze sa sem tak vopcham-ale mam taku otazocku- s manzelom sa snazime o babatko- mala som priznaky ako unava, prvy krat v zivote palenie zahy, napnute prsia...a tak prisla mrska- je sice slabsia,ale krce mam poriadne- dokonca som musela zobrat ibuprofen,lebo ma az studeny pot oblieval.

Myslite,ze mozem byt napriek vsetkemu tehu? ake mate skusenoti?

fide
12. jan 2011

ahoj nie si sama ... ja mam strasne krce ...presne ako pri ovulke uz od 6 jan.a tiez sa mi zacinaju napinat prsia, a pritom ms mi skoncila 3 🙂 to znamena ze ovulka by mala este len dojst okolo 15 no velka láska a Bozie pozehnanie, verim tomu🙂 Vcera som robila test a nic..tak uz som zacala rozmyslat ci nemam nejaku cistu alebo co kedze vo febr minuleho roku mi jednu z mocovej trubice vyberali...no pred hodinou mi to nedalo a mozno chore, ale vybrala som ten test z kosa je sice slaba ale je tam //......aj manzel mi to potvrdil .....velmi sa tesim aj ked to nie je este iste.

A ked si dobre spominam aj pri prvom tehu som mala krce ako pri ovulacii a to dost dlho ... ja mam mnohokrat pred ms priznaky tehu ale to su nahle hormonalne zmeny treba vvvveeela pit tekutiny a vyhybat sa kofeinu ...ale ak mas ozaj slabunku ms tak to moze znamenat aj zahniezdovanie ....skus potom urobit test...

lolitka25
12. jan 2011

fide, a tvoja ms bola aka? slabsia s krcami?

p3tra11
12. jan 2011

@lolitka25 ak aj si nahodou tehu, nemala by si brat ziadne tabletky od bolesti...skus radsej do tepla sa schovat...

lolitka25
12. jan 2011

uz som to olutovala :( ale dakujem za radu

fide
12. jan 2011

Prave mi napadlo ze ta este upozornim aby si nebrala ziadne lieky...no moja ms teraz bola dost kratka 2dni silnejsie a 2 slabulinke, ale ja som, teda ak som// naozaj tak iba 7 dni. To viem na 100% a pri Eliške som mala problemy, to som spinila aj v obdobi ms aj v obdobi ovulacie. Tazko povedat moja spoluziacka zo strednej prisla na to ze je tehotna vo 4 mesiaci ... vtedy jej nedosla ms.. to som bola prekvapena ze take nieco nezisti skorej.....
A este schovat sa do tepla, ale v ziadnom pripade do horuceho kupela!!! och a daj vediet ako ...ja sa potom ozvem ci naozaj alebo nie ...

lolitka25
13. jan 2011

Ja som ten mesiac urobila s tymi liekmi tolko hluposti- ako este nikdy, dostala som v zahranici zapal mocoveho mechura, priserna bolest- teple obklady, urologicke cajiky a 2 brufeny a jeden aj ten minule co som spominala- a pritom ja lieky vobec neberiem. Neexistuje nahodou nejaky cajik, bylinka, na ocistu tela,aby skodliviny z tych tabliet vyplavila von?
Chystam sa dnes si kupit testik- este som ho nekupovala tak ani neviem aky vybrat 🙂

lolitka25
13. jan 2011

urobila som si testik a nic :((( musims a snazit dalej..akurat ze teraz nam to vyjde co budeme psolu na plodne dni az v marci alebo aprily :((( fnuk

skejla
13. jan 2011

Ahojte, mám len 19 ale s priatelom sme spolu 6 rokov, meska mi mens. 3 dni tak som si dnes urobila dva testy a vysli mi pozitivne...mam bolesti v krízoch, nutkanie chodit na wc a sem tam pocitim malu bolest v podbrusi a bolia ma prsia myslite ze ten test moze naozaj ukazat pravdu?

bambulka0406
13. jan 2011

@skejla no podla mna si urcite tehotna

skejla
13. jan 2011

@bambulka0406 moc sa mi testu nechce verit,nietko pise ze je nepolahlivy niekto ze ano,potrbovla som sa uistit od neakej baby,dakujem pekne

bambulka0406
13. jan 2011

@skejla no vysli ti pozitivne dva. ja ked som nebola tehotna, testy som mala vzdy negativne. a ked som otehotnela, testy boli pozitivne a robila som si ich vtedy asi 5. pockaj este par dni a zbehni k dokimu, aby si si bola ista. pre teba je to zla alebo dobra sprava?

lyongirl
13. jan 2011

@skejla ak takéto príznaky čo popisuješ nemávaš pred menzesom, tak tehotná si určite a 2 testy - to je len dôkaz toho, že to tak bude...
Pri mojich tehotenstvách som si ani neuvedomila, že mi mešká menzes, čakala som ho vždy, ale prišli príznaky, ktoré mi jasne naznačovali, že toto menzes nebude, cítila som, že som tehu, sú to úplne iné pocity, bolesti krížov, bolesť svalov, zle, zrazu som všetky vône - smrady cítila ináč...a to bolo v tých dňoch ako som čakala menzes, čiže to, že som tehu som vedela dosť skoro a test mi to vždy len potvrdil...

katkas1
13. jan 2011

@skejla a preco by nemohol?Ja som si aj pri prvom aj pri tomoto tehu robila testy v den ked som mala dostat menzes lebo mi bolo zle a boli pozitivne a naozaj som bola tehu. Takze blahozelam

lyongirl
13. jan 2011

@skejla ešte k tvojej otázke, či môže test naozaj ukázať pravdu...na to tie testy sú, aby pravdu ukázali, je malé %, kedy môžu klamať, ale to % je fakt malé a ak vyšli pozitívne až 2, tak nie je nad čím rozmýšlať, mne ukazál každý test pravdu a to, že som tehu...môžeš pozrieť fotoalbum 😉

malinovka333
13. jan 2011

@lyongirl presne tak aj ja si to myslim ze testy su nato aby ukazali pravdu,už som pocula aj take ze robila si 7 testov, ukazali jej ze nie je teh a pritom bola, tomu neverim ani keby co bolo, moze ukazat ze si neni teh, ked si robis test skoro alebo keby bol stary, ale inak sa mi nechce verit ze ukaze ze si teh. a neni, si, ja ked som nebola a roila si test vzdy mi ukazal ze som neni, teraz som a 3 testy mi ukazali ze som 😀

malinovka333
13. jan 2011

@skejla tak chod lekarovi a uvidis,moc sa mi nechce verit ze ukaze ze je teh. a pritom neni, v dnesnej dobe mas testy na 99% spolahlive

melindaa
13. jan 2011

ahojte kocky ja som asi tehotna nechcem to zakriknut kedze som v maji prisla v 9tt.o babo ale teraz pozorujem zmeny na prsiach mam teplotu 37,3v pochve a menzes meska uz 6den juj keby panbozko dal test si nerobim nechcem byt sklamana a podla tehu kalkulacky som v piatom tyzdni drzte mi palce dost som si vytrpela a hlavne ze som sa pochvalylila na fcb a prisla som o to a teraz som v ocakavani mam 32rokov a nech mi uz boh dozici to po com moje srdiecko tak tuzi ahojte zatial stastna Meli

skejla
13. jan 2011

@bambulka0406 babetko nie je zla sprava ono za to nemoze len nech je zive a zdrave,my sme to aj planovali ale o taky rok,ale sme na to obidvaja a mame sa radi tak babo nie je ziadna hrozba pre mna 🙂

katrinka8
13. jan 2011

@skejla - aj ja si myslim, ze mozes byt tehu 🙂 Testy vacsinou ked ukazuju // su pravdive. Skor sa moze ukazat zly vysledok tak, ze ukazu / a uz je zena tehotna. Ale to vznikne tak, ze test sa robi prilis skoro a zena ma este nizku hladinu hcg, test to este neukaze (preto treba pockat s testom aspon tyzden od vynechania predpokladanej MS, aby nebol test zbytocne "zly"). Ale ak Ti az 2 testy vysli pozitivne, tak s najvacsou pravdepodobnostou tehotna si 🙂 Cize gratulujem k babatku 🙂

bambulka0406
13. jan 2011

@skejla tak to som rada 😉 ved nie si az taka mlada a ked mas partnera, ktory ti pomoze, je to super 😉 prajem ti, aby vsetko vyslo podla tvojich predstav a malicke ti robilo len radost.... ja som inak nemala vobec ziadne priznaky tehotenstva, len som to ocakavala, kedze som si merala bazalnu teplotu. kramy nechodili a urobila som si test. a bolo to tam 😀

skejla
14. jan 2011

dakujem vám všetkým moc mo to pomohlo, a som rada len nech je zdrvucke :D

skejla
14. jan 2011

@lyongirl fotoalbum je krásny 🙂 to cloveka musí potešiť 🙂

lyongirl
14. jan 2011

@skejla ďakujem, veľmi to potešilo, ale popravde aj zaskočilo 🙂 , hlavne to druhé, ktoré sme neplánovali tak krátko po prvom 😀 😀 😀
Držím ti palce, nech všetko dobre dopadne!!! Niet nad krajší dar od Boha, ako je dieťa!

@melindaa držím palce, nech sa konečne dočkáš a prídeš do cieľa! 🙂

skejla
14. jan 2011

tak dnes som si robila dalsie 3 testy a svovh druhov teraz uz nepochybujem 🙂 tak som si skocila do lekarne na vytaminiky a nabuduci tyzden pojdem k dokimu,dúfam ze mi povie len dobre spravy 🙂

skejla
14. jan 2011

@lyongirl ale aj tak dobre, si rada nie 😀 😀 dakujem, ano to je pravda ved kolko ľudí chce mat deti a nemoze, tak preco ho odsunut 😉

lyongirl
14. jan 2011

@skejla jasné, som rada a hovorím si, že to tak malo byť, naša mama nás mala 4 a neplánovala ani jedno 😀 a som rada, že sme boli veľká rodinka a super si teraz so sestrami rozumieme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre