Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

butterfly333
10. jan 2016

@petkovamiruska mne tak ms meškala minulý cyklus 5dnia nič z toho ms príšla nikdymi predtým nemeškala no aj to sa stava.

kika1995
10. jan 2016

@cincila18 my sa tiež snažíme pomaly už druhý rok 😒 niektoré mám slabšie a niektoré až moc viditeľné 🙂

cincila18
10. jan 2016

@kika1995 a testovat budes kedy? 🙂 urcite daj vediet, ze ako si dopadla

petkovamiruska
10. jan 2016

@butterfly333 no mne zatial nic uvidime - dufam, ze nie som chora...ale dnes ma troska pobolievaju bradavky :( uvidime ako to bude dalej...

petkovamiruska
10. jan 2016

@slecnamirk no ja to absolutne neviem zhodnotit, ale drzim ti palce aby to dopadlo ako si zelas 🙂 robila si si test?

butterfly333
10. jan 2016

@petkovamiruska aj ta bolievaju pred ms?lebo ja to nikdy nemávam

kika1995
10. jan 2016

@cincila18 tento týždeň chcem ☺určite dám vedieť 😉

petkovamiruska
10. jan 2016

@butterfly333 no skor ma bolia prsia bradavky nie...ale nerobim uz paniku...musim to nejako este aspon tyzden vydrzat...ale je to strasne ta nevedomost a navyse ked si nic ine ako babo nezelas 🙂

slecnamirk
10. jan 2016

@petkovamiruska ďakujem ti pekne 🙂 nie ešte nie

petkovamiruska
10. jan 2016

@slecnamirk no tak podla toho co tu kocky pisu by ti uz mohol uz test ukazat 🙂 ja uz 5 dni negativne testy...a dnes aj vcera ma tak boli zaludok....

slecnamirk
10. jan 2016

@petkovamiruska Dosť sa bojím a stresujem, priateľ sa ma snaží ukludnit že niesom tehu, že som v poriadku len mám strašný strach lebo sme naplánovali :/

slecnamirk
10. jan 2016

*neplánovali

laska07
10. jan 2016

Baby chcem sa opytat.Dnes som 20 DC a BT sa mi stale drzi nizko okolo 36,6-36,7.Biely vytok mam uz druhy den ako po skonceni plodnych dni no na grafe sa mi neukazuje ziadny teplotny rozdiel.Mam si to vysvetlovat tak ze ovulacia mi tento cyklus neprebehla?Cyklus mavam nepravidelny 24-36 DC.
Ďakujem

scales
11. jan 2016

Mne meska uz 9-ty den, testy negativne a teplota dnes rano o 7.45 ze 36.9. a ked meskala 5-ty den, mala som tiez tak teplotu...

bella1235
11. jan 2016

@scales este pockaj mne test vyšiel až na 12 deň meškania aj to iba duch a na 14 uz pekne dve čiarky aj digitálny 🙂

butterfly333
11. jan 2016

@laska07 ja som asi presne tak ako ty natom no ja som brala aj clostil od 5-9dc no gyn vravel že ovu bola no teploty su stále nizke doplu predovulačne 36,6 som dnes 19DC

scales
11. jan 2016

@bella1235 A teploty si mala ake? A krcok hore a tvrdy stale?

laska07
11. jan 2016

@butterfly333
ja uz tomu nechapem.Dnes som 21 DC a namerala som si 36.5.Ako tak pozeram na graf cez menstruaciu som mala najvyssiu teplotu 2-4 Dc som mala 37,2.

butterfly333
11. jan 2016

@laska07 to ani ja nechápem žeby bola ovu cez ms?? 😕

petkovamiruska
11. jan 2016

@bella1235
@scales
@butterfly333 kocky tak ja dnes som 6. den v omeskani..dnes som si test nerobila...ale na menstruaciu sa necitim...sice ma rano bolelo brucho a aj vcera zacali bradavky,ale teraz vobec nic...sedim tu s vlozkou jak krepla,ze co ak...a rano ma pichalo na lavej strane v podbrusku...
som, ale pisala lekarovi,lebo u neho velmi tazko dostat terminy,ze aka je vec, aby sam zhodnotil ci potrebujem prednostny alebo nie...nechcem hystericit, myslim,ze takych pacientiek ma dost...je este sanca byt tehotna? aj napriek negativnym testom?

laska07
11. jan 2016

@butterfly333
neviem no myslela som si ze ovu prebehla vtedy ked ti skoncia nizke teploty.A ked sa ti drzi teplota nad 37 °C viac ako 16 dni znamena to tehotenstvo.

susminka
11. jan 2016

@petkovamiruska ano, je. Ja som pri prvych dvoch tehot.nemala pozitivne testy. Pravdou je, že som si ich spravila dokopy len 5, ale boli negatívne. Prvý krát som videla pozit. test až pri 3.tehotenstve. Takže všetko je možné 🙂 Počkaj ešte chvíľu, lebo aj psychika robí svoje. Z toho stresu a napätia, ktoré prežívaš, ti môže aj menzes meškať, no aj tehot. to môže byť. Chce to čas... Držím palce.

laska07
11. jan 2016

@petkovamiruska
6 dni ti meska?To uz by ti malo ulazat dve ciarky.

mimcurik
11. jan 2016

@petkovamiruska mne ked 7 dni meskali uz bolo vidno ciarocku ;) uplne slabu ale bolo vidno ;) otehotnela som uplne mimo ovulacie , priamocez menzes ....

petkovamiruska
11. jan 2016

@susminka akoto,ze si vobec nemala pozitivne testy? ja pockam urcite este aspon par dni nech nerobim paniku...a praveze teraz som si myslela ,ze som v klude a novy rok zacne uplne pohodovo a ma to cele rozhodilo...od Vianoc bola pohodka a toto ma jednoducho trosku mätie...

mimcurik
11. jan 2016

@petkovamiruska ale suhlasim so susminka ;) mozes byt tehotna i napriek negativnym testom

petkovamiruska
11. jan 2016

@laska07
@mimcurik joj ja by som tak chcela aby tam boli dve...stale sa spolieham nato,ze niektore baby pisu,ze aj neskor sa im ukazali ciarky...ale bojim sa dostanem...asi mi sibe ale ani na wc sa neponahlam aby tam nebolo cervene prekvapko...

threetail
11. jan 2016

Devčence som tu nová, sondujem tu od minulého pondelka 🙂
Stav je u mňa presne ako u @petkovamiruska , resp. meská mi "len" 5 dní...dnes som si robila test a bol negatívny.
Sem tam mám kŕče akoby to už už malo prísť a stále nič. Mala som biely hustý výtok, po čítaní príspevkov som sa pokúšala nahmatať si krčok... nebola som z toho múdrejšia 😀 akurát, že po skončení som ten hlien či výtok, alebo čo to je, mala na prstoch, bol dosť hustý a úplne biely, bez zápachu.
Škoda len, že vôbec neviem čo to znamená :D

mimcurik
11. jan 2016

@petkovamiruska viem aky je to pocit..cakat tuzobne na 2 ciarky ... no ja pri prvom syncekovi mi meskali 5 dni ked som urobila 1. test po dlhom case (kedze som si povedala ze sa vykaslem na testy ) a ukalo mi taku slabu ciarku ,ze som myslela len ze to je kanalik .... po 10 dnoch uz bola silnejsia ,ale nie velmi ,tak reku este pockam ... po 2 tyzdnoch od meskania som spravila posledny test ,tiez nebola nejak extra silna ,no reku idem uz k doktorovi ... popozeral ,spravil UZ a mi hovori ze ste tehotna 6 tyzdnov a 5 dni .... a ja revala od radosti a hned volala muzovi ta reval tiez :D a mi hovori ze ,nepovieme zatial nikomu ,si nechame ako prekvapko na neskor .... a nevydrzal a este ten den oznamil kolegom i rodine .DD

petkovamiruska
11. jan 2016

@threetail ako si ten krcok snazite nahmatat? a aky ma byt?...neviem toto je asi nieco co by som nespravila aj ked sa nad tym zamyslam....ale mam nechty a nieee.....a ten vytok mam aj ja...co lekar? skusala si ho uz kontaktovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre