Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jessi03
23. aug 2011

Mno keby keby 😒 ☹ vieš radšej ani na to vobec nemyslim berem to tak že ked ma prist pride aj ked budem znovu smutnučka lebo aj minuly mesiac mi prišiel a bola som z toho smutna 😒 tak radšej to neham tak´´hadam sa nam podari vynahradit si to naše nenarodene miminko☹ ☹ ☹

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 dufam, ze nam to teda vyjde obom!!!! drzim palce!!! co som este spozorovala, ze mam vytok, zlty, silnejsi, som mavala iba uplne slaby a teraz som ani nespozorovala ovulku... tak neviem co sa deje... 😒

jessi03
23. aug 2011

Aha moja uvidiš zajtra 🙂 mno pišeš že is take nemavala mno tak teda niečo sa deje a treba čim skor možno zajtra na to prideš 😉 😉 😉 😉 😉

jessi03
23. aug 2011

@bambi2 A dakujem za podporu 🙂 ja dufam že aj vam sa zadari 🙂 😉 🙂 😉

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 neni zac.. 🙂 ja asi ani spat nebudem... aj tak ak ho zajtra kupim, urobim ho asi az vo stvrtok rano, z ranneho mocu to bude istejsie... neviem, kedy tu rano otvaraju lekaren, myslim, ze az okolo 10tej.... :-/

jessi03
23. aug 2011

hej hej z ranneho moču to je najistejšie presne viem ako sa citiš 🙂

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 ta zvedavost mi neda... a necitim sa nejako na ms... citim sa celkovo inak ako vzdy... hlavne unavena..

jessi03
23. aug 2011

Aha a pri prvom si nemala nijake taketo podobne priznaky??

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 pri prvom tehotenstve som mala iba strasnu chut upratovat ale iba jeden den, to som bola v robote. a cely den som len cistila a pucovala vsetko. vtedy mi kolegyna vravela, ze som tehotna... potom som mala strasnu chut na salaty, ziadnu teplu stravu. 2 testy mi ukazali negativ a posledny bol pozitivny. inak nic okrem toho som nemala... figu, prisa som mala tiez naliate a boleli. ale to az neskor. teraz su iba citlive a strasne naliate... a nejako mi nechuti vobec jest, sme vo francuzsku, mam tu nejake oblubene jedla ale nejako neviem, nemam na ne chut...a pred ms mavam take obdobie, ze by som zjedla asi aj seba 😀 😀 😀 teraz nic...

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 ono je kazde tehotenstvo ine...

jessi03
24. aug 2011

Hej to poznam a kedy ju mas vlastne dostat???ja zasa mavam pred menstruaciou strasnu chut na sladke 🙂 aj ked som bola tehotna tak len sladke mno kazda to tehotenstvo citi inac mno vsak mozno aj si len o tom neves 🙂 drzim palce este raz nech teda si 🙂 a kedy si mala asi posledny pohlavny styk?ak sa mozem opiat??a to prve dietatko mas velmi podarene 🙂 😉

dadka118
24. aug 2011

Dobry den vcera som si robila tehot.tes a ukazala sa mi jedn asilana a druha slabulilinka palicka dnes osm si ho orbila tiez a bolo tam tiez slabulilinka palicka a mala som dnes aj zvysenu treplotu 37,4 mozem byt tehotna dakujem za radi🙂

zairaz
24. aug 2011

@dadka118 ahoj dadka, no tehotna samozrejme mozes byt, treba si spravit este jeden test, ciarka mozno bude uz silnejsia, rovnako aj zvysena teplota je dobry znak tehotenstva 😉

dadka118
24. aug 2011

robila som si dnes aj vcera a bola tam ta 2palick aaj ked len slabulinka ale bola🙂

dadka118
24. aug 2011

@zairaz a nevies mi oradit nejaky dobry test?
😉

siss_sz
24. aug 2011

prosim vas, baby, mozte mi poradit..zmenil sa vam nejak hlien, ked ste otehotneli?
lebo my sa teraz nechranime lbo nam je jedno, ci bude babo...kojim, menzes som este nedostala,...takze podla toho sa neda orientovat...a testy kazdy mesiac "pre iostotu" s ami nechce robit...ale hlien sa mi zda iny - taky jak "mliecny" ... tak ci nahodkou, nepamatam sa, ako to bolo pri prvom....

zairaz
24. aug 2011

vsetky pracuju na rovnakom principe 🙂 ale skus napr. mamatest, z tych drahsich je to clerblue je aj s indikatorom pocatia kde ti ukaze aj tyzdne, ale ked si tehotna a uz Ti aj MS meska par dni mal by ti ukazat kazdy z lekarne 😉

ludmila25
25. aug 2011

babenky ja som mala krami naposledy 23 maja v juni som bola na gynde a zaroven na ultrazvuku aj odbere krvi a vsetko bolo o.k a takze tomu je 3 mesiace co nemam ziadne krami a robila som si uz 4 tehotenske testy a vsetky vysli pozitivne ,tak ma to prekvapilo vstredu idem na gyndu tak budem vediet nacom som

ludmila25
25. aug 2011

@dadka118 ja ked som prvy krat cakala babo tak som to zistila nevolnostou najme rano,bolestami a citlivostou prs,a strasne ma lamalo na spanok,a test mi visiel tiez pozitivne so slabuckou 2 ciarkou

ludmila25
25. aug 2011

@siss_sz no mne sa zmenil a farba hlienu mavam hlieny ako riedku kasicku

siss_sz
25. aug 2011

@ludmila25 fakt? no tak si spravimten test teda asi 🙂

dadka118
25. aug 2011

@ludmila25 lenze ja teketo priznaky nemma mne priatel hovori ze som strasne naladova zostala nervozna a mavm zvysenu teplotu 🙂

ludmila25
25. aug 2011

u kazdej zeny su ine priznaky tehotenstva ale aj zvysena teolota moze byt naznak tehotenstva

vanesina
26. aug 2011

ahojte tak dnes som si robila tehotenský test myslíte že by mi ukázal po 5 dnoch či som už v tom?Vyšiel mi negatívny.

vladla
26. aug 2011

@vanesina myslím,že na to je ještě brzy....zkus si ho udělat tak za pět dní znovu.

siss_sz
28. aug 2011

tak ja som neni...zatial...

dadka118
28. aug 2011

Baby chcela by som sa spytat ze ked som si robila 3 testy s toho 2 mi vysli pozitivne a 1 negativny mozem alebo nemozem byt tehu?Dakujem 🙂

strihalka
28. aug 2011

@dadka118 muzes, 🙂)
testovani opakuj a pak rovnou za doki🙂

strihalka
28. aug 2011

@vanesina po peti dnech ti to neukaze zadny test...uvazuj logicky.....po 6dnech po oplodneni se ti zacina teprve tvorit hcg...zdvojnasobuje se ti kazdy 2dny...testy jsou pripravene zachytit hcg od 10dpo a pokud necekas dvojicky a vice, tak tam budes mit jen slabeho ducha, ale i ten se pocita

dadka118
29. aug 2011

ja neviem ci som alebo nieosm som s toho zmetena ☹ 2 esty vydu ze ano a 1 nie tak co teraz_? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre